Piast Gliwice - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Szmatuła - Sedlar, Pietrowski, Hebert, Mraz - Mokwa, Murawski, Barisić (88' Moskwik), Badia (73' Zivec), Masłowski (74' Bukata) - Szeliga

Polacek - Cotra, Guldan, Jach, Tosik - Rakowski (59' Starzyński), Kubicki, Woźniak, Janoszka (79' Janus), Ł.Piątek - Papadopulos (70' Siemaszko)

Hebert (52.) żółta kartka
Mraz (90+4.) żółta kartka
Ł.Piątek (64.) żółta kartka
Kubicki (83.) żółta kartka
Guldan (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

90+5'
Wynik z przebiegu wydarzeń na boisku jak najbardziej sprawiedliwy. Druga połowa kompletnie zawiodła kibiców na stadionie i przed telewizorem.

90+4'
Przepychanki na boisku. Piast domagał się rzutu karnego, bo Tosi podobno złamał przepisy.

90+2'
Zagłębie Lubin w drugiej odsłonie gra jakby bez życia. Rzadko kiedy widywaliśmy ich w pobliżu szesnastki Szmatuły.

90'
Cztery minuty bonusu.

88'
Barisić zmieniony przez Moskwika.

87'
Krzysztof Janus na pozycji spalonej. Zmiennik Janoszki dość łatwo dał się na niej złapać.

86'
Barisić z dystansu. Napastnik dostał trochę miejsca od defensywny Zagłębia. Płaski strzał powędrował wprost w ustawionego Polacka.

84'
Polacek skutecznie na przedpolu. Ponownie z prawej flanki boiska próbował dobrze dogrywać Mokwa.

83'
żółta kartka Jarosław Kubicki dostał żółtą kartkę od sędziego. Decyzja arbitra była motywowana faulem taktycznym na Barisiciu.

81'

79'
Na ostatnią korektę zdecydował się Piotr Stokowiec, szkoleniowiec Zagłębia. Janoszka zmieniony przez Janusa.

78'
Wiele prób zza pola karnego podejmują zawodnicy trenera Necka. Brakuje w dużo przypadków precyzji. Przed momentem starał się Sedlar.

76'
Pietrowski nieźle ustawił się w pobliżu swojej bramki. Były gracz gdańskiej Lechii, zagraniem głową przerwał kąśliwą centrę z lewego skrzydła.

74'
Kolejna zmiana. Bukata za Masłowskiego.

73'
Zmiana. Sasa Zivec w miejsce Gerarda Badii.

71'
Gerard Badia na nikłym ofsajdzie. Sędzia liniowy wykazał się kapitalnym wzrokiem, bo sytuacja naprawdę była stykowa.

69'
Arkadiusz Woźniak oddał zaskakujący strzał z dalekiej odległości. Z całej sytuacji nic nie wyszło niebezpiecznego, ale i tak brawa za odwagę.
Mojego poglądu nie podzielali jego koledzy, którzy mieli inny sposób na rozwiązanie akcji.

67'
Nie zbyt dobra centra w wykonaniu Mokwy. Zawodnik miał dwie próby, ale w żadnej z nich nie zagroził spokoju Polacka.

66'
Ekipa Piotra Stokowca w opozycji. Goście czyhają na możliwość wyprowadzenia jakieś kontry.

64'
żółta kartka Łukasz Piątek z żółtą kartkę. Pomocnik bez pardonu wpadł na Michała Masłowskiego. Cała sytuacja działa się w centrum boiska.

63'
Sędzia przerwał grę. Klasyczny faul taktyczny w środku pola wykonał gracz Zagłębia. Arbiter najpierw dał korzyść, ale później postanowił wrócić do przewinienia.

61'
Hebert zaangażował się w akcję ofensywną swojej ekipy. Brazylijczyk bliski zakończenia centry z prawego skrzydła boiska. Jego piękne zamiary, w porę ostudził interweniujący stoper lubinian.

59'
Niżej wspomniany Filip Starzyński już na boisku. Popularny "Figo" na murawie zastąpił Adriana Rakowskiego.

58'
Badia chciałby raczej zapomnieć o swoim strzale z rzutu wolnego. Hiszpan posłał futbolówkę wysoko nad bramką Zagłębia Lubin.

57'
Barisić sprytnie uprzedził Kubickiego. Młody piłkarz nieumyślnie spowodował upadek napastnika Piasta. Dobre miejsce do bezpośredniej próby na bramkę Polacka.

55'
Filip Starzyński za chwilę wkroczy na plac gry.

53'
Zderzenie Murawskiego z Rakowskim. Obaj zawodnicy po tym starciu musieli skorzystać z pomocy medyków.

52'
żółta kartka Hebert jest piłkarzem, który dzisiaj otworzył drogę do notesu arbitra. Stoper "Piastunek" dość ostro potraktował rywala.

52'
Polacek na raty zatrzymał piłkę po wrzutce Szeligi z krawędzi linii końcowej boiska. Dobra interwencja.

51'
Cotra przez chwilę leżał na murawie. Boczny obrońca "Miedziowych" nadział się na biegnącego Murawskiego.

50'
Soczyście na bramkę z kilkudziesięciu metrów oddał strzał Radosław Murawski. Silne huknięcie w prawy sektor bramki zostało fachowo sparowane przez Polacka.

48'
Dośrodkowanie Badii z lewej flanki boiska. Całe zagrożenie od własnej bramki oddalił Jach, który bez większego namysłu kopnął piłkę.

46'
Czas na drugą połowę!

45'
Paweł Raczkowski zakończył pierwszą odsłonę!
Obie ekipy toczą dosyć wyrównany bój. Piast oraz Zagłębie miały swoje szanse na zmianę aktualnego rezultatu.
Ogromną klasę pokazali goalkeeperzy, którzy w ekstremalnych sytuacjach ratowali swoje drużyny przez utratą gola.

43'
Papadopulos nie miał łatwej pozycji, aby próbować pokonać Szmatułę. Czech nieźle się wybił w powietrze, ale w żaden sposób nie miał wpływu na lot piłki.

42'
Masłowski został dobrze zablokowany. Były piłkarz Legii Warszawa wziął ogromny zamach podczas składania się do kropnięcia z dystansu.

40'
Szmatuła ponownie uratował swój klub!
Bramkarz wybornie zatrzymał bardzo dobry strzał głową Janoszki. Pomocnik próbował z kilku metrów, a futbolówka leciała w prawy sektor bramki.
Woźniak po raz kolejny doskonale dograł z prawej flanki.

38'
Jarosław Kubicki został nieczysto zaatakowany w pobliżu własnego pola karnego. Arbiter główny postanowił, że wypada odgwizdać przewinienie.

37'
Mraz według kalkulacji sędziego liniowego znajdował się na pozycji spalonej.
Gra została przerwana.

35'

32'
Jiri Necek rozmawiał krótko z Radosławem Murawskim. Szkoleniowiec w kilka sekund musiał przekazać mu ważne informacje.

30'
Arkadiusz Woźniak ofiarą faulu. Murawski zaliczył spóźnione wejście na piłkę.

29'
Piast objął inicjatywę. Groźnie wyglądają kombinacyjne akcje związane z Barisiciem. Ale jak dotąd nie ma dokładności w ostatnich fragmentach .

27'
Na trybuny piłkę posłał Sedlar. Defensor Piasta Gliwice dopadł do niemal bezpańskiej piłki po ogromnym zamieszaniu w szesnastce. Wyżej wspomniany piłkarz kopnął futbolówkę bardzo mocno, ale również i bardzo niecelnie.

25'
Radosław Murawski przewrócony został w okolicach środkowej strefie boiska.

23'
Martin Polacek pokazał ogromny kunszt! Goalkeeper przepięknie sparował na korner doskonały strzał Sedlara zza pola karnego.

22'
Niezłe huknięcie Radosława Murawskiego z dalszej odległości. Futbolówka po drodze chyba odbiła się od nogi jednego z interweniujących obrońców.

20'
Mraz dośrodkowywał z lewego skrzydła do Barisicia. Snajper "Piastunek" bez jakichkolwiek szans na zamknięcie zbyt mocnego zagrania.

18'
Kolejny rzut rożny. Jarosław Jach dobrze uprzedzony przez skaczącego przeciwnika.

17'
Pietrowski asekuracyjnie wybił futbolówkę poza plac gry. Korner dla przyjezdnych.

15'
Papadopulos wygrał boj o piłkę z Hebertem. Czeskiemu napastnikowi do realizacji celu zabrakło troszeczkę precyzji.

13'
Jakub Szmatuła efektownie wybronił kapitalny strzał przewrotką Łukasza Piątka. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki Piasta.

12'

10'
Kolejna okazja po rzucie rożnym dla Piasta. Sedlar nieźle urwał się obrońcy, a potem silnym uderzeniem głową usiłował zaskoczyć Polacka. Niestety, ale defensor beznadziejnie zagrał głową.

8'
Szeliga znalazł sobie miejsce w polu karnym Zagłębia w czasie rzutu rożnego. Do piłki skakało kilku jego kolegów z ekipy, ale ona powędrowała wysoko nad poprzeczką.

7'
Silny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego oddał Mraz. Boczny obrońca trafił w ustawionego piłkarza, co spowodowało, że gospodarze rozpoczną nową akcję od kornera.

6'
Jarosław Jach popełnił przewinienie na Szelidze. Miejsce faulu dla Piasta Gliwice bardzo korzystne.

5'
Łukasz Piątek próbował wypuścić w uliczkę jednego z klubowych kolegów. Pomysł nawet niezły, ale żaden z partnerów nie zrozumiał jego intencji.

3'
Jakub Szmatuła miał kontakt z piłką. Bramkarz z ogromną pewnością wychwycił bardzo głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego.
Ten stały fragment można było lepiej rozwiązać.

1'
Rakowski mógł stworzyć kapitalną szansę Łukaszowi Piątkowski. Ale jego podanie nie przebiło się przez linię defensywną.

*'
Sędzia oznajmił gwizdkiem początek spotkania!

*'
Hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego". Piąta kolejka LOTTO Ekstraklasy poświęcona zbliżającemu się Dnia Wojska Polskiego.

*'
Mamy niejako szlagier tej kolejki, bo dzisiaj wicemistrz Polski z tamtego sezonu podejmie trzecią ekipę.

*'

*'
Witam serdecznie Państwa na naszej stronie internetowej. Na pierwszy ogień idzie Piast Gliwice, który przed własną publicznością zagra z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online