Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 3

Lis - Sokołowski (67' Tarnowski), Deja, Menzel, Wawszczyk (67' Magiera) - Jakubik, Chmiel - Kołodziej, Feruga, Sierpina - Demjan (71' Jonkisz)
Putnocky - Kędziora, Wilusz, Bednarek, Kadar - Trałka (65' Gajos), Tetteh - Makuszewski, Jevtić (58' Majewski), Pawłowski (81" Jóźwiak) - Bille Nielsen

Kędziora (44.)
Bille Nielsen (63.)
Bille Nielsen (87.)

Menzel (3.) żółta kartka
Wilusz (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

Dziękuję państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Kolejorz w 1/8 finału Pucharu Polski spotka się ze zwycięzcą jutrzejszego meczu Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów.

Koniec spotkania. Lech Poznań pokonuje aż 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała. Czy ten wynik uratuje posadę Jana Urbana? Wiele wskazuje na to, że na obecnego szkoleniowca został już wydany wyrok i nawet tak wysokie zwycięstwo nie uratuje mu posady.

90'
Strzał prosto w mur.

89'
Jonkisz nieprzepisowo zatrzymany przez Kadara przed polem karnym Lecha. Stały fragment gry dla gospodarzy.

87'
3:0! Bille Nielsen zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu. Znakomite podanie Tetteha do Duńczyka, który wyszedł na czystą pozycję i świetną podcinką pokonał Lisa.

86'
Kombinacyjna akcja Lecha, Gajos uderzył, ale został zablokowany przez Kołodzieja.

85'
Niewiele wskazuje na to, aby Podbeskidzie mogło zmienić stan meczu.

84'
Lechici stracili piłkę, ale gospodarze nie wyszli z szybką kontrą.

81'
Jan Urban decyduje się na ostatnią zmianę. Kamil Jóźwiak wchodzi w miejsce Szymona Pawłowskiego.

79'
Sierpina zdecydował się na uderzenie. Piłkę łapie słowacki bramkarz Kolejorza.

78'
Grę wznowi Putnocky.

77'
Rzut wolny dla Podbeskidzia.

76'
Gospodarze dążą do zdobycia bramki kontaktowej. Ich próby do tej pory nie przyniosły jednak oczekiwanego efektu w postaci zdobyczy bramkowej.

74'
Lechici grają spokojnie, chcą utrzymać korzystny wynik do końca spotkania.

72'
Ostatnia zmiana w zespole Górali. Z placu gry schodzi Demjan. W jego miejsce wszedł Jonkisz.

70'
Rzut rożny dla Podbeskidzia.

69'
Makuszewski złapany na spalonym.

68'
Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Wawszczyk i Sokołowski opuszczają boiska. W ich miejsce pojawili się Magiera i Tarnowski.

66'
Bardzo ładna akcja "Poznańskiej Lokomotywy" zakończona uderzeniem Pawłowskiego. Skrzydłowy nie zaskoczył jednak Lisa.

65'
Druga zmiana w zespole Lecha. Plac gry opuszcza Łukasz Trałka. W jego miejsce pojawia się Maciej Gajos.

63'
2:0! Bille Nielsen podwyższa prowadzenie Kolejorza! Pawłowski znakomicie podał do Duńczyka, który nie mógł się pomylić i pokonał Lisa.

62'
Teraz z akcją wyszło Podbeskidzie, Sokołowski podał do Kołodzieja. Ten drugi przegrał jednak pojedynek z Kędziorą.

61'
Wrzutka w szesnastkę, ale nikt nie przeciął tego podania.

60'
Majewski decyduje się na uderzenie. Rykoszet i rzut rożny dla Kolejorza.

58'
Zmiana w drużynie Jana Urbana. Boisko opuszcza Jevtić, a w jego miejsce wchodzi Majewski.

57'
Pierwsze uderzenie w mur, dobitka trafiła w ręce Putnocky'ego.

56'
Tetteh nieprzepisowo zatrzymał zawodnika Podbeskidza. Rzut wolny dla Górali 20 metrów przed bramką gości..

53'
Dośrodkowanie wprost w ręce bramkarza Lecha Poznań.

52'
Znakomicie Putnocky! Słowacki bramkarz świetnie poradził sobie z uderzeniem Chmiela, a po chwili odbił także dobitkę Demjana. Korner dla gospodarzy.

51'
Pawłowski! Skrzydłowy Lecha oddał strzał w kierunku bramki Podbeskidzia, ale Lis odbił to uderzenie.

49'
Kołodziej uderzył niecelnie zza pola karnego.

49'
Ten stały fragment gry nie przyniósł efektu.

48'
Chmiel zagrał w szesnastkę do Demjana. Słowak oddał strzał, ale zablokował go Bednarek. Korner dla gospodarzy.

46'
Za mocne podanie Tetteha do Kędziory.

45'
Druga część spotkania rozpoczęta.

*'
Już za chwilę druga połowa meczu.

Koniec pierwszej połowy. Pomimo wyrównanego meczu, to Kolejorz po świetnie rozegranym stałym fragmencie gry wyszedł na prowadzenie. Czy podopieczni Jana Urbana odniosą pierwsze oficjalne zwycięstwo od maja? A może to Górale potwierdzą swoją dyspozycję, którą prezentują od początku sezonu w I lidze? Początek drugiej połowy już za niecały kwadrans.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
1:0 dla Lecha Poznań! Kędziora wyprowadza gości na prowadzenie! Znakomita wrzutka Jevticia z rzutu wolnego na bliższy słupek do Kędziory, a ten głową trafił do siatki.

44'
Rzut wolny dla Lecha po tym, jak sfaulowany został Makuszewski.

42'
Wawszczyk dośrodkował w pole karne, do Demjana, lecz to podanie było zbyt mocne.

41'
Wrzutka Kołodzieja została wybita przez Bednarka.

39'
żółta kartkaWilusz nieprzepisowo zatrzymał Demjana. Defensor Kolejorza otrzymał żółtą kartkę.

38'
Dośrodkowanie nie sprawiło większego zagrożenia.

37'
Jevtić! Pawłowski zgrał futbolówkę Szwajcarowi, ten zdecydował się na uderzenie prawą nogą, które przeszło tuż obok bramki i goście będą mieli rzut rożny.

35'
Spotkanie jest wyrównane, oba zespoły miały swoje sytuacje, ciężko powiedzieć, aby któryś miał większą inicjatywę.

33'
Pawłowski zatrzymany wślizgiem przez Sokołowskiego.

31'
Piłkarze z Poznania tracą piłkę, Feruga uderzył z 25. metrów. Nie stworzyło to większego niebezpieczeństwa pod bramką Lecha.

30'
Bednarek swoją interwencją zażegnał niebezpieczeństwo.

28'
Makuszewski próbował uruchomić długą piłką Pawłowskiego, jednakże poradzili sobie z tym defensorzy gospodarzy.

27'
Akcja Podbeskidzia, Sokołowski podał do Kołodzieja, który zdecydował się na strzał, ale bardzo dobrze spisał się Putnocky.

25'
Ładna akcja gości, Makuszewski podawał do Kędziory, młody obrońca wystawił piłkę Jevticiowi, ale Szwajcar uderzył zbyt mocno i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

24'
Dośrodkowanie Szwajcara nie przyniosła korzystnego efektu.

23'
Bezpośrednio uderzył Darko Jevtić! Broni Lis! Rzut rożny dla Kolejorza.

22'
Faulowany Makuszewski tuż obok szesnastki Podbeskidzie.

21'
Zbyt mocne podanie do Sierpiny i od bramki zacznie Putnocky.

19'
Grę od autu wznowi Lech.

17'
Demjan na ofsajdzie.

16'
Bille Nielsen uderzył z pola karnego. Bez większych problemów futbolówkę złapał Lis.

15'
Podanie ze skrzydła prosto w ręce bramkarza Lecha.

14'
Strata Kolejorza i Górale wychodzą z kontrą.

14'
Sokołowski wybija na rzut rożny. Korner dla lechitów.

13'
Na spalonym złapany Makuszewski.

12'
Kolejny korner dla Podbeskidzia, bez zagrożenia dla Kolejorza.

11'
Dośrodkowanie wprost w ręce Putnocky'ego.

10'
Groźna akcja gospodarzy, strzał Sierpiny zablokowany i piłka wychodzi na rzut rożny.

9'
Niedokładne podanie Jevticia do Pawłowskiego i ta akcja spaliła na panewce.

4'
Wrzutka Jevticia nie przyniosła większego zagrożenia.

3'
żółta kartkaMenzel sfaulował Bille Nielsena na wysokości pola karnego gospodarzy. Obrońca Górali otrzymał za to przewinienie żółtą kartkę.

2'
Posiadanie piłki jest po stronie Lecha Poznań, ale zawodnicy Jana Urbana jeszcze nie zagrozili bramce Podbeskidzia.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze już są na boisku.

*'
Początek spotkania już za kilka minut.

*'
Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.

*'
A tak prezentuje się drużyna gości:

*'
Ławka rezerwowych: Leszczyński, Mikołajewski, Pali, Jonkisz, Podgórski, Magiera, Tarnowski

*'
Znamy już wyjściową jedenastkę gospodarzy:

*'
Początek spotkania o godzinie 19.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online