Wisła Kraków - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Miśkiewicz - Sadlok, Uryga, Mójta (69' Pietrzak), Bartosz - Cywka, Brlek, Małecki (75' Zachara), Drzazga (46' Boguski), Ondrasek - Brożek
Słowik - Lewandowski (66' Delev), Fojut, Czerwiński, Frączczak - Drygas, Matras (88' Kitano), Nunes, Gyurcso, Murawski - Zwoliński (83' Kort)

Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Kibice Wisły Kraków się cieszą. Arbiter zakończył spotkanie!
Gospodarze idealnie zainaugurowali sezon 2016/17. "Biała Gwiazda" dużo konkretniejsza w akcjach ofensywnych.

90+3'
Kitano skiksował w dobrym miejscu. Japończyk dopadł do bezpańskiej futbolówki. Pogoń miała rzut wolny.

90+2'
Gwizdek sędziego. Któryś z graczy Wisły Kraków popełnił przewinienie w polu karnym Pogoni.

90'
180 sekund - tyle dłużej potrwa widowisko w Krakowie.

89'
Niebezpieczna wrzutka Nunesa z narożnika boiska. Wisła Kraków jednak nie miała większego problemu z wyjaśnieniem sytuacji we własnym polu karnym.

88'
Roszada w składzie gości. Kitano za Matrasa.

87'
Piłka w posiadaniu krakowian. Pogoń czyha na błąd przeciwnika i możliwość wyprowadzenie groźnego kontrataku.

85'
Soczysta próba w wykonaniu Frączczaka. Płaski strzał zmierzał w prawy, dolny róg bramki. Futbolówkę bez zarzutu złapał Miśkiewicz.

83'
Zmiana. Kort w miejsce Zwolińskiego.

82'
2:1! Co za gol!
Przepięknie rozwiązany rzut wolny przez Pietrzaka. Wyborny strzał powędrował w prawy, dolny róg bramki. Słowik ambitnie próbował zatrzymać piłkę.

80'
żółta kartka Ostry wślizg zaprezentował Czerwiński. Stoper skosił Zacharę. Wszystko miało miejsce tuż przed polem karnym Pogoni.

79'
Murawski usiłował posłać genialne, prostopadłe podanie do Gyurcso. Świetnie popracowała obrona, przechwytując bezpańską futbolówkę.

77'
Przewinienie po stronie gospodarzy. Rzut wolny dla podopiecznych Kazimierza Moskala.

75'
Brawa dla Małeckiego. Na boisko wpuszczony został Zachara.

74'
Miśkiewicz wybitnie zareagował nogami. Bramkarz fenomenalnie skrócił kąt Zwolińskiemu, który w doskonały sposób urwał się defensywie "Białej Gwiazdy".

72'
Gyurcso silnie z rzutu wolnego. Piłka ugrzęzła w kapitalnie ustawionym murze. Ondrasek ofiarnie zatrzymał strzał.

70'
Miśkiewicz skutecznie wyłapał uderzenie z okolic szesnastki Wisły Kraków.

69'
Adam Mójta skończył swój występ. Na murawę został wydelegowany Rafał Pietrzak.

67'
żółta kartka Kartka dla Łukasza Zwolińskiego. Sędzia zauważył niesportowe zachowanie napastnika.

65'
Oryginalnie rozegrany korner przez gości. W odpowiednim momencie zadziałali obrońcy, którzy powstrzymali strzał z dwudziestego metra.

65'
Rzut rożny dla Pogoni Szczecin. Zablokowana centra z lewego skrzydła boiska.

63'
Pogoń radzi sobie z atakami Wisły. Najpierw skutecznie oddalili zagrożenie po kornerze, a potem idealnie zablokowali silny strzał z dystansu.

61'
Groźne dośrodkowanie Nunesa z lewej flanki. Akcję usiłował finalizować Zwoliński, ale podanie okazało się ciut niedokładne.

60'
Przyjezdni w głębokiej defensywie. Wisła Kraków pragnie kolejnego gola.

58'
Piłka wpadła do bramki? Jednak nie!
Pogoń z wielkim szczęściem po groźnej kontrze. Futbolówkę, którą ostatni dotknął Ondrasek, udało się wybić defensorom z niemal linii bramkowej.

57'
Miśkiewicz poturbował Zwolińskiego. Snajper gości próbował zamknąć podanie w jego kierunku.

56'
Słowik niepewny w dniu dzisiejszym. Bramkarz ponownie miał problemy z wybiciem futbolówki. Na jego szczęście, przeciwnicy nie wykorzystali błędu.

54'

52'
Ondrasek błysnął sprytem w momencie kończenia akcji głową. Efektowne uderzenie głową poszybowało tuż obok prawego słupka bramki. Z prawego skrzydła wrzucał Bartosz.

51'
Murawski piekielnie mocno huknął zza pola karnego. Potężna próba poleciała wysoko nad poprzeczką. Kapitan "Portowców" zbyt bardzo się odchylił.

49'
Niecelnie głową pracował Alan Uryga. Defensor dobrze znalazł się w polu karnym Pogoni po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strzał z powietrza minął światło bramki.

48'
Brożek w odpowiednim momencie powstrzymany przez Fojuta. Gospodarze zbyt łatwo wypracowali sobie miejsce.

47'
Ofsajd Zwolińskiego. Zawodnicy Wisły Kraków umiejętnie się ustawili w momencie podania od Murawskiego.

46'
Rafał Boguski ma całą połowę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Z placu gry zszedł Drzazga.

46'
Gramy dalej!

45+2'
Koniec I odsłony zawodów!
Mamy naprawdę żywy mecz. Są sytuacje bramkowe, jest walka o każdy centymetr murawy. Ozdobą pierwszej połowy bez wątpienia kapitalna szarża Małeckiego, która dała Wiśle gola.

45'
Minuta doliczona.

45'
Celne uderzenie Drygasa zza pola karnego. Zagranie bardzo sygnalizowane. Michał Miśkiewicz nie miał żadnych problemów ze skuteczną interwencją.

44'
Drygas opatrywany za polem boiska.

43'
Pozycja spalona Ondraska. Ale i tak akcja Wisły była bardzo efektowna. Kilka krótkich podań wystarczyło, aby wyżej wymieniony miał okazję do groźnego strzału na bramkę.

42'
Ondrasek dobrze popracował w defensywie. Napastnik głową przeciął tor lotu piłki po stałym fragmencie gry.

41'
Inicjatywę przejęli przyjezdni. Wisła Kraków nieoczekiwanie zepchnięta do głębokiej defensywy.

39'
Bartosz ucierpiał w starciu z Lewandowskim. Piłkarz Pogoni Szczecin nie patyczkował się w powietrznym pojedynku.

38'
Miśkiewicz kapitalnie wybronił nogami uderzenie Gyurcso z kilkunastu metrów. Węgier z bliskiej odległości próbował wpakować piłkę w prawy, dolny róg bramki.

37'
Po raz kolejny, Pogoń poradziła sobie z zagrożeniem w postaci rzutu wolnego.

36'
Słychać bardzo głośny doping kibiców.

34'
1:1! Ależ błąd Miśkiewicza!
Stały fragment gry przyniósł Portowcom gola! Do dośrodkowania Murawskiego z lewego skrzydła niezdarnie wyszedł Miśkiewicza. Grzech bramkarza wykorzystał Fojut, pakując piłkę głową do niemal pustej bramki.

32'
Brak komunikacji w bloku defensywnym Wisły. Sadlok nie porozumiał się z Miśkiewiczem, który wyszedł do piłki.

31'
Mateusz Matras w roli zawodnika, który przewinił tuż pod polem karnym Wisły Kraków. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

29'
Arbiter wrócił do sytuacji, w której Patryk Małecki był faulowany. Stały fragment gry dla "Białej Gwiazdy".

28'
W polu karnym Pogoni Szczecin popełnił Ondrasek. Sędzia zauważył złamanie przepisów gry.

28'
Mójta przegrał rywalizację z dobrze ustawionym murem. Piłka odbiła się od niego i opuściła plac gry.

26'
żółta kartka Fojut musiał ratować błąd Lewandowskiego. Stoper podciął rozpędzonego Bartosza.

25'
Brlek nawet ładnie zszedł do środka i kropnął na bramkę Słowika. Ale do szczęścia zabrakło precyzji, bo piłka wylądowała daleko od lewego słupka bramki.

23'
To mogła być świetna kontra! Ondrasek chciał wypuścić w uliczkę Brożka, lecz podanie przechwycił Jakub Czerwiński.

22'
Groźne dośrodkowanie futbolówki przez Gyurcso. Był chaos w polu karnym Wisły, ale w porę stoperzy zareagowali.

20'
Ondrasek nieudolnie próbował ratować katastrofalną centrę Mójty. Piłka powędrowała poza boisko.

19'
Tomasz Cywka faulowany tuż przy linii bocznej boiska. Rzut wolny dla krakowskiej ekipy.

17'
Paweł Brożek miał okazję na drugiego gola! Jakub Słowik popełnił koszmarny błąd przy wybiciu piłki. Do niej dopadł Brożek i bez zastanowienia próbował lobować goalkeepera. Futbolówka finalnie wylądowała za bramką.

15'
Adam Mójta przewinił w centralnej części boiska. Adam Gyurcso odczuł ostry atak rywala.

13'
Miśkiewicz instynktownie zatrzymał uderzenie Zwolińskiego z bliskiej odległości. Koledzy z klubu próbowali dobijać, ale efektownie zareagował Miśkiewicz, odbijając piłkę poza plac gry.

12'
Zbyt kombinacyjnie grają przyjezdni. Dużo prostopadłych podań w kierunku Łukasza Zwolińskiego.

10'
Fojut idealnie przeciął zagranie Brleka z prawego skrzydła boiska.

9'
Przepiękny wślizg Urygi. Stoper idealnie powstrzymał prostopadłe podanie w wykonaniu Gyurcso. Zwoliński już przymierzał się do wykończenia akcji.

7'
Małecki spróbował prostopadłym podaniem obsłużyć wbiegającego Mójtę. Zagranie okazało się jednak nutkę za mocne.

6'
Gospodarze w natarciu. Śmiało zamieniają podania na połowie "Portowców".

4'
1:0! Przepiękna akcja Małeckiego!
Wyżej wymieniony zaliczył fenomenalny rajd na lewej flance, a następnie kąśliwie dośrodkował na pole karne. Piłkę po drodze łusnął Ondrasek, a akcję skończył Paweł Brożek, pakując futbolówkę w lewy, dolny róg.

2'
Murawski ma problemy zdrowotne. Kapitan Pogoni został podcięty przez nadbiegającego przeciwnika.

1'
Mateusz Matras jako pierwszy, który próbował zaskoczyć Miśkiewicza z dystansu. Silnie kopnięta piłka z kilkudziesięciu metrów powędrowała wysoko nad bramką.

*'
Zaczynamy!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom z Nicei.

*'

*'
Z powodu kontuzji w dzisiejszym pojedynku nie zagra Denis Popović.

*'
Obsada ławki rezerwowej Wisły Kraków: Zając, Pietrzak, Żemło, Głowacki, Boguski, Zachara, Guzmics

*'

*'
Z kolei Dariusz Wdowczyk był w latach 2013-14 szkoleniowcem "Portowców". W czasie swojego urzędu wprowadził Pogoń do "grupy mistrzowskiej"(2013/14).

*'
Nadchodzący mecz będzie szczególny dla obu trenerów, Kazimierza Moskala oraz Dariusza Wdowczyka. Ten pierwszy jest legendą "Białej Gwiazdy", z którą zdobył dwukrotnie mistrzostwo Polski jako piłkarz. Ostatnim pracodawcą Moskala była... Wisła Kraków.

*'
Za niespełna godzinę rozbrzmi gwizdek sędziego.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online