Wisła Płock - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 3

Kiełpin - Stefańczyk, Bożić, Szymiński, Stępiński - Rogalski (65' Krivets), Furman - Hemeha (45' Merebashvili), Iliev, Reca (86' Lebedyński) - Kante
Malarz - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Kucharczyk, Kopczyński, Moulin (83' Nikolić), Kosecki (68' Langil) - Hamalainen (71' Jodłowiec), Prijović

Mecze na żywo: Wisła Płock - Legia Warszawa

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania. Legia pokonuje Wisłę Płock 3:2 w Derbach Mazowsza i odnotowuje swoje pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

90+4'
Rzut rożny dla Legii. Wynik najprawdopodobniej już nie ulegnie zmianie.

90+3'
Strzał Krivetsa z dystanu obok bramki Malarza.

90+1'
Na spalonym złapany Kucharczyk.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
"Nafciarze" dążą do wyrównania.

87'
Uderzenie Langila zablokowane.

86'
Lebedyński zmienia Recę.

84'
Strzał Merebashviliego! Piłka przeszła tuż obok słupka.

83'
Ostatnia zmiana w drużynie "Wojskowych". Plac gry opuszcza Moulin, a na murawie melduje się Nikolić.

82'
Nieudane podanie Furmana.

81'
Nikt nie przeciął toru lotu piłki, po wrzutce Furmana.

80'
Świetna akcja Merebashviliego, ale tylko korner po akcji Gruzina.

79'
Na spalonym Prijović.

78'
Od bramki zacznie Malarz.

77'
Ta wrzutka Moulina nie sprawiła zagrożenia pod bramką Wisły.

76'
Langil wywalczył rzut rożny dla Legii.

75'
Kante uderza wysoko nad bramką.

73'
Wisła próbuje odpowiedzieć, lecz cały czas brakuje im nieco dokładności.

71'
Druga zmiana w zespole ze stolicy. Schodzi Hamalainen, w jego miejsce pojawia się Jodłowiec.

70'
Rzut rożny dla Wisły. Faul w ofensywie i od rzutu wolnego rozpocznie bramkarz gości.

69'
Krivets! Ależ było blisko! Broni Malarz.

68'
Besnik Hasi decyduje się na pierwszą zmianę. Plac gry opuszcza Kosecki, a w jego miejsce pojawia się Langil.

66'
Kontra Wisły, Kante dośrodkowuje w szesnastkę "Wojskowych", piłkę nieudanie zgrywał Reca i akcja gospodarzy spaliła na panewce.

65'
Druga zmiana w zespole gospodarzy. Na placu gry w miejsce Rogalskiego, pojawia się Krivets.

64'
Legia cały czas ma inicjatywę.

62'
Reca nie przebił się przez obronę Legii. Od autu goście.

61'
Wisła cały czas w odwrocie, kompletnie nie prezentuje sobą postawy z pierwszej połowy.

59'
2:3!Lewczuk wyprowadza gości na prowadzenie!
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę strącił Prijoivic, po drodze futbolówka odbiła się od Kante, co wykorzystał Lewczuk i trafił do siatki.

58'
Ładna akcja Legii, piłka trafiła do Kucharczyka, który zdecydował się na uderzenie, ale został zablokowany.

57'
Faulowany Kucharczyk w środkowej strefie boiska.

56'
Od bramki Kiełpin.

54'
Kucharczyk zmarnował świetne podanie Prijovicia, uderzając ponad bramką w dobrej sytuacji.

53'
Kante faulowany przez Lewczuka.

51'
Strata Moulina, z kontrą wyszedł Iliev, jednakże zawodnik "Nafciarzy" za mocno wypuścił sobie futbolówkę i ją stracił.

50'
Faul w ofensywie Recy i grę wznowi Legia.

49'
Rzut wolny dla gospodarzy.

47'
Legia cały czas ma inicjatywę. Wisła broni się na własnej połowie.

46'
Kosecki! Broni Kiełpin. Legia była bliska wyjścia na prowadzenie

45'

*'
Zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Hemehy wchodzi Merebashvili.

*'

Koniec pierwszej połowy. Mamy bardzo ciekawe spotkanie. Wisła wypuściła z rąk dwubramkowe prowadzenie. Jak będzie wyglądała druga część meczu? Przekonamy się za kwadrans.

45'
Od bramki rozpocznie Kiełpin.

43'
żółta kartkaOstry faul Koseckiego na Recy. Żółta kartka dla pomocnika gości.

40'
2:2! Kucharczyk wyrównuje stan spotkania!
Znakomite podanie Prijovicia pomiędzy obrońców Wisły, do Kucharczyka, który ze stoickim spokojem ograł defensora gospodarzy i skierował piłkę do siatki. Mamy remis!

39'
Prijović próbował zaskoczyć Kiełpina. Bez efektów...

37'
Lewy obrońca "Wojskowych" uderzył wysoko nad poprzeczką.

36'
Z rzutu wolnego będzie strzelał Tomasz Brzyski.

35'
Furman przebił się przez zasieki defensywny gości ze stolicy i zdecydował się na strzał. Malarz lepszy w tym pojedynku.

34'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Kosecki przesadził z siłą dośrodkowania i od bramki rozpocznie golkiper Wisły.

33'
Iliev decyduje się na strzał. Wyszło z tego jednak podanie do Recy. Nic z tego nie wynikło, bo młody skrzydłowy został złapany na ofsajdzie.

31'
Iliev! Uderza obok słupka bramki strzeżonej przez Malarza.

30'
Iliev po indywidualnej akcji został zatrzymany przez Rzeźniczaka. Domaga się podyktowania jedenastki, ale sędzia Musiał nakazał grać dalej.

29'
Na spalonym złapanym Kosecki.

28'
Dużo walki na boisku, teraz inicjatywę przejęła Legia.

26'
Złe zagranie Brzyskiego, okazję do kontry dla Wisły zniweczył Kante, który stracił futbolówkę.

25'
Stępiński sfaulował Koseckiego. Stały fragment gry dla "Wojskowych".

24'
Niecelne podanie Kante i od autu goście.

23'
Furman uderza prosto w mur.

22'
Rzeżniczak fauluje Hemehę tuż przed polem karnym Legii. Rzut wolny dla gospodarzy.

20'
Rzut wolny dla Legii. Tym razem obyło się bez zagrożenia dla "Nafciarzy".

19'
Zamieszanie w szesnastce gości, Prijović próbował się przebić, lecz został w ostatniej chwili powstrzymany przez piłkarzy Wisły.

17'
2:1! Moulin dośrodkowuje w pole karne gospodarzy, piłka trafia na głowę Aleksandara Prijovicia i Szwajcar zdobywa kontaktowego gola.

16'
Faulowany Kosecki. Od rzutu wolnego Legia.

14'
Furman z dystansu. Tym razem górą był bramkarz Legii.

13'
Legia próbuje odpowiedzieć, ale na niewiele pozwalają dzisiaj gościom zawodnicy z Płocka.

12'
Kiełpin wypiąstkował wrzutkę Brzyskiego.

10'
2:0!!! Szymiński strzałem głową pokonuje Malarza. Kolejne doskonałe dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego.

9'
Świetne podanie Rogalskiego do Hemehy. Na szczęście dla gości, Malarz uprzedził zawodnika Wisły.

8'
Niedokładne podanie Kucharczyka do Hamalainena i od bramki rozpocznie Kiełpin

7'
Bardzo słabe wykonanie tego stałego fragmentu gry przez legionistów.

6'
Stefańczyk na rzut rożny.

4'
Ależ błąd Bożicia! Kucharczyk znalazł się przed świetną szansą na wyrównanie, ale uderzył prosto w Kiełpina.

2'
1:0! Co za początek Wisły! Fantastyczne dośrodkowanie Furmana wprost na głowę Bożicia, który wyprowadza "Nafciarzy" na prowadzenie.

1'
Z rzutu rożnego Dominik Furman.

1'