Arka Gdynia - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Ruch Chorzów
3 : 0

Jałocha - Socha, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - Marcus (85' Błąd), Łukaszewicz, Yannick (75' Marciniak), Bożok, Szwoch - Zjawiński (66' Siemaszko)
Skaba - Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj - Przybecki (70' Mazek), Surma, Hanzel (62' Arak), Lipski, Ćwielong (82' Moneta) - Stępiński

Zjawiński (23.)
Bożok (69.)
Siemaszko (82.)

Szwoch (45+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Ruch Chorzów

*'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Mamy koniec spotkania!
Arka Gdynia po raz kolejny pokazała klasę! Klub z województwa pomorskiego wypunktował gości z Chorzowa. Na ogromną uwagę zasłużyła gra Mateusza Szwocha.
Przed Waldemarem Fornalikiem i jego graczami ciężki tydzień. Tydzień, który trzeba będzie poświęcić na korygowanie licznych błędów.

90+4'
Faul na Bożoku popełnił Kamil Mazek. Będzie chyba ostatni rzut wolny.

90+2'
Skaba skutecznie zainterweniował na przedpolu. Asystentem chciał został Sołdecki.

90'
Moje przypuszczenia się potwierdziły. Widowisko w Gdyni potrwa o trzy minuty dłużej.

88'
Paweł Gil najprawdopodobniej doliczy trzy minuty.

86'
Słupek uratował Arkę przed utratą gola. Piłka wpadła w rykoszet i poleciała na lewy słupek bramki. Bramkę próbował zdobyć Stępiński.

85'
Zmiana. Marcus zastąpiony przez Błąda.

84'
Grodzicki z czystym wślizgiem na piłkę. Adam Marciniak liczył na stały fragment gry, ale finalnie się przeliczył.

82'
3:0! Szwoch dzisiaj "wymiata"!
Szwoch bajecznie ograł dwóch rywali, a potem kapitalnie wypuścił w uliczkę Siemaszkę, a ten z kilkunastu metrów wykorzystał nieudolne zachowanie Skaby.

81'
Zablokowane dośrodkowanie Siemaszki z lewego skrzydła. Piłka wpadła w rękawice Skaby.

80'
Warcholak bez pardonu potraktowany przez Mazka. Sędzia Gil musiał przerwać zawody.

78'
Goście w poszukiwaniu kontaktowego gola. Ale blok defensywny gdynian działa bez większych uwag.

77'

75'
Roszada w wykonaniu trenera Nicińskiego. Yannick został zastąpiony przez Adama Marciniaka.

74'
Michał Koj podczas przyjęcia piłki zagrał ją ręką. Niewłaściwe zagranie błyskawicznie wychwycił arbiter główny.

72'
Surma spróbował sił "szczupakiem". Uderzenie piłki głową przez kapitana chorzowian poleciało wprost w interweniującego bramkarza.

70'
Zmiana u gości. Kamil Mazek wszedł za Miłosza Przybeckiego.

69'
2:0! Wzorowy kontratak gospodarzy!
Bożok idealnie wykończył podanie Szwocha. Efektowna podcinka pokonała zagubionego Skabę. Tytaniczną pracę przy tym golu wykonał Szwoch, który najpierw znakomicie się przedarł na prawym skrzydle, a potem fenomenalnie dograł.

67'
Zmiana w składzie Arki. Siemaszko zastąpił na boisku Zjawińskiego.

67'
Marcus Da Silva na ofsajdzie.

66'
Bardzo silne wgranie Lipskiego z rzutu wolnego. Akcję próbował wykończyć Ćwielong, ale z kilku metrów posłał piłkę obok światła bramki.

65'
Stępiński wywalczył rzut wolny. Naprawdę odległość jest bardzo dobra.

64'
Goście przejęli inicjatywę. Chorzowianie ani myślą, aby wyjechać z Gdyni bez jakichkolwiek punktów.

62'
Łukasz Hanzel opuścił plac gry, a na niego wszedł Jakub Arak.

61'
Kontrowersja w polu karnym Ruchu. Widać, że ewidentnie ręką zagrał Ciechocki. Sędzia jednak nie wskazał na "wapno".

59'
Skaba pewnie wyłapał zawiesinę Sołdeckiego. Stoper gdyńskiego klubu starał się głową zamykać wrzutkę z rzutu rożnego.

58'
Mariusz Stępiński w tym przypadku popracował w defensywie. Napastnik idealnym zagraniem głową oddalił zagrożenie od własnego pola karnego.

57'
Michał Koj w sprytnym stylu wypracował rzut wolny dla swojego zespołu. Będzie stały fragment na wysokości pola karnego.

56'
Futbolówka wpadła do bramki po uderzeniu głową Stępińskiego. Radość zawodnika ostudził Paweł Gil, który nie uznał gola. Napastnik w jego ocenie popełnił przewinienie na skaczącym rywalu.

55'
Zjawiński przewrócił Grodzickiego. Będzie rzut wolny dla piłkarzy Waldemara Fornalika.

54'
Marcus nieźle się zastawił i udaremnił groźny atak przyjezdnych. Efektem jego starań będzie wznowienie nowej akcji przez Jałochę.

53'
Faul w wykonaniu Łukasiewicza w środkowej strefie boiska.

51'
Szwoch znalazł się na minimalnym spalonym. Dobra reakcja sędziego liniowego.

50'
Koj ucierpiał w pojedynku ze Zjawińskim. Obaj zawodnicy z wielką zawziętością próbowali walczyć o futbolówkę.

49'
Lipski niedokładnie dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Piłka po jego kopnięciu wylądowała w bocznej siatce.

49'
Przybecki w ostatniej chwili zablokowany wślizgiem przez Sołdeckiego. Patryk Lipski popisał się efektownym, prostopadłym zagraniem.

48'
Pomocnik "Niebieskich" utyka, ale będzie kontynuował grę.

47'
Hanzel leży na murawie.

46'
Startujemy z II odsłoną!

45+3'
Koniec I połowy meczu!

43'
Skaba wyratował Ruch Chorzów! Goalkeeper przepięknie sparował silny strzał Yannicka z dystansu. Futbolówka zmierzała już pod poprzeczkę.

42'
Tym razem blok defensywny Ruchu Chorzów dał radę i zatrzymał wstrzelenie piłki z rzutu wolnego. Konkretnie oddalił zagrożenie Koj.

40'
Dariusz Zjawiński miał naprawdę idealną szansę na podwyższenie. Napastnik wykorzystał bierność defensywy i spróbował z kilku metrów zakończyć wrzutkę z prawego narożnika boiska. Piłka po zagraniu głową poszybowała wysoko nad bramką.

39'
Konczkowski efektownie upadł na murawę po interwencji przeciwnika. Sędzia uznał, że boczny defensor został powstrzymany w pełni przepisowo.

38'
Lipski nieudolnie finalizował zagranie Łukasza Surmy. Strzał głową powędrował wysoko nad poprzeczką bramki Jałochy.

36'
Szwoch zbyt głęboko wgrał piłkę z rzutu wolnego. Wojciech Skaba z dziecinną łatwością przechwycił dośrodkowanie.

36'
Lipski taktycznie faulował Warcholaka. Obrońca Arki jak na razie występuje bezbłędnie.

34'
Zjawiński w ekwilibrystyczny sposób próbował kończyć centrę z prawego skrzydła boiska. Soczyste nożyce jednak nie przyniosły pożądanego efektu.

32'
Bożok przed kapitalną szansą!
Efektowny "szczupak" z paru metrów mógł dać gola Arce Gdynia. Futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka bramki. Dośrodkowywał do swojego kolegi Warcholak.

31'
Michał Koj w nieprzepisowy sposób walczył o piłkę w powietrznym starciu.

31'

29'
Faul w ofensywie wykonał Mariusz Stępiński. Napastnik gości nie miał żadnego sposobu na odebranie piłki Warcholakowi.

28'
Niecelny strzał głową oddał Patryk Lipski. Zagranie z powietrza poleciało obok światła bramki. Mi się wydaje, że to nie był strzał, ale próba zgrania do Stępińskiego.

27'
Do ataków ruszyli podopieczni Waldemara Fornalika.

25'
Zablokowana centra z lewego skrzydła. Wrzucał Patryk Lipski, ale został przypadkowo nabity przez interweniującego obrońcę. Zamiast kornera będzie wznowienie akcji przez Jałochę.

23'
1:0! Kompletna bierność obrony Ruchu!
Dariusz Zjawiński z ogromną łatwością wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia zza pola karnego. Kropnięcie z osiemnastego metra powędrowało w lewy, dolny róg bramki.

21'
Socha przekombinował na prawym skrzydle. Boczny obrońca został zatrzymany. Podanie z prawej flanki miało szansę na to, by stać się asystą. Czujnie postąpili obrońcy.

19'
Wojciech Skaba z bardzo dobrym wyjściem z bramki. Goalkeeper w pewnym stylu wychwycił długo zagraną piłkę z lewego sektora boiska.

18'
Po raz kolejny obrońcy Ruchu Chorzów wygrali batalię o górną piłkę. Arka Gdynia miała okazję zagrozić bramce Skaby od stałego fragmentu gry.

17'
Paweł Gil dostrzegł przewinienie Konczkowskiego. Warcholak był piłkarzem, który był nieczysto atakowany.

16'
Lipski zmarnował rzut wolny. Kompletnie nieudolna wrzutka piłki od stałego fragmentu gry. Futbolówka po jego zagraniu opuściła plac gry. Żaden z jego kolegów nie miał szans dotrzeć do podania.

15'
Sołdecki popełnił faul na uciekającym Stępińskim. Będzie możliwość do niebezpiecznej wrzutki na szesnastkę przeciwnika.

13'
Dużo działo się w polu karnym chorzowian. Groźnie wyglądały centry z obu stron boiska.

12'
Piotr Ćwielong zrewanżował się Łukasiewiczowi. Od stałego fragmentu gry zaczną gospodarze.

10'
Ćwielong idealnie zatrzymał długie wgranie piłki z lewej flanki. Yannick miał niezły pomysł.

9'
Łukasiewicz popełnił przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla przyjezdnych.

9'
Stępiński z nieudanym strzałem na bramkę. Uderzenie z głębi pola karnego zostało skutecznie powstrzymane przez dobrze ustawionego defensora Arki.

7'
Poślizg Ćwielonga. Pomocnik miał ogromne szanse na to, aby dotrzeć do zagrania Przybeckiego z prawego sektora boiska.

6'
Długi wyrzut piłki z autu przez jednego z graczy gospodarzy. Obrońcy Ruchu byli świetnie ustawieni i oddalili zagrożenie.

4'
Arbiter oznajmił, że możemy kontynuować mecz.

3'
Mamy pierwszą ciekawostkę

1'
Pracownicy gdyńskiego stadionu już ruszyli do prac. Za chwilę wznowimy zawody.

1'
Przerwa w grze. Serpentyny wylądowały na murawie stadionu.

*'
Zaczynamy mecz w Gdyni!

*'
Pierwsze starcie 3.serii gier poprowadzi Paweł Gil.

*'
Tak to wszystko wygląda na grafice

*'
Ławka rezerwowa "Niebieskich": Lech, Oleksy, Bargiel, Urbańczyk, Mazek, Arak, Moneta

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Steinbors, Sobieraj, Błąd, Zbozień, Yussuff, Marciniak, Siemaszko

*'
50 minut do pierwszego gwizdka!

*'

*'

*'
Inaugurujemy 3.kolejkę LOTTO Ekstraklasę. Beniaminek, Arka Gdynia, podejmie na własnym obiekcie Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online