Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Polacek - Tosik, Guldan, Jach, Dziwniel (46' Todorovski) - Janus, Kubicki, Ł. Piątek, Rakowski (63' Starzyński), Janoszka - Papadopulos (58' K.Piątek)
Kudła - Lewandowski, Fojut, Czerwiński, Frączczak (90+2' Rudol) - Drygas, Matras, Delev (82' Nunes), Murawski, Gyurcso - Kitano (69' Zwoliński)

Janoszka (84.)
Drygas (61.)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę. Ja już w tym momencie zapraszam Państwa na nasze kolejne relacje z polskich boisk.

90+5'
Podział punktów w Lubinie! W mojej ocenie dzisiejszy rezultat nieźle oddaje obraz gry. Pogoń w pewnym sensie sprawiła niemałą sensację, urywając zwycięstwo faworytowi.

90+3'
Polacek fachowo wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Zagłębie przed szansą na skonstruowania ostatniego ataku w tym pojedynku.

90+2'
Adam Frączczak nie zdołał dokończyć zawodów. Na plac gry wszedł Sebastian Rudol.

90'
Arbiter Kwiatkowski przedłużył mecz o 4 minuty.

89'
Zamieszanie tuż przed bramką Polacka. Adam Frączczak z rozbitym nosem. Boczny defensor dostał przypadkowo uderzony przez Jacha.

89'
Gospodarze po doprowadzeniu do wyrównania uwierzyli w swoje umiejętności. Przed chwilą oglądaliśmy groźną centrę ze stałego fragmentu. Zagrywał Filip Starzyński.

88'

86'
Krzysztof Piątek dobrze zareagował we własnym polu karnym. Napastnik w ostatniej chwili ubiegł innego snajpera, Zwolińskiego. Ten drugi czyhał na zagranie piłki głową przez kolegę.

84'
1:1! Nieudolna praca bloku defensywnego Pogoni!
Kudła nieudanie wyszedł do dalekiego zagrania z lewego skrzydła. Bezpańską piłkę przejął Janoszka i pewnym uderzeniem z bliskiej odległości dał wyrównanie Zagłębiu.

82'
Zmiana. Nunes za Deleva.

81'
Polacek pokazał klasę przy uderzeniu głową jednego z przeciwników. Bramkarz w niewiarygodnych okolicznościach sparował piłkę na korner.

80'
Solidne huknięcie zobaczyli kibice. Zza pola karnego próbował Rafał Murawski. Całą sytuację dla Zagłębia wyratował Jach, blokując soczysty strzał.

78'
Gyurcso przyłapany na faulu w ofensywie.

76'
Kamil Drygas z kontuzją. Zawodnik wraz z arbitrem zawezwał sztab medyczny szczecińskiego klubu.

74'
Zaskakujące zagranie z prawego skrzydła pokazał nam Filip Starzyński. Piłka o mało co, aby nie powędrowała w lewe okno bramki. Na posterunku był Kudła.

73'

71'
Płaskie wstrzelenie piłki przez Janusa. Piłkę zagraną z prawego skrzydła dobrze przeciął Fojut.

69'
Coś w składzie zmienił Kazimierz Moskal. Awizowany Łukasz Zwoliński w miejsce Kitano.

68'

66'
Ekipa Piotra Stokowca zdecydowanie straciła jakość piłkarską po przerwie. Pogoń Szczecin bliższa zdobycia drugiego gola w tym spotkaniu.

63'
Ostatnia korekta w składzie gospodarzy. Filip Starzyński zmienił na boisku Adriana Rakowskiego.

61'
0:1! Zagłębie ze stratą pierwszego gola w tym sezonie ligowym!
Genialna centra Murawskiego z lewej flanki. Błąd w ustawieniu obrony wykorzystał Drygas, który popisał się kapitalnym uderzeniem głową.

59'
Mocny strzał Łukasza Piątka sponad dwudziestego metra. Piłkę skutecznie wślizgiem wybił jeden ze stoperów Pogoni Szczecin.

58'
Zmiana. Papadopulos został zastąpiony przez Krzysztofa Piątka.

55'
Soczyste huknięcie z większej odległości oddał Drygas. Piłkę z ogromnym problemem zatrzymał Polacek. Goalkeeper najpierw wypluł sobie piłkę, a potem ją szkoleniowo złapał.

54'
Gwizdek arbitra. Ten dopatrzył się jakiegoś przewinienia na graczu Pogoni Szczecin.

52'
Inicjatywę jakby przejęli podopieczni Kazimierza Moskala. Goście torturują swoich przeciwników akcjami z obu stron boiska.

50'
Podwójny blok defensywy z Lubina. Na początku skutecznie został zblokowany strzał Deleva z okolic pola karnego, a później w linię uderzenia Matrasa odpowiednio weszli obrońcy.

48'
Polacek bardzo pewnie zareagował na przedpolu. Bramkarz doskonale uprzedził Drygasa, który próbował dotrzeć do wrzutki z lewego skrzydła boiska.

47'
Rafał Murawski poprzez faul taktyczny zatrzymał akcję rywali. Rzut wolny dla gospodarzy tej potyczki.

46'
Gramy dalej!

45'
Koniec pierwszej odsłony.
Pierwsze 45 minut naprawdę niezłe. Obie ekipy stworzyły sobie okazje bramkowe, ale w każdej z tych prób brakowało dokładności.

44'
Fantastyczna akcja Deleva tuż przed polem karnym przeciwnika. Soczysty strzał już zmierzał pod poprzeczkę, jednak w porę futbolówkę sparował Polacek.

43'
Dużo dośrodkowań na pole karne Kudły. Wyśmienicie ustawiona obrona "Portowców".

41'
Z dalszej odległości spróbował kapitan Pogoni, Rafał Murawski. Brawa za odważną decyzję, ale już samo wykonanie dalekie od perfekcji. Piłka spokojnie minęła światło bramki.

40'
Lewandowski zaatakowany niewłaściwym wślizgiem przez Janusa. Sytuacja miała miejsce w środkowej strefie boiska.

38'
Znakomity strzał głową Adriana Rakowskiego. Zagranie z jedenastu metrów powędrowało tuż obok lewego słupka bramki.

36'
Adam Frączczak próbował oddać strzał z bliskiej odległości. Przepiękne plany napastnika pokrzyżowała dobrze ustawiona linia defensywna.

34'

30'
Delev skarży się na ogromny ból. Bułgar został przypadkowo nadepnięty w piętę przez Dziwniela.

29'
Soczyste kropnięcie Janusa zza pola karnego. Futbolówka obrała niezłą rotację, ale ostatecznie wylądowała obok światła bramki Kudły.

27'
Świetna praca bloku defensywnego ze Szczecina. Najpierw dobrze zablokował bezpośrednią próbę z rzutu wolnego, a następnie idealnie powstrzymał silny strzał z dystansu.

25'
Kubicki z celnym zagraniem na bramkę Kudły. Główka z niełatwej pozycji poleciała wprost w rękawice bramkarza.

23'
Atak na przeciwnej stronie. Groźne wgranie z lewego skrzydła boiska pewnie wyłapał Kudła. Lecącą futbolówkę próbował opanować Jach.

21'
Czerwiński o włos od zdobycia gola!
Stoper Pogoni kapitalnie uderzył piłkę głową z dobrej odległości. Zagranie z powietrza poleciało na spojenie bramki Zagłębia!

19'
Duży błąd przy wyjściu do piłki zaliczył Polacek. Blisko wykorzystania wielkiej szansy był Matras, lecz w porę nie udało mu się dotknął piłkę głową.

18'

15'
Pierwszy kwadrans bardzo spokojny. Żaden z goalkeeperów nie miał okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

12'
Dobry powrót do defensywy zaliczył Jakub Tosik. Nadbiegający obrońcy skutecznie powstrzymał na lewej flance Gyurcso.

11'
Kamil Drygas wdał się w niepotrzebny drybling w okolicach środka pola. Stały fragment gry dla trzeciej ekipy poprzedniego sezonu.

9'
Efektowne uderzenie "nożycami" zaprezentował Papadopulos. Czech z kilkunastu metrów posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki Kudły.

8'
Dośrodkowanie w wykonaniu Dziwniela. Wrzutkę z lewego skrzydła skutecznie zatrzymana przez defensorów "Portowców".

6'
Gwizdek arbitra. Zawodnik Pogoni został odepchnięty przed swoim polem karnym.

4'
Zablokowana próba Deleva z dalekiej odległości. Polacek mógł być pełen spokoju, ponieważ jego obrońcy umiejętnie weszli w linię strzału.

3'
Rafał Murawski wzięty w kleszcze przez dwóch rywali. Sędzia Kwiatkowski odgwizdał rzut wolny.

2'
Zagłębie ruszyło z atakami na bramkę. Jak na razie, brakuje dokładności.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Kibice gospodarzy głośno śpiewają.

*'
Pierwszy niedzielny pojedynek 4.kolejki LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.