Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5 : 0

Kudła - Sebastian Rudol, Fojut, Czerwiński, Lewandowski (46' Nunes) - Delev, Matras, Murawski, Drygas, Gyurcso (85' Obst) - Kitano (75' Zwoliński)

Trela - Fryc, Osyra, Putivtsev (39' Stano), Pleva - Babiarz, Jovanović (74' Juhar), Kupczak, Miśak - Gutkovskis, Stefanik (57' Nowak)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

90+5'
Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Kazimierz Moskal uratował "swoją głowę". Media spekulowały, że szkoleniowiec może zostać zwolniony z pracy. Dzisiaj "Portowcy" bez jakiegokolwiek słabszego punktu.
Zimny prysznic otrzymali podopieczni Czesława Michniewicza. Trener po tych zawodach będzie miał wiele materiału do analizy.

90+2'
5:0! Brak słów!
Rafał Murawski potwierdził swoją klasę! Genialny wolej zaskoczył bezradnego Trelę. Silne kropnięcie wylądowało tuż przy prawym słupku.
Akcja wzięła się od wrzutki z narożnika boiska.

90'
Na tablicy sędziego liniowego widnieje liczba "4". Tyle dłużej potrwa druga odsłona.

90'
Gutkovskis na pozycji spalonej.

89'
Matras przed chwilą wystąpił w roli faulowanego. Feralne zdarzenie miało miejsce na własnej połowie.

87'
Zamieszanie w szesnastce Pogoni. Sytuację zdecydowanie wyjaśnił Rudol.

85'
Zmiana. Robert Obst w miejsce Adama Gyurcso.

83'
Genialna obrona głową w wykonaniu Czerwińskiego. Stoper zaryzykował i świetnie uprzedził czyhających na dośrodkowanie przeciwników.

82'
Wyborna próba Misaka bezpośrednio z rzutu wolnego. Futbolówka z dobrą rotacją obiła lewy słupek bramki.
Piłkę delikatnie sparował Dawid Kudła.

80'
Matras obsługiwany przez medyków gospodarzy.

79'
Jakieś fatum...

77'
Czy jeszcze coś może zrobić Termalica? Myślę, że ostatnie wydarzenia kompletnie przybiły podopiecznych Czesława Michniewicza.
Bardziej liczyłbym na kolejną bramkę gospodarzy.

75'
Zmiana w składzie szczecińskiej drużyny. Kitano został zastąpiony przez Zwolińskiego.

73'
4:0! To już pogrom!
Kamil Drygas fenomenalnie sfinalizował podanie Nunesa z lewego skrzydła boiska. Techniczny strzał z kilkunastu metrów okazał się nie do wyciągnięcia dla obrony i bramkarza Niecieczy.

71'
3:0! Już chyba mamy zwycięzcę!
Nunes zaskoczył Trelę po bezpośrednim wgraniu piłki z rzutu wolnego. Futbolówka minęła wszystkich zawodników pod bramką Treli i wpadła w lewy, dolny róg bramki.

70'
Gyurcso faulowany blisko szesnastki "Słoni".

68'
Kitano pod presją wślizgu Fryca przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Goście bez konceptu na jakiekolwiek zagrożenie.

67'
Matras chciał zdobyć swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Uderzenie piłki głową perfekcyjnie wybronił Dariusz Trela.

65'
Dawid Nowak usiłował wykorzystać nieporozumienie w obozie Pogoni. Na szczęście dla szczecinian, Kudła uprzedził snajpera Termaliki.

63'
Drużyna Kazimierza Moskala ciągle prowadzi grę. Pogoń spokojnie stosuje atak pozycyjny.

61'
Jak ten czas leci...

60'
Kitano według zespołu sędziowskiego był na pozycji spalonej.

59'
Zablokowane huknięcie Nunesa z dalszej odległości.

57'
Dawid Nowak dostał swoją szansę. Stefanik poza boiskiem.

56'
Dawid Kudła próbował uchronić piłkę przed opuszczeniem z boiska. Bramkarz wykazał się ogromną walką, ale niestety...

55'
Jeśli ktoś lubi mocną rywalizację na boisku, to dzisiaj się nie zawiedzie. Obie ekipy ambitnie walczą o każdy metr murawy.

54'
Gutkovskis opatrywany przez sztab medyczny. Napastnik Termaliki został uderzony w część głowy.

52'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Jovanović. Pomocnik nadepnął na stopę Kitano.

50'
Pleva zahaczył wyraźnie Deleva. Sędzia nakazał Pogoni wznowić akcję od stałego fragmentu gry.

49'
Ofsajd Stefanika. Ciężko polemizować z decyzją arbitra liniowego.

47'
2:0! "Portowcy" świetnie weszli w grę po przerwie!
Rafał Murawski wykończyć składną akcję swojego zespołu. Dziwny strzał z krawędzi pola karnego poleciał w prawy, dolny róg bramki.

46'
II część spotkania!

45+2'
Koniec I połowy meczu!

45'
Arbiter uznał, że należy pierwszą połowę przedłużyć o dwie minuty.

45'
Na pozycji spalonej został złapany Gyurcso.

43'
Dawid Kudła zaliczył interwencję na notę. Gutkovskis oddał efektowny strzał głową w prawy sektor bramki Pogoni Szczecin. Do zrealizowania celu zabrakło trochę mocy.

42'
Babiarz został odepchnięty przez Lewandowskiego. Boczny defensor Pogoni wyrasta nam na króla fauli.

40'
żółta kartka Zasłużona kartka dla Lewandowskiego. Obrońca łapał przeciwnika za koszulkę w środku pola. Musiała być kartka.

39'
Uraz Putivtseva poważniejszy niż przewidywano. W jego miejsce na plac gry wszedł Stano.

38'
Czerwiński w dobrym momencie zainterweniował głową. Misak o krok od niezłej sytuacji.

37'
Popularne "Słonie" jeszcze bez celnej próby na bramkę Kudły.

35'
Dużo walki w tym meczu. Jarosław Fojut przed chwilą zaatakowany przez pędzącego Stefanika.

33'
Putivtsev opatrywany poza boiskiem. Stoper niefortunnie upadł na murawę podczas swojej interwencji.

32'
Blisko gola samobójczego był Putivtsev. Piłka na jego szczęście poleciała tuż obok prawego słupka bramki.
Gdyby nie zagranie głową, to Drygas dopadłby do bezpańskiej futbolówki.

30'
Trela pewnie wyłapał silny strzał bez jakiegokolwiek przygotowania w wykonaniu Drygasa.

29'
Za dużo swobody mają gracze Pogoni na obu skrzydłach.

27'
Gutkovskis doskonale wypuszczony w uliczkę. Snajper będąc w genialnej sytuacji, posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki.
Świetnie kąt skrócił Jakub Kudła.

26'
Niewłaściwe ustawienie ręki Stefanika. Arbiter główny uznał, że ofensywny piłkarz przekroczył regulamin.

25'
Rafał Murawski ofiarą taktycznego przewinienia.

23'
Gutkovskis był bliski tego, aby jego klub wyrównał. Napastnik próbował zaskoczyć z powietrza, ale piłka wylądowała obok lewego słupka bramki.

21'
"Portowcy" uwierzyli w swoje możliwości. Ich widzimy teraz w akcji ofensywnej.

20'
1:0! Pogoń się doczekała!
Kapitalnie wybity rzut wolny przez Gyurcso. Świetną centrą wykorzystał głową Matras. Trela przy uderzeniu z bliska był bezradny.

18'
Rudol mocno wgrywał piłkę z prawego sektora boiska. Dobrze ustawiony Osyra rozwiązał całe zamieszanie w swoim polu karnym.

17'
Przerwa w grze. Delev ma jakieś problemy z...odzieżą.

15'
Gyurcso nie wyrobił się z futbolówką w wyznaczonym placu. Podopieczni Czesława Michniewicza będą mieli aut.

13'
Trela nadział się na rozpędzonego Drygasa. Rzut wolny dla gości. W tej sytuacji ciężko było doszukiwać się wielkiej premedytacji.

12'
Misak z lewego skrzydła starał się wyszukać Stefanika. Piłkę spokojnie wyłapał Kudła.

11'

9'
Słaba centra z rzutu wolnego po stronie przyjezdnych. Piłkę bez trudu głową oddalił Rafał Murawski.

8'
Jovanović zaliczył udany powrót do defensywy. Pomocnik Termaliki skutecznie zatrzymał rozpędzonego Kitano.

6'
Mateusz Lewandowski starał się zagrać na obieg do wbiegającego Deleva. Pomysł znakomity, jednak jakość podania pozostawiła wiele do życzenia.

6'
Sędzia przerwał grę. Piłkarz gospodarzy wyszedł z futbolówką poza plac gry.

4'
Pogoń Szczecin już od samego początku stara się grać "piłką". Gracze z Niecieczy są nastawieni na kontrę.

2'
Fryc długim wyrzutem piłki z autu próbował stworzyć zagrożenie. Z całej sytuacji bez szwanku wyszła defensywa "Portowców".

1'
Nieudane dośrodkowanie Deleva z prawej flanki boiska. Piłka minęła wszystkich jego kolegów z ekipy.

*'
Gramy!

*'

*'

*'

*'
Kończymy piłkarską sobotę związaną z LOTTO Ekstraklasa. Pogoń Szczecin na własnym obiekcie podejmie Bruk Bet Termalikę.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online