SonderjyskE - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
SonderjyskE
1 : 1

Skender - Pedersen, Kroon (75' Klove), Dal Hende, Madsen, Bechmann (80' Uhre), Absalonsen, Guira, Kanstrup, Romer, Maak
Polacek - Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Cotra - Janus (68' Janoszka), Kubicki, Ł. Piątek, Starzyński, Vlasko (84' Tosik) - K. Piątek (73' Papadopulos)

Pedersen (66.)
Guldan (21.)

Uhre (85.) żółta kartka
Guldan (51.) żółta kartka
Vlasko (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: SonderjyskE - Zagłębie Lubin

90+6'
Dziękuję odbiorcom naszej relacji. Mimo niepowodzenia polskiej ekipy, życzę Państwu miłego wieczoru.

90+6'
Zagłębie poza burtą!
Klub z Lubina był gorszy w tym dwumeczu. Ale i tak pokazał ogromny charakter w tych eliminacjach, m.in. pokonując faworyzowany Partizan Belgrad.

90+5'
Todorovski z faulem na połowie rywala.Nieprzemyślne zachowanie obrońcy polskiego zespołu.

90+4'
Aut dla SonderjyskE. Kibice gości głośnymi gwizdami ocenili decyzję arbitra. Mało czasu na odmianę niekorzystnej sytuacji.

90+4'
Gospodarze murują swoją bramkę. Zagłębie próbuje grać na aferę.

90+2'
Soczysty strzał Filipa Starzyńskiego z kilkudziesięciu metrów! Pomocnik dostał dużo miejsca do kropnięcia, jednak piłka poleciała wysoko nad bramką.

90'
5 minut szans dla "Miedziowych"!

89'
Guldan spudłował w genialnej okazji!
Strzelec pierwszego gola swoim "szczupakiem" z kilku metrów trafił w boczną siatkę bramki!
Groźne fragmenty są chyba jedyną mocą gości w dzisiejszym widowisku.

88'
Pedersen głową zażegnał niebezpieczeństwa po doskonałej centrze Tosika.

87'
Nerwowe ruchy graczy z Lubina. Musi wrócić pomysł na grę, ponieważ w ostatnich minutach akcję są budowane bez jakiejkolwiek wizji.

85'
żółta kartka Uhre popisał się bardzo niebezpiecznym wejściem na nogi Todorovskiego. Żółta kartka w tej sytuacji musiała się pojawić.

84'
Trzeba coś zmienić. Jakub Tosik wszedł na plac gry w miejsce Vlasko.

82'
Wielce nieudolna próba Abalonsena z ogromnej odległości. Uderzenie nieudane, ale i tak udało się zabrać "Miedziowym" cenne sekundy.

80'
Zmiana. Bechmann zastąpiony przez Uhre.

78'
Pedersen został obandażowany przez sztab medyczny swojego klubu.

77'
Pedersen leży na murawie. Boczny obrońca ucierpiał w pojedynku powietrznym. Była to walka z Maciejem Dąbrowskim, który bronił dostępu do własnej bramki podczas rzutu rożnego.

76'
Skender w wybitnym stylu przeciął tor lotu piłki po dośrodkowaniu Vlasko z prawego skrzydła. Bliski domknięcia dogrania był Papadopulos.

74'
Kroon zmarnował idealną szansę na podwyższenie! Skrzydłowy znalazł sobie trochę miejsca w głębi pola karnego i uderzył na bramkę Polacka. Bramkarz Zagłębia skutecznie wyłapał piłkę strzeloną w sam środek.

74'
Pedersen skutecznie wślizgiem powstrzymał kropnięcie z dystansu. Zagłębie Lubin w natarciu!

73'
Papadopulos zmienił Krzysztofa Piątka.

71'
Przyjezdni już nie przejmują się efektownością swoich zagrań. W tej chwili ważne jest doprowadzenie do dogrywki. Widzimy liczne próby centr na pole karne SonderjyskE.

70'

68'

67'
Zbyt głębokie dośrodkowanie w realizacji Todorovskiego. Zgranie z prawej flanki powinno być dużo lepsze.

66'
1:1! Niestety, nie zbyt dobrze Zagłębie ustawione podczas stałego fragmentu gry!
Pedersen wygrał rywalizację powietrzną o pozycję podczas rzutu rożnego. Efektowny strzał głową z kilku metrów w prawy sektor bramki dał cenne wyrównanie.

64'
Kolejny korner dla gospodarzy. Dobrze zblokowana próba Madsena zza pola karnego.

63'
żółta kartka Żółta kartka dla Vlasko. Pomocnik w nieudolny sposób atakował Dal Hende w okolicach środka pola.

61'
Madsen doskonale zatrzymany przez Dąbrowskiego. Stoper idealnie wszedł na linię uderzenia z głębi szesnastki "Miedziowych".

59'
Vlasko huknął jak z armaty! Słoweniec próbował z okolic dwudziestego metra. Futbolówka po jego zagraniu poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

56'
Skender umiejętnie wychwycił zawiesinę z prawej flanki boiska.

55'
Lider naszej Ekstraklasy jakby trochę stracił werwę. Mam nadzieję, że za chwilę zawodnicy Zagłębia wezmą się do cięższej pracy w ofensywie.

53'
Bechmann w ambitnej szarży na pole karne lubinian. Jego zapędy idealnie ostudzili Guldan z Todorovskim.

51'
Ofiarny wślizg Starzyńskiego zatrzymał silne uderzenie rywala z dystansu. Wcześniej oglądaliśmy ogromne zamieszanie po stałym fragmencie gry.

50'
Guldan faulował w groźnej strefie dla Zagłębia Lubin.

49'
Niebezpiecznie pod bramką Polacka. Bez opieki pozostał Dal Hende i z paru metrów spróbował zaskoczyć głową polską ekipę. Fartownie dla "Miedziowych", piłkarz w zły sposób nakrył piłkę głową.

47'
Starzyński nieźle dogrywał piłkę z lewego skrzydła boiska. Adresatem podania był Krzysztof Piątek, jednak w porę futbolówkę przechwycił Skender.

46'
Jan Vlasko dotknął piłkę ręką. Pechowo dla niego, wszyscy wokół widzieli złamanie przepisów.

Zagłębie Lubin rozpoczęło drugą odsłonę!

45+1'
Koniec I połowy!
Zagłębie Lubin krok po kroku realizuje swój cel. Ekipa Piotra Stokowca musi się skupić na większej dyscyplinie w swoim polu karnym, bo w nim często panował chaos.

45'
Gwizdek sędziego. Skender poturbowany podczas swojej interwencji chyba przez Macieja Dąbrowskiego. Stoper próbował zamknąć zawiesinę.

43'
Pozycja spalona gracza Zagłębia Lubin.

42'
Krzysztof Piątek nadbiegał do wrzutki z prawego skrzydła boiska. Napastnik nie zdołał sfinalizować akcji, ponieważ szybciej do zagrania doszli obrońcy SonderjyskE.

40'
Mamy wiele dośrodkowań w tym spotkaniu. Obie ekipy próbują wykorzystać swój atut w postaci wysokich graczy.

38'
Polacek bez zarzutu wyłapał długą centrę w wykonaniu Krooma. Zawodnik zagrywał ze stałego fragmentu gry.

36'
Abaslonsen z niezłym strzałem z wielkiej odległości. Zaskakujący strzał jednak udało się jakoś zblokować, co spowodowało, że Polacek był zdolny do pewnego chwytu futbolówki.

34'
Ogromny chaos w polu karnym SonderjyskE. Szczęśliwie dla ich kibiców, pupile w porę zorientowali się w zamieszaniu i skutecznie zablokowali rywali w okolicach własnej bramki.

33'
Rzut rożny dla polskiej drużyny. Wrzutka Todorovskiego z prawego sektora została w porę zatrzymana.

32'
Soczysta próba z dystansu w wykonaniu Vlasko. Nowy piłkarz "Miedziowych" wziął ogromny zamach, ale jego uderzenie powędrowało bardzo daleko od światła bramki

30'
Mieliśmy szczęście, że Bechmann koszmarnie dośrodkował z lewego skrzydła. Do finalizacji akcji ruszył Romer.

28'
Polacek pokazał ogromny kunszt po silnym kropnięciu Madsena. Gracz próbował z okolic pola karnego, a futbolówka zmierzała w okolice prawego okna bramki.

27'
Kolejny rzut wolny dla duńskiej drużyny. Todorovski odepchnął szarżującego przeciwnika. Ponownie arbiter wykazał się wielką wyrozumiałością.

25'
Filip Starzyński z bardzo nieładnym przewinieniem w środkowej strefie boiska. Popularny "Figo" miał szczęście, że nie zobaczył żółtego kartonika.

24'
Martin Polacek znakomicie wyszedł z bramki. Goalkeeper idealnie wychwycił groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego.

23'
Krzysztof Janus minimalnie spóźnił się ze wślizgiem na piłkę.

23'
Polskie ekipie do awansu w tej chwili potrzeba jeszcze jednego gola.

21'
0:1! Jest prowadzenie!
Genialna wrzutka Cotry z dalszej odległości. Całą akcję wybornie z powietrza wykończył Guldan, który doskonale uwolnił się spod opieki rywala.

19'
Vlasko niebezpiecznie dogrywał do Krzysztofa Piątka. Snajper gości usiłował zabrać się z piłką, lecz był genialnie kryty przez Kroona.

17'
Kubicki chciał dograć niezłego crossa na lewe skrzydło. Piękne plany młodego piłkarz pokrzyżował jeden ze świetnie ustawionych defensorów.

16'
Cotra starał się dośrodkowywać z lewej flanki. Rozległ się gwizdek arbitra, ponieważ kapitan Zagłębia wyszedł z piłką za boisko.

14'
Lubinianie w ataku!
Mocne wgranie piłki przez Cotrę z lewego skrzydła. Do bezpańskiej piłki dopadł Łukasz Piątek i postanowił spróbował zagrozić, jednak jego uderzenie z kilkunastu metrów zostało skutecznie zablokowane.

12'
Rzut oka na trybuny :)

10'
Ciężko "Miedziowym" wyjść z własnej połowy. Gospodarze stosują naprawdę głęboki pressing.

9'
Guira efektowną piętką próbował zaskoczyć Polacka. Zawodnik z Burkina Faso w kulminacyjnym fragmencie akcji jednak niewłaściwie nakrył piłkę.

7'
Cotra posłał kąśliwą wrzutkę z lewego skrzydła boiska. O futbolówkę walczył ambitnie K.Piątek, ale w starciu ze skaczącym przeciwnikiem był bez szans.

5'
Pedersen zderzył się głową ze skaczącym obrońcą. Na całe szczęście, graczowi nic poważnego się nie stało.

4'
Bardzo daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Pedersen. Z całej opresji ocalił Dąbrowski, który najwyżej wyskoczył do długiego zagrania.

2'
To mógł być gol dla Skandynawów!
Martin Polacek genialnie wyciągnął strzał głową Hende. Bramkarz sparował piłkę, która zmierzała w prawy, dolny róg. Cała akcja wzięła się od dośrodkowania z rzutu rożnego.

1'
Z groźnym atakiem ruszyli gospodarze. Jednak całą sytuację na nasze szczęście wyjaśnił Todorovski.

*'

*'

*'
Ekipa z Lubina we wcześniejszych fazach wyeliminowała Salvię Sofia oraz Partizana Belgrad.

*'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Tamas Bognar z Węgier. Skład sędziowski tworzą jeszcze: Zsolt Varga, Balazs Buzas oraz Peter Solymosie.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Ritter, Madsen, Christiansen, Klove, Uhre, Okwi, Laursen

*'

*'
Piotr Stokowiec w tygodniu mówił o wielkiej mobilizacji na ten mecz. Dzisiejszy skład niewiele się różni od tego, którym dysponuje w meczach ligowych.
Aktualnie "Miedziowi" przewodzą w ligowej tabeli.

*'
Wygrany tego dwumeczu przejdzie do ostatecznej rundy eliminacji.
Losowanie par przewidziano na jutrzejsze popołudnie.

*'
Nadchodzące spotkanie zostanie rozegrane w ramach rewanżu III rundy eliminacji do Ligi Europy.
Tydzień temu, Zagłębie Lubin na własnym obiekcie przegrało 1:2.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z SonderjyskE - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online