Legia Warszawa - AS Trencin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AS Trencin
0 : 0

Malarz - Bereszyński (57' Broź), Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Kopczyński, Moulin - Kucharczyk, Nikolić (77' Prijović), Langil (70' Aleksandrow)
Chovan - Sulek, Bala, Lawrence, Janga - Kalu, Holubek, Bero, Udeh, Janco (76' Prekop) - Klescik

Prijović (78.) żółta kartka
Bero (90+3.) żółta kartka
Sulek (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - AS Trencin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru! Zapraszamy na kolejne mecze na żywo

90+4'
Legia ma już zapewniony start w europejskich pucharach!
Polski zespół w najbliższy piątek pozna potencjalnego rywala w IV rundzie el. Ligi Mistrzów. O sukcesie w zakończonym dwumeczu zadecydowała skuteczność i większa konsekwencja w defensywie.

90+3'
żółta kartka Bero był zmuszony popełnił faul taktyczny na pędzącym Kucharczyku. Na bramce nie było Chovana, który zaangażował się w akcję ofensywną.

90+3'
Ostatni rzut wolny dla gości nie skończył się dobrze.

90+2'
Aleksandrow podjął próbę z głębi pola karnego. Piłka wylądowała w koszyczku bramkarza.

90+1'
Na spalonym został schwytany zawodnik Trencinu. Każda sekunda pracuje na korzyść polskiej ekipy.

90+1'
Klescik taktycznie przewrócony przez dwóch rywali.

90'
Trzy minuty dorzucone do regulaminowego czasu.

89'
Prijović w bajeczny sposób poradził sobie z dwoma obrońcami. Do sukcesu zabrakło jedynie dokładnego podania do Aleksandrowa. Piękne plany pokrzyżował Lawrence, przecinają zagranie od Szwajcara.

88'
Przesadził z mocą Moulin podczas wykonania rzutu wolnego. Bezpośrednia próba ze stałego fragmentu powędrowała w okolice trybun stadionu.

87'
Kopczyński sprowadzony do parteru przez Udeha. Senegalczyk nie miał innego pomysłu na zatrzymanie rywala.

85'
Malarz "na raty" wybronił kąśliwą próbę zza pola karnego. Teraz już nie ma żartów!

84'
Na pozycji spalonej w momencie podania od kolegi znajdował się Lewczuk.

83'
Holubek w odpowiednim momencie wrócił do defensywy i przeciął tor lotu piłki po dośrodkowaniu Aleksandrowa z prawego skrzydła.

82'
Janga mógł, a nawet powinien wykorzystać nieudane ustawienie Pazdana. Snajper gości zagrywał głową na bramkę. Legię uratował Malarz, który pewnie wyłapał futbolówkę.

80'
Defensywa "Legionistów" zbyt często daje możliwość rywalom do swobodnego uderzenia. Przed chwilą spróbował Kalu, ale bez większego zarzutu zainterweniował Arkadiusz Malarz.

78'
żółta kartka Prijović już z żółtą kartką. Szwajcar wdał się w dyskusję z arbitrem. Tematem dialogu była pozycja spalona, na której rzekomo byli zawodnicy gospodarzy.

77'
Trener Hasi wykorzystał limit zmiana. Prijović zmienił Nikolicia.

76'
Zmiana. Prekop w miejsce Janco.

75'
Groźna centra z rzutu wolnego w realizacji Holubka. Całe zagrożenie skutecznie oddalił blok defensywny Legii Warszawa.

73'
Jodłowiec znalazł się w dobrej sytuacji na gola!
Defensywny pomocnik powinien wykorzystać nieudolne wyjście Chovana z bramki. Zagranie futbolówki głową powędrowało obok prawego słupka.

72'
Ekipa z Warszawy występuje aktualnie w roli agresora. Teraz wypadałoby to wszystko udokumentować jakimś golem.

70'
Zmiana. Langil zdjęty z placu gry, a nowy nabytek gospodarzy został zastąpiony przez Aleksandrowa.

69'
Błąd przy wyjściu do centry z rzutu rożny popełnił Chovan. Fartownie dla niego, w całej sytuacji nie połapał się zaskoczony Nikolić.

68'
Gubią się w defensywie goście. Nieudany strzał z kilkunastu metrów oddał Nikolić.

66'
Hlousek zakończył głową dośrodkowanie z narożnika boiska. Uderzenie z powietrza jednak w żaden sposób nie zagroziło spokoju bramkarzowi mistrzów Słowacji.
Obrońca Legii wraz ze swoim kolegą z drużyny skakał do piłki.

64'
Kucharczyk miał kapitalną okazję!
Ogromny błąd przy wybiciu wykonał Chovan. Do bezpańskiej piłki dopadł Kucharczyk i bez większego namysłu kopnął na bramkę. Strzał powędrował minimalnie obok prawego słupka bramki.

63'
Łukasz Broź ofiarnie próbował głową wyłuskać piłkę spod nóg rywala. Od własnej bramki rozpocznie Chovan.

61'
Chovan z ogromną pewnością przechwycił bardzo głęboką wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Sytuacja do zapomnienia...

61'
Langil w niewłaściwy sposób powstrzymany przez wracającego obrońcę. Rzut wolny z dobrego miejsca.

60'
Rzut rożny dla Legii. Zablokowane wgranie piłki przez Hlouska.

59'
Kucharczyk próbował minąć na prawym skrzydle Sulka. Sztuka się nie udała, ale skrzydłowy doszedł do sytuacji strzeleckiej. Zabrakło niestety precyzji.

58'
Zdecydowany i mocny strzał w realizacji Lawrence'a. Defensor dostał bardzo dużo miejsca od Legii. Na szczęście, próba poszybowała wysoko nad bramką.

57'
Zmiana. Łukasz Broź zastąpił Bartosza Bereszyńskiego.

56'
Nikolić zobaczył wysuniętego Chovana. Węgierski napastnik spróbował szczęścia z dalszej odległości, jednak futbolówka po jego zagraniu powędrowała tuż nad poprzeczką bramki.

55'
Mocne nieudane kropnięcie w wykonaniu Adama Hlouska. Uderzenie z dystansu poleciało bardzo daleko od zamierzonego celu.

54'
Nikolić zablokowany przez Sulka. Węgier był bardzo bliski zamknięcia zagrania z lewego skrzydła boiska.

52'
Zablokowane uderzenie z dystansu przez obronę Legii. Rzut rożny dla przyjezdnych.

51'
Celny strzał Jangi z lewego skrzydła. Ale to uderzenie trzeba brać pod uwagę w kontekście podania do Malarza.

50'
Tylko dotrzymać korzystny wynik!

49'
Obaj trenerzy mają do dyspozycji komplet zmian.

47'
Bala miał sytuację strzelecką po kapitalnej kontrze. Dobry powrót do obrony zaliczył Langil. Francuz wywarł presję na Bali, w wyniku czego, ten posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

46'
Powstrzymana wrzutka Langila z lewej flanki boiska. Korner dla podopiecznych Hasiego.

Wznawiamy grę!

45'
Koniec I połowy spotkania!
Legia balansuje w kontekście promocji do następnej rundy. Dużo błędów w defensywie może niepokoić kibiców z Polski. Ale i były też dobre momenty, jednak Nikolić nie mógł się w odpowiednim momencie wstrzelić.

44'
Wyrazista centra Kopczyńskiego z lewego skrzydła boiska. Bliski zakończenia akcji był Nikolić, ale w decydującym momencie akcji, minął się z lecącą futbolówką.

43'
Janga przegrał siłowy pojedynek z interweniującym Lewczukiem. Rzut wolny dla warszawskiego zespołu.

42'
Mocno i soczyście z dalszej odległości kopnął Moulin. Silne uderzenie powędrowało jednak w centrum bramki, czyli tam, gdzie stał Chovan.

40'
Moilin wykonał niebezpieczny wślizg. Sztab szkoleniowy gości domagał się pokazania Francuzowi żółtej kartki.

39'
Gospodarze nieźle radzą sobie ze stałymi fragmentami gry. Gorzej już wychodzi rozprowadzenie nowych akcji i stwarzanie kontrataków.

37'
Malarz otrzymał brawa od swoich kibiców. Goalkeeper w świetnym stylu uchronił futbolówkę przed opuszczeniem jej z boiska.

35'
Janco z dobrym, soczystym uderzeniem na bramkę. Piłka w ostatniej chwili odbiła się od jednego z obrońców i wylądowała poza placem gry.

32'
Legia miała 100%!
Nikolić znakomicie poradził sobie z obrońcami i z głębi pola karnego mocno huknął na bramkę. Na posterunku świetnie stał Chovan, który efektownie odbił bardzo mocny strzał.

30'
Legia powinna stracić gola!
Kalu doskonale odebrał piłkę Kucharczykowi. Potem ruszył na przebój na bramkę Malarza. W sytuacji sam na sam z bramkarzem, zawodnik posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka.

29'
Mamy dość wyrównany pojedynek. Żadna ze stron nie odpuszcza i walczy o każdy metr murawy.

27'
Pazdan fenomenalnym wślizgiem zatrzymał rozpędzonego Bero. Piłkarz mistrza Słowacji już przymierzał się do potężnego uderzenia zza pola karnego.

25'
Nieudane kropnięcie Nikolicia z kilkunastu metrów. Węgier miał ogrom miejsca, a trafił tuż obok bramki. Ta akcja z prawego skrzydła powinna zakończyć się dużo lepiej.

23'
Próba Langila zza pola karnego. Nowy nabytek gospodarzy nieźle wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Zakończenie okazało się jednak beznadziejne, bo piłka powędrowała w okolice trybun.

22'
Bereszyński kapitalnie odczytał intencje szarżującego na lewej flance Kalu.

21'
Udana interwencja Malarza. Bramkarz skutecznie sparował piłkę, która zmierzała w prawy, dolny róg bramki. Z dystansu próbował Bero.

19'
Na kolejnej pozycji spalonej został schwytany Nikolić.

18'
Przewinienie taktyczne popełnił Tomasz Jodłowiec.

16'
Ciekawe podanie Kucharczyka na wolne pole do Nikolicia. Pechowo dla mistrza Polski, do całej akcji zaangażował się Chovan, który w porę sparował piłkę przed siebie.

15'

13'
Niebezpieczeństwo po stałym fragmencie gry dla Legii. Dośrodkowanie Moulina było naprawdę kąśliwe, lecz w porę zainterweniował blok defensywny.

12'
Langil pociągany za koszulkę przez Balę. Sędzia był zmuszony do przerwania gry.

11'
Moulin zablokowany w dobrej sytuacji na gola. Francuz nieźle przyjął podanie z prawego skrzydła, a potem chciał efektownie pokonać Chovana. Na linii kropnięcia z pół obrotu stanął jeden z obrońców.

10'
Koledzy szukają Langila. Jak na razie próby podań są trochę niedokładne.

8'
Prostopadłe zagranie w kierunku Langila wykonał Moulin. Pomysł idealny, jednak podanie odrobinę za mocne. Akcję przerwał Chovan.

7'
Kucharczyk zaliczył dobry przechwyt, a następnie spróbował szczęścia z dystansu. Silne uderzenie powędrowało obok światła bramki.

7'
Nikolić na ofsajdzie.

6'
Ogromny chaos w poczynaniach Legii w obronie. Kalu ośmieszył Pazdana, a potem do przypadkowej sytuacji dopadł Bero. Na szczęście warszawiaków, pomocnik uderzył wysoko nad poprzeczką.

5'
Hlousek faulowany przez Kalu. Rzut wolny dla gospodarzy.

3'
Udeh zażegnał niebezpieczeństwo od własnej bramki. Pomocnik zagrywając głową, wybił piłkę poza szesnastkę. Wszystko wzięło się od rzutu rożnego dla Legii.

2'
Kąśliwe wgranie piłki przez Kalu. Dobre dośrodkowanie narobiło wiele strachu naszym zawodnikom, jednak nikt z rywali nie dotarł do zagrania.

*'
Gramy!

*'
Kibice Legii śpiewają hymn Polski.

*'
Minuty ciszy poświęcona Powstańcom z 1944 roku.

*'
Piłkarze wyszli z tunelu.

*'
Na stadionie rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'

*'
UEFA do prowadzenia rewanżowego meczu wydelegowała Władisława Biezborodowa.

*'

*'
W nadchodzących zawodach z powodu kontuzji zabraknie Guilherme.

*'
Rywalowi Legii w poprzedniej kolejce nie poszło...

*'

*'

Mecze na żywo

Spotkanie zostanie rozegrane w ramach III rundy el. Ligi Mistrzów. W pierwszy starciu lepsza okazała się Legia, która wygrała 1:0, a zaliczkę swojemu zespołowi zapewnił Nemanja Nikolić.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - AS Trencin, to zapraszamy do śledzenia meczu online