Lechia Gdańsk - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Savić - Wawrzyniak, Maloca, Janicki - Chrapek (76' Pawłowski), Paixao, Krasić, Peszko (67' Wojtkowiak), Wolski - M.Paixao (60' Stolarski), F.Paixao
Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Kiełb, Grzelak, Możdżeń, Cebula (81' Gabovs), Pylypchuk - Sekulski (74' Palanca)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Koniec!
Lechia w pełnym dramaturgicznym spotkaniu z kompletem punktów. Gdański klub stworzył twierdzę ze swojego stadionu.
Brawa za ambicję dla Korony, która potrafiła w pewnym momencie dogonić bardzo niekorzystny rezultat.

90+2'
Savić wybornie wyruszył do centry z rzutu wolnego. Bramkarz umiejętnym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo.

90+1'
żółta kartka Wolski zachował się troszeczkę nieodpowiedzialnie. Groźny wślizg pomocnika na nogi rywala.

90'
Cztery minuty - tyle dorzucił sędzia Musiał.

88'
Z dystansu spróbował Pylypchuk. Koledzy mogą mieć do niego pretensje, bo można było tę akcję rozwiązać na wiele innych sposobów.

87'
3:2! Lechia znów na prowadzeniu!
Grzegorz Kuświk wykorzystał ogromny błąd Gostomskiego przy wyjściu. Snajper Lechii efektowną główką umieścił piłkę w bramce. Asystę zaliczył Flavio Paixao.

85'
Gostomski dobrze na przedpolu. Goalkeeper gości skutecznie sparował piłkę wrzuconą w jego szesnastkę.

83'
Nie przyłożył się Rafał Wolski do egzekucji rzutu wolnego. Dośrodkowanie nie sprawiło żadnych problemów obronie kielczan.

81'

81'
Krasić w indywidualnej akcji. Gwiazdor Lechii znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i postanowił zaskoczyć bramkarza ekipy przeciwnej. Ale jego huknięcie wylądowało nad poprzeczką.

79'
Stolarski ambitnie z bardzo ostrego kąta. Niestety, ale jego zagranie okazało się bardzo dobrym podaniem do bramkarza.

78'

78'
Paixao w szybkiej akcji z Pawłowskim. Skrzydłowy już zbiegał w pobliże bramki, jednak wcześniej został uprzedzony przez interweniującego obrońcę.

76'
Zmiana u gospodarzy. Pawłowski za Chrapka.

75'
Rzut wolny dla gości. Cebula był nieprzepisowo zatrzymany.

74'
Zmiana w składzie Korony Kielce. Łukasz Sekulski zdjęty, a na boisko wprowadzony Palanca.

73'
Faul na Wawrzyniaku. Kallaste sprowadził do parteru polskiego reprezentanta.

71'
2:2! Rzut rożny dał wreszcie efekt!
Diaw idealnie wygrał bój o pozycję z Janickim. Senegalski stoper fenomenalnym zagraniem głową zaskoczył Savicia.

70'
Savić z ogromną klasą zatrzymał bardzo kąśliwy strzał Grzelaka z dystansu. Bramkarzowi udało się sparować piłkę na bok.

69'
Gostomski na raty zatrzymał groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Na głowy kolegów wrzucał Flavio.

67'
Grzegorz Wojtkowiak zastąpił kontuzjowanego Peszkę.

66'
Sławomir Peszko przeniesiony poza plac gry.

65'
Sędzia nie przyznał rzutu wolnego gospodarzom. Na plac gry wkroczył sztab medyczny.

65'
Sławomir Peszko upadł w pobliżu pola karnego Korony.

63'
Powstrzymana centra Kallaste z lewej flanki. Kolejny korner.

61'
Maloca przytomnie zachował się we własnej strefie. Sekulski złapany na pozycji spalonej.

60'
No i mamy pierwszą korektę w tych zawodach. Marco Paixao został zmieniony przez Pawła Stolarskiego.

59'
Trochę bierności pokazali defensorzy Lechii...
Mateusz Możdżeń bez problemu oddał strzał z pobliża pola karnego. Na szczęście dla gospodarzy, futbolówka poszybowała w okolice trybun.

58'
Ogromny pressing gdańskich zawodników na połowie przyjezdnych. Jak na razie, podopieczni Piotra Nowaka kontrolują mecz.

56'
Efektowny strzał z pół woleja zaprezentował Grzegorz Kuświk. Snajper Lechii próbował kończyć składną akcję swojej drużyny, ale jego kropnięcie wylądowało daleko od światła bramki.

54'
Grzegorz Kuświk minimalnie wychylony za linię defensywną gości. Arbitrowi liniowemu nie pozostawało nic innego, jak zasygnalizować ofsajd.

53'
Kolejny uraz po stronie Lechii Gdańsk. Przez chwilę niezdolny do gry był Rafał Wolski.

52'
Wolski rewelacyjnie na prawym skrzydle minął dwóch przeciwników. Były piłkarz Wisły Kraków starał się dokładnie dograć do partnerów, jednak w porę zareagował Diaw.

50'
Savić skutecznie przed siebie sparował silne uderzenie Grzelaka z ostrego kąta. Potem próbował dobijać jakiś jego kolega z drużyny, ale kopnął piłkę w trybuny.

49'
Maloca efektownym szczupakiem przerwał niebezpieczną wrzutkę z prawej flanki.

48'
Soczysta próba Radka Dejmka z bardzo dużej odległości. Piłka po jego strzale powędrowała daleko od prawego słupka bramki. Asekuracyjnie na futbolówkę rzucił się Savić.

46'
Lechia wznowiła drugą odsłonę!

45+3'
Koniec I części gry!

45+2'
Na pozycji spalonej schwytany gracz Korony. Gra przerwana.

45+1'
Peszko z trochę spóźnionym blokiem. Rzut wolny dla gości tego spotkania.

45'
Dwie minuty doliczone do I połowy.

44'
Możdżeń wzięty w kleszcze przez dwóch rywali. Sędzia nie miał dla niego litości.

42'
Sekulski mógł szybko wyrównać stan spotkania. Napastnik dopadł do bezpańskiej futbolówki i bez namysłu spróbował z piętnastego metra. Piłka jednak powędrowała w miejsce, gdzie stał bramkarz.

41'
2:1! Jest kontakt!
Wybitny strzał Mateusza Możdżenia. Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego poleciało w lewy, górny róg bramki Savicia.

40'
żółta kartka Michał Chrapek popełnił przewinienie taktyczne. Defensywny pomocnik nie miał pomysłu na zatrzymanie Cebuli.

39'
2:0! Gol samobójczy!
Radek Dejmek popisał się fantastycznym zagraniem głową podczas rzutu wolnego dla Lechii. Niestety, ale środkowy obrońca zamiast wybić piłkę daleko od pola karnego, to posłał ją w lewe okno własnej bramki.

37'
żółta kartka Pylypchuk zdecydowanie spóźniony za biegnącym Peszce. Skrzydłowy kapitalnie przedzierał się lewą stroną boiska. Karę za dyskusję dostał Grzelak.

36'
Flavio Paixao w trakcie walki o górą piłkę upadł w szesnastce kielczan. Tomasz Musiał uznał, że wszystko odbywało się w ramach fair play.

35'
Wawrzyniak posłał daleką centrę na pole karne Korony. Wśród adresatów był m.in. Kuświk, lecz w porę futbolówkę głową oddalił Diaw.

33'
Tak to wszystko wygląda z perspektywy trybun:)

31'
Sekulski na malutki ofsajdzie. Naprawdę sędzia liniowy musiał się wynieść na swoje wyżyny, aby dopatrzeć się niewłaściwego ustawienia napastnika.

29'
Genialne wgranie Sekulskiego z lewego sektora boiska. Za obrońców fenomenalnie wybiegł Mateusz Możdżeń, ale w dobrej odległości od bramki, przeniósł piłkę głową nad bramkę.

27'
Zbyt długie podanie Rafała Wolskiego do Marco Paixao. Pomysł szybkiego rozegrania piłki wyśmienity, lecz niestety wykonanie mogło być lepsze.
Piłka w rękawicach goalkeepera Korony Kielce.

26'
Kolejny rzut rożny dla Korony. W wielkim chaosie w szesnastce Lechii ostatni piłki dotknął obrońca gdańszczan.

25'
Sztab medyczny gospodarzy pomaga Peszce.

24'
Rymaniak z powodu przekroczenia limitu karnego, nie zagra w następnym meczu ligowym.

24'
żółta kartka Rymaniak padł w polu karnym Lechii. Ale zamiast rzutu karnego, to arbiter ukarał obrońcę za próbę wymuszenia.

23'
Maloca ofiarnie zablokował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Goście mają korner.

22'
Asystent przy golu znajdował się na pozycji spalonej. Chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę.

20'
1:0! Peszko show!
Doskonały rajd na lewym skrzydle zaliczył Peszko. A potem idealnie dograł wprost na głowę Kuświka, a ten musiał z paru metrów pokonać Gostomskiego.

18'
Korona Kielce poradziła sobie z kolejnym stałym fragmentem gry. Dośrodkowanie Wolskiego bez problemu przecięte przez jednego z defensorów.

17'
Peszko bez pardonu zaatakowany. Skrzydłowy Lechii nadział się na nakładkę ze strony Kallaste.

15'
Z ogromnym bólem niżej wspomniany piłkarz zasygnalizował, że może grać dalej.

15'
Jakaś kontuzja Michała Chrapka.

14'
Kuświk miękko wrzucił piłkę z lewego skrzydła boiska. Ale jego podania nikt nie był w stanie zakończyć. Za głęboko zacentrował snajper "Biało - Zielonych".

12'
Świetna szarża Krasicia na lewej flance. Ogromne zainteresowanie w polu karnym próbował wykorzystać Marco Paixao, jednak w ostatniej chwili jego strzał został wyblokowany.

12'
Napastnik Lechii może grać dalej.

12'
Grzegorz Kuświk przez chwilę leżał na murawie.

11'
Lechia stara się grać piłką. Jak na razie, do stworzenia kolejnych akcji bramkowych brakuje dokładności.

9'
Radek Dejmek próbował skutecznie głową kończyć wrzutkę z narożnika boiska. Niestety, ale obrońca posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczkę bramki.

7'
Peszko bliski przejęcia efektownego podania zza pola karnego. Pomocnik zrobił wszystko, co mógł, ale niestety...
Od sześciu metrów zacznie Gostomski.

6'
Diaw dobrze wyjaśnił zagrożenie od własnej bramki. Z prawego skrzydła na pole karne wrzucał Milos Krasić.

4'
Kontrowersja. Grzegorz Kuświk miał ogromne pretensje do sędziego o to, że ten nie odgwizdał rzutu karnego.
Powtórki pokazywały, że Rymaniak popełnił przewinienie w swoim polu karnym.

2'
Sławomir Peszko blisko gola!
Skrzydłowy Lechii fantastycznym uderzeniem z głębi pola karnego obił prawy słupek. Piłka balansowała przy linii bramkowej, ale ostatecznie ją złapał Gostomski.

1'
Chrapek posłał crossowe zagranie w kierunku Marco Paixao. Z akcji nic wielkiego nie powstało, bo Portugalczyk był kapitalnie kryty przez obronę.

*'

*'
Na stadionie w Gdańsku został odśpiewany hymn Polski. Wszystko to z okazji zbliżającego się Dnia Wojska Polskiego.

*'
Pięć minut dzieli nas od rozpoczęcia zawodów!

*'
Informacja z ostatniej chwili: Aankour podczas rozgrzewki nabawił się urazu. Kontuzjowanego kolegę zastąpi Marcin Cebula.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, że pierwszy mecz 5.serii gier polskiej Ekstraklasy poprowadzi Tomasz Musiał.

*'
Może coś dzisiaj wpadnie?

*'
W środku tygodnia Korona Kielce odpadła z rozgrywek Pucharu Polski. Ekipa Tomasza Wilmana poniosła klęskę z niżej notowaną Puszczą Niepołomice.

*'

*'
Przyjezdni do Gdańska przyjechali podbudowani wysoką wygraną w ostatniej kolejce z Lechem Poznań (4:1).

*'

*'
Piotr Nowak (trener Lechii) zdecydował się na takie zestawienie

*'
Witam serdecznie Państwa! Przed nami 5.kolejka LOTTO Ekstraklasy. Zmagania zaczniemy w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia podejmie Koronę Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online