Arka Gdynia - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 0

Jałocha - Socha, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - Da Silva (84' Yussuff), Łukasiewicz, Kakoko, Bożok, Szwoch (71' Marciniak) - Zjawiński (61' Siemaszko)
Miśkiewicz - Bartosz (67' Zachara), Uryga, Sadlok, Mójta (45' Pietrzak) - Cywka, Boguski, Brlek (45' Mączyński) , Małecki - Brożek, Ondrasek

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Wisła Kraków

90+2'
Dziękuję pięknie Państwu za ten czas spędzony z nami.

90+2'
Koniec spotkania! Arka pokonuje Wisłę Kraków 3:0. Dla beniaminka Lotto Ekstraklasy to pierwsze punkty w tym sezonie.

90+1'
Wcześniej wspomniany Czech próbował swojego szczęścia z rzutu wolnego. Efekt wciąż taki sam - Jałocha cały czas niepokonany.

90'
Ondrasek doszedł do strzału głową. Nie był jednak on na tyle silny, aby pokonać Jałochę.

87'
Rzut wolny dla Wisły tuż przed polem karnym Arki. Mączyński uderzył bardzo niecelnie.

84'
Trzecia zmiana w drużynie "Żółto-Niebieskich". Schodzi Da Silva, wchodzi Yussuff.

81'
3:0! Da Silva bez większych kłopotów wykorzystuje jedenastkę.

79'
Rzut karny dla gospodarzy! Po rzucie rożnym Da Silva uderzył głową, piłka trafiła w Zacharę. Czy na pewno w rekę? Trudno to ocenić, ale jest wskazanie na wapno.

78'
żółta kartka"Żółtko" dla Sadloka

76'
Ależ sytuacja dla gospodarzy! Siemaszko celnie podał do Bożoka, kapitan "Arkowców" miał dużo czasu i miejsca, aby celnie uderzyć, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

75'
Ondrasek dostał piłkę w polu karnym, uprzedził Jałochę, próbował podawać, ale nic z tego nie wynikło.

73'
Teraz Uryga uratował swój zespół przed bardzo niebezpieczną sytuacją.

72'
Brożek próbował uderzyć nożycami. Legendzie "Białej Gwiazdy" delikatnie mówiąc nie wyszło to uderzenie...

71'
Szkoleniowiec Arki, Grzegorz Niciński zdecydował się na drugą zmianę. W miejsce Szwocha wchodzi Marciniak

70'
Małecki zwiódł dwójkę obrońców i uderzył. Trafił jednak wprost w zawodnika Wisły.

67'
Ostatnia zmiana w zespole Wisły. Z boiska schodzi Bartosz, a na murawie melduje się Zachara.

65'
Świetne dośrodkowanie Pietrzaka w pole karne gdynian. Do strzału głową doszedł Ondrasek, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

64'
W ostatniej chwili podanie Boguskiego do Ondraska zatrzymała obrona zespołu z Trójmiasta

61'
Zmiana w drużynie gospodarzy. Opuszcza plac gry Zjawiński, a w jego miejsce Siemaszko.

59'
Z dystansu Mączyński! Broni z najwyższym trudem Jałocha. Po chwili były piłkarz Górnika Zabrze ponownie uderzył zza pola karnego, lecz i tym razem lepszy był golkiper Arki

55'
Wisła coraz bardziej dochodzi do głosu w tym meczu. Zdecydowanie brakuje jednak precyzji i skuteczności. Strzał Mączyńskiego wysoko ponad bramką.

53'
Bardzo słabe wykonanie tego stałego fragmentu gry przez krakowian.

52'
żółta kartka Faul Bożoka na Boguskim. Żółta kartka i rzut wolny dla gości.

51'
Goście nieco lepiej weszli w drugą połowę, choć może to być spowodowane nieco inną taktyką drużyny z Gdyni.

49'
Na spalonym złapany Zjawiński.

47'
Brożek bliski zdobycia kontaktowego gola! Pietrzak precyzyjnie podał do Ondraska, ten w pole karne do Brożka. Napastnik uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Jałochę.

45'

Trener Wdowczyk postanowił dokonać dwóch korekt przed rozpoczęciem drugiej połowy. W miejsce Brlaka i Mójty weszli Mączyński i Pietrzak.

45'
Sędzia zakończył pierwszą część spotkania i zaprosił piłkarzy do szatni. Spotkanie jest bardzo żywe, dużo sytuacji bramkowych. Inicjatywa należy do gospodarzy, którzy nie pozwalają gościom na zbyt wiele. Czy podopieczni Dariusza Wdowczyka podniosą się i powalczą o lepszy wynik w drugiej połowie? Przekonamy się już za kwadrans.

45'
Ostatnia szansa dla gości przed zakończeniem pierwszej połowy. Rzut wolny dla gości. Do piłki podchodzi Bartosz, ale jego wrzutka trafiła do Jałochy.

44'
Ze skrzydła dośrodkowuje Małecki. Piłka ląduje wprost w rękach golkipera Arki.

42'
żółta kartka Groźny faul Boguskiego na Kakoko. Sędzia Kwiatkowski pokazuje zawodnikowi drużyny spod Wawelu żółty kartonik.

40'
Poprzeczka po strzale Boguskiego! Zamieszanie w szesnastce Arki, uderzenie Ondraska zablokowane, poprawia Boguski, ale po rykoszecie trafia tylko w obramowanie bramki Jałochy.

39'
W polu karnym gospodarzy znalazł się Brożek, lecz zagrożenie zażegnał świetnym wślizgiem Marcjanik

38'
Rzut wolny dla Arki, jednakże futbolówkę złapał Miśkiewicz.

34'
Wisła stara się odmienić los spotkania, lecz nie pozwalają im na wiele podopieczni Grzegorza Nicińskiego.

30'
Goście bliscy zdobycia kontaktowej bramki! Mójta wrzucił piłkę w pole karne Arki, ale nikt nie przeciął tego podania.

29'
Teraz z daleka technicznie uderzał Zjawiński. Z drobnymi problemami odbił to bramkarz Wisły.

27'
Mocny strzał z dystansu Kakoko! Broni Miśkiewicz.

25'
Rzut wolny dla "Żółto-niebiekich". Szwoch uderzył jednak prosto w mur.

23'
Coraz większa przewaga Arki. Wisła praktycznie nie może wyjść z własnej połowy.

21'
2:0! Cóż za błąd Miśkiewicza! Dośrodkowanie Sochy w pole karne "Białej Gwiazdy", tam wypuścił piłkę z rąk bramkarz Wisły. Na to tylko czekał Zjawiński i ze stoickim spokojem podwyższył wynik meczu.

19'
Faul Małeckiego na Da Silvie. Obyło się jednak bez kartki.

17'
Piękna wymiana podań pomiędzy kilkoma Arki, podanie Da Silvy do Zjawińskiego wybija defensor gości.

*'

12'
Rzut rożny dla gospodarzy.

11'
Wisła bliska wyrównania. Małecki podał do Brożka, ale ten drugi nieznacznie chybił.

8'
Gol dla Arki! Strata "Wiślaków" tuż przed własnym polem karnym. Futbolówkę przejął Kakoko, źle podał do kolegi, ale po chwili otrzymał podanie zwrotne, i wślizgiem trafił do bramki. Warto zauważyć, że rykoszet po uderzeniu pomocnika mocno utrudnił zadanie Miśkiewiczowi.

6'
Rzut rożny dla Wisły Kraków. Dośrodkowanie nie wywołało zagrożenia pod bramką gospodarzy.

4'
Nie minęła minuta, a Bożok otrzymał podanie i dośrodkował na pole karne do Da Silvy, ten minął się z piłką. Swojego szczęścia próbował także Zjawiński, ale uderzył obok słupka.

3'
Ładna akcja Bożoka, zatrzymał go jednak Uryga.

2'
Od autu Wisła.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Zawodnicy obu drużyn już są na murawie.

*'
Początek spotkania już za kilka minut.

*'
Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.