Hull - Leicester online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hull
Leicester
2 : 1

Jakupovic - Elmohamady, Livermore, Davies, Robertson - Huddlestone, Meyler, Snodgras, Clucas - Hernandez, Diomande
Schmeichel - Simpson (84' Ulloa), Hernandez, Morgan, Fuchs - Mahrez, King (68' Amartey), Drinkwater, Gray (68' Okazaki), Musa - Vardy

Mecze na żywo: Hull - Leicester

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Sensacja na sam początek! Brawa dla drużyny Hull, która dzisiaj pokazała ogromną dyscyplinę w bloku obronnym.

90+5'
Drinkwater miał okazję na wyrównanie. Ale soczysty strzał zza pola karnego powędrował w centralną część bramki. Pewny chwyt bramkarza.

90+4'
Mahrez miękko zagrał na pole karne. Do piłki skakało kilku graczy gości, lecz żaden z nich nie wygrał powietrznej rywalizacji.

90+2'
Meyler strzelał z dalekiej odległości. Można powiedzieć, że próba została oddana w celu kradzieży cennych sekund.
Piłka poleciała obok światła bramki.

90+2'
Hull z bardzo głębokim pressingiem. Końcówka w ich wykonaniu upłynie pod kątem odbioru piłki.

90+1'
Phelan, trener Hull, jeszcze nie dokonał żadnej korekty w składzie!

90'

89'
Musa ogromnie rozczarowany. Najpierw nie udała mu się szarża na lewej flance, a potem w opinii sędziego przewinił.

89'
Mocno nieudana centra Musy z lewego skrzydła boiska. Zbyt głęboko...
Vardy bez szans, aby spróbować dotknąć piłkę głową.

87'
Gra przerwana. Morgan w ocenie sędziego złamał przepisy podczas walki o pozycję w polu karnym Hull.

86'
Już cała jedenastka gospodarzy zmobilizowana do działań defensywnych.

84'

83'
żółta kartka Clucas zmuszony do popełnienia faulu taktycznego. Arbiter uznał, że niedozwolone zachowanie klasyfikowało się na kartkę.

82'
Schmeichel błysnął efektowną robinsonadą! Bramkarz Lester wyciągnął uderzenie w prawe okno bramki. Było ogromnie blisko, aby Hull podwyższył wynik.

81'
Musa odepchnął przeciwnika na wysokości własnego pola karnego. Hull będzie miało okazję do dośrodkowania.

80'
Bartosz Kapustka dzisiaj nie wejdzie na boisko. Kierownik drużyny udziela ostatnich wskazówek jego kompanowi.

79'
Claudio Ranieri bardzo skupiony. Doświadczony coach ciągle coś analizuje.

77'
Podopieczni Phelana doskonale wypełniają swój plan, a mianowicie zabieranie czasu rywalom.

75'
Vardy dzisiaj nie ma szczęścia pod bramką Jakupovicia. Wszelkie jego próby dryblingu w szesnastce kończą się niepowodzeniem.

73'
Mahrez zablokowany z głębi szesnastki Hull. Leicester chce jak najszybciej odmienić bardzo niekorzystny dla siebie rezultat.

71'
Przepiękna próba Mahreza bezpośrednio ze stałego fragmentu gry. Piłka już zmierzała w prawy sektor bramki, ale w porę ją sparował na bok Jakupovic.

70'
żółta kartka I na dodatek Japończyk sprawił, że Davies trafił do notesu arbitra.

70'
Okazaki wypracował rzut wolny z dobrego miejsca.

68'
Zmiany u przyjezdnych. Okazaki za Gray'a oraz Amartey za Kinga.

66'
Morgan nie patyczkował się na własnej połowie z Elmohamady'm.

65'
Snodgras korzysta z usług medyków swojego klubu.

63'
Kibice Hull reklamowali "rękę" piłkarzy gości. Sędzia postanowił, że nie będzie przerywać gry.

62'

60'
Snodgras bardzo silnie bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od głowy piłkarza Leicesteru i przekroczyła plac gry.
Na wszelki wypadek, Schmeichel wykonał interwencję.

58'
L.Hernandez przesadził w powietrznym pojedynku z Diomande. Gospodarze będą mieli rzut wolny z dobrze obiecującego się miejsca.

57'
2:1! Hull znów na prowadzeniu!
Genialny, płaski strzał zza pola karnego oddał Snodgras. Futbolówka wylądowała w prawym, dolnym rogu bramki. Schmeichel popełnił błąd przy wznowieniu gry, a potem zawiódł już cały blok obronny.

55'
Nieporozumienie na linii: Schmeichel - Morgan.

53'
Gray oddał celny strzał na bramkę Jakupovicia. Mankamentem zagrania było niestety to, że Gray kopnął wprost w środek bramki Hull.

51'
Diomande złamał przepisy gry. Sędzia przyznał rzut wolny przyjezdnym.

50'
Kąśliwa wrzutka z rzutu wolnego. Niebezpieczną centrę ze stałego fragmentu posłał Snodgras. Kilku jego kolegów starało się zamknąć podanie, ale zabrakło im troszeczkę szczęścia.

48'
1:1! Leicester wrócił do życia!
Doskonałe uderzenie Mahreza z jedenastu metrów! Pomocnik posłał piłkę w lewy sektor bramki.

46'
Rzut karny!
Gray z ogromnym sprytem w polu karnym Hull! Ale faul był przed polem karnym, więc będą kontrowersje!

46'
Gramy dalej!

45+3'
Koniec I odsłony!
Mamy sensację po pierwszych 45 minutach! Jak widać Leicester jeszcze nie jest tak skonsolidowany, jak w poprzednim sezonie.
Oczywiście nie można się dziwić, bo to jest inauguracja sezonu.
Piłkarze Hull jak na razie nieźle pomiędzy sobą współpracują.

45+2'
1:0!
Akcja z rzutu rożnego. Schmeichel wyśmienicie wyciągnął znakomity strzał głową przeciwnika. Goalkeeper sparował piłkę w lewą stronę, a to wykorzystał Hernandez, który pokazał światu genialną przewrotkę!
Futbolówka po drodze odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową.

45'
Błąd Schmeichela podczas wyjścia do dośrodkowania z rzutu rożnego. Niewłaściwą pracę bramkarza naprawił jego obrońca.

43'
Musa z wybornym dryblingiem na prawym skrzydle boiska. Efektowną akcję swojego kolegi próbował z paru metrów kończyć Vardy. Snajper "Lisów" z ośmiu metrów posłał futbolówkę na trybuny!

42'
Snodgras spróbował swojego szczęścia z dystansu. Brak większej presji spowodował, że była dobra szansa na uderzenie. Strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

40'
Co się działo w polu karnym Hull?!
Fuchs doskonale zaangażował się w akcję ofensywną swojego klubu. Austriacki obrońca został w kapitalnej sytuacji zatrzymany przez bramkarza. Potem dobijać próbował Vardy, ale w ostatniej chwili wybitny wślizg wykonał Livermore. Gdyby nie on, to piłka wpadłaby do bramki!

38'
Morgan wygrał ważny pojedynek główkowy ze skaczącym napastnikiem Hull. Dobry blok spowodował, że Diomande nie zdołał oddać dobrego strzału głową z bliskiej odległości.

35'
Gospodarze troszkę obniżyli lotu. W ostatnich minutach Mistrz Anglii wziął odpowiedzialność za akcje ofensywne.

33'
żółta kartka Niżej wymieniony piłkarz za swoją wielkość zawziętość w czasie próby odbioru został upomniany żółtą kartką.

33'
Przewinienie w środku boiska w realizacji Simpsona.

32'

30'
Nieźle piłka leciała po strzale z rzutu wolnego. Clusas przyzwoicie uderzył ze znacznej odległości z rzutu wolnego. Piłka ostatecznie wylądowała obok światła bramki.

28'
żółta kartka Jest premierowa żółta kartka w tym sezonie! Fuchs zaliczył bardzo niebezpieczny wślizg na nogi rywala.
Żółta kartka to chyba jest minimum w kontekście taryfikatora kar.

27'
Ekipa Ranieriego wzięła sprawy w swoje ręce. Widać ogromną przewagę.

25'
Kapitalny strzał Drinkwatera z okolic pola karnego Hull. Do pełni szczęścia zabrało naprawdę niewiele, bo futbolówka ostatecznie poleciała minimalnie obok lewego słupka.

23'
Niedokładna centra w wykonaniu Mahreza. Piłka miała w zamyśle dotrzeć do Vardy'ego, ale ona poszybowała daleko od genialnego napastnika.

22'
Drinkwater popisał się efektownym wolejem z dwudziestego metra. Piłka powędrowała obok prawego słupka bramki zasłoniętego w tamtym momencie Jakupovicia.

21'
Dobry pressing Vardy'ego na połowie Hull. Leicester zacznie grę od wyrzutu piłki z autu.

19'
Mahrez huknął jak z armaty!
Pomocnik oddał soczysty strzał z głębi pola karnego. Piłka po jego dotknięciu poleciała obok prawego słupka. Efektownie na futbolówkę rzucił się Jakupovic.

18'
W posiadaniu gospodarze. Leicester zmuszony do gry w defensywie.

15'
Musa popełnił faul w ofensywie. Huddlestone był wyraźnie zahaczany przez ofensywnego gracza obrońcy tytułu.

13'
Świetnie ustawiona jest linia defensywna Leicesteru. Gospodarzom trudno operować piłką na połowie przeciwnika.

11'
Strzał na vivat zza pola karnego wykonał Gray. Kolejna próba znów zakończyła się fiaskiem. Po kropnięciu, futbolówka poszybowała w okolice trybun stadionu.

9'
Gra przerwa. King spóźniony z atakiem na piłkę. Podczas swojej interwencji podciął blisko ustawionego przeciwnika.

7'
Hull blisko sensacyjnego prowadzenia!
Davies wygrał powietrzny bój z Fuchsem. Jego uderzenie głową z paru metrów powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.
Cała akcja wzięła się od genialnego zagrania z rzutu rożnego.

6'
Mocne dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego pokazał Snodgras. Dobrze ustawiona defensywa wybiła piłkę poza plac gry.

5'
Diomande został sfaulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Hull.

4'
Ogromne zamieszanie pod bramką Jakupovicia podczas rzutu rożnego. Na jego szczęście, linia defensywna wyszła zwycięsko w swoim polu karnym.

3'
Soczysta próba Gray'a z dalszej odległości. Pomocnik świetnie odebrał piłkę, a potem spróbował szczęścia zza pola karnego. Uderzenie udało się w odpowiednim momencie zblokować.

1'
Schmeichel w porę wyszedł z bramki. Jego obrońca jakby troszeczkę zbyt lekko zagrał piłkę głową.