Wisła Płock - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bozić, Stępiński - Rogalski, Hemeha (58' Kun), Furman, Iliev (89' Kante), Reca (73' Wlazło) - Lebedyński
Savić - Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak (78' Mak) - Krasić, Chrapek, Peszko (59' Pawłowski), F.Paixao (59' Kuświk), Wolski - M.Paixao

Mecze na żywo: Wisła Płock - Lechia Gdańsk

90+6'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

90+5'
Koniec!
Wisła Płock w fenomenalnym stylu powróciła do elity. Mamy niemałą sensację, bo to Lechia była faworyzowana przed meczem. Furman pokazał dzisiaj klasę.

90+3'
żółta kartka Żółta kartka dla Maka.

90+3'
Kun przegrał rywalizację biegową z Malocą. Przepięknie kontrę próbował wyprowadzić Kante.

90+2'
Kante umiejętnie zblokował szarżującego Maka. Sędzia uznał, że napastnik powstrzymał przeciwnika w ramach obowiązujących zasad.

90+1'
Kiełpin asekuracyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Wrzucał Chrapek z rzutu wolnego.

90'
4 minuty dodane.

90'
Wisła Płock faulowała. Stefańczyk był zawodnikiem, który popychał biegnącego rywala.

89'
Nieudolny rzut wolny w wykonaniu przyjezdnych. Zbyt mocne dośrodkowanie zaprezentował Michał Chrapek.

89'
Zmiana. Kante za Ilieva.

88'
Wolski zwija się z bólu. Uzdolniony pomocnik został bez pardonu potraktowany przez Rogalskiego.

86'
Słychać głośny doping kibiców gospodarzy. Lechia Gdańsk zmuszona do bardzo głębokiego pressingu.

84'
Wolski łokciem przypadkowo trafił w Rogalskiego. Rzut wolny dla piłkarzy Marcina Kaczmarka.

82'
Płock już tylko z kontry. Maloca w porę powstrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

81'
żółta kartka Kolejna kartka w dzisiejszych zawodach. Dominik Kun otrzymał ją z tytułu niesportowego zachowania. Niezbyt udana próba odebrania piłki.

80'
Wojtkowiak faulowany przez Lebedyńskiego. Gościom zależy w tej chwili na każdej sekundzie.

78'

77'
2:1!
Dominik Furman błysnął efektywnością przy rzucie karnym. Pomocnik posłał klasyczną podcinkę. Bliski skutecznej interwencji był Savić, ale zabrakło trochę szczęścia.

75'
żółta kartka Jakub Wawrzyniak z żółtą kartką. Powodem był nieudolny blok uderzenia Kuna. Obrońca ratował się ręką.

75'
Karny dla Wisły Płock!

73'
Zmiana. Arkadiusz Reca zastąpiony przez Piotra Wlazło.

72'

70'
Bardzo dobra szarża Pawłowskiego na lewej stronie. Zabrakło do sukcesu jedynie ostatniego podania. Futbolówka po zagraniu pomocnika powędrowała w boczną siatkę bramki.

68'
Reca wyszedł z indywidualną akcją. Ofensywny zawodnik upadł, ale arbiter nie przyznał jego ekipie rzutu wolnego.

66'
Potężne huknięcie Rogalskiego z kilkudziesięciu metrów. Piłka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i na końcu wylądowała w rękawicach Savicia.

64'
Tempo meczu spadło. W tej chwili gdańszczanie próbują przejąć inicjatywę.

62'
Bartłomiej Pawłowski już na boisku. Z murawy został zdjęty Sławomir Peszko.

61'
Wojtkowiak nie ryzykował i wybił piłkę poza plac gry. Obrońca głową przerwał tor lotu piłki po stałym fragmencie gry.

59'
Jest i reakcja Piotra Nowaka. Flavio zmieniony przez Kuświka.

58'
Pierwsza zmiana w tym sezonie! Kun zastąpił Hemehę.

57'
Radość gdańskich kibiców! Jednak gol Marco Paixao nieuznany, bo portugalski napastnik w momencie dobitki znajdował się najbliżej bramki.

55'
Krasić próbował efektownym dryblingiem przybliżyć się do bramki Kiełpina. W porę we wszystkim zorientowała się defensywa, skutecznie odbierając piłkę doświadczonemu pomocnikowi.

53'
Zablokowane kropnięcie Chrapka z opodal pola karnego. Dobry wślizg jednego z graczy gospodarzy.

52'
Soczysta próba Rafała Wolskiego z dystansu. Piłkę w odpowiednim momencie na bok odbił Kiełpin. Uderzenie skierowane w prawy, dolny róg bramki.

50'
Katastrofalny strzał Rogalskiego z kilkunastu metrów. Błyskawiczne zagranie poleciało wysoko nad poprzeczką bramki Savicia.

49'
Furman pociągany za koszulkę przez biegnącego rywala. Rzut wolny dla beniaminka tego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

47'
Reca ponownie z dobrą szansą na gola! Piłkarz otrzymał wyśmienite, prostopadłe podanie od Ilieva, a następnie wyszedł na znakomitą okazję, ale jego uderzenie z okolic pola karnego, skutecznie wypiąstkował Savić.

46'
Groźny wślizg w wykonaniu Ilieva.

46'
Wracamy do gry!

Cyferki, liczby w przepięknej grafice :)

45+2'
Korner dla Wisły Płock nie przyniósł efektu. Koniec I odsłony spotkania.
Dobry początek nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Bohaterowie dbają o dynamikę zawodów.

45+1'
żółta kartka Arbiter Stefański wrócił do wcześniejszego faulu Rogalskiego.

45'
O jedną minutę, Daniel Stefański przedłużył czas I połowy.

44'
Mocne wgranie piłki przez Wojtkowiaka. Zagranie skutecznie przeciął Kiełpin, dobrze piąstkując futbolówkę. Akcję zamierzał kończyć Marco Paixao.

42'
Koszmarny kiks Recy! Pomocnik mógł, a nawet musiał wykończyć kapitalną wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Zawodnik powinien najpierw przyjąć futbolówkę, a nie uderzać bez przygotowania z kilkunastu metrów.

41'
Arkadiusz Reca nieprzepisowo blokował Wojtkowiaka. Kolejny rzut wolny dla Lechii.

39'
Genialna interwencja Kiełpina! Goalkeeper wybornie wypiąstkował piłkę, którą głową posłał Marco Paixao. Piłka już zmierzała w lewy, dolny róg. Wolski popisał się doskonałą centrą ze stałego fragmentu.

37'
Flavio Paixao nieczysto powstrzymany na połowie rywala. Rzut wolny dla podopiecznych Piotra Nowaka.

36'
żółta kartka Reca wśród kartkowiczów. Kompletnie spóźniony wślizg na nogi Wolskiego.

34'
żółta kartka Krasić obejrzał żółtą kartkę. Jego przewinienie na Rogalskim było znakomicie widoczne dla arbitra głównego.

33'
Taka bramka jeszcze bardziej cieszy :)

31'
Uraz Recy. Pomocnik ucierpiał w starciu powietrznym. Mimo wielkiej presji, to udało mu się dojść do sytuacji strzeleckiej.

30'
Ambitna szarża Hemehy na prawej flance boiska. W ostatniej chwili wślizgiem zapracował Wojtkowiak.

28'
Savić błysnął refleksem. Bramkarz umiejętnie zatrzymał silny strzał Recy z okolic pola karnego. Futbolówka skierowana w prawy sektor bramki.

27'
Zbyt głębokie wgranie zaprezentował Wolski. Pewny chwyt zaliczył Kiełpin.

26'
Akcja indywidualna jednego z braci Paixao przyniosła korzyść w postaci rzutu wolnego. Wolski za chwilę wrzuci piłkę.

25'
Reca z faulem w ofensywie. Napastnik przez przypadek popchnął Malocę.

23'
1:1! Jest wyrównanie!
Fantastycznie wykonany stały fragment gry. Bardzo dobre dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Do piłki najwyżej wyskoczył Szymiński i precyzyjnym strzałem głową zaskoczył Savicia.

21'
Maloca ukarany żółtą kartką. Sędzia Stefański uznał, że atak wślizgiem był niebezpieczny. Trzeba przyznać, że próba odbioru była trochę zbyt agresywna.

19'
Rafał Janicki przerwał dobrze obiecującą się akcję przeciwnika. Wyrzut piłki z autu dla Wisły Płock.

17'
Rogalski w roli faulującego. Gdańszczanie zaczną grę od rzutu wolnego.

15'
0:1! Mamy pierwszego gola w tym sezonie!
Kapitalny odbiór piłki w realizacji Peszki, a potem świetna centra w jego wykonaniu. Akcję z paru metrów skutecznie zakończył Marco Paixao, który głową umieścił piłkę w siatce.

13'
Lechia Gdańsk zamienia dużo krótkich podań. Wisła Płock szuka momentu, w którym błąd popełni faworyt tego spotkania.

11'
Flavio Paixao w ocenie arbitra znajdował się najbliżej bramki.

10'
żółta kartka Za swoje przewinienie, Chrapek otrzymał żółty kartonik.

10'
Michał Chrapek zaliczył faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

9'

7'
Niebezpieczna centra Wolskie od stałego fragmentu gry. Jednak defensywa beniaminka wyszła zwycięsko z zagrożenia, wybijając piłkę głową.

6'
Krasić podcięty przez Rogalskiego. Lechia będzie miała okazję stworzyć zagrożenie od rzutu wolnego.

5'
Nieudolny strzał zza pola karnego wykonał Michał Chrapek. Pomocnik próbował kończyć akcję ze stałego fragmentu gry. Piłka po uderzeniu z dystansu powędrował wysoko nad bramką.

4'
Premierowy korner dla Lechii. Zablokowane dośrodkowanie Grzegorza Wojtkowiaka.

3'
Niedokładne podanie w kierunku Marco Paixao. Portugalczyk nie miał szans, aby dotrzeć do zagrania na lewe skrzydło boisko.

1'
Pierwszy rzut wolny w tym sezonie. Regulamin gry złamał Flavio Paixao.

*'

*'

*'
Inauguracyjny pojedynek sezonu 2016/17 poprowadzi Daniel Stefański.

*'
Pół godziny i mecz!

*'
Oficjalny debiut w barwach Lechii Gdańsk dziś zaliczy Rafał Wolski. Pomocnik w burzliwych okolicznościach trafił do Gdańska w tym okienku transferowym. W swoim CV zawodnik może sobie zapisać grę m.in. w Legii Warszawa

*'
Wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym starciu

*'
9 lat - tyle lat trwała absencja Wisły Płock od Ekstraklasy. Do tego sezonu przystępuje w roli wicemistrza I Ligi 2015/16.

*'

*'

*'

'
Początek meczu Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Lechia Gdańsk na żywo o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online