Ruch Chorzów - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Lech Poznań

90+3'
Koniec meczu. Lech po katastrofalnym spotkaniu przegrywa z Ruchem 3:0. Gole dla Chorzowian zdobywali Zieńczuk, Jankowski i Wołąkiewicz. Dni trenera Bakero w Lechu już oficjalnie są prawdopodobnie są policzone. Następcą Hiszpana będzie raczej Michał Probierz. Zapraszamy na kolejne relacje live przeprowadzone przez nasz serwis! Mamy nadzieję, że również będziecie z nami!

90+3'
Sędzia dolicza 3 minuty

86'
Schodzi Janoszka wchodzi Grzyb

82'
Nic się nie zmienia. Ruch chce utrzymać wynik. Rozgrywa piłkę między sobą

75'
Żal patrzeć dziś na bezradnego Lecha. Po chwili Rudnev znalazł się w dobrej sytuacji, ale drugi raz w tym meczu trafił w słupek. Jak nie idzie, to nie idzie

73'
Czas Bakero w Poznaniu dobiegł końca. Ruch całkowicie kontroluje spotkanie i spokojnie rozgrywa spotkanie

66'
Żółta kartka dla Arboledy za dyskusje z sędzią

61'
Na stadionie jest dziś około 6 tysięcy ludzi

56'
Lech w ogóle nie istnieje na boisku

51'
Jankowski sam na sam z Kotorowskim i pewnie zdobywa gola. 3:0 dla Ruchu

49'
Strzela Piech, a piłkę z linii bramkowej wybija Sergei Krivets

46'
Początek II połowy

45+1'
Koniec I połowy

45+1'
Sędzia dolicza minutę

40'
2:0 dla Ruchu. Piękny strzał Zieńczuka z rzutu wolnego

37'
Po każdej akcji Kolejorza trener Bakero pokrzykuje do swoich zawodników "Spokojnie, Spokojnie". Jego czas w Poznaniu chyba już minął

36'
W Chorzowie dziś dość wietrznie i deszczowo

35'
Jankowski do Piecha, a ten z ostrego kąta strzela na bramkę Lecha. Dobra interwencja Kotorowskiego

33'
Sędzią dzisiejszego meczu jest Daniel Stefański z Bydgoszczy

32'
Ławka Lecha: Burić, Kikut, Możdżeń, Djurdjević, Stilić, Drewniak, Ubiparip

31'
Ławka Ruchu: Perdijić, Josl, Lewczuk, Grzyb, Smektała, Starzyński, Abbott

30'
Chorzowscy kibice zaśpiewali "Piłka nożna dla kiboli", a po chwili "pozdrowili" policję

27'
Strzał Piecha z linii pola karnego blokuje Arboleda

24'
Zaskakujący i efektowny strzał Rudneva broni bramkarz Ruchu

19'
Lech stara się skonstruować jakąś akcje, ale w ogóle mu to nie wychodzi. Po chwili do zagranej mu piłki pobiegł Jankowski, ale uprzedził go Kotorowski

16'
Dodajmy, że w przypadku porażki Jose Bakero na pewno opuści Poznań. Jest to mecz o głowę trenera Lecha

14'
Rzut wolny dla Ruchu. Dośrodkowuje Grodzicki, a tam Piech strzela na bramke. Strzał broni Kotorowski, ale piłka trafia w Wołąkiewicza i wpada do bramki

13'
Od początku meczu aktywny jest Tonev

12'
Strzał Kriwca, ale nad bramką

11'
Dobrą okazję miał Piech po błędzie defensorów Lecha. Skończyło się na strachu

6'
Szarża Toneva, ale dobrze Grodzicki

1'
Rozpoczęli

0'
Oba zespoły już na murawie. Lech na biało, a Ruch na niebiesko

0'
Początek meczu o godzinie 20.30! Zapraszamy na relacje live z tego pojedynku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online