Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

93'
Koniec! Słaby mecz. Wynik 0:1 dla Legii.

92'
Mijają trzy doliczone minuty - trzy punkty dla Legii blisko, choć było groźnie po strzale Sadajewa.

90'
Ostatnie zmiany - Jodłowiec za Ojamę.

89'
Groźny strzał z dystansu Vranjesa, świetna interwencja Kuciaka.

87'
Ojamaa dwa razy próbował sam i nic z tego nie wyszło.

86'
Robi się gorąco - "żółtko" dla Sadajewa.

85'
I kolejna zmiana w Lechii - Wiśniewski zastępuje Grzelczaka.

84'
Żółte kartki dla Ojamy oraz Deleu.

83'
Schodzi strzelec jedynego jak do tej pory gola - w jego miejsce Marek Saganowski. Liczymy na powtórkę sprzed tygodnia.

82'
Na pierwszą zmianę decyduje się Ricardo Moniz - Frankowski za Tuszyńskiego.

81'
Tym razem żółtą kartką ukarany Janicki.

80'
Lechia przy piłce, ale niezawodny jest kapitan naszego zespołu, który przecina większość zagrań gospodarzy.

78'
Próbował lobem Miro Radovic, ale nie trafił w światło pustej bramki

76'
Żółtą kartką ukarany Tomasz Brzyski.

75'
Lechia wygląda na wyczerpaną fizycznie, "Wojskowi" jakby się po tej bramce obudzili.

73'
Dośrodkowanie Brzyskiego i z główki pokonał Bąka Słowak. Chwilę wcześniej w słupek trafił Ojamaa!

72'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ONDREJ DUDA!

71'
Pierwsza w tym meczu akcja Dudy z Radoviciem zakończona pierwszym celnym strzałem. Za lekkim.

69'
Dziś legionistom nie wychodzi praktycznie nic. Nawet Kuciak ma spore problemy z dobrymi wykopami...

67'
Wściekły jest na swoich partnerów z obrony Kuba Rzeźniczak i trudno mu się dziwić - często myli się dziś Bereszyński, którego błędy naprawia właśnie "Rzeźnik".

65'
W końcu dobra akcja Radovicia, ale znów na spalonym serbski pomocnik.

64'
Zmarnowany korner przez Legię po czym "Bereś" za lekko podaje Kuciakowi, ale na szczęście Słowak uprzedził Sadajewa.

62'
Wspomniana zmiana - Kucharczyk pojawia się na placu gry w miejsce Pinto.

60'
Okres dominacji Lechii, choć stwarzane przez nich sytuacje to raczej wynik chaosu w formacjach defensywnych Legii niż zaplanowane akcje.

58'
Kuleje Helio Pinto, prawdopodobnie konieczna będzie zmiana.

57'
Na boisku nie dzieje się nic - dwa, trzy celne podania to najwięcej, co mogą zaoferować nam dzisiaj piłkarze.

56'
Opatrywany przez sztab medyczny jest Dossa Junior.

54'
Rozegrzewają się Kucharczyk z Jodłowce, a w międzyczasie groźna główka niekrytego Janickiego.

52'
Kolejny raz dośrodkowanie Brzyskiego zatrzymuje się na pierwszym zawodniku gospodarzy...

50'
Bardzo chaotycznie jest w Gdańsku - brak akcji, a nawet dokładnych podań. Trenerzy czym prędzej muszą zareagować.

48'
Jak na razie zapowiada się niestety na powtórkę z pierwszej połowy. Sporo fauli, gra zbyt indywidualna.

46'
Rozpoczęła się druga połowa. Bez zmian w składach.

45'
Blisko bramki samobójczej Deleu, ale czujnie Bąk. Koniec pierwszej - bardzo słabej w wykonaniu obu zespołów - połowy.

44'
Znalazł się z piłką w polu karnym Radovic, ale zabrakło partnerów. W odpowiedzi mocny strzał Sadajewa.

42'
Dobre wyjście z bramki Kuciaka, który przerwał niebezpiecznie zapowiadającą się kontrę.

41'
Efektu nie ma także ze stałych fragmentów wykonywanych przez Tomasza Brzyskiego. Gra nie podoba się chyba również trenerowi Bergowi, który nieustannie pokrzykuje na swoich zawodników.

39'
Blisko był Makuszewski. Minimalnie obok słupka bramki Kuciaka.

37'
Na PGE Arenie mecz walki. Gospodarze więcej się przepychają niż grają w piłkę.

35'
Emocje na ławce Lechii

34'
Legioniści próbują ominąć linię defensywną gospodarzy głównie prostopadłymi podaniami, ale brakuje precyzji.

32'
Ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego o tym meczu - do tej pory większość udanych akcji to dzieło przypadku.

31'
Dobre zagranie z głębi pola Pinto do Radovicia, niestety Serb na spalonym.

30'
Wyjaśnili sytuację obrońcy Legii, ale gdańszczanie mają już rzut wolny.

29'
Z dystansu Vranjes i z problemami Kuciak - rzut rożny dla gospodarzy.

27'
"Żółtko" dla Makuszewskiego za symulowanie w szestnastce Legii.

26'
Pinto szukał w polu karnym Rado, ale nie zrozumieli się nasi zawodnicy. Po chwili świetny odbiór Vrdoljaka.

25'
Idealna okazja dla Vranjesa! Z 15 metrów niepilnowany gracz gospodarzy uderzył sporo nad bramką.

23'
Prostopadle do wychodzącego sam na sam Bereszyńskiego chciał zagrać Duda, ale jego podanie o wiele za mocne.

22'
Bezbłędny jest za to Dossa Junior, a poderwać drużynę z przodu próbują Vrdoljak z Radoviciem.

20'
W Gdańsku do 20. minuty mecz bez historii. Słabo dysponowany jest dziś Bartosz Bereszyński, który popełnił już dwa błędy w defensywie.

18'
Z rzutu wolnego Brzyski, ale zbyt mocne to dośrodkowanie.

16'
Nie potrafią utrzymać się przy futbolówce "Wojskowi" - efektu nie przynoszą na razie ani akcje oskrzydlające, ani próby przedarcia się środkiem.

14'
Wdarło się nieco chaosu w poczynania obu zespołów, drużyny bez pomysłu na rozegranie piłki w ataku pozycyjnym.

12'
Ostre starcie Rzeźniczaka z Tuszyńskim, faulowany legionista.

10'
Świetnie w obronie Dossa. Lechia po mocnym początku oddała środek pola Legii i próbuje skrzydłami. Przed chwilą dobrą okazję zmarnował Grzelczak.

9'
Ładnie rozprowadzili akcję Radovic z Ojamą, ale nie udało się oddać strzału. Dobrze zagęszczają środek pola defensorzy Lechii.

8'
Tym razem doszedł do główki "Rzeźnik", ale z niełatwej pozycji uderzył dużo obok bramki.

7'
Dossa Junior sygnalizuje, że był faulowany w polu karnym Lechii. Po wrzutce Brzyskiego nie sięgnął piłki Rzeźniczak.

6'
Wciąż w natarciu ofensywnie ustawieni gospodarze, ale na posterunku słowacki golkiper Legii.

4'
Było groźnie! Pierwsza dobra interwencja Kuciaka.

3'
Nie wyglądają na przestraszonych gdańszczanie, mają już pierwszy rzut rożny.

2'
Agresywnie do przodu ruszyła Lechia, gospodarze domagali się już nawet rzutu karnego, ale Legia stara się uspokoić sytuację.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczęli legioniści!

0'
Trwa rozgrzewka obydwu drużyn. Na stadionie wciąż mnóstwo wolnych miejsc.

0'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: 91. Konrad Jałocha, 28. łukasz Broź, 15. Inaki Astiz, 3. Tomasz Jodłowiec, 18. Michał Kucharczyk, 9. Marek Saganowski, 13. Wladimer Dwaliszwili.

0'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk : 40. Kacper Rosa, 4. Paweł Stolarski, 7. Sebastian Madera, 10. Przemysław Frankowski, 14. Piotr Wiśniewski, 28. Chris Oualembo, 30. Maciej Kostrzewa

0'
Skład Legii Warszawa: 12. Dusan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Dossa Junior, 17. Tomasz Brzyski - 23. Helio Pinto, 21. Ivica Vrdoljak, 35. Daniel Łukasik, 7. Henrik Ojamaa - 8. Ondrej Duda, 32. Miroslav Radović.

0'
Skład Lechii Gdańsk: 24. Mateusz Bąk – 26. Deleu, 27. Paweł Dawidowicz, 2. Rafał Janicki, 3. Nikola Leković – 11. Maciej Makuszewski, 21. Stojan Vranjes, 17. Marcin Pietrowski, 95. Zaur Sadajew, 9. Piotr Grzelczak – 8. Patryk Tuszyński

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online