Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Stępniowski - Diego, Litauszki, Wołąkiewicz, Deleu - Covilo, Dimun (78' Steblecki), Cetnarski (59' Szczepaniak), Jendrisek, Wdowiak (47' Karaczankow) - Budziński
Węglarz - Sołowiej, Guti (42' Wasiluk), Szymonowicz, Straus - Góralski, Szymański - Chomczenowski (83' Cernych), Świderski (69' Romanchuk), Mackiewicz - Górski

Mecze na żywo: Cracovia - Jagiellonia Białystok

90+5'
Dziękuję Państwu za wspólną uwagę.

90+4'
Cracovia kończy swoją przygodę z Pucharem Polski.
Dobra gra po przerwie nie wystarczyła do uzyskania awansu do następnego szczebla rozgrywek.
Moim zdaniem, Jagiellonia pełni zasłużenie awansowała do 1/8 finału. W jej grze było widać konsekwencję w defensywie, która jest kluczowym punktem w dzisiejszym futbolu.

90+3'
Karaczankow bez większego namysłu i przygotowania uderzył zza pola karnego. Ciężko było o sukces.

90+2'
Kapitalne huknięcie Karola Mackiewicza z głębi szesnastki. Futbolówkę zmierzającą w lewe okno z ogromnym trudem na korner sparował Stępniowski.

90+1'
Na vivat zagrał Sebastian Steblecki. Jaki finał tej akcji? Trybuny stadionu...

90'
Zawody w Krakowie zostały przedłużone o trzy minuty.

89'
Wrzutki piłkarzy Cracovii. Straus niezastąpiony we własnej strefie boiska. Obrońca wygrywa większość starć.

87'
żółta kartka Miroslav Covilo ukarany żółtą kartką przez sędziego. Defensywny pomocnik zbyt bardzo chciał wywalczyć piłkę w pojedynku powietrznym.

87'
Zamieszanie na murawie. Przepychanka zawodników obu ekip.

86'
Chaotycznie wyglądają ataki "Pasów". W tej chwili nie ma czasu na jakąkolwiek próbę stosowania ataku pozycyjnego.

84'
Węglarz jak na razie bez większych zarzutów. Bramkarz aktualnego lidera Ekstraklasie fachowo zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła.

83'
Zmiana. Chomczenowski już poza placem gry, a na płytę boiska został wydelegowany Cernych.

81'
Steblecki próbuje jak najszybciej zmienić oblicze tego spotkania. Jego uderzenie z okolic pola karnego skutecznie wyblokowane wślizgiem przez wracających obrońców.

79'
Steblecki moment chwilę wszedł na boisku. Mało czasu wystarczyło, by wpadł w pułapkę ofsajdową.

78'
Węglarz wyrasta nam na bohatera. Goalkeeper zgrabnie odbił soczysty strzał z głębi pola karnego w wykonaniu Karaczankowa. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg.

76'
Efektowny wolej w realizacji Diego. Piłka po tym strzale ostatecznie wylądowała minimalnie nad bramkę. Chwilę wcześniej futbolówkę soczyście wypiąstkował Węglarz.

75'
Przerwana gra. Romanchuk wraz z piłką przekroczył linię boczną boiska.

73'
Inicjatywa po stronie podopiecznych Jacka Zielińskiego. Każda sekunda przybliża Jagiellonię do upragnionego awansu do 1/8 finału PP.

71'
Faul w środku pola wykonał jeden z graczy gospodarzy.

69'
Kolejna zmiana w tym spotkaniu. Romanchuk za strzelca gola, czyli Świderskiego.

68'
Dobra, bezpośrednia próba Świderskiego z rzutu wolnego. Piłka leciała w prawe okno bramki, jednak w ostatniej chwili ją wychwycił Stępniowski. Bramkarz wykonał efektowną robinsonadę.

67'
żółta kartka Litauszki wykazał się agresją podczas wybloku.

66'
Bogdan Zając na trybunach. Jest dobra okazja na pokazanie swoich umiejętności.

64'
Krakowska drużyna wzięła się do cięższej pracy w ofensywie.

62'
Karaczankow z rzutu wolnego na pole karne. Niestety, ale żaden z klubowych partnerów nie zamknął dogrania, bo defensywa Jagiellonii Białystok idealnie popracowała.

60'
Szczepaniak już z pierwszym uderzeniem na bramkę Jagiellonii. Soczyste kropnięcie zza pola karnego z ogromną łatwością wychwycił Węglarz.

59'
Wcześniej wspomniany Szczepaniak zmienił Mateusza Cetnarskiego.

58'
Przepiękny strzał z ogromnej odległości pokazał nam Marcin Budzik. Popularny "Budzik" huknął z kilkudziesięciu metrów! Efektem jego starań była poprzeczka!

57'
Widać zdenerwowanie Jacka Zielińskiego, szkoleniowca "Pasów". Do wejścia na boisku motywowany jest Mateusz Szczepaniak.

55'
Coś ofensywnego zaprezentowała Cracovia. Kilka efektownych podań miały rozmontować blok defensywny rywala. Plan dobry, ale w realizacji wkradł się chaos.

53'
Soczysta próba Szymańskiego z dystansu. Efektownie piłkę na boczny sektor boiska sparował Stępniowski.

52'
żółta kartka Kolejna kartka na koncie gości. Tym zawodnikiem - Góralski.

51'

50'
Na pozycji spalonej zawodnik Jagiellonii Białystok.

49'
żółta kartka Chomczenowski upomniany żółtą kartką za brutalny wślizg w nogi uciekającego rywala. Arbiter nie miał innego wyjścia.

47'
Mateusz Wdowiak zastąpiony przez Karaczankowa.

47'
0:1!
Będą kontrowersje po golu Świderskiego! Pomocnik płaskim strzałem z paru metrów pokonał bezradnego Stepniowskiego.

46'
Startujemy z drugą połową!

Coś dla fanów statystyk...

45+2'
Tomasz Wajda oznajmił koniec pierwszej odsłony.
Zawodnicy z Białegostoku z wielką przewagą. Sytuacja z 44.minuty musiała dać im gola.
Z niecierpliwością oczekuję na drugą część zawodów.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty do I połowy meczu.

44'
Co to było?!
Jagiellonia powinna objąć prowadzenie!
Najpierw Górski powstrzymany przez bramkarza, potem próbował dobijać Świderski, ale również goalkeeper zatrzymał strzał, a 100% miał Górski, który chybił z paru metrów.

44'
Rozległ się gwizdek sędziego. Bramkarz Cracovii nieczysto atakowany w czasie swojej interwencji.

42'
Wcześniej awizowana zmiana. Wasiluk w miejsce Gutiego.

40'
Kontuzjowany Guti za chwilę zejdzie z boiska. Marek Wasiluk już nawoływany przez sztab szkoleniowy.

39'
Przerwa w grze. Jeden z graczy Jagiellonii skarży się na problemy zdrowotne.

37'
Deleu nieźle wyblokował skaczącego do piłki rywala. Uderzenie futbolówki głową przez Górskiego pofrunęło daleko od światła bramki.

36'
Gospodarze na medal radzą sobie ze stałymi fragmentami w wykonaniu "Jagi".

34'
Deleu próbował zagrać na obieg. Brazylijczykowi do pełnego sukcesu zabrakło precyzji.
Od sześciu metrów nową akcję wznowi Węglarz.

33'
Katastrofalnie wykonany rzut wolny przez Świderskiego. Piłkarz Jagiellonii niemal podał futbolówkę Stępniowskiemu.

31'
Ja i kibice czekamy na jakąkolwiek klarowną okazję bramkową.

29'
Ponownie zasygnalizowany ofsajd u gości. Chomczenowski nie zauważył ustawienia obrony przeciwnika.

27'
Jak stały fragment gry dla Cracovii, to swój udział musi mieć Covilo. Defensywny pomocnik wygrał rywalizację o górną piłkę, jednak strzał poleciał wysoko nad poprzeczką.

25'
Mackiewicz użył techniki podczas wykonania rzutu wolnego. Ale to nie spowodowało, że futbolówka przebiła się przez znakomicie ustawiony mur.

24'
żółta kartka Diego z kartką. Nowy nabytek Cracovii ostrym wślizgiem zatrzymał rozpędzonego przeciwnika.

24'
Odważna decyzja Szymańskiego z dystansu. Silny strzał z ponad dwudziestu metrów poleciało obok lewego słupka bramki.

23'
Karol Mackiewicz nabawił się urazu. Zawodnik już jest gotów do dalszej gry.

21'
Kolejny ofsajd po stronie Jagiellonii Białystok. Blok defensywy Cracovii daje radę w kontekście ustawienia.

20'
Daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Straus. Wyżej do futbolówki wyskoczyli obrońcy gospodarzy.

18'
Góralski leży na murawie. Wdowiak w ocenie arbitra głównego złapał przepisy gry.

17'
Maciej Górski dał się nabrać blokowi defensywnemu Cracovii. Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

17'
Niedokładność króluje w poczynaniach ofensywnych "Pasów".

15'
Dimun bez pardonu potraktował Karola Świderskiego.

13'
Ekipa gości jakby troszeczkę lepiej weszła w mecz.

11'
Kontra Jagiellonii zakończona nieudolnym uderzeniem Górskiego. Silne kropnięcie zza pola karnego powędrowało w trybuny krakowskiego stadionu.
Można było akcję inaczej rozwiązać.

10'
Świderski padł w polu karnym rywala. Michał Probierz i jego piłkarze domagali się jedenastki. Sędzia nie przerwał gry.

8'
Obok bramki uderzył Karol Mackiewicz. Pomocnik próbował z głębi szesnastki "Pasów".

7'
Chomczenowski groźnie wgrał futbolówkę od rzutu wolnego. Piłka leciała w pobliże bramki Stępniowskiego, jednak defensywie udało się wyjść obronną ręką z zagrożenia.

5'
Górski sprowadzony do parteru przez interweniującego w defensywie rywala. Kolejny stały fragment gry dla podopiecznych Michała Probierza.

3'
Świderski przeliczył się przy wykonaniu rzutu wolnego. Silne dośrodkowanie minęło wszystkich piłkarzy ustawionych w polu karnym.

2'
Guti faulowany w okolicach środka pola. Rzut wolny dla "Jagi".

1'
Długi cross na Chmoczenowskiego. Ukrainiec ambitnie próbował opanować mocne podanie, ale nie udała mu się ta sztuka.

*'
Piłka w grze!

*'
Hymn Cracovii. Przypomnę, że jego autorem jest Maciej Maleńczuk, krakowski rockman.

*'
PZPN do prowadzenia nadchodzącego meczu wydelegował Tomasza Wajdę.

*'
Lepszy tego pojedynku w kolejnej rundzie Pucharu Polski zagra ze zwycięzcą starcia: KKS Kalisz - Pogoń Szczecin

*'

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online