Pogoń Szczecin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Słowik - Nunes, Czerwiński, Fojut, Frączczak - Drygas (69' Matras), Murawski, Gyurcso, Kort (79' Akahoshi), Delev (66' Rudol) - Zwoliński
Pesković - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Gabovs (87' Zając), Grzelak, Możdżeń (65' Cebula), Aankour, Pylypchuk - Sekulski (61' Przybyła)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas i już w tym momencie zapraszam Państwa na nasze, kolejne relacje z polskich boisk.

90+4'
Ostatni gwizdek arbitra!
Pogoń i Korona z pierwszymi zdobyczami punktowymi w tym sezonie. Druga odsłona w wielkim stopniu zawiodła kibiców.

90+3'
Remis na 99% się utrzyma. Obie ekipy raczej nie kwapią się do szalonych akcji ofensywnych.

90+1'
Nunes spróbował dograć z lewej flanki. Centra z tego obszaru boiska okazała się zbyt głęboka.
Pewny chwyt Peskovicia.

89'
Już wiemy, że sędzia Jakubik dołoży trzy minuty do regulaminowego czasu.

88'
Matras zaliczył dośrodkowanie w kierunku do Akahoshiego. Szybszy do wgrania z prawego skrzydła okazał się Pesković.

87'
Ostatnia korekta w tym meczu. Gabovs już na ławce rezerwowej, na boisko wkroczył Zając.

86'
Diaw dobrze ustawiony we własnym polu karnym podczas rzutu rożnego. Senegalczyk efektownie głową oddalił zagrożenie od własnej bramki.

84'
Jakub Słowik z dziecinną łatwością przejął futbolówkę po dalszej centrze ze stałego fragmentu gry.

83'
Miękkie dośrodkowanie Matrasa na pole karne przeciwnika. Całą sytuację wyjaśnił Dejmek, zagrywając piłkę głową.

81'
Głośny gwizdek sędziego. Pesković w momencie interwencji został sfaulowany przez skaczącego Czerwińskiego. Stoper usiłował zakończyć centrę z narożnika boiska.

79'

79'
Grzelak ambitnie z dystansu. Piłka po jego kopnięciu powędrowała obok lewego słupka bramki.

78'
Dyskusja sztabu szkoleniowego Pogoni z arbitrem głównym.

77'
Mamy nieładny obraz na placu gry. Co chwilę sędzia musi gwizdać przewinienia z obu stron.

76'
Słowik z największą łatwością wychwycił piłkę po zagraniu Diawa.

75'
Grzelak ubolewał w centrum boiska. Zwoliński zbyt walecznie bił się o piłkę w pojedynku powietrznym.

73'
żółta kartka Rymaniak pociągał za koszulkę Gyurcso. Węgier ewidentnie wyprzedził bocznego defensora.

72'
Niezła akcja Cebuli na prawym skrzydle. Najpierw ładnie nawinął rywali, a potem dośrodkował na pole karnego. W odpowiednim momencie zareagował Czerwiński, który wybił piłkę głową.

70'

69'
Zmiana. Kamil Drygas zdjęty z murawy, a wprowadzony został Matras.

68'
Zwoliński ciekawie dograł z prawej flanki. Cebula w kapitalnym stylu uprzedził nadbiegającego Korta.

66'
Zmianę przeprowadził Kazimierz Moskal. Rudol za Deleva.

65'
Druga zmiana u gości. Marcin Cebula zastąpił Mateusza Możdżenia.

64'
Pesković pewnie wychwycił podanie z prawego skrzydła boiska. Żadnemu z piłkarzy gospodarzy nie udało się sfinalizować zagrania.

63'
Taktyczne przewinienie na Fojucie. Środkowy obrońca Pogoni wykazał się nie lada sprytem.

61'
Zmiana. Przybyła w miejsce Sekulskiego.

60'
żółta kartka Kartka dla Drygasa. Ewidentnie spóźniony atak na piłkę.

59'
Próba lobu w realizacji Możdżenia. Defensywny pomocnik zobaczył wysuniętego bramkarza i spróbował szczęścia. Strzał okazał się za słaby.

58'
żółta kartka Sekulski ukarany kartką za bardzo agresywne wejście na nogi przeciwnika. Poszkodowany - Nunes

57'

55'
Grzelak w umiejętny sposób powstrzymany przez obronę. Goście wzięli się do cięższej pracy.

54'
Silnie wbita futbolówka przez Gyurcso. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu zostało skutecznie zatrzymane przez blok defensywny.

53'
Gyurcso przewrócony na wysokości pola karnego Korony.

51'
Soczyste uderzenie piłki przez Aankoura. Bardzo mocny strzał z rzutu wolnego powędrował w bezpiecznej odległości od światła bramki.

50'
Kamil Drygas z faulem. Na murawie leży Pylypchuk.

49'
Powstrzymana akcja na jeden kontakt przez zawodników przyjezdnych. "Portowcy" ponownie z inicjatywą.

47'
Indywidualna akcja Deleva na prawej stronie boiska. Potężny strzał z dystansu powędrował daleko od światła bramki.

46'
Możemy kontynuować grę!

45'
Koniec I połowy meczu!
Nawet niezłe widowisko po pierwszych 45 minutach gry. Mamy dużo walki (a może zbyt dużo) w środku pola, są sytuacje bramkowe, więc powodów do narzekań mało.

44'
Reakcja sędziego liniowego. Na pozycji spalonej znalazł się zawodnik Korony Kielce.

43'
1:1! Korona pokazała charakter!
Idealne, prostopadłe zagranie w wykonaniu Aankoura. Pylypchuk umiejętnie się przepchnął i płaskim strzałem w prawy, dolny róg bramki, zaskoczył Słowika.

42'
Matras faulowany w centralnej części murawy.

40'

39'
Chaos w polu karnym gości. Diaw nie porozumiał się z Peskoviciem. Kallaste efektownym wślizgiem wybił piłkę poza plac gry.

37'
Dejmek nieźle ustawiony w momencie uderzenia piłki przez Gyurcso. Dobry blok wyratował Koronę przed potencjalnym zagrożeniem.

34'
O włos od gola!
Brak komunikacji w linii defensywnej Pogoni mogło się zakończyć tragicznie. Do bezpańskiej futbolówki dopadł jeden z graczy Korony i szybko kopnął na bramkę. Fartownie dla "Portowców", piłka odbiła się od prawego słupka bramki.

32'
Dobre wrzucenie piłki przez Kallaste. Zagranie z rzutu wolnego zostało jednak pewnie powstrzymane przez defensorów.

30'
Możdżeń nieprzepisowo zatrzymany przez Drygasa. Kolejny rzut wolny.

29'
Ofsajd Gyurcso. Zespół sędziowski szybko wychwycił niewłaściwe ustawienie.

28'
żółta kartka Aankour z żółtym kartonikiem.

28'
Faul taktyczny na zawodniku Pogoni. Rafał Murawski dość agresywnie powstrzymywany w centrum boiska.

26'
Diaw groźnie uderzył piłkę głową. Futbolówka obiła poprzeczkę bramki Słowika. Senegalczyk był bliski wykorzystania dośrodkowanie z narożnika boiska.

25'
Jakub Czerwiński przewrócony we własnej strefie. Stoper został nieprawidłowo wyblokowany przez Rymaniaka. Wcześniej gości zaczynali akcję od rzutu wolnego.

24'
Faul w wykonaniu Frączczaka. Rzut wolny dla kieleckiej Korony.

23'
Ciągle atakują podopieczni Kazimierza Moskala.

21'
1:0! Jakże piękny gol!
Fantastyczna próba Korta z kilkudziesięciu metrów! Piłka uderzona ze znacznej odległości poszybowała w prawy sektor bramki. Pesković miał naprawdę trudne zadanie.

19'
Gyurcso próbował zamykać długie dośrodkowanie z lewego skrzydła. Mocne kropnięcie z ostrego kąta poleciało w boczną siatkę.

18'
Rymaniak zagrał prostopadłą piłkę do Sekulskiego. Napastnik nawet nie ruszył do futbolówki, ponieważ w momencie podania został schwytany w pułapkę ofsajdową.

17'
żółta kartka Kallaste z żółtą kartką. Były piłkarz Górnika Zabrze bez pardonu zaatakował wślizgiem nogi Frączczaka.

16'
Fojut przed szansą na wyprowadzenie swojego klubu na prowadzenie. Środkowy obrońca idealnie dotarł do wrzutki ze stałego fragmentu gry. Zabrakło kilku centymetrów, by zagranie głową wpadło do siatki.

14'
Diaw popchnął Korta. Sędzia się zlitował i nie pokazał senegalskiemu stoperowi żółtej kartki.

13'
Niezła akcja gości!
Gabovs kapitalnie obsłużony prostopadłym podaniem przez Pylypchuka. Ten pierwszy jednak w kulminacyjnej fazie akcji, strzelił wprost w rękawice Słowika.

11'
To mógł być gol!
Szybkie rozwiązanie rzutu wolnego powinno się skończyć bramką. Murawski został nieźle wpuszczony w uliczkę, a następnie zagrał prostopadle do wbiegającego Zwolińskiego. Sytuacja zakończyła się pechowo, bo napastnik był minimalnie spóźniony ze wślizgiem.

9'
Diaw poturbowany w okolicach środka pola. Stoper został agresywnie zaatakowany przez Matrasa.

8'
Fojut ma jakieś problemy zdrowotne. Gra na chwilę przerwana.

7'
Pesković z udaną obroną. Bramkarz pewnie wychwycił sygnalizowane uderzenie głową w wykonaniu Zwolińskiego.

7'
Bardzo dobry strzał Czerwińskiego z okolic szesnastki. Defensor gospodarzy posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka.

6'
Groźna centra Nunesa z rzutu wolnego. Niepewnie z bramki wyszedł Pesković, jednak w porę zainterweniował Dejmek.

5'
Adam Frączczak wzięty w kleszcze przez rywali. Cała sytuacja miała miejsce w okolicach pola karnego Korony Kielce.

4'
Strzał z dystansu zaprezentował nam Grzelak. Silne uderzenie z kilkudziesięciu metrów powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

3'
Ambitny rajd Gabovsa. Pomocnik za wszelką cenę próbował uchronić piłkę przed jej opuszczeniem boiska, ale finalnie sztuka się nie udała.

2'
Gwizdek sędziego. Drygas został sfaulowany przez Pylypchuka.

*'

*'
Zawodnicy wyszli z tunelu. Aktualnie słychać hymn Pogoni Szczecin.

*'

*'
Inauguracyjne starcie 2.kolejki LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Krzysztof Jakubik.

*'

*'

*'

*'
Obie ekipy nie rozpoczęły tego sezonu Ekstraklasy od sukcesu. Gospodarze polegli 1:2 z Wisłą Kraków, a z kolei Korona poniosła kompromitującą porażkę z Zagłębiem Lubinem (0:4).

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online