Górnik Łęczna - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
1 : 0

Prusak - Sasin, Pruchnik, Szmatiuk, Leandro - Bonin, Drewniak, Ubiparip, Danielewicz, Śpiączka (61' Piesio) - Grzelczak (90' Vukobratović)

Malarz - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Hamalainen (74' Ofoe), Kopczyński (85' Nikolić), Moulin - Kucharczyk, Prijović, Langil (69' Aleksandrow)

Ubiparip (81.)

Danielewicz (90+4.) żółta kartka
Broź (22.) żółta kartka
Hlousek (72.) żółta kartka
Moulin (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

90+5'
Legia pokonana! Górnik Łęczna w kapitalny sposób obnażył wszystkie dolegliwości przyjezdnych z Warszawy. Wynik 1:0 jest w mojej ocenie rezultatem za niskim, bo gospodarze powinni strzelić przynajmniej trzy gole.

90+4'
żółta kartka Żółta kartka dla Danielewicza.

90+3'
Nie ma podwyższenia!
Piesio miał 200% sytuację! Pomocnik otrzymał genialne podanie od Bonina. Do zakończenia akcji zabrakło "farta", ponieważ Pazdan na spółkę z Malarzem wybił piłkę z niemal linii bramkowej.

90+1'
żółta kartka Moulin upomniany żółtą kartkę. Francuz kompletnie nie poradził sobie z szarżującym Boninem. Wszystko miało miejsce w pobliżu szesnastki Legii.

90'
Mecz w Łęcznej potrwa cztery minuty dłużej.

90'
Zmiana. Za Grzelczaka na plac gry wszedł Vukobratović.

89'
Prusak z ładnym piąstkowaniem. Gościom nic dzisiaj nie wychodzi w ofensywie.

87'
Pruchnik zmuszony do skorzystania pomocy sztabu medycznego.

86'
Prusak dobrze zatrzymał Nikolicia. Snajper idealnie zwiódł rywali i spróbował coś zmienić z okolic pola karnego. Wszystko układało się ładnie, jednak piłka powędrowała wprost w ręce Prusaka.

85'
Na ratunek wyruszył Nikolić. Węgierski napastnik zmienił na boisku Kopczyńskiego.

83'
Gospodarze skupieni na pracy w defensywie. Ekipa ze stolicy Polski próbuje zmienić niekorzystny dla siebie wynik.

81'
1:0! Górnik ma zasłużonego gola!
Ponownie Legia nie potrafi się ustawić w defensywie podczas kornerów. Nieudolne ustawienie wykorzystał Vojo Ubiparip, oddając bardzo dobry strzał głową z bliskiej odległości.

79'
Malarz znów ze skuteczną interwencją!
Goalkeeper wyciągnął bardzo kąśliwe wgranie futbolówki przez Leandro od rzutu wolnego. Zagranie zmierzało w lewy róg bramki.

78'
Hlousek z kolejnym faulem. Boczny defensor powinien mieć się na baczności, ponieważ na swoim koncie ma już żółtą kartkę.

76'
Techniczny strzał Danielewicza bezpośrednio od rzutu wolnego. Zagranie raczej do zapomnienia, bo piłka przeleciała światło bramki Malarza.

74'
Malarz po raz kolejny uratował Legię!
Bramkarz perfekcyjnie sparował piłkę na słupek po doskonałym uderzeniu Ubiparipa głową.
Malarz pokazał ogromny kunszt w bramce.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla Adama Hlouska za wykonanie przewinienia taktycznego.

71'
Malarz spokojnie wyłapał przyblokowane uderzenie Ubiparipa zza pola karnego.

69'

68'
Malarz pokazał wielką klasę!
Doświadczony bramkarz fantastycznie wyczuł intencje Bonina i rzucił się w lewy sektor bramki. Futbolówka uderzona na dobrej wysokości dla Malarza.

66'
Rzut karny dla Łęcznej!
Michał Pazdan zagrywał piłkę ręką podczas próby blokowaniu strzału Piesio.

65'
Pruchnik głową przerwał dośrodkowanie Hlouska z lewego skrzydła boiska.

63'
Leandro prowadzi w biegowych pojedynkach z Langilem. Ten drugi wdał się w ofensywne przewinienie.

61'
Zmiana. Bartosz Śpiączka dostał brawa od kibiców Górnika, a na boisko został wpuszczony Piesio.

60'
Hamalainen przed następną szansę na gola. Znakomite przyjęcie długiego podania, a potem próba pokonania Prusaka z okolic pola karnego. Na przeszkodzie stanął Szmatiuk, umiejętnie przecinając strzał.

59'
Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się przeprowadzenie korekt w swoich składach.

57'
Bartosz Śpiączka został złapany na ofsajdzie. Dobrą pracę w sytuacji wykonał blok defensywny przyjezdnych.

55'

53'
Radosław Pruchnik przypadkowo zagrał piłkę ręką w szesnastce Mistrza Polski. Sędzia szybko wychwycił błąd obrońcy.

52'
Leandro nieczysto powstrzymywany przez Kopczyńskiego. Młody gracz Legii nie wytrzymał ciśnienia na wysokości własnego pola karnego.

50'
Co za robinsonada Prusaka!
Bramkarz genialnie wyciągnął bardzo kąśliwy strzał z woleja w wykonaniu Hamalainena. Było blisko, by futbolówka wpadła do bramki po odbiciu się od lewego słupka.

49'
Z dalszej odległości podjął ryzyko Ubiparip. Trzeba nagrodzić pomocnika za ideę, lecz już finalne wykonanie akcji pozostawiało wiele do życzenia.

48'
Moulin nieźle dogrywał prostopadle w kierunku Prijovicia. Szwajcarski napastnik miał ogromne nadzieje, ale podanie okazało się nutkę niedokładne.

46'
Druga odsłona rozpoczęta!

45'
Gwizdek sędziego. Wynik bezbramkowy do przerwy.

44'
Z daleka kropnięcie oddał Moulin. Sytuacja raczej do zapomnienia, ponieważ futbolówka w żaden sposób nie napsuła krwi obronie gospodarzy.

42'
Pazdan miał szansę po niezłej centrze. Nasz stoper nieumiejętnie jednak nakrył piłkę głową. Ta jeszcze po drodze dostała kozła i wylądowała nad poprzeczką.

41'
Za głęboko futbolówkę z lewej flanki dorzucał Langil. Sergiusz Prusak z kolejną dobrą interwencją.

39'
Kucharczyk huknął z dystansu. Ale Sergiusz Prusak nie musiał się martwić, bo jego defensor ofiarnie zatrzymał kropnięcie.

37'
Bartosz Śpiączka powinien zmienić wynik! Snajper Łęcznej z kilkunastu metrów kompletnie skiksował! Piłka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.
Kolejne ostrzeżenie dla Legii.

36'
Zawiesina Hamalainena z lewego sektora boiska. Fin umieścił piłkę do rękawic Sergiusza Prusaka.

35'

33'
Malarz się przeliczył przy wyjściu! Bonin z ostrego kąta chciał wykorzystać gafę bramkarza, jednak ostatecznie uderzenie poleciało obok celu.

31'
Grzelczak znów postanowił zaskoczyć Malarza, mocno strzelając z niełatwej pozycji. Przed chwilą próbował z ostrego kąta. A efektem jego pracy było to, że piłka powędrowała daleko od światła bramki.

30'
Pół godziny zdecydowanie dla Górnika. Ekipa trenera Rybarskiego występuje w roli agresora.

27'
Moulin bez pardonu potraktował Grzelczaka w powietrzu. Francuz powinien się cieszyć, że nie dostał za swój agresywny faul żółtego kartonika.

25'
Michał Pazdan uratował Legię!
Stoper idealnym wślizgiem przeciął niebezpieczne dogranie Ubiparipa z lewego skrzydła. Były zawodnik Lecha Poznań doskonale wykorzystał błąd Brozia.

24'
Kontrowersja w polu karnym Legii. Pazdan w starciu ze Śpiączką. Napastnik padł w szesnastce, ale sędzia nie był skory do przyznania jedenastki.

22'
żółta kartka Łukasz Broź nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra, który przyznał rzut wolny gospodarzom na nieudany wślizg pierwszego z wymienionych.

21'
Langil jak na razie nie radzi sobie na prawym skrzydle boiska. Nowy nabytek Legii musi się bardziej starać.

19'
Grzegorz Bonin wykazał się niezłym, prostopadłym zagraniem do Śpiączki. Pomysł naprawdę dobry, ale akcję wyjaśnił Malarz.

18'
Arkadiusz Malarz zaliczył kolejny kontakt z futbolówką. Goalkeeper efektownie wyszedł i wyłapał wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

16'
Szmatiuk doszedł do sytuacji strzeleckiej. Obrońca Górnika Łęczna najwyżej wniósł się w powietrze po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Futbolówka ostatecznie wylądowała nad bramką.

15'
Michał Pazdan ze zbytnią siłą chciał odebrać piłkę przeciwnikowi. Ale efektem jego starań jest rzut wolny dla Łęcznej.

14'
Piotr Grzelczak w dosyć ekwilibrystyczny sposób oddał strzał z kilkudziesięciu metrów. Piłka po jego zagraniu poleciała wysoko nad poprzeczką.

13'
Korner dla gospodarzy. Kopczyński niedokładnie kopnął piłkę tuż przed swoim polem karnym.

11'
Piłkarze z Warszawy próbują znaleźć jakąś lukę w ustawieniu defensywy Górnika.

9'
Prijović zbyt ambitnie wyruszył na szarżę. W czasie próby minięcia obrońcy, Szwajcar przekroczył regulamin gry.

7'
Nieudana centra Kucharczyka z lewego skrzydła boiska. Piłkę w porę i umiejętnie opanował Szmatiuk.

5'
Grzelczak miał 100%!
Napastnik doskonale uciekł rywalom z defensywy. Był w doskonałym położeniu, ale jego płaski strzał z kilku metrów został fenomenalnie zatrzymany nogami przez Malarza.

3'
Grzelczak wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Jego dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało skutecznie powstrzymane przez Brozia.

3'
Kolejny faul po stronie gości. Zawodnik Legii nieprzepisowo blokował rywala w centralnej części boiska.

1'
Langil niepotrzebnie odepchnął Leandro tuż przy linii końcowej boiska.

*'
Możemy zaczynać!

*'
W tej kolejce ligowej każdy mecz musi być poprzedzony odśpiewaniem państwowego hymnu.

*'
Krzysztof Jakubik będzie odpowiadać za odpowiedni przebieg nadchodzących zawodów.

*'
W najbliższą środę, Legia Warszawa, rozegra pierwszy mecz IV.rundy el.LM z Dundelikiem.

*'
"Statystyki podobno nie kłamią":)

*'

*'

*'

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na relację tekstową LIVE z jednego z ciekawiej zapowiadających się spotkań 5.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online