Piast Gliwice - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Szmatuła - Mraz, Hebert, Korun, Sedlar - Pietrowski, Zivec (70' Jankowski), Murawski, Mokwa, Badia (61' Masłowski) - Szeliga (84' Moskwik)
Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bożić, Stępiński - Rogalski (77' Wlazło), Furman, Reca, Hemeha (59' Piotrowski), Illiev, Lebedyński (60' Kante)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Wisła Płock

90+4'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

90+3'
Piast w pełni zasłużenie sięgnął po komplet punktów. Dobra gra Wisły Płock przez kilkanaście minut nie mogła dać pełnego sukcesu.

90+2'
Na aferę gra beniaminek tego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

90'
Sędzie zadecydował, że mecz potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Goście już wszelkimi sposobami próbują przedostać się pod bramkę Szmatuły. Przed momentem Szymiński oddał strzał na bramkę.

88'
Reca bliski przechwycenia dośrodkowania z rzutu wolnego. Pomocnikowi do sukcesu zabrakło kilku centymetrów. Wrzucał ze stałego fragmentu gry Furman.

87'

86'
Szymiński bardzo dobrze ustawiony w swoim polu karnym. Defensor skutecznie zablokował silny strzał Moskwika z ostrego kąta.

84'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Moskwik wszedł na boisko w miejsce Szeligi.

82'
Zbyt mocna centra piłki przez Mokwę. Do wgrania z prawego skrzydła nie mógł dotrzeć żaden z wbiegających partnerów.

80'

77'
Zmiana. Maksymilian Rogalski zastąpiony przez Piotra Wlazło.

76'
Ze znacznej odległości również uderzają gospodarze. Taką szansę od losu dostał Szeliga, lecz strzał mocno nieudolny. Piłkę spokojnie wzrokiem odprowadził Kiełpin.

74'
Niecelnie zza pola karnego starał się Furman. Piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

73'
Kiełpin doskonale wychwycił piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska.
Piast Gliwice jakby stracił moc.

71'
Mokwa złamał przepisy podczas walki o górną piłkę. Kolejny rzut wolny dla podopiecznych Marcina Kaczmarka.

70'
Maciej Jankowski pojawił się na płycie boiska. Na ławkę rezerwową zesłany Zivec.

68'
Mamy niejako festiwal strzałów z dystansu. Często takie trudne decyzje podejmują przyjezdni. Przed chwilą piłkę nad poprzeczkę posłał Stępiński. Nieudane uderzenie z kilkudziesięciu metrów.

66'
Bombę z siedemnastego metrów posłał Piotrowski. Świeżo wprowadzony piłkarz trafił w trybuny gliwickiego stadionu.

65'
Silne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Piłkę pewnie wypiąstkował przed siebie bramkarz.

64'
Seldar faulował w okolicach własnej szesnastki.

63'
Nieudaną próbę z dystansu wykonał Dominik Furman. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki.

61'
Zmiana. Masłowski w miejsce Badii.

60'
Zmiana napastników gości. Jose Kante zastąpił Mikołaja Lebedyńskiego.

59'

58'
Coś ruszyło w ofensywie gości. Hemeha podjął próbę z okolic szesnastki. Piłka posłana jednak w sam środek bramki Szmatuły.

57'
Na głowę Mraza z prawego skrzydła dogrywał Marcin Pietrowski.

56'
2:1!
Mraz nie w roli asystenta, a w roli kończącego dośrodkowanie. Boczny obrońca oddał zabójczy strzał głową z paru metrów. Futbolówka wylądowała w lewym, dolnym rogu bramki.

54'
Mokwa zaliczył niecelne uderzenie na bramkę. Piłka zagrana z okolic pola karnego powędrowała daleko od światła bramki.

52'
Nie wyszedł gospodarzom rzut wolny. Krótko rozegrany stały fragment gry został w odpowiednim momencie powstrzymany przez obronę. Niedokładne podanie w wykonaniu Zivca.

51'
żółta kartka Illiev zmuszony do przewinienia na Mrazie. Zasłużona żółta kartka.

49'
Reca za wszelką cenę próbował przedrzeć się na lewej stronie boiska. W czasie tej próby faulował interweniującego Murawskiego.

48'
Soczyste huknięcie w wykonaniu Heberta. Stoper Piasta uderzył z ponad trzydziestu metrów. Piłkę z małymi problemami wyłapał Kiełpin.

46'
Kontynuujemy!

45+2'
Koniec I połowy spotkania.

44'
Niedokładna centra w wykonaniu Illieva. Kopnięcie z prawego skrzydła miało w zamyśle dotrzeć do Lebedyńskiego, ale piłka powędrowała poza plac gry.

42'
Szmatuła z dobrą robinsonadą. Goalkeeper w efektownym stylu sparował silny strzał Recy zza pola karnego. Korner dla gości.

41'
Soczyste uderzenie Badii z dystansu. Płaski strzał w lewy, dolny róg bramki został skutecznie zatrzymany przez Kiełpina.

40'
Niecelny strzał Mraza z głębi pola karnego. Zawodnik kończył długą akcję swojego zespołu. Piłka po jego zagraniu wylądowała w bocznej siatce.

38'
Faul w ofensywie wykonał jeden z piłkarzy gospodarzy. Rzut wolny dla przyjezdnych.

36'
Kiełpin niepewnie wyszedł do zagrania z lewej flanki. Błąd bramkarza wyratował Stępiński, który nie dopuścił, by żaden z rywali nie doszedł do piłki.

34'
Blisko wyniku 2:1!
Szeliga fantastycznie dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Akcję głową próbował finalizować Korun, jednak do pełni szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

33'
Wisła Płock zupełnie wycofana. Podopieczni Marcina Kaczmarka czekają na jakiś błąd przeciwnika w rozegraniu akcji.

31'
Gramy dalej!

29'
Arbiter zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

27'
Groźna wrzutki Illieva z prawego skrzydła boiska. Do piłki wyskoczył jeden z kolegów, ale niestety przegrał rywalizację ze skaczącym obrońcą.

26'
żółta kartka Stefańczyk z żółtą kartką. Boczny obrońca popisał się zupełnie spóźnionym wślizgiem na piłkę.

24'
Atakują gospodarze tego meczu. Gol wyrównujący dał im natchnienie do budowania akcji ofensywnych.

20'
Ciekawe wgranie futbolówki przez Mraza. Dośrodkowania z lewego skrzydła jednak nie udało się domknąć żadnemu z klubowych partnerów.

18'
1:1! Jest wyrównanie!
Zivec pokazał ogromny kunszt w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kiełpin przy doskonałej podcince był bezradny.

16'
żółta kartka Mraz upomniany żółtą kartką. Obrońca był zdecydowanie spóźniony z atakiem na piłkę, przy której był Stefańczyk.

15'
Za głęboka wrzutka Recy z lewej flanki boiska. Futbolówka minęła wszystkich kolegów z drużyny.

13'
Piast Gliwice stara się stosować atak pozycyjny. Ale goście skutecznie udaremniają ataki.

11'
Furman posłał długiego crossa w kierunku Hemehy. Pomocnik Wisły Płock nie miał żadnych możliwości, aby dotrzeć do zbyt mocnego podania.

9'
Mraz nadział się na interweniującego przeciwnika. Na szczęście, boczny defensor nie odniósł większych obrażeń.

7'
0:1!
Dobre dośrodkowanie piłki z prawego skrzydła zaprezentował Illiev. Efektowną piętką zagrał Hemeha, a akcję kapitalnie wykończył Reca , który uprzedził Szmatułę.

5'
Celna próba po stronie "Piastunek". Zivec próbował zaskoczyć bramkarza z ostrego kąta. Płasko uderzona piłka powędrowała wprost w rękawice Kiełpina.

3'
Reca popełnił przewinienie taktyczne. Pomocnik beniaminka usiłował wyratować sytuację po swoim błędzie.

2'
Piast zamienił kilka ładnych podań.

*'
Zaczynamy!

*'
PZPN do prowadzenia tego spotkania wydelegował Pawła Gila.

*'
Gospodarze w poprzedni czwartek zakończyli swoją przygodę z europejskimi pucharami. Wicemistrzowie Polski odpadli ze szwedzkim Goteborgiem.

*'
Ławka rezerwowa Wisły Płock: Kaniecki, Piotrowski, Kun, Wlazło, Sielewski, Sylwestrzak, Kante

*'
Ławka rezerwowa Piasta: Rusov, Barisić, Flis, Girdvainis, Jankowski, Moskwik, Masłowski

*'

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online