Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

''
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

90+2'
Sędzia zakończył mecz, a piłkarze Ruchu mają do niego dużo pretensji...

90+1'
Babiarz uderzył dobre kilka metrów nad bramką Lechii.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

89'
Za głębokie dośrodkowanie Smektały.

88'
Kartka dla Szyndrowskiego.

87'
Frankowski przepchnął Malinowskiego, ale zatrzymał się na Buchaliku.

86'
Jankowski przewrócił się i stracił piłkę.

85'
Goście oddali piłkę, a piłkarz Lechii oczywiście wstał.

84'
Frankowski w miejsce Tuszyńskiego.

83'
Niebiescy mieli nieźle zapowiadającą się akcję, ale wybili piłkę, bo na boisku leżał piłkarz Lechii.

82'
Szykuje się druga zmiana w zespole Lechii. Przygotowany jest Przemysław Frankowski.

81'
Kolejna udana interwencja Stawarczyka. Rożny.

80'
Filip Starzyński wracał z pozycji spalonej i sędzia liniowy dobrze to wypatrzył. Szkoda, bo byłaby szansa na bramkę.

79'
Grzelczak z łatwością odebrał piłkę Smektale.

78'
Podwójna zmiana w Ruchu. Jankowski w miejsce Kuświka, a Smektała zastąpił Kowalskiego.

77'
Uderzenie Kuświka z 25 metrów - piłka mija bramkę Lechii.

76'
Rożny dla Lechii.

75'
Kibice śpiewają "hej Ruchu nasz Tyś dumą naszą jest...".

74'
Malinowski naprawił błąd Szyndrowskiego. Akcja działa się w polu karnym Ruchu.

73'
Kuświk padł w polu karnym. Sędzia kazał grać dalej...

72'
Dobre podanie do Kuświka, ale ten po raz kolejny był na spalonym.

71'
Niecelny strzał jednego z gdańszczan.

70'
Chorzowianie będą mieli korner.

69'
Młyn i Dziesiona śpiewają razem "hej Niebiescy ole hej Ruch Chorzów aeejaooo!

68'
Mateusz Bąk wybiegł prawie na szesnastkę i zgarnął piłkę rozpędzonemu Kuświkowi.

67'
Stawarczyk nie ryzykował i wybił piłkę na aut.

66'
Kartka dla Stolarskiego.

65'
Sadajew sfaulował obrońcę Niebieskich w ich polu karnym.

64'
Wybicie Buchalika, a Kuświk... na spalonym.

63'
Stawarczyk dostał brawa za świetny przechwyt.

62'
Lechia coraz śmielej poczyna sobie w polu karnym Niebieskich. Trener Kocian aż przebiera nogami przy linii bocznej boiska...

61'
Grzelczak uderzył z woleja kilka metrów obok bramki Ruchu.

60'
Lechia przeprowadziła niezłą akcję, ale czy nie było w tej sytuacji spalonego? Fani Ruchu znowu wściekli...

59'
Kibice Ruchu: "wygramy, wygramy, wygramy ku... pokonamy".

58'
Szyndrowski bardzo dobrze dograł piłkę do Zieńczuka. Jego dośrodkowanie padło jednak łupem Mateusza Bąka.

57'
Kowalski został sfaulowany na prawej stronie boiska. Zieńczuk szykuje się do dośrodkowania.

56'

55'

54'
Faul na Kuświku.

53'
Centra Zieńczuka do Kuświka, który nie sięgnął dobrze piłki i tylko przerzucił ją nad poprzeczką.

52'
Kibice mają dziś bardzo dużo pretensji do sędziego Radkiewicza.

50'
Młyn i Dziesiona śpiewają na zmianę "lololo hej Ruch!".

49'
Stolarski zastąpił Kostrzewę.

48'
Od bramki Buchalik.

47'
Tuszyński okręcił się z piłką w polu karnym Ruchu i uderzył tuż obok słupka. Futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców. Będzie róg.

46'
Gramy!

45'
Chorzowianie już na boisku.

45'
W Chorzowie nie pojawiła się dzisiaj zorganizowana grupa kibiców Lechii. Ciąży na nich niestety zakaz wyjazdowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. W Chorzowie bez bramek.

45'
Sędzia liniowy już zyskał "sympatię" kibiców Ruchu. Dopatrzył się faulu Sadloka na przeciwniku, a o tym raczej nie było mowy.

44'
Piłka odbiła się od ręki piłkarza Lechii - sędzia Tomasz Radkiewicz kazał grać dalej.

43'
Kowalski wyjechał z piłką poza linię końcową.

42'
Chorzowianie będą mieli kolejny rzut rożny.

40'
Stojan Vranjes oddał ładny strzał, a Buchalik pewnie złapał futbolówkę.

39'
Szyndrowski bardzo dobrze zgrał piłkę głową do Buchalika.

38'
I od bramki Buchalik.

37'
Rożny dla gości. Dziesiona śpiewa "lololo... liniowy ch..".

36'
Uff... Sadlok w ostatniej chwili zdjął piłkę z nogi przeciwnika.

35'
Błyskawiczna akcja Ruchu, jednak Kuświk był na spalonym. Szkoda, bo dobrze to wyglądało.

34'
Przy piłce Lechia.

33'
Po dobrym dośrodkowaniu Sadloka piłka trafiła do Starzyńskiego, który minął rywala i oddał strzał, ale został zablokowany. Rożny.

32'
Piłka przeleciała przez pole karne Ruchu i na szczęście nie doszedł do niej żaden z zawodników z Gdańska.

30'
Niebiescy mieli rzut rożny, po którym Mateusz Bąk pewnie złapał piłkę.

29'
Zieńczuk szukał prostopadłym podaniem Kuświka. W ostatniej chwili piłkę przejął obrońca Lechii.

28'
Buchalik pewnie złapał piłkę i pozwolił formacjom Ruchu przesunąć się na połowę Lechii.

26'
Vranjes mocno kopnął piłkę i ta przeleciała nietknięta przez pole karne.

25'
Sędzia uznał, że Babiarz sfaulował Sadajewa. Drużyna Ruchu oraz kibice mają odmienne zdanie.

24'
Buchalik z łatwością obronił strzał gracza Lechii.

23'
Dalekie podanie Starzyńskiego do Zieńczuka, lecz doświadczony pomocnik się potknął i nie doszedł do piłki.

22'
W starciu z rywalem ucierpiał Babiarz, ale nic poważnego się nie stało.

21'
Młyn pozdrowił również fanów Elany, Slovana i Atletico.

20'
Świetna akcja Ruchu! Niebiescy wyprowadzili szybką kontrę, Starzyński przerzucił piłkę na lewą stronę do Zieńczuka, który uderzył bez zastanowienia prostym podbiciem i trafił w poprzeczkę!

19'
Makuszewski stanął oko w oko z Buchalikiem. Lepszy bramkarz Ruchu!

18'
Niecelny strzał Kowalskiego.

17'
Starzyński oddał dobry strzał z dystansu, Bąk odbił piłkę przed siebie, a obrońca wybił ją na róg.

15'
Oooo łódzki Widzew ole! - śpiewają fani Ruchu.

13'
W polu karnym przedzierał się Kuświk, ale ostatecznie wyprzedził go Leković.

11'
Zadebiutowała flaga "Bandycki Batory".

10'
Z rzutu rożnego dośrodkował Starzyński, a Sadlokowi niewiele brakowało, by dojść do strzału.

8'
Na prostej wywieszono flagę "To my naród śląski".

7'
Odpowiedź Lechii i interwencja Stawarczyka. Ruch przy piłce.

6'
Sadlok znakomicie wyrzucił piłkę z autu, Zieńczuk wyszedł sam na sam i uderzył w stronę dalszego słupka, ale minimalnie się pomylił!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online