Korona Kielce - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pesković - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Gabovs (64' Palanca), Grzelak, Cebula (46' Możdzeń), Aankour, Pylypchuk - Sekulski (76' Przybyła)
Szmatuła - Mraz (76' Moskwik), Hebert, Korun, Sedlar - Mokwa, Pietrowski, Murawski, Szeliga, Badia (63' Bukata) - Zivec (80' Barisić)

Sekulski (73.)
Szeliga (72.)

Przybyła (87.) żółta kartka
Murawski (28.) żółta kartka
Korun (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Piast Gliwice

90+4'
Dziękuję ślicznie odbiorcom skończonej relacji.

90+4'
Ostatni gwizdek arbitra!
Korona Kielce musi jeszcze poczekać na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

90+3'
Pesković instynktownie odbił piłkę przed siebie. Na boisku mamy ogromny chaos.

90+3'
Diaw zażegnał niebezpieczeństwo od własnej bramki. W tej chwili, Piast, atakuje.

90+1'
Tomasz Wilman, trener Korony Kielce, dyskutuje z sędzią technicznym.

90+1'
Kapitan Piasta, Radosław Murawski, nabawił się jakiegoś urazu.

90'
Trzy minuty szans na to, aby coś zmienić w dzisiejszym meczu.

89'
Bukata zdecydowanie niedokładnie od stałego fragmentu gry. Ciężko było sfinalizować jego zagranie z rzutu wolnego.
Nową akcję od bramki rozpocznie Pesković.

87'
żółta kartka Minimalnie spóźniony wślizg na piłkę wykonał Michał Przybyła. Ofiarą w sytuacji był Marcin Pietrowski.

86'
Z każdej pozycji starają się podopieczni Necka. Przed paroma sekundami spróbował Mokwa. Soczyste kropnięcie nie wzbudziło strachu Peskoviciowi.

85'
Przyjezdni jakby troszeczkę bardziej zaangażowani w pracę ofensywną.

83'

81'
Rymaniak wykonał perfekcyjny wślizg na piłkę. Przecięte bardzo dobre, prostopadłe podanie w kierunku wbiegającego Szeligi.

80'
Zmiana w składzie Piasta. Barisić w miejsce Zivca.

78'
Gwizdy na stadionie. Kibice gospodarzy dopatrzyli się zagrania piłki ręką przez Heberta. Arbiter nie przyznał rzutu karnego.

76'

75'
Szeliga starał się powiększyć swój dorobek strzelecki. Silne huknięcie zza pola karnego poleciało bardzo wysoko nad poprzeczką.

73'
1:1! Bardzo krótka radość gości!
Rymaniak popisał się genialnym wgraniem futbolówki z prawego skrzydła boiska. Sytuację wybornie głową sfinalizował Sekulski, umieszczając piłkę w prawym, dolnym rogu.

72'
0:1! Piast na niespodziewanym prowadzeniu!
Perfekcyjnym dośrodkowaniem z prawej flanki błysnął Mokwa. Podanie wprost na głowę skutecznie wykończył Szeliga.

70'
Aankour zaliczył doskonały powrót do defensywny. Ofensywny zawodnik przeciął bardzo groźną kontrę. Bukata miał ostatnie podanie do Zivce, ale w porę powrócił rywal.

68'
Kallaste był w dobrym miejscu. Były obrońca Górnika Zabrze skutecznie powstrzymał kąśliwy strzał ze strony przeciwnika.

66'
Sedlar z niezłym wślizgiem, który przerwał świetnie zapowiadający się atak. Aut dla gospodarzy.

64'
Zmiana przeprowadzona przez trenera Wilmana. Gabovs zastąpiony przez Palancę.

63'
Zmiana u gości. Bukata zastąpił Badię.

61'
Mogła być zabójcza kontra gości!
Bartek Szeliga kapitalnie wypuszczony w uliczkę. Pomocnik w doskonałym położeniu, trafił w lewy słupek bramki. Bramkarz Korony poszedł w innym kierunku.

60'
Groźnie starał się z dystansu Mateusz Możdzeń. W ostatniej chwili uderzenie zostało powstrzymane.
W poczynaniach defensywnych "Piastunek" widać wielki chaos.

58'
Dobrze popracował blok defensywny Piasta. Najpierw ofiarnie zainterweniował Korun, blokując bardzo silny strzał Możdżenia z kilkunastu metrów, a potem Mraz zblokował próbę Aankoura.

57'
Jest gol dla gospodarzy!
Diaw jakoś wywalczył miejsce do oddania strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sędzia szybko przerwał grę, sygnalizując, że Senegalczyk faulował.

55'
Nie ma sytuacji strzeleckich. To może demotywować wszystkich, którzy są obserwatorami tego widowiska.

53'
Sedlar przewrócony przez Sekulskiego. Napastnik "Koroniarzy" zdecydowanie przegrał walkę o pozycję z interweniującym obrońcą.

51'
Sekulski chciał dotrzeć do długiego wgrania futbolówki. I znów zabrakło kilku centymetrów.
Futbolówka w rękawicach Szmatuły.

50'
Trener wicemistrza Polski, Jiri Necek, ma komplet zmian do dyspozycji.

48'
Władze kieleckiej Korony na trybunach

46'
Gramy dalej!

45'
Bez dodatkowych minut i bez jakichkolwiek goli skończyła się pierwsza połowa.
Tak jak wspomniałem wcześniej, brakuje sytuacji pod jakąkolwiek bramką. Ale jest za to dużo walki i ambicji boiskowej.

44'
To mogła być akcja bramkowa dla Korony!
Aankour nieźle uwolnił się spod opieki rywala, a potem całkiem dobrze dogrywał do wbiegającego Sekulskiego. Do zamknięcia akcji zabrakło paru centymetrów.

41'
Sekulski bardzo aktywnie walczył o bezpańską piłkę z obrońcą. Cel, czyli przejęcie futbolówki był blisko, lecz w momencie wojowania, złamał reguły.

39'
żółta kartka Korun bez pardonu wślizgiem zaatakował na piłkę, przy której znajdował się Kallaste. Jak widać na powtórkach, zawodnik nie miał szans na skuteczną obronę.

37'
Zamieszanie pod bramką Korony. Kilku zawodników podczas stałego fragmentu gry się nie porozumiało ze sobą. Sytuację w porę wyjaśnił sędzia, odgwizdując faul.

36'
Kallaste nie uciekł od faulu. Rzut wolny dla Piasta po przewinieniu na Badii.

34'
Sekulski bardzo, ale bardzo chciał uniknąć ofsajdu. Marzenie się jednak nie spełniło. Pozycja spalona była naprawdę znikoma.

33'
Próba przelobowania Peskovicia. Na szczęście dla gospodarzy, była to próba kompletnie nieudana.

31'
Jest walka, jest zawziętość, jest szybkość, ale brak ciągle sytuacji bramkowych.

29'
Rymaniak nie dał zbyt dużo miejsca uciekającemu przeciwnikowi. W czasie swojej interwencji złamał obowiązujące przepisy gry.

28'
żółta kartka Radosław Murawski w roli winowajcy. Kapitan przyjezdnych przegrał pojedynek sprinterski z Aankourem.
Wszystko się działo w środku pola.

27'
Kallaste w starciu biegowym z Mokwą. Zawodnik gliwickiego klubu był pełen nadziei, ale to obrońca Korony okazał się zwycięski.

25'
:)

23'
Mokwa zaprezentował nam centro-strzał. Zamiast dośrodkowania z prawego sektora wyszło uderzenie. Uderzenie, które wpadło wprost w rękawice Peskovicia.

21'
Obrońcy Piasta jak na razie bezkonkurencyjni w pojedynkach powietrznych.

20'
Pylypchuk agresywnie zatrzymany przez Badię. Ukrainiec mógł liczyć na szybką interwencję sędziego głównego.

18'
Na długi wyrzut piłki z autu zdecydował się piłkarz Korony. O futbolówkę walczył jego kolega z Korunem. Lepszy w tej rywalizacji okazał się ten drugi.

16'
Gabovs dobrze w indywidualnej akcji. Pomocnik pod końcówkę akcji dograł na prawe skrzydło do Pylypchuka, który długo nie myślał i zaliczył wrzutkę na pole karne. Nikt z jego kolegów nie mógł zakończyć niedokładnej centry.

14'
Niepewność w szeregach defensywnych gospodarzy. Zivec bliski wykorzystania prostopadłego podania. Do pełni szczęścia zabrakło większej decyzyjności gracza.

13'
Badia centrą z prawego skrzydła szukał ustawionego w polu karnym Badię. Hiszpan był znakomicie pilnowany przez duet stoperów Korony Kielce.

12'
Gabovs w roli podwieszonego napastnika. Pomocnik usiłował opanować crossowe podanie w jego stronę. Zagranie opuściło plac gry.

10'
Zablokowana próba Mraza. Boczny obrońca wziął duży zamach przy uderzeniu na bramkę.

8'
Gabovs mocno uwierzył w swoje możliwości. Pomocnik zdecydował się na mocny strzał z dystansu. Futbolówka jednak powędrowała nad poprzeczką.

7'
Zivec po raz kolejny został słownie upomniany przez arbitra głównego.

5'
Sekulski próbował dotrzeć do nieźle obiecującego podania. Korun posłał piłkę minimalnie za mocno.

3'
Aankour postawił na siłę podczas wykonania rzutu wolnego. Bombowe uderzenie wylądowało ostatecznie wysoko nad poprzeczką bramki.

2'
Sedlar subtelnie przewrócił biegnącego rywala. Kamery tv pokazują, że decyzja arbitra była na wyrost.

1'
Zivec zmuszony do popełnienia przewinienia taktycznego.