Bayern Monachium - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE i zapraszamy już jutro na mecz Chelsea - Atletico.

'
Real rywala pozna jutro. Chelsea podejmie u siebie Atletico Madryt. W pierwszym meczu padł remis 0:0.

90+3'
KONIEC! Real zmasakrował Bayern i awansował do finału Ligi Mistrzów.

90+2'
Alaba z dużej odległości z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

89'
Gooool! 4:0! Cristiano Ronaldo sprytnym strzałem po ziemi z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza Bayernu.

87'
Zablokowany strzał Ronaldo z rzutu wolnego.

86'

86'
Myślicie, że w ostatnich tygodniach jesteśmy świadkami zmiany taktyki przynoszącej efekty? Kiedyś była to tzw. tiki-taka, ale dziś ani Barcelona, ani Bayern nie potrafią tym przezwyciężyć rywala. Króluje za to kontratak, który powodzenie przynosi Realowi i Chelsea. Choć czy Chelsea na pewno, to poczekajmy do jutra.

84'
Di Maria opuścił boisko, a zastąpił go Casemiro.

82'
Di Maria dośrodkował piłkę w pole karne, ale obrońcy Bayernu zablokowali uderzenie jednego z zawodników Królewskich.

82'
Jak myślicie? Zacznie się krytyka Guardioli?

Real Madryt dopadł niemieckie kluby.

80'
Isco zastąpił Benzemę.

78'
Kross uderzył z linii pola karnego nad bramką.

77'
Pierwsze obrazki związane z tym meczem już obiegają internet. Sprawdź jeden z lepszych - KLIKNIJ

76'
Goetze ładnie opanował piłkę w polu karnym i z ostrego kąta uderzył nad poprzeczką.

75'
Boisko opuszcza bohater Realu - Sergio Ramos, a zastąpił go Raphael Varane.

74'
Pizarro padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

73'
Neuer uprzedził daleko od bramki di Marię i zażegnał niebezpieczeństwa.

72'
Boisko opuđcili Franck Ribery oraz Thomas Mueller, a w ich miejsce weszli Mario Goetze oraz Claudio Pizarro.

71'
Mimo iż Bayern nie ma już szans na awans, bo trudno uwierzyć w to, że strzeli pięć goli, to walczy o honor i cały czas atakuje.

70'
Jutro mecz Chelsea - Atletico. Już dziś zapraszamy na relację LIVE. Jeśli wygrają goście lub padnie bramkowy remis, to w finale Ligi Mistrzów będziemy świadkami derbów Madrytu.

69'
Nuuuuda - tak można podsumować to co teraz dzieje się na boisku.

65'
Zamieszanie w polu karnym Bayernu i Neuer obronił strzał Coentrao.

64'
Kroos mocno uderzył z dużej odległości i piłkę na raty złapał Casillas.

63'
W drugiej połowie Real nastawił się na utrzymanie wyniku.

60'
Ribery ładnie minął obrońców Realu, ale jego strzał z pola karnego pewnie obronił Casillas.

60'

57'
Ładny, precyzyjny strzał Robbena zza pola karnego przeleciał tuż obok słupka.

57'
Bayern niby atakuje, ale potrafi tylko dośrodkować w pole karne. Nic więcej.

56'

53'
Alaba otrzymał piłkę w polu karnym, nieco długo ją przyjmował, ostatecznie oddął strzał, ale Ramos wybił piłkę na rzut rożny.

52'
Lahm dośrodkował w pole karne Bayernu, ale żaden z zawodników nie doszedł do piłki.

52'
Początek drugiej połowy to bardzo spokojna gra. Real czeka na swojej połowie i pozwala rozgrywać Bayernowi piłkę z daleka od pola karnego.

49'
Bayern utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

46'

46'
Zmiana w Bayernie. Javi Martinez zastąpił Mario Mandżukicia.

Posiadanie piłki: 63% - 37%

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Real zdecydowanie lepszy i prowadzi w pełni zasłużenie.

45+2'
Niecelny strzał Ronaldo z rzutu wolnego.

45'
Sporo brzydkich zagrań w końcówce. Tym razem na murawie leży Angel di Maria.

45'
Brzydkie zachowanie Ribery'ego, który dłonią uderzył w twarz Carvajala.

44'
Mogło być groźnie pod bramką Realu. Bayern dobrze rozegrał piłkę, w polu karnym znalazł się Robben, ale jego podanie wybili obrońcy.

43'
Pepe leży na boisko po tym jak piłka trafiła go w głowę po dośrodkowaniu Robbena.

42'
Alaba uderzył zza pola karnego, piłka po głowie Pepe wyszła na rzut rożny.

40'
Robben z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

38'
Żółta kartka dla Xabiego Alonso. Zawodnik Realu nie zagra w finale!

37'
Niesamowite. Neuer znów wyszedł daleko z bramki i niewiele brakowało, a z dużej odległości zaskoczyłby go Ronaldo.

36'
Śmiało można napisać, że Real Madryt jest już w finale Ligi Mistrzów! Co prawda w piłce działy się różne rzeczy, ale obecnie Bayern potrzebuje aż pięciu goli.

34'
Gool! Ależ kontra Realu! Bale zagrał do Ronaldo, a ten nie miał problemów, aby z pola karnego pokonać bramkarz Bayernu!

32'
Gra się trochę uspokoiła.

29'
Ciekawa opinia o Ramosie: "Ramos najpierw kopnął w kosmos, a teraz jest piłkarzem z kosmosu"

28'
Strzał Robbena przeleciał obok bramki.

28'
Alaba po ziemi zagrał w pole karne, ale żaden z jego parnerów nie doszedł do piłki.

28'
Bayern musi zdobyć cztery gole, więc Real pewnie będzie miał sporo okazji do kontry.

27'
Kolejna kontra Realu zakończona niecelnym strzałem z dystansu Ronaldo.

25'
Strzał Ribbery'ego z pola karnego minął bramkę Realu.

25'
Bayern uporządkował grę i stara się atakować.

23'
Dośrodkowanie w pole karne Realu, ale piłka w rękach Casillasa.

21'
Real na fali. Na bramkę Bayernu suną kolejne ataki.

20'
NIESAMOWITE! Po dośrodkowaniu di Marii z rzutu wolnego piłkę strącił Pepe, a następnie nadbiegający Sergio Ramos zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. 2:0!!

19'
Bayern jest chyba w szoku. Jego piłkarze co chwilę faulują i nie mogą przeprowadzić składnej akcji.

19'

18'
Sytuacja Bayernu jest dramatyczna! Obecnie mistrzowie Niemiec muszą zdobyć trzy gole!

17'
Żółta kartka dla Dante za brzydki faul na Ronaldo.

16'
Gooool! 1:0 dla Realu! Po dośrodkowaniu Modricia z rzutu rożnego świetnie w powietrze wyszedł Sergio Ramos i głową pokonał brakarza Bayernu

15'
Benzema mógł znaleźć się w dobrej sytuacji lub zgrywać do Ronaldo, ale zdecydował się przyjąć piłkę i obrońcy Bayernu wybili piłkę na rzutu rożny.

15'

13'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Robben ma... problemy z obuwiem.

12'
Di Maria uderzył nad bramką zza pola karnego.

10'
Przepychanki Ramosa z Mandżukiciem.

9'
Ależ szansa Realu! Neuer wyszedł poza pole karne i źle wybił piłkę głową, a ta trafiła pod nogi Bale'a. Zawodnik Realu nie trafił jednak w światło bramki.

8'
Robben starał się minąć w polu karnym Coentrao, ale nieco się pogubił i ostatecznie sfaulował obrońcę Realu.

7'
Fatalne zagranie Ribery'ego i od autu zacznie Real.

6'
Mogło być groźnie pod bramką Realu, ale Pepe zdołał wyprzedzić Manudżukicia.

5'
Bayern długo utrzymuje się przy piłce. Real stara się ją odebrać wysokim pressingiem.

3'
Seria dośrodkowań piłki w pole karne Realu, ale bez zagrożenia.

1'
Angel di Maria zagrywał piłkę po ziemi z lewej strony boiska, ale piłkę złapał bramkarz Bayernu.

1'

'
Na stadionie minuta ciszy.

'
Bayern zagra w strojach czerwonych, zaś Real na biało.

'
Na trybunach efektowna kartoniada kibiców Bayernu.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online