Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
4 : 1

Kelemen - Burliga, Guti, Wasiluk, Tomasik - Grzyb, Romanczuk - Frankowski, Vassiljev, Mackiewicz - Cernych.

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

'
Mecz zakończył się zwycięstwem Jagiellonii 4:1.

'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy nie odbędzie się. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ DALSZĄ CZĘŚĆ MECZU NA ŻYWO.

45+1'

44'
Gool! 2:0! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i zgrania piłki głową piłka trafiła do Cernycha, który ją przyjął i płaskim strzałem pokonał Jałochę.

40'
Ładna akcja Jagiellonii. Vassiljev dośrodkował w pole karne, Mackiewicz oddał strzał głową, piłka przeleciała jednak obok bramki.

40'
Mocne zagranie Mackiewicza w pole karne, ale dobrze ustawieni byli obrońcy.

39'
Prosta strata piłkarzy Jagiellonii na własnej połowie, ale zagranie Szwocha zostało wybite.

36'
Tempo meczu w ostatnich minutach nie jest zbyt wysokie.

32'
Vassiljev uderzał z rzutu wolnego minimalnie niecelnie.

29'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

26'
Okres gry w środku pola.

23'
Mocny strzał Da Silvy sprzed pola karnego zablokował Wasiluk.

21'
Arka mogła doprowadzić do wyrównania, ale niezbyt udanie rozegrała groźnie zapowiadającą się akcję. Ostatecznie Da Silva oddał strzał, który bez problemów obronił bramkarz Jagiellonii.

19'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką uderzał Guti.

19'
Proste dośrodkowanie w pole karne Arki, ale Jałocha popełnił błąd i będzie rzut rożny.

16'
Arka stara się atakować.

15'
Szwoch dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale Wasiluk wybił piłkę na rzut rożny.

13'
Strzał z dystansu jednego z zawodników Jagiellonii, piłka odbiła się rykoszetem i będzie rykoszetem.

11'
Dobry wrzut piłki w pole karne Jagiellonii, ale górą obrońcy.

10'
Jagiellonia cały czas ma przewagę.

6'
Mackiewicz uderzał z narożnika pola karnego, ale Jałocha nie dał się zaskoczyć.

5'
Vassiljev przed meczem otrzymał statuetkę za najlepszego piłkarza lipca. Sierpień również zaczął od mocnego uderzenia.

4'
Gool! Cernych dośrodkował spod linii końcowej, a strzałem z powietrza z pola karnego Vassiljev pokonał Jałochę. 1:0 dla Jagiellonii.

3'
Spokojny początek meczu. Inicjatywę stara się przejąć Jagiellonia.

1'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Arki, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

1'
Rozpoczęła Jagiellonia.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Składy:

Jagiellonia:

Arka: Jałocha - Socha, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak, Da Silva, Łukasiewicz, Sambea, Bożok, Szwoch, Zjawiński.

'

'
Początek meczu Jagiellonia - Arka o godzinie 18:00. Zapraszamy do śledzenia go na żywo w serwisie AllMecz.pl.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online