Ruch Chorzów - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
Wisła Płock
2 : 2

Lech – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj – Surma (85' Arak), Urbańczyk – Przybecki, Lipski (58' Nowak), Ćwielong (76' Mazek) – Stępiński
Kiełpin - P. Stępiński, Bozić (86' Byrtek), Szymiński, Stefańczyk - Rogalski (64' Krivets), Furman, Reca (59' Kun), Iliev, Merebashvili - Kante

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Wisła Płock

Mam nadzieję, że udało mi się Państwu przybliżyć boiskowe wydarzenia.
Życzę miłego wieczoru.

90+5'
Koniec jakże szalonego spotkania!
Wisła Płock dała sobie wyrwać niemal pewne zwycięstwo. Oczywiście Ruch Chorzów również miał swoje okazję, ale w mojej ocenie większość czasu atakowali goście.
Myślę, że był to chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy mecz w tej serii gier.

90+4'
Kun w sam środek bramki.

90+2'
Mariusz Stępiński miał okazję na gola. Ależ nie, bo sędzia liniowy szybko podniósł chorągiewkę.

90+1'
żółta kartka Stefańczyk upomniany żółtą kartką. Nieudany i niebezpieczny wślizg w jego wykonaniu.

90'
2:2! Nieoczekiwane wyrównanie!
Rafał Grodzicki z pełną gracją umieścił piłkę w środku bramki Kiełpina. Bramkarz ruszył w lewą stronę.

89'
Rzut karny dla Ruchu Chorzów!
Szymiński trafiony w rękę we własnej szesnastce. Zza pola karnego uderzał Przybecki.

88'
Za mocne dośrodkowanie Ilieva z prawej flanki. Każda sekunda pracuje dla jego ekipy.

86'
żółta kartka Mariusz Stępiński z żółtą kartką. Napastnik nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego Frankowskiego, który zasygnalizował przewinienie napastnika.

86'
Zmniana. Byrtek za Bozicia. Marcin Kaczmarek stara się utrzymać wynik.

85'
Fornalik postawił wszystko na jedną kartę. Surma zmieniony przez Araka.

84'
Gubią się piłkarze Ruchu na własnej połowie boiska.

82'
Kun zaskoczony decyzją sędziego o odgwizdaniu przewinienia. Stały fragment dla gospodarzy.

80'
Musiało do tego dojść...
Przypadkowy gol Merebashviliego. Kamil Lech po raz kolejny niezdarnie wyszedł ze swojej bramki.
Merebashvili został obity piłką, a ta potem wpadła do pustej bramki. Kapitalne, prostopadłe podanie zaprezentował Krivets.

79'
Faul na Nowaku w środkowym sektorze murawy. Zasłużony rzut wolny dla gospodarzy.

77'
Walczą ambitnie płocczanie o prowadzenie w tym meczu. Jak na razie do zrealizowania celu brakuje kluczowego podania.

76'
Na zmianę zdecydował się Waldemar Fornalik. Kamil Mazek zastąpił Piotra Ćwielonga.

75'
Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Z uwagę na pogodę w Chorzowie jest to bardzo dobra idea.

74'
Ćwielong zdecydowanie przesadził z mocą dośrodkowania z narożnika boiska. Jego wrzutka wylądowała na przeciwnym... aucie.

73'
żółta kartka Furman dał się okiwać w środkowej części boiska. Defensywny pomocnik został zmuszony do popełnienia przewinienia taktycznego.

72'
Kun przegrał powietrzny pojedynek z Konczkowskim. Gdyby nie skuteczna główka obrońcy "Niebieskich", to pierwszy z wymienionych miałby idealną sytuację na gola.

70'
Cóż to był za strzał!
Były piłkarz m.in. Lecha Poznań, oddał fenomenalne uderzenie z dystansu. Najpierw dobrze poradził sobie z interweniującym obrońcą, a potem z dużej odległości trafił w spojenie bramki Lecha.

69'
Beniaminek rozgrywek Ekstraklasy zdominowała faworyzowanego Ruchu Chorzów.

68'
Wspomniałem dziś o debiucie Bartosza Nowaka? Jeśli nie, to teraz to robię.

66'
Arbiter przerwał grę. W jego ocenie, któryś graczy przyjezdnych w niedozwolony sposób walczył o pozycję w trakcie stałego fragmentu gry.
Furman nawet nie miał okazji na wrzutkę.

65'
Próbują ciągle z dystansu piłkarze Marcina Kaczmarka. Merebashwili ze znacznej odległości umieścił piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

64'
Zmiana. Krivets w miejsce Rogalskiego.

63'
Patryk Stępiński padł na płytę boiska. Zawodnik nadział się na delikatny atak Przybeckiego.

61'
Szywiński ostro zagrał z rzutu wolnego. Zagrożenie z pobliża własnej bramki zażegnał Rafał Grodzicki.

60'
Stefańczyk z jakimś urazem. Gracz przyjezdnych przez chwilę zmagał się z kontuzją.

59'

58'
Mariusz Stępiński bardzo bliski domknięcia miękkiej centry z rzutu wolnego. Aby zamknąć akcję zabrakło kilku centymetrów.

58'
Zmiana. Patryk Lipski zastąpiony przez Bartosza Nowaka.

57'
Patryk Stępiński znalazł sobie trochę miejsca do oddania soczystego strzału z dystansu. Piłka po jego dotknięciu wpadła w okolice bocznej siatki.

56'
Tym razem Ruch Chorzów zadziałał w ofensywie. Wrzutkę Konczkowskiego z prawej strony próbowało sfinalizować dwaj klubowi partnerzy, jednak żaden z nich nie trafił w piłkę.

54'
Kante wysoko skakał do centry Furmana z narożnika boiska. Hiszpan jednak minimalnie minął się z lecącą futbolówką.

53'
Iliev wygrał rywalizację powietrzną z jednym ze stoperów Ruchu Chorzów. W ostatniej chwili piłka odbiła się od Cichockiego i wyszła poza boisko.

51'
Przybecki ze wszelkich sił usiłował skutecznie wrzucić futbolówkę z prawego sektora boiska. Wbiegającego Stępińskiego umiejętnie uprzedził Kiełpin.

50'
Próba prostopadłego podania do Kante. Szybciej do bezpańskiej piłki dopadł Kamil Lech.

48'
Powstrzymano silny strzał Stefańczyka z większej odległości od bramki Lecha.

46'
Od bramki rozpocznie Kamil Lech. Merebashwili wyjechał z piłką poza plac gry. Pomocnik gości próbował przejść Konczkowskiego.

46'
Sędzia dał znak. Gramy dalej!

45+3'
Mamy koniec pierwszej połowy.
Dostaliśmy niezłe "meczycho". Nikt nie odpuszcza, nikt nie daje za wygraną. Obie ekipy podczas pierwszej odsłony stworzyły wiele okazji strzeleckich.
Jeśli pierwsze czterdzieści pięć minut było świetne, to czego oczekiwać po drugich?

45+2'
1:1! Szybka odpowiedź!
Mariusz Stępiński z kolejną bramką w Ekstraklasie! Snajper idealnie wszedł w akcję i efektowną główką zaskoczył bezradnego Kiełpina.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona.

45'
0:1!
Kante się doczekał! Ogromny błąd Kamila Lecha przy wyjściu do futbolówki, którą z prawej flanki zagrywał Merebashwili. Gafę goalkeepera bezlitośnie wykorzystał Kante, pakując piłkę do pustej bramki.

44'
żółta kartka Rogalski otrzymał żółtą kartkę. Powodem decyzji arbitra było to, że wyżej wymieniony piłkarz ciągnął rywala za koszulkę.

44'
Kamil Lech ponownie pokonał Kante. Hiszpański napastnik z dobrej pozycji trafił w centrum bramki! Młody bramkarz nie miał wielkich problemów ze skuteczną obroną.

43'
Ćwielong zagrał kąśliwą centrę na któryś metr od bramki Kiełpina. Na piłkę nadbiegał Patryk Lipski, ale ambicja nie wystarczyła.

41'
Koj w pojedynku powietrznym z Szywińskim. Sędzia uznał, że Michał Koj wystąpił w sytuacji w roli winowajcy. Rzut wolny dla Wisły Płock.

40'
Kiełpin łatwo wychwycił bombową próbę z kilkudziesięciu metrów. Futbolówka skierowana w sam środek bramki.

38'
Kante miał swoją szansę. W tym przypadku snajper uderzał z dużo większej odległości niż kilkadziesiąt minut wcześniej. Płaskie kropnięcie wylądowało w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

37'
Lech zanotował efektowną interwencję. Goalkeeper ładnie sparował soczysty strzał Merebashwiliego z kilkunastu metrów. Cała akcja płocczan mogła się podobać.

35'
Grodzicki pewnie głową wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym. Niebezpieczna centra z prawego skrzydła mogła zrobić wiele krzywdy gospodarzom.

34'
Defensorzy "Niebieskich" jak na razie, przegrywają dużo starć indywidualnych. Szczęśliwie dla nich, ofensywa Wisły nie potrafi wykorzystać tego aspektu.

33'
Cezary Stefańczyk schwytany w pułapkę ofsajdową.

31'
Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

30'
Przyjezdni chcą coś zrobić zza pola karnego. Przed chwilą oglądaliśmy koleją próbę z kilkudziesięciu metrów. Takie wyzwanie podjął Merebashwili, ale futbolówka kopnięta w samo centrum bramki.

29'
Lipski nieźle obsłużony prostopadłym podaniem na lewym skrzydle. Pomocnik usiłował swoim zagraniem wypracować sytuację strzelecką kolegom, lecz wrzutka posłana została wprost w rękawice Kiełpina.

27'
Lech ze skutecznym chwytem futbolówki. Dominik Furman zobaczył trochę miejsca i spróbował swoich sił z większej odległości.

25'
Kiełpin mógł zaliczyć mega babola! Bramkarz Wisły Płock dość nieudolnie próbował łapać soczyste uderzenie Mariusza Stępińskiego z dystansu. Piłka o mały włos, by wpadła do siatki.

24'
Długi cross z środka pola pokazał nam Rafał Grodzicki. Piłka kierowana była w kierunku Piotra Ćwielonga, jednak skrzydłowy nie był w stanie opanować zdecydowanie za mocnego podania.

22'
Piotr Ćwielong próbował wykorzystać bierność defessywy rywala. Bardzo mocne huknięcie zza pola karnego odbiło się... od Mariusza Stępińskiego. Napastnik ofiarnie stanął na linii uderzenia.

20'
Kante po sytuacji z 9.minuty, to raczej bezbarwny. Obrońcy Ruchu skutecznie udaremniają jego próby strzeleckie.

18'
Merebashwili zabawił się z Kojem na prawym skrzydle boiska. Zawodnik gości pewnie minął rywala, a zbliżając się do bramki, zdecydował się na dośrodkowanie do wbiegających kolegów. W porę zagrożenie oddalił Cichocki.

17'
Reca oddał mocny strzał z dalszej odległości. Pomocnika Wisły udało się w ostatniej chwili zblokować, co spowodowało, że piłka po rykoszecie wpadła w rękawice Lecha.

15'
Pierwszy kwadrans bardzo dynamiczny. Bohaterowie już od początku walczą o każdy centymetr boiska.

13'
Fajna, składna akcja przyjezdnych, którą starał się sfinalizować Iliev. Bułgar popisał się solidną podkrętką z głębi szesnastki, ale piłka ostatecznie pofrunęła obok prawego słupka bramki.

12'
Efektowne piąstkowanie futbolówki w wykonaniu Kiełpina. Goalkeeper najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Gospodarze przejmują inicjatywę.

11'
Chorzowianie bliscy gola!
Niezłe dogranie z lewego skrzydła powinien wykorzystać Przybecki. Silne huknięcie z pół obrotu powędrowało tuż obok światła bramki. Doskonale z lewej flanki zagrywał Mariusz Stępiński.

9'
Groźnie, groźnie zrobiło się pod bramką Lecha. Młody bramkarz kapitalnie zatrzymał silny strzał Kante z kilku metrów. Snajper jeszcze musi poczekać na premierowego gola w Ekstraklasie.

8'
Łukasz Surma ofiarą przewinienia taktycznego. Sędzia zobaczył całe zajście i bez większego namysłu zagwizdał faul.

7'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie powiodło się. Futbolówka zagrana przez Lipskiego minęła wszystkich jego kompanów z drużyny.
Od sześciu metrów nową akcję wznowi Kiełpin.

5'
Miłosz Przybecki okrutnie potraktowany wślizgiem przez wracającego obrońcę. Rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

4'
Przybecki próbował wykorzystać swój atut, czyli ogromną szybkość. Skrzydłowy starał się dotrzeć do bardzo mocnego podania. Niestety, ale nie uchronił on piłki przed jej opuszczeniem boiska.

3'
Chaos pod bramką Kiełpnina. Reca balansował na spalonym, ale koniec końców udało mu się dojść do sytuacji strzeleckiej. Jego uderzenie z głębi pola karnego powędrowało obok lewego słupka bramki.

2'
Bozić skutecznie przerwał groźne wgranie piłki z prawego skrzydła. Korner dla gospodarzy.

1'

*'
W mojej ocenie obie ekipy prezentują zbliżony poziom. Grają ofensywie, efektownie, ale brakuje skuteczności pod bramką przeciwnika.
Uważam, że minimalnym faworytem nadchodzącego starcia jest Ruch Chorzów, który ma troszeczkę większe pole manewru w ofensywie.

*'
Witamy Państwa serdecznie. Czwarta kolejka LOTTO Ekstraklasy już prawie za nami. Na koniec zmagań wybieramy się do Chorzowa, gdzie Ruch spróbuje zdobyć komplet punktów w starciu z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online