Zrinjski Mostar - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zrinjski Mostar
1 : 1

Kozić - Katanec, Jakovljević, Stojkić, Barić - Petrak, Tomić - Bilbija (86' Azerina), Peko (82' Zeravica), Todorović (66' Filipović) - Mesanović
Malarz (46' Cierzniak) - Hlousek, Lewczuk, Rzeźniczak, Broź - Guilherme, Jodłowiec, Moulin, Kucharczyk, Duda (59' Aleksandrov) - Nikolić (75' Prijović)

Mecze na żywo: Zrinjski Mostar - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Rezultat "1:1" daje Legii dużo większe szanse na promocje do następnej rundy, ale oczywiście dzisiaj liczyliśmy na więcej. Brawa należą się Guilherme oraz Nikoliciowi, którzy robili wielką różnicą na murawie.

90+4'
Cierzniak pewnie wyłapał piłkę po stałym fragmencie gry. Sędzia oznajmił koniec meczu.

90+4'
Korner dla Bośniaków. Tomić dobrze powstrzymany na lewym skrzydle.

90+3'
żółta kartka Moulin z żółtą kartką.

90+2'
Chaos w polu karnym Legii. Filipović w umiejętny sposób zablokowany przez defensywę. Gospodarze wyraźnie przejęli inicjatywę.

90'
II połowa spotkania została przedłużona o cztery minuty.

90'
Filipović miał szansę na to, by dojść do crossowego zagrania z rzutu wolnego. Szczęśliwie dla Legii, piłkarz nie zdołał jej dokładnie opanować.

88'
Cierzniak bez większych zastrzeżeń na linii. Bramkarz dobrze przechwycił groźną wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

86'
Zmiana. Azerina już na boisku, Bilbija skończył swój udział w tym pojedynku.

83'
Widać, że Guilherme już odczuwa trudy spotkania. Trener Legii jednak już wykorzystał komplet roszad w składzie.

81'
żółta kartka Guilherme dzisiaj będzie się śnił drużynie z Bośni. Filipović upomniany kartką przez sędziego.

80'
Możemy narzekać na sytuacje bramkowe, ale nie możemy narzekać na waleczność. Przed chwilą oglądaliśmy faul w realizacji Jodłowca.

78'
Cierzniak z pełnym spokojem wychwycił dośrodkowanie z rzutu wolnego.

77'
Aleksandrov z faulem na własnej połowie. Od rzutu wolnego rozpoczną mistrzowie bośniackiej Ekstraklasy.

75'
Wymiana snajperów w Legii. Prijović za Nikolicia.

74'
Ciekawa opinia dot. transmisji meczu :)

72'
Kolejna przerwa dla piłkarzy. Czas na uzupełnienie płynów oraz na jakieś wskazówki ze strony szkoleniowców.

69'
Fenomenalna robinsonada Kozicia. Goalkeeper wyśmienicie wypiąstkował silne uderzenie głową w wykonaniu Nikolicia.

66'
Rzeźniczak ambitnie wojował o piłkę, która była zagrywana z narożnika boiska. W czasie walki o nią, nasz zawodnik przekroczył swoje kompetencje.
Sędzia bez większych problemów przerwał grę.

65'
2:3 - statystyka odnosząca się do ilości kornerów w tym spotkaniu.

63'
Na spalonym znalazł się jeden z zawodników gospodarzy. Szybko zareagował sędzia liniowy, podnosząc chorągiewkę.

60'
żółta kartka Katanec na liście strzelców, ale także na liście kartkowiczów. Sędzia ukarał obrońcę za faul taktyczny.

59'
Zmiana. Aleksandrov w miejsce Ondreja Dudy.

57'
1:1! Nieuwaga przy kornerze skończyła się tragicznie!
Katanec doskonale sfinalizował wrzutkę z narożnika boiska. Hlousek dał się ubiec Katancowi, który wykonał kapitalny strzał głową.

56'
Gospodarze przed szansą. Stojković bliski opanowania bezpańskiej futbolówki. Dobre wyjście Cierzniaka.

55'
Łukasz Broź w fenomenalnym stylu powstrzymał rozpędzonego Todorovicia. Pomocnik już zamierzał się do centry w pobliże bramki Cierzniaka.

53'
Duda sprytnym crossem usiłował złamać linię defensywną Bośniaków. W porę zainterweniował Barić, którzy zatrzymał lecącą piłkę. Do akcji zaangażował się również Nikolić.

51'
Mesanović upadł w pobliżu szesnastki warszawiaków. Sędzia nawet się nie wzruszył przy tej sytuacji.

50'
0:1! Dobra akcja gości!
Nikolić obsłużony fenomenalnym podaniem na wolne pole! Węgier przyjął futbolówkę, a następnie z paru metrów, nie dał szans Koziciowi, umieszczając ją w lewym sektorze bramki.

48'
Pierwsza szansa Nikolicia w tym pojedynku. Snajper Legii znalazł sobie miejsce w głębi pola karnego, a potem spróbował mocnym uderzeniem, pokonać bramkarza. Silny strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

46'
Zmiana w bramce Legii. Radosław Cierzniak zastąpił chyba kontuzjowanego Arkadiusza Malarza.

46'
Już nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować zawody.

Zawodnicy Legii już na boisku. Czekamy na graczy Zrinjski Mostar.

45+4'
Koniec I połowy meczu!
Ciężkie warunki atmosferyczne dały o sobie znać. Mało sytuacji strzeleckich po obu stronach. Na plus zasługuje Guilherme, który w jakiś sposób "wykartkował" zawodników gospodarzy.

45+3'
Niedokładna wrzutka Todorovicia z lewego skrzydła.

45+2'
Atakiem pozycyjnym coś chce wskórać Legia Warszawa.

45'
3 minuty - tyle dołożył arbiter do czasu I połowy

44'
Kozić skutecznie piąstkował futbolówkę po stałym fragmencie gry.

44'
Jodłowiec faulowany w bardzo dobrym miejscu. Guilherme będzie miał okazję na skuteczną wrzutkę na pole karne.

43'
żółta kartka Tomasz Jodłowiec z kartką za niesportowe zachowanie. Pomocnik zbyt bardzo upominał się o żółty kartonik dla rywala, który chwilę wcześniej dokonał przewinienia.

41'
Zwija się z bólu Łukasz Broź. Na pomoc wyruszył już sztab medyczny "Legionistów".

39'
żółta kartka Guilherme po raz kolejny faulowany i ponownie żółta kartka. Bilbija perfidnym, spóźnionym wślizgiem powstrzymywał.

37'
Moulin mocno z rzutu wolnego na pole Bośniaków. Bardzo silne zagranie, ale niestety również bardzo nieudolne. Futbolówkę bez trudu wybił jeden z głębiej ustawionych przeciwników.

36'
żółta kartka To musiała być żółta kartka. Todorović bez pardonu wślizgiem zaatakował nogi Guilherme.
Innej decyzji być nie mogło!

34'
Guilherme błysnął na prawym skrzydle. Brazylijczyk kapitalnie wyprowadził w pole dwóch rywali, a potem kąśliwie dograł do Ondreja Dudy, który wbiegał w szesnastkę. Pech, bo Słowak w żaden sposób nie mógł sobie poradzić z opanowaniem futbolówki.

32'
Leży na boisku jeden z pomocników Mostara. Na plac gry będzie musiał wejść sztab medyczny gospodarzy.

31'
żółta kartka Stojkić pierwszym zawodnikiem, który w dzisiejszym spotkaniu ujrzał żółtą kartkę. Wejście wyprostowaną nogą w pełni klasyfikowało się na taką karę.

29'
Arbiter zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów. Taka przerwa jest naprawdę potrzebna, bo w Bośni są ciężkie warunki atmosferyczne.

28'
Soczyste kropnięcie piłki w realizacji Hlouska. Boczny obrońca wziął bardzo duży zamach podczas uderzenia na bramkę. Niestety, ale futbolówka poleciała niemal na trybuny stadionu.

27'
Malarz miał szansę na dwukrotną interwencję na przedpolu. Dwa razy polski bramkarz pokazał klasę, zatrzymując groźne wrzutki.

26'
Malarz musiał daleko wyjść z bramki. Rywal po interwencji bramkarza upadł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na karnego. Błąd w komunikacji mógł się skończyć tragicznie dla Legii.

25'
Arkadiusz Malarz bezrobotny po dwudziestu pięciu minutach meczu.

23'

21'
Koszmarna wrzutka piłki przez Guilherme ze stałego fragmentu gry. Futbolówka po jego zagraniu, opuściła plac gry. Szkoda tego rzutu wolnego.

20'
Rzut wolny dla mistrza Polski. Łukasz Broź przewrócony tuż przy linii bocznej boiska.

19'
Przewinienie na Guilherme. Brazylijski skutecznie się zastawił tuż przed linią końcową boiska. Rywal próbował jakoś wyłuskać futbolówkę, ale nie mógł tego zrobić w prawidłowy sposób.

17'
Gwizdek sędziego. Peko najpierw zablokowany w okolicach pola karnego, a następnie wyżej wspomniany za wysoko podniósł nogę w celu odbioru piłki.

16'
Faul taktyczny popełnił piłkarz Legii. Tym zawodnikiem był chyba - Łukasz Broź. Rzut wolny dla Zrinjski Mostar.

14'
Centra Kucharczyka w kierunku Nikolicia. Próba jednak zbyt głęboka, by Węgier w ogóle mógł zaskoczyć bramkarza.

12'
Pozycja spalona zawodnika bośniackiej ekipy. Sędzia liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

11'
Wysokie dośrodkowanie z prawego skrzydła zaprezentowali gospodarze tego meczu. Skutecznie rywali w swojej strefie blokował Broź.

9'
Nikolić był w polu karnym i już zmierzał się do uderzenia na bramkę. Kibice liczyli na gola, ale węgierski napastnik nie pokazał zimnej krwi w szesnastce i z łatwością dał sobie odebrać piłkę.

8'
Ciekawy rajd Dudy na prawej flance. Soczyste wgranie piłki z problemami przed siebie odbił Kozić. Następnie próbę z dystansu podjął Moulin, lecz jego strzał został w porę wyblokowany.

6'
Silny strzał Bilbiji ze stałego fragmentu gry. Skuteczną pracę wykonał dobrze ustawiony mur przez Malarza.

5'
Rzut wolny dla Bośniaków. Moulin w trakcie odbioru, popełnił przewinienie na uciekającym przeciwniku.

4'
Ondrej Duda usiłował przedrzeć się z futbolówką na prawym skrzydle boiska. Niestety, ale lepsi okazali się defensorzy gospodarza.

3'
Groźna wrzutka Todorovicia z lewego skrzydła boiska. Zagrożenie jednak większego nie było, bo piłkę bez problemu głową wybił Lewczuk.

1'
Dośrodkowanie piłki w wykonaniu Dudy. Do zakończenia akcji skakało kilku jego kolegów, ale żadnemu z nich nie udało się skutecznie sfinalizować podania. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

1'
Korner dla Legii.

*'

*'
Znamy już skład gospodarzy! Zobaczą go Państwo na górze naszej relacji.

*'
Naprawdę ciężka walka czeka Legię z rywalami oraz... warunkami atmosferycznymi :)

*'
Polska ekipa nadchodzący pojedynek zacznie w następującym zestawieniu.

*'
Legia ma już za sobą jeden mecz oficjalny. Konkretnie "Legioniści" grali w poprzedni czwartek o Superpuchar Polski z Lechem Poznań. Goście dzisiejszego spotkania w bolesnym stylu przegrali 1:4 z "Kolejorzem".

*'
Witamy serdecznie Państwa na naszej stronie! Dzisiaj przygotujemy dla Państwa sprawozdanie z meczu Legii Warszawa, która rozpoczyna bój o grę w Lidze Mistrzów. Los mistrzom Polski przydzielił Zrinjski Mostar.

'

Legia Warszawa rozpoczyna eliminacje do Ligi Mistrzów. We wtorek zmierzy się z zespołem Zrinjski Mostar. Zapraszamy do śledzenia meczu online.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zrinjski Mostar - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online