Lech Poznań - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Burić - Gumny, Arajuuri (42' L.Nielsen), Wilusz, Kędziora - Trałka, Tetteh, Majewski (75' Gajos), Formella - Robak, Nielsen (66' Makuszewski)
Polacek - Todorovski, Dąbrowski, Jach, Cotra - Janus, Tosik, Rakowski, Vlasko (59' Starzyński), Janoszka (73' Woźniak) - Papadopulos (54' K.Piątek)

Papadopulos (33.)
Starzyński (65.)

Rakowski (31.) żółta kartka
Papadopulos (41.) żółta kartka
Janus (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Zagłębie Lubin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę.

90+4'
Daniel Stefański zakończył pojedynek!
Zagłębie Lubin ciągle na fali! Ekipa Piotra Stokowca z zimną krwią wypunktowała wszystkie dolegliwości Lecha Poznań. W dobrych nastrojach "Miedziowi" będą przystępować do czwartkowego spotkania w ramach el.Ligi Europy.

90+2'
żółta kartka Krzysztof Janus ukarany żółtą kartką za popełnienie faulu taktycznego.

90'
Trzy minuty dłużej pograją sobie dzisiaj piłkarze w Poznaniu.

90'
Burić z pewnym chwytem piłki. Z kilkudziesięciu metrów swój dorobek strzelecki chciał poprawić Filip Starzyński.

89'
Skutecznie udaremniają akcję na skrzydłach zawodnicy gości.

87'
Gospodarze nie ustają w atakach na bramkę Polacka. Wyśmienicie ustawiony jest blok defensywny "Miedziowych".

86'
Jasmin Burić ponownie zmuszony do dalekiego wyjścia z bramki.

85'
Maciej Gajos przegrał bitwę ze świetnie ustawionym murem. Bardzo mocny strzał nie przebił się przez kilku zawodników Zagłębia.

84'
Filip Starzyński spróbował skopiować swój wyczyn z 65.minuty meczu. Ostatnio zrobił to inaczej, czego efektem było to, że piłka wylądowała w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

83'
Tetteh przewrócił szarżującego Krzysztofa Piątka. Szansa dla Starzyńskiego.

81'
Makuszewski starał się z niełatwej pozycji. Silne uderzenie w odpowiedniej chwili powstrzymane przez dobrze ustawionego obrońcę.

80'
Okazja dla gospodarzy. Wielką moc użył Maciej Makuszewski przy uderzeniu z okolic pola karnego. Futbolówkę skierowaną w lewy sektor bramki, szkoleniowo sparował Polacek.

79'
Jasmin Burić daleko od własnej bramki. Bośniacki bramkarz w dobrym momencie uprzedził pędzącego K.Piątka.

78'
Cotra nadział się na atak Tetteha. Zespół sędziowski przerwał zawody.

76'
Maciej Gajos miał szybko okazję na wpis do listy strzelców. Zmiennik Majewskiego minimalnie się pomylił z kilkunastu metrów. Akcja ze stałego fragmentu gry.

75'
Maciej Gajos dał zmianę za Majewskiego.

73'
Na ostatnią korektę w składzie zdecydował się Piotr Stokowiec. Arkadiusz Woźniak zmienił Łukasza Janoszkę.

72'
Poszła w górę chorągiewka sędziego liniowego. Któryś z zawodników Lecha Poznań w momencie podania był najbliżej bramki.

71'
Nie mają szczęścia podopieczni Jana Urbana w stałych fragmentach gry.

69'
Powstrzymane huknięcie Tetteha z ogromnej odległości. Piłka po drodze odbiła się od jednego z przeciwników i opuściła boisko.

67'
Polacek znakomicie zatrzymał strzał Trałki z bliskiej odległości. Bramkarz "Miedziowych" musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Trałka zagrywał głową z paru metrów!

67'
Starzyński doskonale zatrzymał rozpędzonego Formellę. Młody piłkarz już przymierzał się do dośrodkowania z prawego skrzydła.

66'
Zmiana. Bille Nielsen zastąpiony przez Makuszewskiego.

65'
0:2! Co za gol!
Przepiękne uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego. Kropnięcie "Figo" z dalszej odległości wpadła w prawe okno bramki Polacka.

63'
Majewski z Robakiem mogli lepiej się zachować przy kontrze. Podanie Robaka do Majewskiego w porę przeciął wracający obrońca. Była sytuacja 2 na 2

61'
Ciągle brakuje jakiś klarownych okazji bramkowych. Mam nadzieję, że wprowadzeni piłkarze nadadzą pozytywny impuls.

59'
Jan Vlasko opuścił plac gry. Piotr Stokowiec zadecydował, że na murawę wejdzie Filip Starzyński.

57'
Niepewna interwencja Polacka. Goalkeeper wypluł przed siebie piłkę, którą posłał z rzutu wolnego jeden z rywali. Fartownie dla bramkarza, nikt z Poznania nie dotarł do dobitki.

55'
Radosław Majewski wypracował rzut wolny. Stały fragment będzie wykonywany blisko pola karnego Zagłębia Lubin.

54'
Krzysztof Piątek zmienił Papadopulosa.

53'
Majewski dał się sfaulował obrońcy. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

52'
Widać chaos w poczynaniach drużyny Jana Urbana.

50'
Rozgrzewkę rozpoczął Filip Starzyński. Popularny "Figo" z pewnością rozrusza "Miedziowych".

48'
Bille Nielsen zmarnował genialną szansę na gola! Duński napastnik koszmarnie skiksował z dwunastego metra. Piłka po jego dotknięciu poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

46'
Wszystko już jest gotowe do gry!

Liczę na to, że piłkarze obu ekip wezmą się do cięższej pracy w ofensywie. Rzut oka na statystyki.

45+3'
Koniec I części spotkania!
Zagłębie Lubin w mojej ocenie prowadzi zasłużenie. Lech Poznań często coś próbuje skonstruować, ale brakuje dokładności na połowie rywala.

45+2'
Polacek zmuszony do poważniejszej interwencji po przypadkowym uderzeniu Kędziory. Bramkarz fenomenalnie skrócił kąt i zatrzymał silny strzał.
Plusem tej akcji było doskonałe, prostopadłe podanie od Majewskiego.

45'
Pierwsza odsłona przedłużona o trzy minuty.

44'
Robak zgrabnie zagrywał do Bille Nielsena. Ten agresywnie wojował o piłkę z przeciwnikiem, ale dojść do zagrania się nie udało.

42'
Arajuuri pożegnany wielkimi brawami przez kibiców. Na boisko został wysłany Nielsen.

41'
żółta kartka Żółta kartka dla Papadopulosa. Czech poturbował Arajuuriego.

41'
Gwizdek sędziego. Marcin Robak w osądzie Daniela Stefańskiego faulował skaczących przeciwników.

39'
Kolejna próba gospodarzy głową. Przed chwilą spróbował Kędziora. Piłka po jego dotknięciu poleciała nad poprzeczką bramki.

38'
"Lechici" jeszcze bez celnego uderzenia na bramkę.

36'

33'
0:1! Zagłębie znalazło sposób na blok defensywny!
Gumny w dziecinny sposób dał się ograć Cotrze. Ten potem kapitalnie dośrodkował wprost na głowę Papadopulosa, który wykazał się znakomitym uderzeniem z bliskiej odległości.

32'
Radosław Majewski huknął jak z armaty! Potężny strzał z osiemnastego metra poleciało daleko od zamierzonego celu.

31'
żółta kartka Kartka dla Rakowskiego. Arbiter uznał, że spóźniony atak na piłkę klasyfikował się na taką karę.

30'
Dwa kwadranse w słabym tempie. Dużo fauli, walki, ale brak czystych okazji bramkowych.

28'
Daniel Stefański przerwał grę. W jego ocenie, Jakub Tosik w niedozwolony sposób popchnął przeciwnika.

27'
Trałka próbował zmienić wynik tego meczu. Kapitan "Kolejorza" uderzył piłkę głową. Zagranie z okolic pola karnego poszybowało nad bramką. Akcja wzięła się od rzutu rożnego.

25'
Maciej Wilusz niefortunnie upadł na murawę. Ale jak widzimy, to zawodnik będzie zdolny do kontynuowania gry.

24'
Soczyście kopnął Adrian Rakowski. Potężne i techniczne uderzenie z dystansu wylądowało minimalnie nad poprzeczką.
Futbolówka dostała niezłej rotacji.

22'
Przyjezdni poradzili sobie z zagrożeniem z tytułu rzutu rożnego. Wgranie piłki z narożnika boiska nie sprawiło wiele problemów.

21'
Dobra okazja dla gospodarzy!
Marcin Robak idealnie wyskoczył do wrzutki z prawego skrzydła. Strzał powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki Polacka.

20'
Wilusz w odpowiedniej chwili przerwał kontrę przeciwnika. Zablokowane dośrodkowanie Janusa z prawego sektora boska.

18'
Lech Poznań reklamował rękę jednego z piłkarzy Zagłębia. Wszystko miało mieć miejsce w polu karnym.

16'
Janoszka z ogromnymi problemami. Gracz "Miedziowych" odczuł ataki rywali.

15'
Akcja duetu napastników z Poznania. Robak nieźle dograł z lewego skrzydła boiska. Piłkę szybko kopnął Nielsen, ale uderzenie z kilkunastu metrów poleciało obok lewego słupka bramki.

14'
Próba Janoszki. Pomocnik Zagłębia Lubin oddał bardzo nieudany strzał na bramkę Buricia.

13'
Poznaniacy dają wiele miejsca na prawej flance boiska. Taka niefrasobliwość może się skończyć tragicznie.

11'
Maciej Dąbrowski nadział się na nakładkę. Przepisy złamał Bille Nielsen.

10'
Cotra umiejętnie zachował się we własnym polu karnym. Defensor zagraniem głową, uprzedził zmierzającego się do woleja, Formellę.

8'
Vlasko wzięty w kleszcze przez poznańską ekipę. Gospodarze za wszelką cenę chcieli odebrać mu futbolówkę.

7'
Gumny spróbował szczęścia z dalszej odległości. Silny strzał powędrował daleko od światła bramki Polacka.
Chwilę wcześniej groźnie z rzutu wolnego wrzucał Majewski.

6'
Jan Vlasko tym razem wystąpił w roli faulującego. Rzut wolny dla poznaniaków.

5'
Formella już od samego początku straszy przeciwników na prawej flance boiska. Przed momentem oglądaliśmy jego niecelne dośrodkowanie na pole karne.

4'

2'
Jasmin Burić wzorowo przechwycił piłkę po stałym fragmencie gry. Nieudane zagranie Vlasko.

1'
Rzut wolny dla gości. Trałka w niewłaściwy sposób walczył o futbolówkę.