Piast Gliwice - IFK Goeteborg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
IFK Goeteborg
0 : 3

Szmatuła – Mraz, Hebert, Girovainis, Mokwa (46' Masłowski) – Zivec, Bukata, Murawski, Pietrowski, Zivec, Szeliga (61' Jankowski) – Barisić (72' Mateusz Mak).
Alvbåge - Salomonsson, Rogne, Bjärsmyr, Aleesami - Ankersen (82' Ankersen), Eriksson, Albaek, Rieks - Boman (87' Petterson), Hysén (80' Engvall).

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje Live. Już w ten weekend ruszają transmisje z Ekstraklasy.

90+3'
Koniec meczu. IFK pokonało Piast Gliwice 3:0 i pozbawili nadziei na awans do kolejnej rundy Ligi Europy.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
żółta kartka Mak ukarany żółtą kartką.

87'
Petterson zastąpił Bomana.

86'
Gool! Wprowadzony kilka minut temu Engvall dobija Piasta. Napastnik IFK znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szmatuła i zdobył trzecią bramkę dla Szwedów.

85'
Niecelne uderzenia Engvalla sprzed pola karnego.

82'
Ankersen zastąpił Smedberga.

80'
Engvall zastąpił Hysena.

79'
Mraz uderzał z narożnika pola karnego. Bardzo nieudana próba.

75'
Do końca meczu pozostało 15 minut. Lepiej prezentuje się IFK.

72'
Mateusz Mak zastąpił Barisicia.

71'
Meldunek z drugiego meczu z udziałem polskiej drużyny. Zagłębie Lubin zremisowało na wyjeździe z Partizanem Belgrad 0:0. TUTAJ MOŻECIE PRZECZYTAĆ ZAPIS RELACJI LIVE

69'
Mocny i niecelny strzał oddał Hysen.

68'
Mraz dośrodkował do Jankowskiego, któremu niewiele zabrakło, aby sięgnąć piłki i wpakować ją do bramki.

66'
żółta kartka Masłowski ukarany żółtą kartką.

65'
Piast miał obiecujący początek drugiej połowy, ale teraz IFK ma mecz pod kontrolą.

61'
Jankowski zastąpił Szeligę.

58'
Rieks oddał groźny strzał z rzutu wolnego. Znakomicie interweniował Szmatuła, który wybił piłkę na rzut rożny.

54'
Mogło być 3:0 dla IFK. Hysen tym razem zachował się źle i nie zdołał pokonać Szmatuły, który skutecznie interweniował.

49'
Sporo ożywienia wniósł Masłowski. Tym razem sam próbował uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

48'
Ruszył do ataku Piast. Małowski zagrał do Szeligi, jego próba została zablokowana, a dobitkę Zivca znakomicie obronił bramkarz IFK.

47'
Mraz uderzał z 20 metrów tuż obok bramki.

46'
Masłowski zastąpił Mokwę.

46'

45+1'

45'
Bardzo nieudany strzał Szeligi.

42'
Rieks uderzał sprzed pola karnego. Mocno, ale niecelnie.

40'
Sprzed pola karnego uderzał Murawski. Za lekko, aby pokonać bramkarza IFK.

37'
Kilka zdjęć z meczu.

35'

35'
Gool! 0:2. Wynik podwyższa Hysen, który wykończył kontratak i pokonał Szamtułę. Nie najlepiej zachowała się defensywa gospodarzy, która za krótko wybiła piłkę

30'
żółta kartka Żółta kartka dla Erikssona.

27'
Mało ciekawe dzieje się w ostatnich minutach na boisku.

23'
IFK pozwala Piastowi rozgrywać piłkę. Szwedzi nastawiają się na kontry, ale jeśli wyżej zaatakują, to gliwiczanie się gubią.

20'
Atakował Piast, ale to IFK mogło podwyższyć prowadzenie.

18'
Mraz z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

16'
Zivec jest bardzo aktywny. Tym razem uderzał sprzed pola karnego obok bramki.

15'
Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Zivca, ale problemy miał Alvbage.

13'
Strzał Bukaty z dystansu zablokowany.

12'
Po dośrodkowaniu Mraza do piłki doszedł Zivec, ale jego zagranie bez problemów złapał Alvbage.

9'
Zivec dośrodkował z rzutu rożnego, ale Szeliga nie sięgnął piłki. Mogło być groźnie.

7'
Piast ma przewagę optyczną.

3'
Gool! Fatalnie zaczął się mecz dla Piasta. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Bjärsmyr.

1'

'
Ławka IFK Goeteborg: Dahlberg, Nordström, Jonsson, Pettersson, Smedberg-Dalence, Karlsson Lagemyr, Engvall.

'
Znamy już skład Piasta.

'
Wicemistrz Polski, Piast Gliwice rozpoczyna walkę w Lidze Europy. Na początek zmierzy się z IFK Goeteborg. Początek meczu na żywo o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - IFK Goeteborg, to zapraszamy do śledzenia meczu online