Liverpool - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Chelsea Londyn
0 : 2

Mignolet - Flanagan (81' Aspas), Škrtel, Sakho, Johnson - Gerrard, Allen, Lucas (58' Sturridge), Coutinho - Sterling, Suárez
Schwarzer - Azpilicueta, Ivanović, Kalas, Cole - Matić, Mikel - Salah (60' Willian), Lampard, Schürrle (78' Cahill) - Ba (84' Torres)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne transmisje. Jeszcze dziś relacja LIVE z meczu Ruch - Lechia.

90+6'
Koniec meczu. Chelsea wygrywa z Liverpoolem 2:0 i zmniejsza stratę do dwóch punktów.

90+4'
Gooool! 2:0. Piłkarze Chelsea wykorzystali to, że Liverpool postawił wszystko na jedną kartkę i wyszli dwóch na bramkarza. Torres zagrał do Williana, który bez problemów umieścił piłkę w pustej bramce.

90+3'
Cole ukarany żółtą kartką.

90+2'
Ależ szansę miał Suarez. Jego strzał na rzut rożny wybił jednak bramkarz Chelsea.

90'

90'
Sędzia doliczył 4 minuty.

89'
W grze Liverpoolu widać trochę nerwowości, bo piłkarze The Reds notują proste straty.

88'
Liverpool cały czas w ataku. Czy starczy czasu na zdobycie wyrównującej bramki?

86'
Mocny i niecelny strzał Gerrarda z dystansu.

84'
Torres zmienił Demba Ba. Napastnik Chelsea, były zawodnik Liverpoolu, powitany gwizdami.

82'
Sterling znalazł siew dobrej sytuacji, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

81'
Aspas zmienił Flanagana.

81'
Countinho znakomicie dośrodkował do Suareza, ale ten nie zdołał przeciąć lotu piłki.

79'
Ależ chce się zrehabilitować Gerrard. Tym razem po dośrodkowaniu z lewej strony uderzał głową. Za lekko, aby zaskoczyć Schwarzera.

78'
Mourinho wzmacnia defensywę. Cahill wszedł za Schürrle.

77'
Gerrard znów uderzył z dystansu! Mocno, ale niecelnie.

76'
Mikel i Schürrle potrzebowali pomocy medycznej i mieliśmy chwilową przerwę w grze.

74'
Kolejny strzał z dystansu Gerrarda i z problemami obronił go bramkarz Chelsea.

73'
Tymczasem internet obiegają pierwsze zdjęcia:)

73'
Chelsea całym zepsołem broni się we własnym polu karnym!

72'
Zablokowany strzał z dystansu Suareza.

70'
Matić znalazł się w polu karnym Liverpoolu. Uderzył jednak bardzo niecelnie.

70'
Mecz Liverpool - Chelsea obserwuje 44 726 widzów.

69'
Chelsea skupiona na defensywie. Tylko raz po raz próbuje kontratakować.

67'
Gerrard minął rywala przed polem karnym, uderzył zza pola karnego, ale zbyt blisko środka bramki, aby zaskoczyć bramkarza Chelsea.

66'
Strzał Allena z dystansu obronił Schwarzer.

64'
Chelsea wyprowadziła kontratak, ale strzał Demby Ba został zablokowany.

62'
Znakomity strzał z dystansu oddał Schürrle i z problemami obronił go bramkarz Liverpoolu.

62'
Liverpool w natarciu. Najpierw strzał Gerrarda został zablokowany, a poprawka Coutinho była niecelna.

60'
Willian zastąpił Salaha.

60'
Fatalny strzał Schürrle.

59'
Mogło być 1:1. Obi Mikel za krótki wybił piłkę, zza pola karego uderzył Allen i świetnie interweniował Schwarzer .

58'
Sturridge zastąpił Lucasa.

58'
Do wejścia szykuje się Sturridge. Czy odmieni grę Liverpoolu?

56'
Ładny strzał z dystansu oddał Gerrard, ale bez problemów piłkę złapał Schwarzer.

54'
Chelsea zamknięta na własnej połowie.

52'
Gerrard źle uderzył zza pole karnego i piłka przeleciała obok bramki.

50'
Liverpool stara się odrobić straty. Póki co jednak bez zagrożenia.

49'
Prawda

48'
Jeśli wygra Chelsea sytuacja w czołówe ligi angielskiej stanie się bardzo ciekawa.

46'

45+5'

45+5'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Lucas.

45+3'
Gooool dla Chelsea. Fatalny błąd w przyjęciu piłki popełnił Gerrard, dzięki czemu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Demba Ba i strzałem po ziemi zdobył gola dla Chelsea.

45+2'
Lampard znakomicie dośrodkował w pole karne, z dużą szybkością wbiegał Kalas, ale nie zdołał uderzyć piłki. Gdyby to zrobił najprawdopodobniej byłby gol.

45'
Pierwsza połowa przedużona o 3 minuty.

45'
Cole dośrodkował w pole karne Liverpoolu, tam nie było jego parnerów, ale bramkarz gospodarzy z trudnościami musiał wybijać piłkę.

44'
Ładną akcję przeprowadził Countinho, ale w ostatniej fazie zabrakło precyzji w podaniu.

43'
Żółta kartka dla Lamparda za brzydki faul na Sterlingu.

41'
Suarez niecelnie uderzył zza pola karnego.

40 '
Mogło być groźnie pod bramką Chelsea, ale Azpilicueta wybił piłkę na rzut rożny.

38'
Konstrowersyjną deczyję podjął sędzia. Po strzale Salaha piłka trafiła w rękę Flanagana, ale nie ma rzutu karnego.

37'
Mignolet wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Lamparda.

34'
Liverpool ma problemy ze sforsowaniem linii defensywnej Chelsea.

32'
Sporo walki na boisku.

30'
Brakuje w tym meczu klarownych okazji strzeleckich.

28'
Gdy Chelsea przedostanie się pod pole karne Liverpoolu, obrońcy bardzo szybko odbierają im piłkę.

26'
Dośrodkowanie Gerrarda trafiło na głowę pierwszego obrońcy.

25'
Flanagan uderzał z bardzo dużej odległości, ale piłkę wybili obrońcy Chelsea.

23'
Liverpool dłużej utrzymuje się przy piłce.

21'
Salah ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

20'
Strzał De,ba Ba zza pola karnego został zablokowany.

20'
Bardzo nieudany strzał Countinho.

19'
Countinho chciał ładnie zagrać prostopadle, ale piłkę wybili obrońcy.

16'
Liverpool się rozkręca i jego ataki są coraz groźniejsze.

15'
Strzał Gerrarda trafił w zawodnika Chelsea.

13'
Ależ szansa dla Liverpoolu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę strącił jden z zawodników i piłkę zmierzającą do bramki wybił Cole. Po chwili piłka trafiła do Sakho, ale ten uderzył nad poprzeczką.

11'
Suarez dobrze zagrał na lewą stronę pola karnego do Coutinho, którego strzał z powietrza okazał się niecelny.

9'
Gerrard z rzutu rożnego zagrał przed pole karne, gdzie Johnson oddał strzał, który został jednak zablokowany.

6'
Cole uderzył z dystansu, ale bramkarz Liverpoolu zdołał odbić piłkę.

5'
Gra wznowiona.

5'
Chwilowa przerwa w grze, bo ucierpiał Schürrle.

4'
Liverpool stara narzucić się swój styl gry.

2'
Liverpool starał się zaatakować, ale czujna obrona Chelsea.

1'
Początek meczu. Rozpocząła Chelsea.

'
Na trybunach You'll Never Walk Alone

'
Piłkarze wyszli już na boisko. Za kilka minut początek meczu.

'
Tak powitano przyjeżdżających na stadion piłkarzy Liverpoolu:

'
Taka ciekawostka dotycząca podstawowych jedenastek:

'
Ławka rezerwowych Chelsea: Hilario, Ake, Cahill, Van Ginkel, Baker, Willian, Torres.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Jones, Touré, Agger, Cissokho, Alberto, Aspas, Sturridge.

'
Jak widać skład Chelsea mocno rezerwowy.

'
Skład Chelsea: Schwarzer; Azpilicueta, Ivanović, Kalas, Cole; Matić, Mikel; Salah, Lampard, Schürrle; Ba.

'
Skład Liverpoolu: Mignolet, Flanagan, Škrtel, Sakho, Johnson, Gerrard, Allen, Lucas, Coutinho, Sterling, Suárez.

'
Obecnie w tabeli ligi angielskiej prowadzi Liverpool mający na koncie 80 punktów. Chelsea jest druga i ma pięć oczek mniej. Trzeci jest Manchester City, który zgromadził 74 punkty, ale ma jeden mecz zaległy. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Liverpool - Chelsea Londyn. Spotkanie to będzie miało spory wpływ na to kto zdobędzie mistrzostwo Anglii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online