Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Kudła - Lewandowski, Czerwiński, Fojut, Frączczak -Drygas, Murawski, Nunes (63' Kitano), Kort (46' Delev), Gyurcso - Zwoliński (77' Obst)
Pawełek - Augusto, Dvali, Celeban, Pawelec - Kokoszka, Goncalves, Madej (80' Grajciar), Morioka (88' Biliński), Alvarinho - Mervo (65' Stjepanović)

Kokoszka (4.)
Goncalves (45.)

Fojut (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

90+5'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólną uwagę. W imieniu redakcji życzę Państwu miłego wieczoru.

90+4'
Ekipa Mariusza Rumaka wywiozła komplet z bardzo trudnego terenu. Trenera powinna radować informacja, że jego klub w obecnych rozgrywkach nie stracił gola. Taki bilans ma jeszcze Zagłębie Lubin.
Przed Kazimierzem Moskalem ogromnie ciężki tydzień. W najbliższej kolejce "Portowcy" zmierzą się z liderem w tabeli, czyli Zagłębiem Lubin.

90+4'
Koniec!

90+3'
Powstrzymana wrzutka Gyurcso z lewej flanki. Chyba ostatni korner dla Pogoni.

90+3'
Alvarinho w bardzo łatwy sposób złapany na spalonego.

90+1'
Grajciar złamał przepisy gry na połowie "Portowców".

90'
Cztery minuty - tyle wyniesie bonus od Daniela Stefańskiego.

89'
Obst kompletnie zaskoczony w szesnastce Śląska Wrocław. Zmiennikowi Zwolińskiemu zabrakło dokładnego przyjęcia futbolówki tuż przed bramką Pawełka.

88'
Na ostatnie minuty został wydelegowany Kamil Biliński. Mariusz Rumak z murawy zdjął Moriokę.

87'
Druga odsłona pod dyktando piłkarzy ze Szczecina. Tylko, co z tego, jeśli brakuje skuteczności pod bramką przeciwnika.

85'
Katastrofalne zagranie Grajciara od rzutu wolnego. Zamiast niebezpiecznego dośrodkowania w jego wykonaniu, to kibice z Wrocławia doczekali podania w rękawice Kudły.

83'
Jakub Czerwiński groźnie z bardzo dalekiej odległości. Cała akcja zakończyła się na niecelnym kropnięciu. Futbolówka wylądowała minimalnie nad bramką.

81'
Delev spróbował trudnego zadania, a mianowicie przelobować Mariusza Pawełka. Uderzenie z trudnego położenia powędrowało jednak wprost w rękawice bramkarza.

80'
Zmiana taktyczna we Wrocławiu. Grajciar za Łukasza Madeja.

77'
Zmiana. Zwoliński zastąpiony przez Obsta.

76'
Jak to nie wpadło?!
Mariusz Pawełek pokazał ogromną klasę przy interwencji podczas uderzenia Rafała Murawskiego. Piłka po kopnięciu przez kapitana szczecinian leciała w prawe okno bramki.

74'
Korner dla piłkarzy Mariusza Rumaka. Goncalves wdał się w drybling z obrońcami.

72'
Piotr Celeban na minimalnym ofsajdzie. Błyskawicznie zasygnalizowanie zagrania przez arbitra liniowego.

71'
żółta kartka Fojut trafił do notesu arbitra. Stoper gospodarzy był kompletnie spóźniony z odbiorem piłki. W całej sytuacji ucierpiał Morioka.

70'
Faul w ofensywie zaprezentował nam Stjepanović. Za chwilę na plac gry wkroczy Kamil Biliński.

68'
Skurcz dopadł gracza Śląska Wrocław. Tym zawodnikiem jest Dvali.

66'
Ogromnie blisko gola był Zwoliński. Snajper zaliczył niezły strzał głową z dobrej odległości. Piłka ostatecznie po jego zagraniu powędrowała tuż obok lewego słupka.

65'

64'
"Portowcy" dzisiaj nie mają szczęścia! Przed chwilą gospodarze byli bliscy wykorzystania kolosalnego nieporozumienia w szeregach defensywnych wrocławian. Piłkę z niemal linii bramkowej wybił jeden z nich.

63'
Zmiana. Kitano w miejsce Nunesa na boisku.

62'
Zbyt krótka centra Nunesa z rzutu wolnego. Akcję szybko przerwał jeden z ustawionych obrońców.

61'
Mervo w opinii sędziego liniowego na pozycji spalonej.

60'
Madej ponownie ofiarą zawodników ze Szczecina. Skrzydłowy wypracował stały fragment gry dla swojego teamu.

58'
Zwoliński czatował w okolicach bramki Śląska Wrocław. Na niepewną interwencję Pawełka czekał napastnik Pogoni, ale bramkarz w odpowiednim momencie się zreflektował i złapał piłkę.

57'
Pawełek z bardzo szczęśliwą obroną!
Drygas oddał bardzo soczysty strzał z dystansu. W efektownym stylu piłkę zatrzymał Mariusz Pawełek. Interwencja nogami dała oczekiwany efekt.

55'
Kąśliwe wgranie piłki z narożnika boiska. Sytuację w swojej strefie dobrze rozwiązał Fojut, głową oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki.

54'
Czerwiński skutecznie powstrzymał silny strzał Morioki. Japończyk próbował zaskoczyć Kudłę z dwudziestu metrów.

52'
Delev zbyt wysoko podniósł nogę. W tym starciu ucierpiał walczący o piłkę Łukasz Madej.

51'
Ogromne gwizdy kibiców Pogoni Szczecin!
W ich ocenie, Dvali zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Ja bym w tej sytuacji przyznał rzut karny, bo zagranie było naprawdę widoczne i z premedytacją.

49'
To mógł być gol!
Delev pomylił się w dogodnej sytuacji na sukces. Strzał głową z kilku metrów poleciał minimalnie nad bramką. Obrona z Wrocławia zbyt łatwo dała dośrodkować rywalom z prawego skrzydła.

47'
Piotr Celeban bliski domknięcia groźnego dośrodkowania z rzutu wolnego. Do zrealizowania celu zabrakło kilku centymetrów.

46'
Kazimierz Moskal w przerwie zdecydował się na korektę. Dawida Korta zmienił Delev.

46'
Gramy dalej!

Chwila na statystyki po 45.minutach

45+2'
Daniel Stefański oznajmił, że kończy się pierwszy połowa meczu.
Śląsk Wrocław niemal do bólu skuteczny. Brak komunikacji w bloku defensywnym Pogoni przyniósł im dwa gole.
Kazimierz Moskal ma kwadrans na to, aby w jakiś sposób poprawić morale swojego zespołu i wpoić im wiarę w korzystny wynik.

45'
0:2! Kolejna bramka po stałym fragmencie gry!
Obrona "Portowców" kompletnie zagubiona podczas rzutu rożnego. Goncalves najlepiej się zachował tuż przed bramką Kudły i pewnym uderzeniem podwyższył stan spotkania.

44'
Morioka konsekwentnie psuje krew obrońcom szczecińskiej ekipy. Owocem jego pracy będzie korner, który za chwilę wybije jego kolega.

42'
Podopieczni Mariusza Rumaka szukają podwyższenia wyniku. Przed momentem oglądaliśmy groźną wymianę krótkich podań w wykonaniu gości.

40'
Próbę z dalszej odległości podjął Murawski. Huknięcie zza pola karnego powędrowało w pobliżu lewego słupka bramki Pawełka.

39'
Niepewne wyjście Kudły z bramki. Fartownie udało mu się jakoś odbić futbolówkę po wrzutce z lewego skrzydła.

37'
Kolejna kontra zaprzepaszczona przez graczy trenera Moskala. Kort za długo zmierzał się do kropnięcia zza pola karnego. Koniec końców piłkę udało się zblokować przeciwnikom.

36'

35'
Co za akcja Gyurcso!
Węgier w kapitalnym stylu minął dwóch rywali, by potem uderzyć na bramkę. Niestety dla niego, ale skutecznie na linii strzału stanęli defensorzy Wrocławia.

34'
Nunes złapany w pułapkę ofsajdową. Po powtórkach tv muszę napisać, że ciężko tu o jakąkolwiek kontrowersję.

33'
Zmarnowana kontra przez przyjezdnych. Kilka podań spowodowało, że udało się przedostać w pobliże pola karnego Pogoni. Jednak słabe podanie Morioki pewnie przeciął wracający obrońca.

32'
Wielkie zamieszanie pod bramką Kudły. Śląsk Wrocław wybijał piłkę od stałego fragmentu gry.

30'
Murawski popełnił faul taktyczny. Widać było niewłaściwy blok w wykonaniu byłego piłkarza Lecha Poznań.

29'
Oryginalnie wykonany korner przez gospodarzy. Zawiesinę Rafała Murawskiego z ogromną pewnością wyłapał Mariusz Pawełek.

27'
Nunes wywalczył rzut wolny dla swojej ekipy. Pomocnik chyba nie miał większego pomysłu na rozwój akcji.

26'
Inicjatywę przejęli "Portowcy". Szybko stracony gol zmusił ich do śmielszych ataków na bramkę Pawełka.

25'
Korner dla gospodarzy. Celeban nie ryzykował i wybił piłkę głową poza plac gry.

23'

21'
Łukasz Madej z jakimś urazem. Doświadczony skrzydłowy został nadepnięty w stopę.

19'
Kapitalne, prostopadłe podanie pokazał nam Morioka. Adresatem zagrania był Mervo. Snajper Śląska Wrocław w dogodnej pozycji kopnął piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

18'
Goncalves zwija się z ogromnego bólu. Portugalczyk nadział się na nakładkę od rywala.

17'
Fojut posłał długi cross w kierunku prawoskrzydłowego. Zagranie środkowego obrońcy było zdecydowanie niedokładne. Od autu zaczną goście.

16'
Mocna centra Murawskiego od rzutu wolnego. W porę zagrożenie oddalili obrońcy, szybko kopiąc lecącą piłkę.

15'
Goncalves zagrał piłkę ręką. Cała sytuacja była niemal przed arbitrem głównym.

14'
Na boisku zameldował się sztab medyczny wrocławskiego klubu.

13'
Jarosław Fojut po raz kolejny z groźnym atakiem. Mervo poturbowany w starciu powietrznym.

11'

9'
Niefrasobliwa interwencja Pawełka na przedpolu. Bramkarz minął się z dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Na jego szczęście, żaden z rywali nie zamknął wrzutki.

8'
Celna próba Gyurcso z głębi szesnastki wrocławian. Skrzydłowy nieźle się zabrał z futbolówkę, lecz samo uderzenie w pełni sygnalizowane. Piłka powędrowała wprost w rękawice Pawełka.

7'
Duże nadzieje kibiców Pogoni w stosunku do akcji z Nunesem. Pomocnik starał się dogrywać z niemal linii końcowej boiska. Sztuka się jednak nie udała. Od własnej bramki rozpocznie Pawełek.

5'
Bardzo dobre wgranie piłki w realizacji Frączczaka. Podanie z prawego skrzydła efektowną piętką próbował wykończyć Gyurcso, jednak w kulminacyjnym momencie nie trafił w piłkę.

4'
0:1! Cóż za początek w wykonaniu gości!
Szybko i oryginalnie rozegrany rzut wolny przyniósł efekt. Niekryty Morioka uderzył z głębi pola karnego. Kudle udało się sparować strzał, ale już przy dobitce Kokoszki z paru metrów był bezradny.

3'
Groźny wślizg Jarosława Fojuta. Arbiter zasygnalizował złe zachowanie stopera Pogoni.

1'
Szybko odgwizdany faul. Przewinił jeden z zawodników Śląska Wrocław. Wszystko miało miejsce w okolicach środka pola.

*'
Zaczynamy!

*'
Minuta ciszy poświęcona wydarzeniom z 1.sierpnia 1944 roku.

*'
Głos należy do kibiców "Portowców". Hymn Pogoni Szczecin.

*'
O tym trzeba pamiętać!

*'
Uważam, że faworytem nadchodzącej potyczki jest Pogoń Szczecin. W mojej ocenie posiadają oni dużo większy potencjał w ofensywie.
Z kolei Śląsk Wrocław ma bardzo zdyscyplinowaną obronę, czego efektem jest "zero z tyłu" po dwóch seriach gier.

*'

*'

*'

*'
Nadszedł czas na koniec 3.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin na własnym obiekcie podejmie Śląsk Wrocław.
Spotkanie rozpocznie się o 18:00.

*'
Witamy serdecznie Państwa w naszym portalu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online