Lech Poznań - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Putnocky - Kędziora, Arajuuri, Bednarek, Kadar (79' Gumny) - Trałka, Majewski - Makuszewski (84' Makuszewski), Jevtić, Pawłowski - Bille Nielsen (67' Robak)
Sandomeirski - Wójcicki, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu (89' Steblecki) - Covilo, Cetnarski (77' Dimun) - Vestenicky (80' Wdowiak), Budziński, Jendrisek - Szczepaniak

Bednarek (64.)
Robak (78.)
Covilo (81.)

Bednarek (50.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Cracovia

Dziękuję państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania! Lech odnosi pierwsze zwycięstwo ligowe w tym seszonie.

90+3'
Centra Wójcickiego do Szczepaniaka. Napastnik "Pasów" przyniósł piłkę nad poprzeczką.

90+2'
Aut dla Lecha.

90+1'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Złe podanie Majewskiego i strata.

89'
Trzecia korekta w zespole gości. W miejsce Deleu pojawia się Steblecki

88'
Jóźwiak zacentrował w pole karne, ale nikogo tam nie było, aby zamknąć tę wrzutkę.

86'
Nieudany strzał Budzińskiego.

84'
Ostatnia zmiana w Lechu: Makuszewskiego zmienia Jóźwiak.

81'
2:1! Kontaktowy gol Covilo!
Zagapiła się defensywa gospodarzy, która nie upilnowała Serba, po tym jak na centrostrzał wykonał Szczepaniak. Będą emocje pod koniec spotkania.

80'
Także Jacek Zieliński decyduje się na zmianę. Plac gry opuszcza Vestenicky. Wchodzi Wdowiak.

79'
Druga zmiana w Lechu. Boisko opuszcza Kadar, a w jego miejsce pojawił się Gumny.

78'
2:0! Cóż za błąd Wołąkiewicza! Defensor gości stracił nieodpowiedzialnie futbolówkę, przejął ją Pawłowski i wystawił Robakowi. Napastnik Lecha przyjął piłkę, przymierzył i podwyższył prowadzenie Kolejorza.

77'
Jacek Zieliński decyduje się korektę w składzie. Dimun zmienia Cetnarskiego.

74'
Kolejna składna akcja gospodarzy, zakończona nieudanym strzałem Majewskiego.

73'
Kontra Kolejorza, Robak uruchomił Makuszewskiego. Skrzydłowy źle sobie przyjął, pomimo to zdecydował się na strzał, który nie był celny.

72'
Makuszewski rozpoczął kontrę, podając do Pawłowskiego, ale wicekapitan Lecha za mocno podał w kierunku Jevticia i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

72'
Wybija Robak.

71'
Kadar nieprzepisowo zatrzymał Szczepaniaka. Z rzutu wolnego Cetnarski.

69'
Zdobyty gol podniósł nieco na duchu graczy gospodarzy, którzy grają lepiej niż na początku drugiej połowy.

68'
Pawłowski! Strzał skrzydłowego broni Sandomierski.

67'
Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Bille Nielsen, w jego miejsce wchodzi Robak.

65'
Kolejorz się rozpędza, Majewski podał jednak za mocno w kierunku Bille Nielsena i ta akcja nie przyniosła kolejnej bramki.

64'
1:0! Debiutancki gol Bednarka w Lotto Ekstraklasie! Świetnie rozegrany stały fragment gry, Majewski zacentrował w szesnastkę, tam Kędziora przedłużył podanie, które trafiło do Bednarka, a ten ze stoickim spokojem wpakował piłkę do siatki

63'
Podanie Makuszewskiego zostało zablokowane i wyszło na rzut rożny.

63'
Strzał Bille Nielsena został w ostatniej chwili zablokowany przez defensora gości.

62'
Piłka w rękach Putnocky'ego.

61'
Ofiarna interwencja Deleu uchroniła Cracovię przed niebezpieczną sytuacją.

60'
Po raz kolejny wrzutka z rzutu wolnego nie przyniosła większego zagrożenia.

59'
Stały fragment gry dla gości po faulu Majewskiego.

58'
Indywidualna akcja Bille Nielsena, zakończona minimalnie niecelnym strzałem z pola karnego.

56'
Błąd Putnocky'ego, który źle wybił piłkę. Ta trafiła pod nogi Jendriska. Zawodnik "Pasów" podpalił się i nie wykorzystał tej sytuacji.

55'
Vestenicky zdecydował się na strzał z dystansu. Decyzja okazała się nietrafiona, bo zawodnik Cracovii bardzo mocno chybił.

54'
Nieporozumienie pomiędzy piłkarzami gospodarzy kończy się stratą futbolówki.

52'
Teraz pod polem karnym Cracovii mocniej zaatakował Lech, ale nie przyniosło to pożądanego efektu.

51'
Cetnarski uderzył tuż nad poprzeczką.

50'
żółta kartkaNieodpowiedzialny faul Bednarka tuż przed polem karnym Lecha. Młody defensor za to wejście otrzymał żółtą kartkę.

49'
"Maki" jeszcze raz uderzył z daleka, tym razem piłka wpadła "do koszyczka" Sandomierskiemu.

48'
Nie było jednak zagrożenia pod bramką Putnocky'ego. Lech wyszedł z kontrą, precyzyjny przerzut Jevticia doszedł do Makuszewskiego. Były piłkarz Vitorii Setubal zdecydował się na strzał z daleka, który nie był najlepszą decyzją.

47'
Dośrodkowanie Cetnarskiego zostało zblokowane przez Arajuuri'ego. Rzut rożny dla gości.

46'
Kędziora sfaulował Jendriska.

45'
Druga część spotkania rozpoczęta! Oba zespoły rozpoczęły bez zmian personalnych.

*'
Statystyki:

Koniec pierwszej połowy. W grze obu zespołów brakuje precyzji, co potwierdza ilość strat piłki po obu stronach. Czy Lech w końcu odniesie pierwsze ligowe zwycięstwo od maja? A może "Pasy" okażą się lepsze? Początek drugiej połowy już za niecały kwadrans.

45+1'
Jevtić uderzył z dystansu, jednakże równie mocno, co niecelnie.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczana minuta.

45'
Słaby strzał Jendriska przechodzi daleko obok bramki Putnocky'ego.

44'
Niezłe dośrodkowanie Szwajcara dotarło do Kędziory, ale młody obrońca główkował niecelnie.

43'
Makuszewski po raz kolejny został sfaulowany. Do rzutu wolnego podchodzi Jevtić.

42'
Dużo niedokładności w grze obu drużyn.

41'
Covilo taktycznie sfaulował Trałkę. Sędzia Kwiatkowski nie pokazał Serbowi żółtej kartki, choć wydaje się, że pomocnik gości powinien ją otrzymać.

40'
Ten stały fragment gry nie wywołał zagrożenia.

39'
Arbiter uznał, że Kadar nieprzepisowo przytrzymywał zawodnika gości. Rzut wolny dla Cracovii.

38'
Z autu tuż obok linii końcowej boiska wznowi Deleu.

37'
Dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego wybili zawodnicy "Pasów".

36'
Szczepaniak próbował się przedrzeć, ale po drodze sfaulował Makuszewskiego. Na boisku zrobiło się małe zamieszanie, ale obyło się bez kartek.

34'
Teraz pomylił się Budziński i piłkę przejął Lech. Podopiecznym Jacka Zielińskiego brakuje jednak dziś nieco precyzji w podaniach.

33'
Makuszewski nieprzepisowo popchnięty przez Covilo w środku pola.

32'
Aut dla gości na wysokości pola karnego gospodarzy.

31'
Jevtić wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Majewskiego trafiło do Bille Nielsena. Duńczyk nie trafił dobrze w piłkę i ta przeszła wysoko nad poprzeczką.

29'
Faul w ofensywie Kędziory.

28'
Świetnie rozegranie akcji przez piłkarzy Kolejorza po przechwycie w środku pola. Na końcu zawiodła wrzutka Kędziory i Lech ma tylko rzut rożny.

27'
Ostry, ale czysty odbiór Arajuuri'ego rozpoczął akcję Kolejorza. Po wymianie kilku podań piłka trafiła do Jevticia. Szwajcar źle przyjął podanie i akcja spaliła na panewce.

26'
Szczepaniak został złapany na spalonym.

24'
Błąd Vestenicky'ego, który podał prosto do Jevticia. Zawodnicy Jana Urbana nie wykorzystali jednak tego prezentu i stracili futbolówkę.

23'
Niezła akcja Cracovii, ale strzał Cetnarskiego trafił wprost w Szczepaniaka.

22'
Strzał Jevticia. Szwajcar nie przymierzył wystarczająco i piłka przeszła obok słupka.

21'
Inicjatywa póki co leży po stronie Lecha, który tworzy sobie sytuacje do zdobycia bramki.

20'
Ładna akcja ofensywna "Poznańskiej Lokomotywy", Makuszewski próbował przejść Polczaka, lecz obrońca "Pasów" nabił skrzydłowego gospodarzy i od bramki grę wznowi bramkarz gości.

19'
Bille Nielsen zbyt mocno zastawiał się z walce defensorem gości i sędzia odgwizdał rzut wolny.

17'
Niecelny strzał z dystansu Pawłowskiego.

16'
Ależ było blisko gola dla gospodarzy! Bardzo dobre podanie Pawłowskiego w szesnastkę, a tam centymetrów zabrakło Kędziorze, aby wpakować futbolówkę do siatki.

15'
Kadar! Groźny strzał z dystansu Węgra tuż ponad bramką Sandomierskiego.

14'
Bezpośrednio ze stojącej piłki uderzył Jevtić, ale ten strzał nie był wystarczająco mocny, aby mógł zaskoczyć bramkarza gości.

13'
Faulowany Pawłowski, rzut wolny dla Lecha około 30 metrów przed bramką Sandomierskiego.

12'
Błąd Putnocky'ego przy wyjściu do dośrodkowanie. Na jego szczęście, nic groźnego z tego nie wynikło.

11'
Z rzutu rożnego rozpocznie Cetnarski.

10'
Świetna wymiana podań pomiędzy Trałką i Jevticiem. Ten pierwszy wpadł w pole karne, jednakże jego podanie było nieprecyzyjne i futbolówkę złapał Sandomierski.

9'
Makuszewski nie mógł się przez chwilę podnieść po kontakcie z Vestenicky'm. Skrzydłowy pozbierał się i już wrócił do gry.

8'
Faul Jendriska na Pawłowskim.

7'
Niedokładne zagranie Bille Nielsena do Pawłowskiego i aut dla Cracovii.

6'
Szczepaniak nieprzepisowo walczył z Kadarem i arbiter odgwizdał rzut wolny dla Lecha.

5'
Krótko rozegrany stały fragment gry przez Majewskiego, po chwili jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Deleu i wyszła na korner. Druga wrzutka została wybita przez obrońców gości.

4'
Rzut rożny dla Kolejorza.

3'
Dobrze wyprowadził piłkę Wołąkiewicz, ale podał nie zrozumiał się ze Szczepaniakiem i futbolówkę przejął golkiper Lecha.

3'
Nie najlepsze przyjęcie Bille Nielsena i od z boku boiska rozpocznie Cracoiva.

2'
Wrzutka trafiła prosto w ręce Putnocky'ego.

1'
Pawłowski sfaulował Wójcickiego niedaleko pola karnego Lecha. Rzut wolny dla gości.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze są już na murawie. Został odśpiewany hymn narodowy ze względu na nadchodzące Święto Wojska Polskiego.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra już za kilka minut.

*'

*'
Sędzią dzisiejszego meczu jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

*'
Ławka rezerwowych: Stępniowski, Ferraresso, Bejan, Litauszki, Wdowiak, Dimun, Steblecki

*'
A oto skład gości: Sandomeirski - Wójcicki, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu - Covilo, Cetnarski - Vestenicky, Budziński, Jendrisek - Szczepaniak

*'

*'
Znamy już skład gospodarzy:

*'
Początek spotkania o 20:30.

'

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Lech Poznań - Cracovia. Kolejorz spisuje się jak na razie fatalnie i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Cracovia jest czwarta z dorobkiem siedmiu punktów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online