Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Kopczyński (60' Nikolić), Moulin - Kucharczyk, Guilherme (46' Jodłowiec), Aleksandrow - Prijović (73' Duda)
Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Straus - Góralski, Grzyb - Frankowski (83' Mystkowski), Vassiljev, Mackiewicz (58' Górski) - Cernych (81' Świderski)

Aleksandrow (45.)
Cernych (56.)

Duda (83.) żółta kartka
Aleksandrow (85.) czerwona kartka
Grzyb (82.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Ślicznie Państwu dziękuję za wspólnie spędzony czas. W imieniu redakcji życzę Państwu dobrej nocy.

90+4'
Mamy niemałą sensację!
Jagiellonia z trudnego terenu wywozi ważny punkt. Zupełnie inna rzeczywistość w drugiej połowie zawodów.
Michał Probierz skutecznie zmotywował swój team w czasie przerwy.
Dobrze kibicom Ekstraklasy pokazał się Moulin.

90+2'
Straus dobrze ustawiony w polu karnym Legii. Ale zabrakło dokładniejszego nakrycia piłki głową.

90+1'
Mystkowski o włos od przedarcia się przez blok obronny. Hlousek ambitnie wygrał rywalizację.

90'
Jest decyzja arbitra: 3 minuty dłużej potrwa spotkanie.

89'
Runje bliski dania prowadzenia Jagiellonii!
Strzał głową poszybował minimalnie obok prawego słupka bramki. Akcja wzięła się od niezłego dośrodkowania z narożnika boiska.

89'
Malarz wystawiony na próbę przez Mystkowskiego. Silna próba z kilkunastego metra leciała pod poprzeczkę!
Fenomenalna obrona bramkarza Legii.

87'
Kropnięcie na vivat w wykonaniu Gutiego. Plusem tego słabego uderzenia było to, że rywale w żaden sposób nie mogli wyprowadzić kontry.

85'
czerwona kartka Legia w osłabieniu! Aleksandrow wyrzucony za niebezpieczne wejście na nogi przeciwnika. Widać było premedytację w zagraniu.

83'
Ostatnia zmiana w tych zawodach. Mystkowski dał roszadę za Frankowskiego.

82'
żółta kartka Cierpliwość Szymona Marciniaka wyczerpała się w stosunku do Grzyba. Doświadczony pomocnik ukarany za faul taktyczny.

81'

80'
Dobrze z dystansu huknął Moulin. Piłka po kopnięciu przez Francuza powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

79'
Ondrej Duda błysnął sprytem w szesnastce przeciwnika. Mocne uderzenie z ostrego kąta zostało ofiarnie zblokowane.

78'
Piąstkowanie Malarza, nieudana próba uderzenia z okolic pola karnego.

77'
Podopieczni Michała Probierza są nie do poznania. Kolejny rzut rożny dla gości.

76'
Runje przytomnie we własnej strefie. Będzie korner dla Legii.

75'
Bereszyński z jakimś problemem zdrowotnym. Sytuacja patowa, bo Hasi wykorzystał limit zmian w składzie swojej ekipy.

73'

72'
Dwie próby z dystansu zaprezentowali piłkarze z Białegostoku. Najpierw obrona poradziła sobie z rzutem wolny, a następnie Góralski posłał futbolówkę na trybuny.

71'
Bardzo składna akcja Legii. Kilka podań wystarczyło, by Nikolić stanął przed okazją na gola!
Węgier końcówkami palców próbował kończyć sytuację. Nic z tego nie wyszło, bo Kelemen ofiarnie zatrzymał piłkę.

69'

68'
Arkadiusz Malarz w efektownym stylu obronił strzał z okolic pola karnego. Jagiellonia przejęła inicjatywę.

67'
Góralski bez pardonu wślizgiem wszedł na nogi rywala. Sędzia Marciniak postanowił, że zawodnik nie otrzyma kary w postaci kartki.

65'

63'
Legia gra atakiem pozycyjnym. Gol dla gości wprowadził element nerwowości wśród ekipy mistrza Polski.

60'
Legia zareagowała na obrót spraw. Nikolić zmienił Kopczyńskiego.

59'
Fenomenalna robinsonada Arkadiusza Malarza. Jagiellonia zacznie od rzutu rożnego.

58'
Zmiana. Górski zastąpił Mackiewicza.

56'
1:1! Cernych wygrał rywalizację siłową ze Rzeźniczakiem. Litwin wyszedł na sytuację z bramkarzem i płaskim strzałem doprowadził do wyrównania. Futbolówka jeszcze dostała rykoszetu.

55'
Legia znów przed szansą!
Dobra centra Moulina z prawego skrzydła boiska. Piłka dotarła pod nogi Prijovicia, a ten z kilkunastu metrów kopnął wprost w rękawice Kelemena.

53'
Zbyt krótko rozegrany rzut wolny w wykonaniu Vassiljeva. Wrzutka nie minęła nawet pierwszego z ustawionych obrońców Legii.

52'
Kopczyński faulowany we własnym polu karnym. Sytuacja miała miejsce podczas stałego fragmentu gry.

51'
Igor Lewczuk na medal. Obrońca kapitalnie zablokował Cernycha, który próbował schodzić do środka pola karnego.

49'
Tomasz Jodłowiec skutecznie wyblokowany przez Góralskiego. Od sześciu metrów grę wznowi Marian Kelemen.

48'
Rzut wolny dla gospodarzy. Straus przewinił w środku pola.

46'
Roszada w składzie Legii. Jodłowiec zmienił Guilherme.

46'
Kontynuujemy zawody!

45+1'
Legia schodzi do szatni z jednobramkową zaliczką!

45'
1:0! Zasłużone prowadzenie Legii!
Moulin w bajecznym stylu wyprowadził w pole dwóch rywali. Później nowy nabytek doskonale dośrodkował na głowę Aleksadrowa, który strzałem na dłuższy słupek, zaskoczył Kelemena.

44'
Za chwilę dowiemy się, o ile sędzia przedłuży pierwszą odsłonę.

42'
Goście muszą naprawdę uważać na prostopadłe passy w stronę Prijovicia. Szwajcar już czyha na błąd w ustawieniu defensywy.

41'

39'
Szczęście po stronie gości!
Prijović idealnie wybił się w powietrze, aby zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.
Kelemena wyratował prawy słupek.

37'
Trener Hasi wiele gestykuluje. Albański szkoleniowiec żyje meczem.

36'
Legia lubi atakować skrzydłami. Dzisiaj oglądaliśmy wiele dośrodkowań z obu stron boiska.

34'
Zablokowane huknięcie Mackiewicza zza pola karnego. Dobra interwencja Bereszyńskiego, który ofiarnie przyjął strzał na siebie.

33'
Jagiellonia Białystok w śmielszych próbach ofensywnych. Jak na razie, Legia daje radę sobie doskonale.

31'
Bardzo głośny doping na ul. Łazienkowskiej 3

29'
Słuszna uwaga :)

27'
Chaos po rzucie rożnym dla Legii. Adam Hlousek przypadkowo nabity piłką na piątym metrze od bramki. Futbolówka ostatecznie wylądowała obok lewego słupka bramki.

26'
Kolejny korner dla gospodarzy. Przyjezdni dobrze kryją przy stałych fragmentach gry.

24'
Guilherme błysnął kunsztem w polu karnym "Jagi". Pomocnik idealnie dograł do Moulina. Ten uderzył bez większego namysłu na bramkę, ale skutecznie piłkę z jej okolic wybił Runje.

22'
Legia w natarciu! Kąśliwe wgranie piłki w wykonaniu Guilherme z prawego skrzydła boiska. Zagrożenie oddalił Łukasz Burliga.

20'
Kelemen w trudach wypiąstkował piłkę po stałym fragmencie. Później dobijać zza pola próbował Guilherme, ale został dobrze zablokowany.

19'
Kucharczyk przewrócony na wysokości pola karnego Jagiellonii.

18'
Prijović znów uwolnił się spod krycia! Strzał głową snajpera powędrował obok lewego słupka bramki.

16'
Cernych ze wszelkich sił starał się zakończyć dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zabrakło centymetrów...
Z rzutu wolnego wrzucał Vassiljev.

15'
Bartosz Bereszyński zmuszony do faulu taktycznego.

13'
Prijović w kapitalnej sytuacji na gola!
Szwajcar wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak płaski strzał z ostrego kąta poleciał tuż obok prawego słupka bramki.
Kolejnym, genialnym podaniem błysnął Moulin.

12'
Guilherme otrzymał znakomite podanie od Aleksandrowa. Brazylijczyk w polu karnym rywala próbował oddać strzał, ale w kulminacyjnym momencie akcji upadł.
Rzutu karnego w tej sytuacji być nie mogło.

11'

9'
Groźna centra Moulina ze stałego fragmentu gry. Skutecznie sytuację we własnym polu karnym rozwiązał jeden z obrońców, wybijając piłkę głową.

7'
Cernych ponownie urwał się obrońcom Legii. Ale sęk w tym, że napastnik z Litwy w momencie zagrania od kolegi znajdował się na pozycji spalonej.

6'
Gwizdek sędziego. Prijović w ocenie arbitra był na pozycji spalonej.

5'
Rzut oka na trybuny

3'
Jagiellonia od samego początku psuje krew defensywie mistrzów Polski.

1'
Prostopadłe podanie do Cernycha. Doskonałym wślizgiem zagranie przeciął Guti.

*'
Startujemy z hitem kolejki!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom z Nicei.

*'
Jak mecz na Legii, to musi być "Sen o Warszawie"

*'
W barwach Jagiellonii Białystok oficjalnie zadebiutuje Marien Kelemen. Goalkeeper jest znany polskim kibiców z gry w Śląsku Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo (2011/12).

*'
Legia ma w ostatnich dniach napięty terminarz. Podopieczni Hasiego w następny wtorek zagrają rewanżowy mecz II rundy el. Ligi Mistrzów.
Rywalem warszawiaków będzie Zrinjski Mostar. W pierwszy starciu padł wynik 1:1

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa "Jagi": Węglarz, Wasiluk, Tomasik, Romanczuk, Mystkowski, Świderski, Górski

*'
Piłkarską sobotę w Ekstraklasie kończymy w Warszawie, gdzie miejscowa Legia zagra z Jagiellonią Białystok.
Początek spotkania o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online