Arka Gdynia - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 0

Jałocha - Zbozień, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - da Silva, Łukasiewicz, Sambea (39' Marciniak), Bożok (84' Błąd) - Szwoch - Zjawiński (65' Siemaszko)
Pawełek - Dankowski (46' Gosztonyi), Celeban, Dvali, Pawelec - Stjepanović, Goncalves - Kokoszka, Morioka (46' Madej), Alvarinho - Mervo (81' Biliński)

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

90+5'
Dziękuję ślicznie wszystkim, którzy śledzili naszą relację tekstową.

90+5'
Koniec zawodów!
Arka Gdynia dzisiaj bezapelacyjnie lepsza od rywali z Wrocławia. Ciężko mi wskazać na jakiś słabszy punkt w obozie gospodarzy.

90+4'
Stjepanović podał do Jałochy. Kompletnie zaprzepaszczona szansa na stworzenie zagrożenia po stałym fragmencie gry.

90+2'
Ekipa gości jeszcze dąży do zdobycia kontaktowej bramki. Jednak dziś, Śląsk Wrocław, jest bardzo nieudolny w ofensywie.

90'
Cztery minuty doliczone przez sędziego. Decyzja zrozumiała, bo było wiele przerw związanych z kontuzjami.

90'
Marcus da Silva ze skurczami. On oraz Szwoch chyba zdołają zakończyć ten mecz.

89'
2:0! Już chyba po meczu!
Siemaszko dopadł do bezpańskiej piłki w pobliżu bramki Pawełka. Wprowadzony gracz za Zjawińskiego bez przekonania kopnął na bramkę. Futbolówka jakimś cudem przedostała się przez ręce bramkarza i wpadła do siatki!

88'
Szwoch z kontuzją.

87'
Adrian Błąd był bliski szybkiego gola w tym meczu. Zmiennik Bożoka w ostatnim momencie został uprzedzony przez interweniującego podania.

86'
Marcjanik świetnie ustawiony w momencie stałego fragmentu gry. Jego zagranie głową poleciało daleko od własnego pola karnego.

84'
Zmiana. Adrian Błąd w miejsce Miroslava Bożoka.

83'
żółta kartka Sypią się kartki...
Szybko żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński. Ale za swoje przewinienie taktyczne powinien ją ujrzeć.

81'
Zmiana na szpicy w składzie Śląska Wrocław. Kamil Biliński zastąpił Mervo.

80'
Wzorowa praca Pawełka na przedpolu. Świetny i efektowny chwyt piłki po wrzutce z rzutu wolnego.

79'
żółta kartka Kartka dla Kokoszki. Wyraźna nakładka w jego realizacji.

77'
Słaba centra Bożoka od rzutu wolnego.

75'
Ładna akcja Arki na jeden kontakt. Kilka podań wystarczyło, aby przedostać się pod pole karne Śląska Wrocław.
Sytuację jednak zepsuł Bożok, który niedokładnie nakrył futbolówkę.

74'
Kokoszka sprowadził rywala do parteru. Zdarzenie, które miało miejsce w środkowej strefie boiska zostało błyskawicznie odgwizdane przez arbitra.

73'
Dobry wślizg w wykonaniu Warcholaka. Zniszczył akcję Śląska Wrocław oraz doprowadził do tego, że jego ekipa zacznie grę od bramki.

72'
Arka zdeterminowana do podwyższenia wyniku meczu. Zablokowany Siemaszko z kilkunastu metrów.

71'

69'
żółta kartka Łukasz Madej kolejnym piłkarzem w notesie sędziego. Zdecydowanie spóźniony wślizg na futbolówkę.

67'
Szwoch mógł mieć asystę tej kolejki! Marcus da Silva popisał się kapitalną podcinką, ale w momencie podania był najbliżej bramki.
Gol nieuznany.

65'

64'
Kokoszka wygrał powietrzny bój o piłkę posłaną z rzutu rożnego. Bliski zamknięcia zgrania futbolówki głową był Piotr Celeban. Do pełni sukcesu zabrakło trochę szybkości.

62'
żółta kartka Kolejny kartonik w tym spotkaniu. Beneficjentem został Miroslav Bożok.

61'
żółta kartka Stjepanović zaliczył klasyczny faul taktyczny. Macedończyk otrzymał żółtą kartkę.

59'
Mervo w indywidualnej akcji. Snajper próbował ładnie minąć obrońców, a potem uderzyć na bramkę Jałochy. Pechowo dla niego, że piłka w ostatniej chwili mu zeszła z nogi.

58'
Dariusz Zjawiński bliski zakończenia sytuacji po rzucie rożnym. Katastrofalnie napastnika krył Łukasz Madej. Na jego szczęście, Zjawiński nie trafił w piłkę.

57'
Mariusz Pawełek asekuracyjnie odbił piłkę po kiepskim uderzeniu Zjawińskiego.
Niepotrzebny korner.

56'
żółta kartka Mariusz Pawelec otrzymał żółty kartonik. Chodziło o faul taktyczny w środku pola.

55'
Niecelnie uderzał Mateusz Szwoch z rzutu wolnego. Mariusz Pawełek z dużym spokojem patrzył na wysoko lecącą futbolówkę.

54'
Jakaś sprzeczka pomiędzy obiema drużynami. Wielu zawodników wdało się w dyskusję.

52'
Mariusz Pawełek skutecznie "wyczyścił" sytuację we własnej strefie. Kolejna wrzutka z narożnika boiska pewnie wychwycona przez bramkarza.

51'
Goncalves ofiarnie zablokował uderzenie z dystansu. Arka będzie miała korner.

50'
Szwoch bliski opanowania bezpańskiej piłki w szesnastce Wrocławia. Mimo wielkich chęci, to tej sztuki nie udało się osiągnąć.

49'
Marcus da Silva nieczysto zaatakowany przez Kokoszkę. Będzie rzut wolny na wysokości pola karnego.

48'
Alvarinho został przewrócony przez Łukasiewicza. Sędzia przyznał rzut wolny podopiecznym Mariusza Rumaka.

46'

46'
Wróciliśmy!

45+3'
1:0 - wynik do przerwy!
Śląsk Wrocław jak na razie bezradny w ofensywie.

45+2'
Kuleją rzuty wolne u gości. Ponownie dobrze ustawiona obrona gospodarzy, oddaliła zagrożenie.

45'
2 minuty doliczone do I połowy.

44'
Za szybko wykonany rzut wolny przez przyjezdnych. Arbiter postanowił, że stały fragment musi zostać powtórzony.

43'
Gościom nie idzie budowanie akcji po atakach pozycyjnych.

42'
Głośny doping w Gdyni.

40'
Łukasiewicz przewrócił się pod bramką Pawełka. Ale tym razem arbiter już nie chciał przyznać jego ekipie rzutu karnego.

39'

38'
Kolejny uraz w tym meczu. Dariusz Zjawiński zbyt agresywnie w walce o górną piłkę.

37'
Sambea musiał opuścić plac gry.

36'
Alvarinho pokonał stojący mur, jednak już nie pokonał Jałochy. Jego silny strzał powędrował w okolice trybun gdyńskiego stadionu.

35'
Sambea po raz kolejny się nie popisał. Pomocnik sfaulował w okolicach swojego pola karnego.

33'
Szwoch sam próbował kończyć groźną kontrę swojej ekipy. Zdecydował się na próbę zza pola karnego. Decyzja ryzykowna i no i nieudana, bo piłka powędrowała daleko od zamierzonego celu.

32'
Sambea koszmarnie skiksował we własnej strefie. Goście zaczną od narożnika boiska.

31'
Mervo upadł w polu karnym beniaminka. Całe zdarzenie w żaden sposób nie wzruszyło sędziego głównego.

29'
Szwoch będzie musiał popracować nad wykonywaniem kornerów. Jego dośrodkowanie pewnie wychwycił Mariusz Pawełek.

27'
Bożok wysoko nad poprzeczką. Pomocnik gdynian długo się nie zastanawiał i huknął na bramkę z dwudziestego metra.

26'
Celny strzał Alvarinho z rzutu wolnego. Jest coś na statystyki, ale uderzenie powędrowało w punkt, gdzie stał Jałocha.

24'
Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław z dobrej pozycji. Mervo próbował się przedzierać na pole karne Arki.

23'
Śląsk Wrocław na ten moment bez jakiejkolwiek groźnej akcji pod bramką Jałochy.

21'
Mariusz Pawełek z dużą łatwością wyłapał zagranie piłkarza Arki po stałym fragmencie gry.

20'

18'
Szwoch w ocenie sędziego liniowego w momencie podania od kolegi był najbliżej ustawiony od bramki Mariusza Pawełka.

17'
Alvarinho po raz kolejny nieprzepisowo zatrzymany przez interweniującego w obronie przeciwnika.

16'
Jałocha z pewnym chwytem futbolówki. Goalkeeper najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego.
Akcję próbował zamykać Piotr Celeban.

14'
1:0! Mariusz Pawełek ze straconym golem!
Wzorowo wykonany rzut karny przez Marcusa. Strzał w lewy sektor bramki okazał się nie do obrony dla bramkarza wrocławian.

12'
Jedenastka dla Arki!
Piotr Celeban nieodpowiedzialnie zachował się we własnym polu karnym. Kompletnie spóźniony wślizg stopera.

10'
Duży błąd obrońców Śląska Wrocław!
Marcjanik w kapitalnym stylu uwolnił się spod opieki rywali i efektownym uderzeniem z paru metrów próbował pokonać Pawełka. Przy strzale z powietrza zabrakło jednak dokładności.

9'
Daniel Zbozień uderzył w stylu piłkarzy z Premier League. Przepiękny wolej z dystnansu leciał w prawy, dolny róg bramki, jednak skutecznie futbolówkę na bok sparował Pawełek.

8'
Goncalves skutecznie przerwał niebezpieczną wrzutkę z prawej flanki. Jedynie można się przyczepić do komunikacji z bramkarzem, bo Mariusz Pawełek wyruszył do piłki.

6'
Alvarinho próbował się urwać jednemu z obrońców Arki. Ten zamiast skutecznego bloku, to zaliczył nieudaną interwencję w obronie.

5'
Za mocno piłkę z narożnika boisko kopnął Mateusz Szwoch. Jak widać było, to Łukasiewicz był adresatem zagrania, ale w żaden sposób nie mógł skończyć akcji.

4'
Mervo odepchnięty w okolicach środka pola boiska. Kolejny stały fragment gry dla piłkarzy Mariusza Rumaka.

2'
Szwoch popełnił przewinienie. Rzut wolny dla przyjezdnych.

1'
Śląsk Wrocław w tygodniu grał o awans do 1/8 finału Pucharu Polski. W dramaturgicznych okolicznościach udało się wyeliminować Sandecję.

*'

*'

*'
Przed każdym spotkaniem Ekstraklasy w tej serii gier będzie odśpiewywany hymn Polski.
Wszystko to jest związany ze zbliżającym się Dniem Wojska Polskiego.

*'

*'
Obie drużyny zgromadziły po sześć punktów i sąsiadują w tabeli.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online