Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Burić – Kędziora, L.Nielsen, Wilusz, Gumny (64' Kadar) – Tetteh, Trałka (75' B.Nielsen) – Makuszewski (64' Formella), Gajos, Majewski – Robak
Kelemen - Burliga, Runje (43' Wasiluk), Guti, Tomasik - Grzyb, Romanczuk - Frankowski (89' Świderski), Vassiljev, Cernych - Górski (57' Mackiewicz)

Vassiljev (62.)
Vassiljev (73., karny)

Tetteh (27.) żółta kartka
Lasse Nielsen (82.) żółta kartka
Cernych (30.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

90+5'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec meczu w Poznaniu!
Gospodarze ciągle w kryzysie. Od trzech spotkań, Lech Poznań nie potrafi znaleźć sposobu na blok defensywny rywali.
Z kolei Michał Probierz po raz kolejny pokazał trenerski kunszt. Bohaterem w mojej ocenie był Vassiljev, który dzisiaj wykazał się ogromną piłkarską inteligencję.

90+3'
Nielsen przegrał rywalizację powietrzną ze skaczącym obrońcą.

90+2'
Mistrzowie Polski z sezonu 2014/15 jeszcze atakują. Ale są to ataki bardzo nieudolne.

90'
Sędzia uznał, że trzy minuty będą adekwatną ilością czasu do przedłużenia zawodów.

89'
Świderski zmienił Frankowskiego. Była to ostatnia korekta w tym spotkaniu.

89'
Dokręcać zza pola karnego usiłował Radosław Majewski. Pomysł bardzo dobry, ale do realizacji celu zabrakło precyzji. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

88'
Wybitna akcja "Jagi". Kilka podań wystarczyło, aby rozmontować linię defensywną Lecha. Z kilku metrów w dogodnej sytuacji w poprzeczkę trafił Przemysław Frankowski.

87'

85'
Dobre ustawienie bloku defensywnego Jagiellonii Białystok. Formella najbliżej bramki Kelemena w momencie zagrania od kolegi.

83'
Kelemen w stylu Neuera przerwał groźny kontratak przeciwnika. Do prostopadłej piłki ruszył Bille Nielsen.

82'
żółta kartka Lasse Nielsen nie będzie miło wspominać dzisiejsze zawody. Sprokurował karnego i został ukarany żółtą kartką.

80'
Nickie Bille zmarnował 100%! Koledzy w genialny sposób wypuścili go na kapitalną okazję do gola. Napastnik w kulminacyjnym momencie przegrał walkę z Kelemen, który idealnie wyszedł z bramki i zatrzymał kąśliwy strzał.

79'
Wiele z dystansu próbują podopieczni Michała Probierza. Jedna z takich prób dała gola.

77'
Bille Nielsen w ocenie sędziego liniowego znalazł się na spalonej. Gra została przerwana.

75'
Łukasz Trałka zdjęty przez trenera Urbana. Na boisko został wydelegowany Bille Nielsen.

73'
0:2! Lech już na kolanach, czy nie?
Pewnie wyegzekwowana jedenastka przez Vassiljeva. Pomocnik spokojnie umieścił piłkę w prawy sektor bramki. Burić postanowił pójść w lewą stronę.

71'
Rzut karny dla "Jagi"!
Nielsen dotknął piłkę ręką.

69'
Kelemen dwukrotnie uratował skórę Jagiellonii. Bramkarz idealnie sparował silne strzały z bliskiej odległości.

68'
Mackiewicz podjął próbę z bardzo dalekiej odległości. Skutecznie piłkę zatrzymał Burić.

66'
Proste błędy defensorów Lecha na własnej połowie. Jak się nic nie zmieni, to ciężko będzie myśleć o korzystnym rezultacie.

64'

62'
0:1! Vassiljev dał radość kibicom przyjezdnych!
Estoński pomocnik popisał się fenomenalnym uderzeniem z dystansu. Wspomniany umieścił piłkę w prawym sektorze bramki. Kompletna bierność "Lechitów" w działaniu defensywnym.

60'
Cernych zaliczył szaleńczy speed do długiego podania. Akcję umiejętnym wyjściem przerwał Jasmin Burić.

59'
Radosław Majewski mocno niecelnie zza pola karnego. Silnie uderzona piłka powędrowała daleko od lewego słupka bramki. Trzeba zganić obrońców gości za to, że dali dużo miejsca rywalowi.

57'
Zmiana po stronie "Jagi". Mackiewicz zastąpił Górskiego.

57'
Romanchuk faulował na własnej połowie.

55'
Trałka po raz kolejny próbował szczęścia głową. Kapitan Lecha Poznań z kilkunastu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

53'
Radosław Majewski w indywidualnej akcji. Efektem starania pomocnika będzie korner.

51'
Kelemen pewnie schwytał zawiesinę po stałym fragmencie gry. W posiadaniu Jagiellonia Białystok.

50'
Robak próbował zamykać podanie Majewskiego z prawego skrzydła. Guti ambitnie zablokował wbiegającego snajpera "Kolejorza".

48'
Przecięta centra Tomasika z lewej flanki. Na linii podania stanął Nielsen.

47'
Kelemen musiał reagować po "nieudanej" wrzutce Majewskiego z prawego skrzydła. Mało brakowało, aby futbolówka powędrowała w lewe okno.

46'
Kontynuujemy!

45+3'
Koniec I połowy meczu!
Rewelacji nie ma. Brakuje klarownych sytuacji bramkowych. Mam nadzieję, że bohaterowie dzisiejszego widowiska po przerwie wezmą się do cięższej pracy w ofensywie.

45+2'
Tomasik prostopadle do Grzyba. Defensywny ambitnie ruszył do zagrania, lecz szybciej do piłki dopadł Burić.

45+1'
Górski zblokowany w polu karnym gospodarzy.

45'
O 3 minuty została przedłużona pierwsza odsłona.

44'
Burić wzorcowo wyszedł z bramki. Goalkeeper Lecha pewnie przejął długie dośrodkowanie.

43'
Za kontuzjowanego Runje na murawę wszedł Marek Wasiluk.

42'
Runje za chwilę opuści boisko. Obrońca gości odczuł trudy spotkania oraz urazy.

41'
14:2 - statystyka odnosząca się do ilości dośrodkowań.

40'
Wilusz z celnym zagraniem na bramkę Kelemena. Stoper skiksował głową. Futbolówkę z rzutu wolnego dogrywał Radosław Majewski.

38'
Coś się wreszcie ruszyło. Vassiljev w efektowny sposób znalazł sobie pozycję do strzału. Zagranie Estończyka z dystansu ostatecznie powędrowała obok prawego słupka bramki.

37'
Tetteh usiłował wypuścić w uliczkę wbiegającego Kędziorę. Do spełnienia marzeń Lecha Poznań zabrakło trochę precyzji. Piłkę przechwyciła defensywa.

35'
Sztab medyczny "Jagi" zmuszony do wejścia na plac gry. Runje walczy z urazem.

34'
Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Cernych. Piłka posłana zbyt przewidywanie dla stojącego Buricia.

33'

31'
Kelemen asekuracyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

30'
żółta kartka Cernych za wcześniej wymienione przewinienie otrzymał żółty kartonik.

29'
Zaostrzyła się nam gra w Poznaniu. Przed kilkoma chwilami, faulowany został Łukasz Trałka.

27'
żółta kartka Tetteh upomniany żółtą kartką za niebezpieczne wejście na piłkę. Atak był czysty, ale pomocnik zrobił to w bardzo niebezpieczny sposób.

25'
Defensywa Jagiellonii ponownie na medal. Po profesorsku zostało zatrzymane dośrodkowanie z rzutu wolnego. Centrował Radosław Majewski.

24'
Gajos w mistrzowski sposób zatrzymany. Pomocnik oddał bardzo kąśliwy strzał z kilku metrów. Grzyb efektownym wślizgiem stanął na linii uderzenia.

23'
Obrońca "Kolejorza" został zmuszony do skorzystania z pomocy medyków.

22'
Lasse Nielsen nadział się na... swojego kolegę z klubu.

21'
Jasmin Burić popisał się skuteczną obroną. Bośniak dość sprawnie zatrzymał uderzenie Frankowskiego z dalszej odległości. Piłka była skierowana w prawy sektor bramki.

19'
Kędziora bliski sukcesu. Dobre wejście na pole karne rywala i zgrabny strzał głową mogły dać efekt. Do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele, bo piłka wylądowała tuż obok lewego słupka.

17'
Nieudana próba Gumnego. Uderzenie w żaden sposób nie mogło zagrozić Kelemenowi.

16'
Dobrze rzut wolny wykonał Radosław Majewski. Niezłą centrę jednak skutecznie wybił głową Runje.

14'
Nieudany strzał w wykonaniu Łukasza Trałki. Snajper Lecha mocno kopnął z dystansu, ale i również mocno nieudanie. Piłka poszybowała daleko od lewego słupka.

13'
Solidne huknięcie Marcina Robaka. Snajper ładnie przyjął piłkę, a następnie spróbował szczęścia z głębi szesnastki. Futbolówka poleciała obok światła bramki.

12'
Rzut rożny dla poznaniaków. Burliga nie kalkulował i wybił piłkę głową poza plac gry. Z prawego skrzydła dośrodkował Makuszewski.

11'

9'
Silny strzał jednego z zawodników gospodarzy. Mocne kropnięcie zostało ofiarnie zblokowane przez Gutiego.

7'
Frankowski przed oczami sędziego liniowego złamał regulamin. Arbiter za faul w ofensywie przyznał Lechowi Poznań rzut wolny.

6'
Jagiellonia nieco aktywniejsza w początkowych fragmentach spotkania.

4'
Tetteh w dosyć ostrym starciu powietrznym. Arbiter uznał, że piłkarz przekroczył obowiązujące przepisy.

3'
Cernych przewrócił Trałkę. "Kolejorz" wznowi grę od rzutu wolnego.

2'
Jasmin Burić w kontakcie z piłką. Bośniacki bramkarz spokojnie wyłapał zgranie futbolówki głową jednego z zawodników Jagiellonii.

1'
Tetteh z pierwszym przewinieniem w tym spotkaniu. Sędzia główny odgwizdał faul w środku pola.

*'

*'
Czas na kibiców Lecha Poznań.

*'
"Kolejorz" w tym sezonie nie zdobył jeszcze gola. Nadchodzące zawody powinny być kapitalną sposobnością do złamania czarnej passy.

*'

*'

*'

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 3.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Minimalnym faworytem w moim odczuciu jest Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online