Legia Warszawa - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Hlousek (44' Brzyski) - Kopczyński, Moulin (58' Kucharczyk), Jodłowiec - Hamalainen (75' Kosecki), Nikolić, Prijović
Pawełek - Augusto, Celeban, Dvali, Pawelec - Kokoszka, Goncalves, Madej (76' Grajciar), Alvarinho, Morioka - Idzik (46' Biliński)

Bereszyński (88.) żółta kartka
Kokoszka (15.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

90+4'
Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas. W imieniu redakcji życzę Państwu dobrej nocy.

90+3'
Sędzia Przybył zagwizdał koniec meczu!
Legia traci kolejne punkty na początek sezonu. Śląsk Wrocław dziś idealnie wypełniał założenia taktyczne Mariusza Rumaka.

90+2'

90+1'
Bereszyński stracił kontrolę nad piłką w szesnastce wrocławian. Obrońca już przymierzał się do silnego uderzenia na bramkę.

90'
Zawody w Warszawie potrwają trzy minuty dłużej.

89'
Niezłe wyjście z bramki Pawełka. Goalkeeper przechwycił wrzutkę od Michała Kucharczyka.

88'
żółta kartka Kartka dla Bereszyńskiego. Defensor faulował na wysokości własnego pola karnego.

86'
Michał Pazdan przypadkowo uratował Legię przed utratą gola. Stoper w dobrym momencie przeciął tor lotu piłki po dobitce Morioki. Wcześniej doskonałą robinsonadą błysnął Malarz, wyciągając fenomenalny strzał z okolic pola karnego.

84'
Jako to nie wpadło?!
Znakomita akcja Brzyskiego na lewej flance. Boczny obrońca idealnie wrzucił piłkę na głowę Nikolicia. Węgier z paru metrów uderzył w słupek! Dobijać przewrotką próbował Prijović, jednak piłka powędrowała w boczną siatkę.

82'
Było blisko gola!
Prijović w odpowiednim momencie zablokowany, potem do bezpańskiej piłki dopadł Kosecki, ale z bliskiej odległości się pomylił.

80'
Spotkanie zawodzi. To trzeba powiedzieć sobie jasno.
Czy piłkarze zmienią obraz gry w przeciągu dziesięciu minut?

78'
Brakuje celności zawodnikom Śląska Wrocław. Mocno niecelnie kopnął zza pola karnego Alvarinho.

77'
Prijović faulował Celebana w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla piłkarzy Mariusza Rumaka.

76'

75'
Jakub Kosecki wpuszczony na ostatni kwadrans gry. Trener podziękował Hamalainenowi.

74'
Korner dla Legii. Zblokowane uderzenie z dystansu Bereszyńskiego.

72'
Zbyt głęboka centra Alvarinho z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała w miejsce, gdzie stał Arkadiusz Malarz. Można powiedzieć, że było to podanie do bramkarza.

71'
Kolejna próba zza pola karnego w wykonaniu Śląska Wrocław. Przed momentem, Gonalves soczyście huknął z kilkudziesięciu metrów. Cała sytuacja zakończyła się obok światła bramki.

69'
Cóż za bombę posłał Alvarinho. Kropnięcie z dystansu wylądowało tuż obok bramki Malarza.

67'
Stoperzy gości wygrywają większość potyczek powietrznych. Zawodnicy z Warszawy muszą wymyślić inny koncept na rozmontowanie defensywy rywala.

66'
Mistrzowie Polski wzięli się do cięższej pracy w ofensywie. Widzimy w akcji Nikolicia, Prijovicia i innych graczy z "pola".

64'
Legia z okazją na prowadzenie! Prijović sprytnie dograł do Nikolicia, który oddał uderzenie z okolic pola karnego. Płaski strzał okazał się jednak bardzo sygnalizowany. Piłka poleciała wprost w rękawice Pawełka.

63'
Bardzo ciekawe...

61'
Po godzinie gry doczekaliśmy się... 1 celnego uderzenia na bramkę.

59'
Pazdan w odpowiednim miejscu. Stoper kapitalnie przerwał tor lotu piłki po rzucie wolny dla Śląska Wrocław. Znaleźć podaniem swoich kolegów starał się Alvarinho.

58'

57'
Alvarinho stał się ofiarą taktycznego faulu. Kartki uniknął Bereszyński.

55'
Morioka soczyście zza pola karnego. Płaski strzał poleciał ostatecznie tuż obok lewego słupka bramki.
Przynajmniej coś się zadziało...

52'
Zatrzymana akcja Legii na lewej flance boiska. Korner dla podopiecznych Hasiego.

51'
Alvarinho koszmarnie spudłował z rzutu wolnego. Futbolówka po bezpośrednim uderzeniu powędrowała w okolice warszawskiego stadionu.

49'
Igor Lewczuk przewrócił przeciwnika tuż przed swoim polem karnym. Morioka miał szansę na to, by znaleźć się w dobrej sytuacji na gola.

48'
Zbyt mocny cross wykonał Łukasz Madej. Piłka skierowana w kierunku Alvarinho opuściła plac gry.

46'
Idzik pokazał się z dobrej strony. Na plac gry został posłany Biliński.

Czas na drugą połowę!

45+1'
Koniec I części zawodów!
Mamy piłkarskie szachy. Brakuje groźnych akcji pod jakąkolwiek bramką. Liczę, że zawodnicy bardziej zaangażują się w pracę ofensywną.

44'
Adam Hlousek nie dokończy pierwszy połowy. Na boisko za chwilę wejdzie Brzyski.

43'
Niepewne wyjście z bramki Pawełka. Swojego goalkeepera dobrze wspomogli obrońcy, nie dając możliwości Legionistom dotrzeć do centry z rzutu wolnego.

42'
Wszystko wskazuje na to, że bezbramkowy remis utrzyma się do końca pierwszej odsłony.

40'
Niebezpieczny strzał Goncalvesa z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka spokojnie poleciała daleko od światła bramki. Ale i tak trzeba docenić gracza za pojęcie ryzyka.

38'
Oryginalnie wykonany rzut wolny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Malarza. Przyjezdni pogubili się w wizji rozegrania piłki pod polem karnym.

37'
Kopczyński niewłaściwie atakował piłkę. Rzut wolny dla gości tego meczu.

36'
Łukasz Madej przegrał rywalizację z Bereszyńskim. Będzie aut dla wrocławian.

35'
Gospodarzom brakuje precyzji podczas dośrodkowań na pole karne. Dużo takich prób podejmował Bartosz Bereszyński.

33'
Okazja dla Legii. Prijović starał się skutecznie zakończyć wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Szwajcar mógł troszeczkę lepiej nakryć głową futbolówkę.

32'
Cała jedenastka przyjezdnych na własnej połowie. Podopieczni Mariusza Rumaka czyhają na możliwość wyprowadzenia kontry.

30'
Moulin próbował wypuścić Nikolicia "w uliczkę". Zabrakło w tej sytuacji dobrej komunikacji pomiędzy zawodnikami.

28'
Czekamy na jakieś akcje bramkowe. Legia aktualnie w opozycji.

26'
Kolejny, piękny jubileusz!

24'
Zaprzepaszczona szansa na dobrą kontrę. Piłkarze Śląska wymienili kilka ładnych podań pod polem karnym Legii. Morioka starał się znaleźć miejsce do strzału, lecz w porę został zablokowany przez obronę.

22'
Powstrzymana bomba Prijovicia. Strzał odbił się od jednego z obrońców.

21'
Michał Pazdan blokował Moriokę. Kibice gości reklamowali rzut wolny, jednak arbiter był innego zdania. Według niego atak Pazdana był prawidłowy.

20'
Zablokowane huknięcie zza pola karnego. Uderzał Tomasz Jodłowiec.

19'
Prijović błysnął kapitalnym rajdem przez znaczny dystans. Do sukcesu zabrakło precyzji w okolicach bramki Pawełka. Piłka kopnięta z ostrego kąta wylądowała tuż obok prawego słupka bramki.

17'
Niedokładne wgranie piłki z prawego skrzydła zaprezentował Morioka. Futbolówka minęła dwóch zawodników z Wrocławia.

16'
Rzut rożny dla Legii. Szybko rozegrany rzut wolny nie przyniósł efektu.

15'
żółta kartka Adam Kokoszka był kompletnie spóźniony z próbą odbioru. Pomocnik musiał wykonać faul taktyczny.

13'
Kolejne uderzenie pokazał Nikolić. Tym razem było dużo gorzej, bo piłka wylądowała bardzo daleko od światła bramki.

12'
Hamalainen ambitnie starał się opanować długie zagranie od kolegi. Piłka posłana zdecydowanie za mocno.

11'
Bereszyński dobrze zareagował we własnym polu karnym. Defensor w ostatniej chwili ubiegł nadbiegającego Idzika.

10'
Powstrzymana centra w wykonaniu Prijovicia. Piłka kopnięta z prawego skrzydła nie minęła bloku defensywnego Śląska Wrocław.

9'
Idzik z niepotrzebnym faulem na koncie. Młody napastnik z premedytacją podciął biegnącego przeciwnika.

8'
Gratulujemy!

6'
Jodłowiec wywalczył rzut rożny. Zablokowana wrzutka z prawej flanki boiska.

5'
Pierwszy strzał po stronie Legii. Z dystansu spróbował Nikolić, ale uderzenie powędrowało wprost w rękawice Pawełka.

3'
Idzik przed szansą. Napastnik wrocławian skutecznie wyszedł do wrzutki z lewego skrzydła boiska. Strzał głową poleciał obok prawego słupka bramki.

2'
Arkadiusz Malarz z pierwszym kontaktem z futbolówką. Bramkarz z pewnością wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie Alvarinho z rzutu wolnego.

1'
Faulowany był Madej. Były pomocnik zabrzan próbował się przedrzeć na prawej flance boiska.

*'
Gramy!

*'
Na stadionie słychać "Sen o Warszawie".

*'
Jakub Rzeźniczak odebrał Puchar Polski od wojewody.

*'

*'
W pierwszej serii gier obie drużyny zremisowały. Legia u siebie 1:1 z Jagiellonią, a Śląsk Wrocław bezbramkowo z Lechem Poznań.

*'

*'
Naszą relację zaczniemy od przedstawienia składu gospodarzy.

*'
Piłkarską sobotę związana w LOTTO Ekstraklasie kończymy w Warszawie, gdzie Legia spróbuje pokonać Śląsk Wrocław.
Początek meczu o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online