Legia Warszawa - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Wisła Kraków

90+3'
Koniec meczu. Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 5:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację LIVE.

90+2'
Powinno być 6:0. Po zagraniu z prawej strony boiska piłka trafiła do niepilnowanego Pinto. Ten miał sporo miejsca, ale jego strzał obronił Miśkiewicz, a potem z linii bramkowej wybił ją Burliga.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

90'
Piotr Brożek uderzył z pola karnego i Kuciak zdołał odbić piłkę. Było groźnie.

89'
Piłkarze oczekują już na końcowy gwizdek.

85'
Legia gra już bardzo spokojnie, dzięki czemu czasami kilka podań może wymienić Wisła.

82'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłka trafia w ręce Kuciaka.

79'
5:0! Radović zgrał piłkę głową, wyszedł do niej Saganowski, który tylko lekko strącił futbolówkę i podwyższył prowadzenie.

78'
26 400 - tyle widzów zasiadło na trybunach.

76'
Marek Saganowski zastąpił Ondreja Dudę.

75'
Kolejny raz Legia z łatwością poradziła sobie z obroną Wisły. Miśkiewicz obronił jednak strzał Radovicia.

73'
Zmiana również w Legii. Ojaama zastąpił Kucharczyka.

72'
Ostatnia zmiana w Wiśle. Alan Uryga zastąpił Ostoje Stjepanovicia.

70'
Stilić uderzył zza pola karnego po ziemi, ale za lekko, aby zaskoczyć Kuciaka.

70'
Helio Pinto wszedł za Michała Żyrę.

69'
Duda łatwo ograł Czekaja, wpadł w pole karne i uderzył tuż obok słupka.

67'
Tempo gry nieco spadło.

65'
Pierwszy strzał Wisły w drugiej połowie. Chrapek uderzył zza pola karnego obok słupka.

63'
Sarki opuścił boisko, a zastąpił do Michał Szewczyk.

61'
W drugiej połowie Wisła nie potrafi nawet rozegrać piłki.

59'
Za zdjęcie koszulki żółtą kartkę obejrzał strzelec gola.

59'
Gooool! Żyro świetnie dośrodkował w pole karne, a Dossa Junior szczupakiem zdobył czwartego gola dla Legii.

58'
Piotr Brożek zmienił Michała Nalepę.

58'
Duda umieścił piłkę w siatce, ale wcześniej dwójka legionistów była na spalonym.

57'
Dossa Junior uderzył z pola karnego bardzo wysoko nad bramką. Olbrzymia przewaga Wisły.

56'
Ależ szansa Legii. Żyro wpadł w pole karne, miał sporo miejsca, ale jego strzał świetnie obronił Miśkiewicz.

55'
Radović zagrał piłkę "klepką" z... Stepjanoviciem, ale potem został powstrzymanym.

51'
Po dośrodkowaniu Brzyskiego niecelnie głową uderzał Jodłowiec.

49'
Miśkiewicz obronił strzał Vrdoljaka. Legia od początku drugiej połowy stara się zdobyć kolejne bramki.

48'
Obrońcy Wisły ustawiają się fatalnie, są wolni i słabsi fizycznie.

47'
Prostopadłe zagranie do Kucharczyka, znów źle zachowali się środkowi obrońcy, ale tym razem skutecznie interweniował Miśkiewicz.

46'

'
Do przerwy Legia prowadzi zasłużenie. Zadanie ułatwiła jej jednak defensywa Wisły, która prezentuje się fatalnie. Warszawiacy mieli również szcześcia, bo gdyby Stilić nie trafił w poprzeczkę, tylko do siatki losy meczu byłyby innej. Kto wie również co by było, gdyby sędzia nie odgwizdał kontrowersyjnego spalonego przy golu na 1:1.

'
Statystyki pierwszej połowy:
Strzały: 4-3
Strzały celne: 3-0
Posiadanie piłki: 59% - 41%

45'
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Wisłą aż 3:0.

44'
3:0 dla Legii. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska mający dużo swobody Jodłowiec zdobył gola głową.

43'
Sarki dobrze zagrał po ziemi do Brożka, ale skutecznie interweniował Rzeźniczak.

42'
Sporo miejsca w środkowej strefie boiska.

39'
Dośrodkowanie Brzyskiego dobrze wypiąstkował Miśkiewicz.

39'
Przypomnijmy, że w rundzie wiosennej Legia również prowadziła 2:0, a po przerwie Wisła doprowadziła do wyrównania.

36'
2:0 dla Legii! Bereszyński z łatwością ograł Nalepę, zagrał piłkę w pole karne, która trafiła ostatecznie do Kucharczyka, a ten z bliska podwyższył prowadzenie.

33'
Gol dla Wisły, ale nie zaliczony! Guerrier umieścił piłkę w siatce, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

33'
Mogło być groźnie. Po rzucie rożnym piłka spadła pod Nogi Czekaja, ale jego strzał został zablokowany.

32'
Wisła dobrze prezentuje się, gdy ma piłkę. Gorzej jednak radzi sobie w obronie.

30'
Z taką obroną Wiśle ciężko będzie nie stracić kolejnych bramek.

28'
Wisła wydaje się nieco podłamana.

25'
Legia atakuje. Czy Wisła pozbiera się po stracie bramki?

24'
Na boisku leży Sarki, który źle postawił nogę w pojedynku z Dudą.

22'
Żółta kartka dla Nalepy za faul tuż przed polem karnym.

20'
Legia mogła stracić bramkę, ale po chwili ją zdobyła. Kolejny fatalny błąd obrońców Wisły i Żyro mocnym strzałem z pola karnego wyprowadził Legię na prowadzenie.

20'
Ależ szansa Wisły! Guerrier wygrał pojedynek biegowy, zagrał do Stilicia, a ten huknął z pola karnego. Piłka trafiła w poprzeczkę!!!

19'
Sporo walki na boisku. Sędzia jest jednak wyrozumiały i przerywa grę tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

18'
Kuciak pewnie wyłapał dośrodkowanie Chrapka.

17'
Zablokowany strzał Dudki z dużej odległości z rzutu wolnego i piłka wyszła na rzut rożny.

14'
Obrona Wisły gra słabo. Legia z łatwością wchodzi w pole karne.

13'
Legia wyprowadziła atak w przewadze, ale Żyro zagrał prosto w Czekaja.

10'
Dobry początek meczu. Tempo jest wysokie. Od kilku chwil nieco lepiej prezentują się gospodarze.

8'
Znów złe zachowanie obrony Wisły. Żyro chciał zagrać wzdłuż bramki, ale Miśkiewicz nogami wybił piłkę na rzut rożny.

7'
Fatalny błąd defensywy Wisły, ale w dogodnej sytuacji Żyro z 16 metrów uderzył obok bramki. Było groźnie.

6'
Kapitalna akcja Wisły. Sarki dośrodkował do Guerriera, który nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

4'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Wisła.

3'
Sarki próbował dryblować po prawej stronie boiska, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki zacznie Kuciak.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia.

'

'
Jeszcze tylko losowanie stron i mecz się rozpocznie.

'
Przywitanie piłkarzy obu zespołów.

'
Piłkarze wychodzą na boisko. Zaraz początek meczu.

'
"Ostatnia prosta na drodze do mistrzostwa" - taki transparent wywiesili kibice Legii.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Gerard Bieszczad, Piotr Brożek, Alan Uryga, Fabian Burdenski, Michał Szewczyk, Danijel Klarić i Tomasz Zając.

'
Ławka rezerwowych Legii: Konrad Jałocha, Łukasz Broź, Inaki Astiz, Henrik Ojamaa, Helio Pinto, Marek Saganowski, Orlando Sa.

'
Na potknięcie Legii czeka Lech Poznań, który ma do warszawiaków pięć punktów straty i nadzieję na mistrzostwo Polski.

'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia.

'
Składy obu zespołów:

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski - Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk - Ondrej Duda - Miroslav Radović.

Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz - Łukasz Burliga, Michał Czekaj, Michał Nalepa, Dariusz Dudka - Michał Chrapek, Ostroja Stjepanović - Emmanuel Sarki, Semir Stilić, Wilde-Donald Guerrier - Paweł Brożek.

'
Jesienią Wisła wygrała z Legią 1:0, a wiosną na Łazienkowskiej padł remis 2:2.

'
Legia zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli i ma nad czwartą Wisłą aż dwanaście punktów przewagi.

'
O godzinie 20:30 zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online