Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Partizan Belgrad
0 : 0

Saranov - Bogosavac, Milenkovic, Gogoua, Vulicevic - Mihajlovic, Radovic, Luiz, Brasanac (75' Marjanović), Jankovic (86' Stevanović) - Djurdjic (69' Bozinov)
Polacek - Todorovski (73' Tosik), Guldan, Dąbrowski, Cotra - Ł. Piątek, Kubicki - Woźniak, Rakowski (67' K.Piątek), Janoszka (84' Vlasko) - Papadopulos

Luiz (28.) żółta kartka
Papadopulos (44.) żółta kartka
Papadopulos (56.) żółta kartkaczerwona kartka
Woźniak (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę.

90+4'
Remis!
Partizan mimo wielkiej przewagi nie zdołał pokonać Polacka. Wynik 0:0 w mojej ocenie jest dużym osiągnięciem podopiecznych Stokowca, którzy dzisiaj byli w dużo gorszej dyspozycji.
Rewanż odbędzie się za tydzień.

90+3'
Nieudanie na bramkę Polacka główkował Luiz. Brawa za dojście do jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej po tym stałym fragmencie gry.

90+2'
Taktycznie faulował Arkadiusz Woźniak. Widać było wyraźnie, że zawodnik przetrzymywał przeciwnika za koszulkę.

90'
Cztery minuty - tyle dołożył arbiter do regulaminowego czasu.

89'
Guldan profesorskim wślizgiem wyciągnął Zagłębie z opresji. Gospodarze za wszelką cenę dążą do strzelenia gola.

89'
Polacek z kolejną interwencją. Goalkeeper w ładnym stylu zatrzymał strzał głową Bogusavaca.

88'
Groźne są wrzutki z prawego skrzydła. Zagłębie Lubin musi uważać na akcje, w które angażuje się Vulicević.

87'
Kubicki przewrócony przez Luiza.

86'
Woźniak przekroczył powszechnie obowiązujące przepisy. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

85'
Zmiana. Stevanović za Jankovicia.

84'

82'
Marjanović nie popisał się przy stałym fragmencie. Piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od światła bramki.

81'
Rzut wolny dla Partizana. Kubicki ciągnął rywala za koszulkę. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu pola karnego.

79'
Polacek wyłapał futbolówkę po centrze z prawego skrzydła. Piłkę w ostatnim momencie zblokował Łukasz Piątek.

78'
Szczęście przy gospodarzach. Mały włos, a Luiz mógł strzelić samobója. Zagranie głową poleciało tuż obok prawego słupka bramki.

76'
Genialną okazję miał Łukasz Piątek! Piłkarz został wybornie wypuszczony w uliczkę. Pomocnik w dogodnej sytuacji posłał piłkę wysoko nad bramkę. To musiał być gol dla Zagłębia!

75'
Zmiana. Marjanović w miejsce Brasanaca.

74'
Nieudane dośrodkowanie Jankovicia z prawej flanki boiska. Na piłkę czyhał wbiegający Bozinov, ale szybszy był Polacek.

73'
Kuba Tosik zameldował się na placu gry. Trener podziękował Todorovskiemu.

71'
Janoszka zderzył się z rywalem. W tej chwili obaj gracze korzystają z pomocy sztabów medycznych.

70'
Polacek sprawnie wyłapał piłkę po uderzeniu Mihajlovicia. Sygnalizowany strzał z ostrego kąta leciał wprost w ustawionego bramkarza.

69'
Zmiana. Bozinov zastąpił Djurdjicia.

67'
Piotr Stokowiec zareagował na wydarzenia boiskowe. Krzysztof Piątek zmienił Adriana Rakowskiego.

66'
Sprowadzony do parteru został Radovic. Sędzia odgwizdał przewinienie Dąbrowskiego.

64'
Polacek we współpracy z obrońcą zatrzymał soczyste zagranie Radovicia. Pomocnik oddał naprawdę groźna próbę z kilkunastu metrów.

63'
Cotra obity piłką. Defensor przypadkowy trafiony w twarz. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

61'
Niecelnie z paru metrów próbował Jankovic. Genialnym, prostopadłym zagraniem błysnął Miroslav Radovic. Strzał z bliskiej odległości poszybował minimalnie obok prawego słupka.

59'
Kontra mogła dać gola "Miedziowym". Adrian Rakowski minimalnie niecelnie uderzył wślizgiem. Piłka poleciał tuż obok prawego słupka. Wrzucał na pole karne Woźniak.

58'
Rakowski przesadził z walecznością w pojedynku z Milenkoviciem.

56'
czerwona kartka Zagłębie Lubin nie skończy tego spotkania w pełnym składzie. Za agresywne wejście na piłkę drugie "żółtko" obejrzał Papadopulos.

55'
Djurdjic trafił łokciem w twarz Janoszki. Będzie stały fragment gry dla piłkarzy Piotra Stokowca.

53'
Kapitalna robinsonada Polacka! Goalkeeper sprawnie wyciągnął płaskie kropnięcie Radovicia. Futbolówka zmierzała w prawy, dolny róg bramki.

51'
Kolejna poprzeczka!
Djurdjic przypadkowo nabity piłką ze stałego fragmentu gry. Strzał z bardzo bliskiej odległości powędrował na poprzeczkę bramki.
Gol dla Partizana wisi w powietrzu.

50'
Brasanac przewrócony na wysokości pola karnego. Serbowie będą mieli okazję do dobrej wrzutki.

49'
Ogromny chaos w szesnastce Zagłębia. Wślizg Piątka wyratował gości chyba przed utratą gola. Silnie uderzać zamierzał Radović.

47'
Papadopulos faulował w powietrznej potyczce. Sędzia szybkim gwizdkiem przerwał zawody.

46'
W przerwie nie dokonano żadnych zmian w składach.

46'
Możemy kontynuować grę!

45+1'
Na stadionie usłyszano gwizdek arbitra. Koniec I odsłony!
Partizan Belgrad niemal taranuje rywali. Zagłębie Lubin zmuszone do gry w głębokiej defensywir. Piotr Stokowiec w czasie przerwy musi przemówić swoim podopiecznym do głów.

45'
60. sekund dorzucił sędzia do czasu I odsłony.

44'
żółta kartka Papadopulos z żółtą kartką. Powodem decyzji arbitra było niesportowe zachowanie napastnika.

43'
Djurdjic niecelnie z bliskiej odległości. Napastnik wygrał pozycję ze skaczącym Cotrą. Strzał głową napastnika pofrunął obok lewego słupka.

42'
Gwizdy na stadionie. Będzie rzut wolny dla Serbów. Cotra odepchnął Jankovicia tuż przy linii bocznej.

40'
Cała jedenastka Zagłębia Lubin zaangażowana w działalność defensywną. Partizan Belgrad walczy o każdy centymetr swojej murawy.

38'
Poprzeczka uratowała Zagłębie!
Bogosavac wygrał walkę o pozycję z Todorovski i bez większego myślenia, huknął na bramkę. Silne kropnięcie z ostrego kąta obiło jedynie poprzeczkę bramki.

36'
Blisko gola dla Partizana. Soczysta próba z głębi pola karnego mogła narobić szkody "Miedziowym". Futbolówka powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

35'
Todorovski po mistrzowsku wyblokował Mihajlovicia. Znakomite zastawienie się spowodowało, że przeciwnik w żaden sposób nie mógł dotrzeć do lecącej piłki.

34'
Próbował głową Radović. Były piłkarz Legii skutecznie urwał się obrońcom, ale samo zagranie z powietrza powędrowało obok prawego słupka bramki.

32'
Radović zablokowany. Szybka kontra mogła przynieść wielkie zagrożenie pod bramką Polacka. Dobry powrót Cotry.

31'
Aut, a nie korner po akcji Todorovskiego. Do cięższej pracy wzięli się goście.

30'
Zamieszanie pod bramką Saranova. Kąśliwa centra z rzutu wolnego jednak nie przyniosła wymiernego efektu. Bliski kończenia akcji był Maciej Dąbrowski.

28'
żółta kartka Luiz wpisany do listy kartkowiczów. Atak wyprostowaną nogą na piłkę musiał się spotkań z ową karą. Blisko futbolówki znajdował się Woźniak.

27'
Janković leży na murawie. Cotra zaliczył kompletnie spóźnione wejście na nogi swojego przeciwnika. To powinna być kartka.

26'
Janković poturbowany w okolicach środka pola. Rzut wolny dla faworyta tego spotkania.

25'
Łukasz Piątek z uderzeniem zza pola karnego. Pomocnik wziął zbyt duży zamach. Piłka po jego zagraniu poleciała wysoko nad poprzeczką bramki.

23'
Ponownie przewinił Łukasz Janoszka. Sędzia główny wraz z sędzią liniowym podjęli decyzję o przerwaniu gry.

21'
Radović faulował interweniującego Polacka. Były piłkarz m.in. Legii zbyt agresywnie walczył o górną piłkę. Sędzia przyznał Zagłębiu rzut wolny.

20'
Ofiarna interwencja wślizgiem w wykonaniu Todorovskiego. Boczny obrońca powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

18'
Faul w realizacji Łukasza Janoszki. Stały fragment gry dla wicemistrza Serbii.

17'
Dobry rajd Jankovicia przez dużą część boiska. Do uderzenia nie doszło, ponieważ w porę zainterweniowała defensywa "Miedziowych".

15'
Polacek z dobrą interwencją! Mihajlović z ogromną łatwością urwał się Todorovskiemu, a potem z ostrego kąta uderzył na bramkę. Strzał na bliski słupek został skutecznie sparowany przez Polacka.

14'
Polska drużyna zepchnięta do naprawdę głębokiej defensywny. Widać wielką dominację ze strony Partizana.

12'
Luiz pogubił się w polu karnym Zagłębia. Pomocnik efektownym dryblingiem chciał złamać linię defensywną, ale w kulminacyjnym momencie stracił kontrolę nad futbolówką.

11'

9'
Będzie korner dla gospodarzy. Todorovski głową wybił piłkę poza plac gry. Obrońca powstrzymał dośrodkowanie z rzutu wolnego.

7'
Groźne uderzenie z dalszej odległości oddał Luiz. Mocno kopniętą piłkę z pełną pewnością wyłapał Martin Polacek.

6'
Będzie rzut wolny z niebezpiecznej strefy dla Zagłębia. Jankovic przewrócony w pobliżu pola karnego.

5'
Arkadiusz Woźniak w ocenie arbitra przekroczył przepisy. W próbie odbioru było zbyt dużo agresji.

4'
Próba z dystansu Vulicevicia. Strzał oddany zza pola karnego powędrował obok bramki Polacka. Chwilę wcześniej groźnie się zrobiło w szesnastce Zagłębia Lubin.

3'
Mocne wgranie futbolówki w wykonaniu Todorovskiego. W ostatniej chwili defensywa skutecznie zablokowała dośrodkowanie z prawej flanki.

1'
Vulicevic posłał niebezpieczną centrę z prawego skrzydła boiska. Piłkę jednak pewnie wyłapał Polacek.

*'
Zaczynamy!

*'
Kilka fotografii przedmeczowych :)

*'

*'
Znamy już skład lubinian na ten pojedynek. Za 45 minut pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Zagłębie Lubin już w niedzielę rozpocznie ligową batalię. Pierwszym rywalem sensacji poprzedniego sezonu będzie kielecka Korona.

*'
Obie ekipy jeszcze nigdy ze sobą nie grały.

*'
Gospodarze nadchodzącego spotkania są wicemistrzami Serbii.

*'
"Miedziowi" w poprzedniej rundzie wyeliminowali Slavię Sofia. W pierwszy meczu podopieczni Piotra Stokowca polegli 0:1, ale już w rewanżu pokazali klasę, wygrywając na własnym obiekcie 3:0

*'
Polskie kluby dzielnie walczą o europejskie puchary! Na początek zabieramy Państwa do Belgradu, gdzie Partizan podejmie Zagłębie Lubin.
Wyraźnym faworytem tego starcia są gospodarze.
Startujemy z relacją o 20:15

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online