Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 2

Trela (29' Pilarz) - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Babiarz, Kupczak - Guba (58' Stefanik), Jovanović, Gutkovskis - Kędziora (85' Szarek)
Sandomierski - Wójcicki, Litauszki (78' Wdowiak), Wołąkiewicz, Deleu - Covilo, Dąbrowski - Szczepaniak, Cetnarski (45' Kapustka), Jendrisek (74' Vestenicky) - Budziński

Gutkovskis (13.)
Kupczak (21.)
Litauszki (sam) (37.)
Jendrisek (26.)
Dąbrowski (90., karny)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia

Dziękuję państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Koniec meczu! Bardzo emocjonujący mecz, a Termalica przynajmniej do zakończenia meczu Lecha z Zagłębiem zostanie liderem Lotto Ekstraklasy

90+2'
Błąd Pilarza! Covilo nie wykorzystał tej szansy.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Dąbrowski bardzo pewnie wykonał jedenastkę. 3:2!

89'
Karny dla Cracovii! Wdowiak wycięty przez Stefanika.

88'
Po chwili z bliska nie trafił Budziński

87'
Po rzucie rożnym piłka trafiła do Covilo. Serb uderzył głową, ale bardzo niecelnie.

86'
Strata Kapustki pod polem karnym gospodarzy.

85'
Szkoleniowiec Termalici decyduje się na ostatnią zmianę. W miejsce Kędziory pojawia się Szarek.

84'
Mnóstwo niedokładności w zagraniach zawodników trenera Zielińskiego.

83'
Rzut wolny dla Cracovii. Piłkarze klubu z Małopolski zdecydowali się na szybkie rozegranie. Nie przyniosło to jednak zamierzonego skutku.

82'
Wdowiak zepsuł dośrodkowanie. Od bramki zacznie Pilarz.

80'
Faulowany Kędziora. Rzut wolny dla "Słoni".

78'
Ostatnia zmiana w zespole "Pasów". Schodzi Litauszki, w jego miejsce Wdowiak.

77'
Sędzia przerywa grę po tym, jak Covilo pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki

76'
Z dystansu Szczepaniak. Broni Pilarz.

74'
Druga zmiana w zespole Jacka Zielińskiego. Plac gry opuszcza Jendrisek, a w jego miejsce wchodzi Vestenicky.

73'
Termalica cały czas przeszkadza gościom w zdobyciu bramki i czeka na wyprowadzenie kontry.

71'
Covilo! Tuż obok słupka bramki Pilarza, po dośrodkowaniu Kapustki.

69'
Od bramki Pilarz.

67'
Cracovia nie ustaje w próbach zdobycia kontaktowego gola.

65'
Z rożnego Stefanik. Fryc w polu karnym za wysoko podniósł nogę i od rzutu wolnego rozpoczną goście.

64'
Bardzo mądrze bronią się podopieczni trenera Michniewicza. Nie pozwalają "Pasom" na zbyt wiele.

63'
Faul na Jendrisku. Od rzutu wolnego Cracovia.

60'
Piłkarze zespołu spod Wawelu próbują się przedrzeć środkiem. Obrońcy gospodarzy po raz kolejny przerywają te próby.

58'
Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Guba, wchodzi Stefanik.

56'
Z rzutu wolnego dośrodkowuje Budziński. Pomocnikowi nie wyszło to zagranie.

55'
Jendrisek trafia w poprzeczkę! Dobitka Dąbrowskiego nieudana.

54'
Strata Budzińskiego pozbawiła gości szansy zdobycia gola.

52'
Błąd Wołąkiewicza, piłkę przechwycił Kędziora. Napastnik pognał na bramkę Cracovii. Jego uderzenie z ostrego kąta odbił Sandomierski. Z dobitką próbował pospieszyć Jovanović, ale ta sztuka mu się nie udała.

50'
Aut dla gospodarzy niedaleko bramki gości. Nie wynikło jednak z tego żadne zagrożenie.

48'
Kapustka próbuje przyspieszyć grę Cracovii, która cały czas dąży do zdobycia gola.

47'
Niecelne podanie Budzińskiego w szesnastkę.

46'

*'
Jacek Zieliński decyduje się na pierwszą zmianę. Na placu gry zamelduje się Bartosz Kapustka, w miejsce Cetnarskiego.

*'

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Spotkanie jest dosyć wyrównane. Gospodarze są jednak wyraźniej skuteczniejsi i prowadzą. Czy stan meczu zmieni się w drugiej połowie? Przekonamy się już za kwadrans.

45+3'
Gracze z Małopolski domagają się rzutu karnego po kontakcie piłkarza Termalici ze Szczepaniakiem. Sędzia Złotek wskazuje na narożnik boiska.

45+2'
Dąbrowski uderzył po raz trzeci zza pola karnego. Tym razem zablokowany.

45+1'
Cracovia cały czas próbuje zdobyć drugiego gola w tym meczu, ale podopiecznym Jacka Zielińskiego brakuje dokładności i nieco szczęścia.

45'
Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Wrzutka Jovanovicia wypiąstkowana przez Sandomierskiego.

42'
Covilo po rzucie rożnym uderzył głową tuż obok bramki.

40'
Druga próba Dąbrowskiego z daleka. Efekt taki sam, jak poprzednio.

39'
Termalica mogła pójść za ciosem! Guba wystawił piłkę Gutkovskisowi. Napastnik za długo zwlekał i został zatrzymany przez obrońców gości.

37'
3:1! Samobój Litauszki! Strata Cracovii przed polem karnym, Kędziora podawał do Gutkovskisa, ten uderzył. Piłkę odbił Sandomierski, ale przy futbolówce dalej byli gospodarze. Wrzutkę ze skrzydła przedłużył Guba, ta trafiła w Litauszkę i wpadła do siatki

34'
Babiarz płasko w szesnatkę, lecz prosto w ręce bramkarza Cracovii.

32'
Faul w ofensywie zawodników z Niecieczy.

31'
Dąbrowski zdecydował się na strzał z dystansu, tuż obok bramki Pilarza.

29'
Trela ucierpiał po tym golu i nie będzie w stanie kontynuować spotkania. Będziemy mieli pierwszą zmianę w drużynie Czesława Michniewicza. Kontuzjowanego golkipera zmieni Pilarz.

26'
2:1! Cracovia łapie kontakt! Budziński uderzył z dystansu, Trela odbił piłkę pod nogi Jendriska, a ten zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie Lotto Ekstraklasy.

25'
Jendrisek ponownie zatrzymany przez Trelę.

21'
2:0! Kupczak zdobywa drugiego gola dla "Słoni" w tym meczu. Niezbyt udana wrzutka Babiarza z rzutu wolnego, fatalnie zachował się Sandomierski, który minął się z piłką, na co czekał Osyra. Obrońca zgrał ją w pole bramkowe do Kupczaka, a ten bez najmniejszych kłopotów strzelił gola.

20'
Gospodarze mają rzut wolny.

18'
Guba! Niewiele brakowało, a mielibyśmy bramkę samobójczą, po tym jak po drodze trafiła w Litauszkę. Na nieszczęście gospodarzy futbolówka trafiła tylko w słupek.

17'
Precyzyjna wrzutka Budzińskiego w kierunku Covilo. Serbskiego pomocnika uprzedził Trela.

14'
Nieudane dośrodkowanie Guby.

13'
1:0 dla gospodarzy! "Słonie" rozegrali rzut wolny, wrzutka Babiarza została wybita przed pole karne. Tam trafiła do Jovanovicia, który próbował strzelać, ale wyszło z tego podanie do Gutkovskisa, a ten wyprowadził Termalicę na prowadzenie.

12'
Gutkovskis otrzymał podanie w szesnastce i próbował uderzyć, lecz został zablokowany.

11'
Dużo walki w środku pola. Od rzutu wolnego rozpocznie Termalica.

9'
Ładna akcja Cracovii. Podanie Szczepaniaka w pole karne doszło do Cetnarskiego, ale pomocnik gości został zablokowany.

6'
Korner dla "Pasów". Wykonanie równie słabe, jak poprzednio.

5'
Wrzutka Guby wprost w ręce Sandomierskiego.

3'
Jendrisek wyszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem Termalici! Świetne zachowanie Treli uchroniło gospodarzy przed stratą bramki.

2'
Rzut rożny dla Cracovii. Nieudane dośrodkowanie Cetnarskiego.

1'
Gutkovskis próbował zgrać piłkę do Kędziory, ale podanie przeciął defensor "Słoni".

1'
Zaczynamy!

*'
Początek meczu już za kilka minut.

*'
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mariusz Złotek.

*'

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Pilarz, Ziajka, Stefanik, Misak, Stano, Szarek, Juhar

*'
Jedenastki obu drużyn:

*'
Skład gości:

*'

*'
Dzisiaj spotykają się dwie drużyny, które bardzo dobrze rozpoczęły rozgrywki ligowe. Termalica pod wodzą Czesława Michniewicza pokonała 2:0, natomiast Cracovia rozgromiła Piasta Gliwice aż 5:1.

'
Początek meczu na żywo o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online