Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
1 : 2

Prusak – Sasin, Szmatiuk, Pruchnik, Leandro – Bonin, Drewniak, Tymiński (75' Grzelczak), Piesio (58' Śpiączka), Vukobratović - Pitry (14' Bogusławski)

Milinković-Savić – Gerson, Maloca, Wawrzyniak – Peszko, Chrapek, Krasić (46' Kovacević), Gamakow (53' M.Paixao), Wolski – Flavio Paixao, Kuświk (71' Stolarski)

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Przy okazji życzę Państwu miłego wieczoru.

90+5'
Lechia z trzema punktami!
Świetna gra w pierwszej połowie dała gościom komplet punktów. Ale i tak jestem pod wrażeniem postawy gospodarzy, którzy mimo osłabienia, potrafili przeciwstawić się rywalom.

90+4'
Grzelczak miał piłkę meczową! Napastnik w kulminacyjnej fazie akcji skiksował z ostrego kąta. Piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką bramki.

90+3'
Z kontuzją mecz skończy Gerson. Na pomoc Brazylijczykowi wyruszył sztab medyczny gdańskiego klubu.

90+2'
Gospodarze już nawet nie myślą nad jakąkolwiek składną akcją. Od razu posyłają crossowe zagrania w kierunku Grzelczaka oraz Śpiączki.

90'
Cztery minuty "nerwówki" czekają obie ekipy.

90'
Chrapek wytrącony z biegu przez Drewniaka. Rzut wolny dla "Biało - Zielonych".

89'
Gerson znalazł się w akcji ofensywnej i również na pozycji spalonej. Szybka reakcja sędziego liniowego.

88'
Śpiączka trafił w boczną siatkę. Wcześniej heroicznie przedzierał się pod bramkę Savicia.

87'
żółta kartka Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Sergiusz Prusak.

86'
żółta kartka Każda minuta pracuje dla Lechii. Rafał Wolski w niedozwolony sposób przerwał akcję przeciwnika.

85'
Naprawdę nie spodziewałem się, że gospodarze będą mogli w jakiś sposób zagrozić gdańszczanom. Mamy ciekawą końcówkę spotkania.

83'
Michał Chrapek świetnie uprzedził skaczącego Grzelczaka. Interwencja na tyle udana, że Savić rozpocznie nową akcję z własnej strefy.

82'
Milinković - Savić w efektownym stylu odbił przypadkowe zagranie Leandro. Brazylijczyk ładnym wślizgiem zagroził Lechii Gdańsk.

80'
2:2! Jednak nie!
Bonin doskonale prostopadle zagrał do Śpiączki. Radość napastnika Łęcznej popsuł gwizdek sędziego, który oznaczał, że zawodnik był na ofsajdzie.

78'
żółta kartka Leandro zmuszony do faulu na Stolarskim. Szybszy w tym starciu był piłkarz Lechii.

77'
Bonin fantastycznie zatrzymany przez Savicia!
Zawodnik został perfekcyjnie wypuszczony w uliczkę! Strzał z bliskiej odległości został wybornie nogami powstrzymany przez bramkarza Lechii.

75'

75'
żółta kartka Przewinienie taktyczne Michała Chrapka zostało przyuważone przez arbitra. Żółta kartka dla defensywnego pomocnika.

74'
"Centro - strzał" przedstawił nam Paweł Stolarski. Niby dośrodkowanie, niby uderzenie z prawej flanki boiska powędrowało obok lewego słupka bramki.

73'
Dobre huknięcie w realizacji Flavio Paixao. Potężne uderzenie z dystansu skutecznie na rożny sparował Sergiusz Prusak.

71'
Trzecią korektę wykorzystał Piotr Nowak. Grzegorz Kuświk zastąpiony przez Pawła Stolarskiego.

69'
Prusak skutecznie zareagował. Marco Paixao oddał bardzo sygnalizowany strzał zza pola karnego. Można powiedzieć, że było to podanie do bramkarza z dwudziestego metra.

68'
żółta kartka Kolejna kartka w dzisiejszych zawodach. Kuświk łokciem zaatakował skaczącego do piłki Szmatiuka.

65'
Słupek uratował Łęczną!
Strzał Kuświka z kilku metrów mógł dać podwyższenie wyniku. Znakomite dośrodkowanie zrealizował z prawego skrzydła, Rafał Wolski.

64'
Obraz podobny do tego z pierwszej części. Lechia spokojnie rozgrywa piłkę, a Górnik czyha na kontrę.

62'
Jakoś trzeba sobie radzić...

59'
Zmianę ofensywną przygotował Andrzej Rybarski. Śpiączka zmienił Piesio.

58'
1:2! Szybka odpowiedź!
Wawrzyniak doskonale zagrał na wolne pole do Kuświka. Ten długo nie czekał i płasko huknął w lewy, dolny róg bramki Prusaka.

57'
Kovacević nieprzepisowo zatrzymany w środku pola.

55'
1:1! Jest nieoczekiwane wyrównanie!
Bonin ciekawie wgrał piłkę z lewego skrzydła boiska. Futbolówkę nieudolnie próbował sparować Savić. Wszystko zakończyło się tym, że piłka wpadła do siatki!

53'
Piotr Nowak bał się, że Gamakow może obejrzeć drugi kartonik. W jego miejsce wszedł Marco Paixao.

52'
Kąśliwe dośrodkowanie ze stałego fragmentu pokazał Drewniak. Futbolówka zmierzała blisko prawego słupka bramki.

51'
Gerson zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Defensor w niedozwolony sposób zatrzymał Leandro. Wszystko miało miejsce na wysokości pola karnego.

50'
Milinković - Savić chyba z pierwszym kontaktem z futbolówką. Bramkarz przyjezdnych pewnie przechwycił wrzutkę z rzutu wolnego.

49'

48'
Silne kropnięcie Kovacevicia ze znacznej odległości. Piłka po drodze odbiła się od... Kuświka i poleciała daleko od światła bramki.

46'
Zmiana w składzie Lechii. Kovacević zastąpił strzelca gola, Krasicia.

46'
II połowa!

Liczby wszystko mówią

45+3'
Koniec I połowy!
Goście bezapelacyjnie kontrolują ten mecz. Z minuty na minutę widać brak Sasina. Andrzej Rybarski musi chyba wymyślić piłkarski proch, aby zatrzymać rozpędzoną Lechię Gdańsk.

45+2'
Piłkarze czekają na gwizdek arbitra, który zakończy pierwszą odsłonę spotkania.

45'
2 minuty doliczone.

45'
Peszko musiał to wykorzystać!
Skrzydłowy został wybitnie obsłużony przez Flavio. Peszko wyszedł na sytuację strzelecką, jednak w końcowej fazie musiał uznać wyższość Prusaka, który idealnie wyszedł i instynktownie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

44'
Gdańszczanie zalewają rywalami licznymi, krótkimi podaniami. Gol na 0:2 wisi w powietrzu.

43'
Bonin z ogromną łatwością wybił głową piłkę, którą z kornera kopnął Rafał Wolski.

42'
Zawodnicy Andrzeja Rybarskiego zaczynają na poważnie odczuwać brak jednego piłkarza.
Lechia Gdańsk swobodnie rozgrywa akcje.

40'
25%:75% - statystyka odnosząca się do posiadania futbolówki.

39'
Na ofsajdzie został przyłapany Rafał Wolski. Muszę przyznać, że spalony był bardzo minimalny.

37'
Chrapek o włos od podwyższenia rezultatu! Strzał z trzynastego metra poleciał tuż obok prawego słupka.
Wcześniej w doskonałej pozycji był Krasić, lecz w odpowiednim czasie został przyblokowany.

35'
Faulowany był Grzegorz Kuświk. Od rzutu wolnego, nową akcję zaczną przyjezdni.

33'
Mamy przerwę na uzupełnienie płynów. Myślę, że jest to dobra decyzja.

31'
Blisko dwieście podań zamienili podopieczni Piotra Nowaka. W graczach Lechii widać, że chcą jak najszybciej doprowadzić do podwyższenia wyniku.

29'
0:1! Determinacja zaprocentowała!
Akcja na prawym skrzydle dała gola! Gerson sprytnie dograł do blisko ustawionego Krasicia, a ten z kilkunastu metrów, posłał piłkę w lewy, dolny róg.

27'
Peszko po raz kolejny przegrał pojedynek z Pruchnikiem. Zawodnik Górnika w umiejętny sposób zablokował reprezentanta Polski.

26'
Spalony Piesia. W dobrym momencie zareagował blok defensywny "Biało - Zielonych".

24'
Ambitnie próbuje Krasić zza pola karnego. W tej sytuacji, piłka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki Prusaka.

23'
Kapitalny wślizg Pruchnika. Defensor we wzorcowym stylu zatrzymał rozpędzonego Peszkę, który już próbował minąć kolejnego rywala. Świetny wślizg!

21'
Michał Chrapek zaliczył udaną interwencję w defensywie. Piesio ładnie wypracował sobie miejsce do strzału, lecz w ostatniej chwili powrócił wyżej wymieniony gracz i powstrzymał rywala.

20'
Soczystą próbę z dystansu podjął Milos Krasić. Bombową uderzoną futbolówkę z pełnym spokojem wypiąstkował Prusak.

18'
Niebezpieczne dośrodkowanie z prawej flanki zaprezentował Flavio. Do piłki skakało dwóch kolegów, jednak żaden z nich, nie potrafił wygrać powietrznej rywalizacji.

16'
Kuświk bez pardonu potraktował wślizgiem Szmatiuka. Bartosz Frankowski postanowił oszczędzić napastnika Lechii i nie pokazywać mu żółtej kartki za nieudane wejście.

15'
Okazja dla gdańszczan!
Idealne, długie dogranie z prawego skrzydła wykonał Flavio. Akcję efektownie próbował kończyć z głębi pola karnego, Wolski, ale w kulminacyjnym momencie akcji, trafił w rękawice Prusaka.

14'
Mamy roszadę taktyczną u gospodarzy. Pitry zmieniony przez Bogusławskiego.

13'
Kontra w realizacji Łęcznej!
Strata Chrapka w środku pola mogła wiele złego spowodować dla Lechii. Piesio z ostrego kąta posłał piłkę obok światła bramki. Można traktować to w kontekście zagrożenia.

12'

11'
Oblężenie bramki Prusaka. Przed momentem, spróbował Krasić. Kropnięcie z okolic pola karnego powędrowała obok prawego słupka bramki.

9'
Flavio z celnym uderzeniem głową. Portugalczyk wygrał walkę o pozycję i oddał udane zagranie z powietrza. Piłka powędrowała wprost w ustawionego Prusaka.

7'
czerwona kartka Sasin opuszcza plac gry! Bardzo groźna nakładka na nogi Gamakowa.

7'
Gamakaw leży na murawie.

6'
Przemysław Pitry zobaczył wysuniętego Savicia i podjął próbę lobu. Niestety, ale piłka kopnięta... płasko. Bez problemu futbolówkę przechwycił goalkeeper.

5'
Lechia już od samego początku próbuje stosować tiki - takę.

3'
Gwizdy kibiców gospodarzy. Grzegorz Kuświk zagrał piłkę ręką. Arbiter główny przychylił się do reklamacji sympatyków Górnika.

2'
Silny strzał w wykonaniu Michała Chrapka. Flavio nieźle mu wystawił futbolówkę, po czym wychowanek Wisły Kraków, zdecydował się na uderzenie. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

*'
Gramy!

*'
Piłkarze wyszli już z tunelu!

*'
Ostatnie starcie w 2.serii gier poprowadzi Bartosz Frankowski.

*'

*'

*'
W mojej ocenie zwycięzca tej potyczki może być tylko jeden, a mianowicie - Lechia Gdańsk. Zawodnicy z województwa pomorskiego są głodni wygranej i bez żadnych oporów w medialnych wypowiedziach informują, że celem w tym sezonie jest miejsce, które będzie premiować puchary.
Za nimi stoją również indywidualności.

*'
Teraz już troszeczkę mniej :)

*'

*'

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na relację z ostatniego spotkania 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Faworyzowana Lechia będzie próbowała się zrehabilitować w meczu z Górnikiem Łęczna.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online