Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0

Polacek - Tosik, Dąbrowski, Jach, Dziwniel - Janus, Kubicki, Ł. Piątek, Starzyński (53' Rakowski), Vlasko (61' Janoszka) - Papadopulos (68' K.Piątek)
Pilarz - Fryc, Osyra, Puticev, Pleva, Babiarz (67' Stefanik), Jovanovic, Kupczak, Guba (71' Juhar), Gutkovskis, Kędziora (59' Misak)

Janus (8.)
Starzyński (45+2.)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

90+4'
Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólną uwagę.

90+3'
Zagłębie z kompletem punktów!
Dzisiaj drużyna Piotra Stokowca w pełnej klasie zrehabilitował się za blamaż w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym LE.
Goście razili nieskutecznością. Trzeba docenić ich za ambicję, ale brakowało piłkarskiej jakości.

90+2'
Ekipa Michniewicza dzisiaj nie może się wstrzelić. Kolejna próba z większej odległości pofrunęła nad bramką. Przed chwilą starał się Misak.

90'
Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89'
Puticev wykazał się dobrym refleksem. Środkowy obrońca zszedł do lewej strony boiska i skutecznie przeciął groźnie zapowiadający się atak.

88'
Nie tędy droga...
Katastrofalnie wybity rzut wolny przez Stefanika. Kropnięcie z dwudziestego ósmego metra wylądowało na trybunach lubińskiego stadionu.

87'
Janus spróbował ubarwić te zawody. Pomocnik Zagłębia Lubin wykonał efektowną przewrotkę zza pola karnego. Uderzenie w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

87'

85'
Misak bardzo widocznie pociągał Janoszkę za koszulkę. Przy takim zbiegu wydarzeń musiał pojawić się rzut wolny.

83'
Krzysztof Piątek uprzedzony przez Krzysztofa Piątka. Napastnik lubinian chciał dotrzeć do całkiem niezłej wrzutki z prawej flanki.

82'
Łukasz Janoszka w ocenie sędziego głównego wykonał "nakładkę". Kamery tv pokazały, że arbiter miał rację.

81'
Przyjezdnym brakuje ostatniego podania. Wiele akcji było nieźle rozegranych, lecz do zaskoczenia Polacka muszą użyć wiele kreatywności.

80'
Puticev w dobrym momencie wywarł presję na uderzającym przeciwniku. Piłka po kopnięciu Janoszki wylądowała daleko od zamierzanego celu.

78'
Krzysztof Piątek ambitnie chciał ograć ostatniego z ustawionych obrońców. Zamiast sytuacji na podwyższenie, rywale mieli rzut wolny, bo napastnik zbyt agresywnie walczył o piłkę.

76'
Polacek w porę zainterweniował. Bramkarz gospodarzy pewnie wychwycił kąśliwe wgranie z prawego skrzydła boisko. Chrapkę na podanie miał Gutkovskis.

75'
Przyjezdni wciąż wierzą w odmianę niekorzystnego losu. Próbują coś zmienić, wykonując m.in. strzały z dalszej odległości.

74'
Uff, uff... - mogli powiedzieć kibice gospodarzy!
Juhar był ogromnie bliska gola kontaktowego. Zmiennik Guby idealnie podążył za długim dośrodkowaniem i spróbował zaskoczyć przeciwnika z ostrego kąta. Zagranie głową finalnie wylądowało w bocznej siatce.

72'
"Miedziowi" doskonale poradzili sobie z zagrożeniem z tytułu stałego fragmentu gry. Silny strzał Misaka nie przebił się przez mur.

71'
Zmiana. Juhar za Gubę.

70'
Maciej Dąbrowski popełnił faul w bardzo niebezpiecznej strefie dla jego ekipy. Przewrócony został Kupczak.

68'
Kolejna zmiana. Krzysztof Piątek zastąpił Papadopulosa.

67'
Babiarz zdjął kapitańską opaskę i opuścił boisko. Trener za niego wprowadził Stefanika.

65'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu, Cracovia na własnym obiekcie remisuje bezbramkowo z Górnikiem Łęczna.

63'
Kupczak wbrew przepisom został zatrzymany przez atakującego rywala. Arbiter przyznał rzut wolny gościom.

61'
Zmiana. Vlasko został zastąpiony przez Janoszkę.

59'
Czesław Michniewicz zdjął z murawy Kędziorę. Za niego na plac gry pojawił się Misak.

57'
Blisko trzeciego gola dla gospodarzy. Papadopulos o krok, aby domknąć znakomite podanie z prawego skrzydła.
Pilarz po raz kolejny wydarł się na swój blok defensywny.

55'
Przewinienie czysto taktyczne zrealizował Puticev. Defensor "Słoni" bez pardonu zaatakował Janusa w okolicach środka pola.

53'
Filip Starzyński oszczędzany na rewanż w el.LE. Na boisko w jego miejsce wszedł Adrian Rakowski.

51'
Dąbrowski o włos od zamknięcia wrzutki z rzutu wolnego. Na szczęście gości, szybciej do futbolówki dopadł Osyra. Wszystko zakończy się na kornerze.

50'
Pleva z ogromną zawziętością zatrzymał szarżującego Janusa. Przeciwnik w doskonałym stylu wykiwał Plevę.

49'
Kędziora znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Napastnik jednak w kulminacyjnej fazie akcji niedokładnie nakrył lecącą futbolówkę. Ją zagrywał Pleva.

47'
Widać, że Czesław Michniewicz w przerwie zganił swoich podopiecznych, bo piłkarze Termaliki ciągle atakują.

46'
Kontynuujemy!

45+2'
Koniec I odsłony.
Wydaje się, że Zagłębie Lubin kontroluje przebieg dzisiejszych zawodów. Linia pomocy gospodarzy robi naprawdę wielką różnicę.

45+2'
2:0! Co zrobił Starzyński?!
Perfekcyjny gol popularnego "Figo" z dystansu. Fenomenalnie kopnięta piłka przez skrzydłowego wpadła tuż pod poprzeczkę bramki.

45'
1 minuta dodana do pierwszej części.

44'
Babiarz huknął jak z armaty! Gracz podjął ryzyko z dalszej odległości, jednak w żaden sposób nie zagroził Polackowi.

43'
Kędziora szukał miejsca do uderzenia i po pewnym momencie padł na murawę. Wszystko miało miejsce w polu karnym "Miedziowych", ale o rzucie karnym nie było mowy.

41'
Nieprzemyślany faul zawodnika Zagłębia na uciekającym Gubie.

40'
Vlasko czyhał na piłkę z prawej flanki boiska. Niestety, ale wrzutka jej przez Janusa było mocno nieudolna.

39'
Pilarz miał ogromne pretensje do swoich kolegów o to, że dali rywalom łatwo rozegrać rzut wolny.

38'
Naprawdę ciekawe uderzenie Vlasko zza pola karnego. Futbolówka po jego dotknięciu powędrowała minimalnie obok lewego słupka.

37'
6:7 - statystyka, która odnosi się do ilości strzałów na bramkę.

35'
Groźnie pod bramką Polacka. Soczyste huknięcie pokazał nam Kupczak. Płasko posłana piłka z dystansu naprawdę sprawiła wiele problemów bramkarzowi "Miedziowych". Goalkeeper sparował ją przed siebie.

34'
Termalica powoli dochodzi do głosu. Ciekawym zagraniem głową popisał się Pleva. Próbę z powietrza wyłapał jednak pewnie Polacek.

33'
Krzysztof Pilarz efektownie wychwycił zaskakujące uderzenie z okolic pola karnego. Bramkarz gości jak na razie bez większego zarzutu.

32'
Bombę z dwudziestego metra posłał Kubicki. Silny strzał ofiarnie zatrzymał Kornel Osyra.

30'
Jovanović nie patyczkował się z przeciwnikiem w środkowej strefie boiska. Sędzia odgwizdał przewinienie.

29'
W pobliże bramki Pilarza poszybowała niebezpieczna centra ze stałego fragmentu gry. Nikt z piłkarzy Zagłębia nie domknął zagrania.

27'
Maciej Dąbrowski sfaulowany w środku pola. Rzut wolny dla gospodarzy tego starcia.

25'
Bardzo dobre huknięcie zaprezentował nam Filip Starzyński. Krzysztof Pilarz z ogromnym trudem wyłapał groźnie lecącą futbolówkę.

24'
Przyjezdni skupieni w niemal całej drużynie na własnej połowie.

22'
Bardzo blisko było wyrównaniu!
Dużo miejsca do oddania strzału otrzymał Jovanović. Pomocnik gości posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka. Zawodnik próbował z osiemnastego metra.

20'
Jovanović starał się prostopadle zagrać do wbiegających kolegów z drużyny. Akcję skutecznie przerwał dobrze ustawiony obrońca "Miedziowych".

18'
Gospodarze trochę oddali pola przeciwnikom. Ale jak na razie, Zagłębie Lubin nie daje zbyt dużo do zrobienia pod swoim polem karnym.

16'
Kornel Osyra wygrał rywalizację w powietrzu ze skaczącymi przeciwnika. Strzał głową z kilkunastu metrów do bramki poleciał blisko lewego słupka.

15'
Faul taktyczny zrealizował Jakub Tosik. Pomocnik musiał ratować swój błąd w środkowej strefie boiska.

12'
Gracze Czesława Michniewicza badają rywala. Dużo krótkich podań w ich wykonaniu.

11'

9'
Kilka chwil wcześniej potężne uderzenie zza pola karnego pokazał nam Vlasko. Kąśliwie lecącą futbolówkę skutecznie sparował Krzysztof Pilarz.

8'
1:0! Kompletnie pogubiona defensywa Termaliki!
Krzysztof Janus wpisał się na listę strzelców. Pomocnik w kapitalny sposób wykorzystał prostopadłe podanie. Kropnięcie w lewy, dolny róg okazało się nie do obrony dla Pilarza.

6'
Gutkovskis spróbował swoich sił z dystansu. Uderzenie napastnika "Słoni" powędrowało daleko od prawego słupka bramki.

4'
Próba prostopadłego podania w wykonaniu Łukasza Piątka. Pass okazał się zdecydowanie za mocny. Piłka w rękach Pilarza.

3'
Groźna sytuacja pod bramką gości. Tosik zaliczył niezłe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Akcję próbował głową wykończyć Papadopulos, ale jego strzał powędrował obok światła bramki.

1'
Gospodarze próbują grać atakiem pozycyjnym.

*'

*'
Spotkanie "na szczycie" poprowadzi Piotr Lasyk.

*'
Ławka rezerwowa "Słoni": Baran, Ziajka, Stefanik, Stano, Misak, Szarek, Juhar

*'

*'
Piotr Stokowiec na ławce rezerwowej pozostawił taki zestaw graczy: Forenc, Jagiełło, Janoszka, Madera, K.Piątek, Rakowski, Woźniak

*'
Na "stare śmieci" wraca Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec podczas swojej przygody z Zagłębiem Lubin zdobył mistrzostwo Polski w sezonie 2006/07.

*'

*'
Tego nikt sobie nie wyobrażał

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online