Wisła Kraków - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 2

Miśkiewicz – Bartosz, Głowacki, Sadlok, Pietrzak – Boguski, Mączyński, Popović (66' Brlek), Małecki (58' Mójta) – Drzazga (46' Ondrasek), Zachara

Lech - Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy - Surma, Urbańczyk - Mazek (69' Moneta), Lipski, Ćwielong - Stępiński (90+3' Arak)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję uprzejmie Państwu, że byli z nami podczas relacji.

90+4'
The end!
Gospodarze ponoszą czwartą porażkę z rzędu. Czarne chmury nad trenerem Wdowczykiem.

90+3'
Waldemar Fornalik postąpił taktycznie. Arak za Stępińskiego.

90+2'
Sympatycy Wisły podnieśli się z krzeseł, bo znakomitą okazję miał Ondrasek. Ale gwizdek arbitra ostudził ich nadzieje. Napastnik Wisły Kraków pomagał sobie ręką podczas przyjęcia futbolówki.

90+1'
Mójta za głęboko próbował znaleźć kolegów pod bramką Lecha. Młodziutki bramkarz pewnie schwytał piłkę.

90'
Trzy minuty dodatkowo od Szymona Marciniaka.

89'
Rafał Grodzicki z wielkim bólem. Rafał Boguski w czasie swojej interwencji go przypadkowo trafił.

88'
Nieoczekiwanie, to Wisła Kraków w roli ekipy, która się broni. Ruch Chorzów naprawdę bliski wywiezienia kompletu punktów.

87'

85'
Miśkiewicz musiał piąstkować futbolówkę. Kąśliwie wykonany rzut wolny z lewego skrzydła boiska.

84'
Kibice z Krakowa zawiedzeni...
Pietrzak kopnął piłkę w trybuny. Była niezła okazja bezpośrednio z rzutu wolnego i nawet niezłej odległości.

83'
Rzut wolny dla Wisły. Rafał Boguski był pociągany za koszulkę.

81'

80'
Ondrasek przewrócił Oleksego. Piłkę zagraną z lewego skrzydła efektownie wypiąstkował Kamil Lech.

77'
Chaotycznie było pod bramką Lecha. Oleksy trochę skiksował w swojej szesnastce. Bliski wykorzystania błędu był Ondrasek, ale nie zdążył opanować piłki.

75'
żółta kartka Arbiter nie miał litości dla Mączyńskiego. Reprezentacyjny pomocnik za swoje nieudolne krycie został upomniany żółtym kartonikiem.

74'
Miśkiewicz wykorzystał swój zasięg ramion. Bramkarz Wisły dobrze sparował piłkę do wrzutce Lipskiego z lewego narożnika boiska.

73'
Sadlok popisał się fantastycznym wślizgiem. Podjął wielkie ryzyko, ale interwencja w swojej szesnastce okazała się skuteczna.

72'
Maciej Sadlok złamał powszechnie obowiązujące przepisy. Sędzia Marciniak nakazał chorzowianom grać od rzutu wolnego.

70'
żółta kartka Adam Mójta trafił do notesu sędziego. Były piłkarz Podbeskidzia wykonał bardzo niebezpieczny wślizg na nogi przeciwnika.

69'

67'
Kolejny słupek w tych zawodach!
Konczkowski z paru metrów trafił w słupek! Obrońca próbował finalizować niezłe zgranie głową od kolegi z ekipy.
Sytuacja powstała po rzucie wolnym, który był wykonywany przez Lipskiego.

66'
Następna zmiana u gospodarzy. Brlek zastąpił Popovicia.

64'
Ruch Chorzów w roli dominatora. Kilka chwil wcześniej oglądaliśmy groźnie wgranie piłki z narożnika boiska.

63'

62'
"Centro - strzał" w wykonaniu Bartosza. Koledzy z drużyny mają powody do żalu.

60'
Urbańczyk pokazał nam soczystego woleja. Soczysty on był, ale był również szalenie niecelny. Piłka poleciała na trybuny stadionu.

59'
Kolejne przewinienie po stronie gospodarzy. Bartosz nieprzepisowo opierał się na interweniującym obrońcy Ruchu Chorzów.

58'
Trener Wdowczyk musi reagować na to, co się dzieje na murawie. Mójta w miejsce Małeckiego.

56'
1:2!
Korner. Ogromne zamieszanie pod bramką Miśkiewicza. Piłka wpadła pod nogi Oleksego, a ten z najbliższej odległości wpakował ją do celu.

55'
Arkadiusz Głowacki nie dał się oszukać przez Stępińskiego.

53'
Bardzo silny strzał Denisa Popovicia z rzutu wolnego. Futbolówka pewnie minęła ustawiony mur, ale niestety powędrowała w centrum bramki Lecha.

52'
Szymon Marciniak odgwizdał zagranie piłki ręką jednego z piłkarzy chorzowskiego teamu.

51'
Gospodarze próbują atak pozycyjny.

49'
Ćwielong w kolejnym starciu z Bartoszem. I tym razem znów zwycięski okazał się skrzydłowy "Niebieskich".

47'
Piotr Ćwielong wygrał rywalizację powietrzną z Bartoszem. Efektowny strzał efektownie został wyłapany przez Michała Miśkiewicza.

46'
Wymiana na linii napadu Wisły Kraków. Ondrasek dał zmianę za Drzyzgę.

46'
Gramy!

45'
Koniec I odsłony!
Mamy soczysty mecz! Akcja za akcję! Jestem przekonany, że po przerwie padnie jeszcze kilka goli.

44'
Drzazga nie ma szczęścia do ustawienia. Kolejny ofsajd na jego koncie w tym spotkaniu.

44'

42'
Słupek uratował Ruch Chorzów! Z piłką minął się Lech, a bliski gola był Drzazga, który posłał kąśliwy strzał głową z bliskiej odległości.

40'
Mariusz Stępiński ofiarą nieudolnego wślizgu Denisa Popovicia. Stały fragment gry dla gości.

38'
Kamil Lech wzorowo zatrzymał soczyste huknięcie Drzazgi ze znacznej odległości. Młody napastnik kierował futbolówkę tuż przy prawym słupku.

37'
Palą zawodnicy "Białej Gwiazdy". Przed momentem linia defensywna Ruchu Chorzów wrobiła Małeckiego w ofsajd.

36'
Spalony Drzazgi. Lech przed siebie sparował piłkę po uderzeniu Mączyńskiego zza pola karnego. Do dobitki ruszył wyżej wspomniany, ale...

34'
żółta kartka Maciej Sadlok niepotrzebnie tak agresywnie walczył o piłkę. Zbytnia ostrość przy ataku na nogi Stępińskiego została doceniona kartką.

33'
Łukasz Surma przez przypadek nadepnął na stopę Drzazgi. Na całe szczęście, zawodnikowi Wisły nic poważnego się nie stało.

32'
Ćwielong bliski gola!
Skrzydłowy nieźle zszedł do środka i technicznie wkręcał piłkę w światło bramki. Kopnięcie bardzo dobre, lecz do spełnienia marzenia zabrakło trochę precyzji.

30'
Fenomenalne wgranie przez Pietrzaka. Za obrońców wyskoczył Bartosz i bez jakiegokolwiek przygotowania uderzył z ostrego kąta.
Futbolówka finalnie poleciała obok lewego słupka.

29'
Kamil Mazek dotknął piłkę ręką. Feralną dla zawodnika sytuację genialnie wypatrzył Szymon Marciniak.

28'
Kolejna interwencja sędziego liniowego. Krzysztof Drzazga w momencie podania znajdował się najbliżej bramki Lecha.

27'
Mateusz Zachara oszukany przez parę stoperów chorzowian. Arbiter liniowy zasygnalizował spalonego.

25'
1:1! Jest wyrównanie!
Mariusz Stępiński stał w tym miejscu, gdzie miał stać! Snajper efektownym strzałem z pół obrotu zaskoczył Miśkiewicza.
W roli asystenta wystąpił Lipski.

23'
Zachara popełnił faul w ofensywie. Napastnik Wisły nie mógł pogodzić się z łatwą stratą futbolówki.

21'
Niezła próba prostopadłego podania w kierunku Stępińskiego. Ćwielong miał kapitalną wizję, ale jego zagranie zdecydowanie za mocne.

20'

18'
Podopieczni Dariusza Wdowczyka chyba mają kontrolę nad spotkaniem.

16'
Genialny strzał Lipskiego z rzutu wolnego! Soczyste kropnięcie powędrowało na lewy słupek bramki.
Pechowo dla niego, piłka nie chciała wpaść do siatki.

15'
Piotr Ćwielong podcięty przez Bartosza. Młody obrońca nie popisał się zbytnią inteligencją piłkarską.

14'
Bartosz najlepiej ustawił się w swoim polu karnym. Defensor krakowskiej drużyny skutecznym zagraniem piłki głową oddalił zagrożenie od swojej bramki.

13'
Lech złapał w koszyczek piłkę zagraną z lewego sektora boiska. Z lewej flanki dogrywał bodajże Rafał Boguski.

12'

10'
Dobre dośrodkowanie Pietrzaka ze stałego fragmentu gry. Akcję ekwilibrystycznie próbował zamykać Boguski, ale niedokładnie trafił piłkę.

9'
Przed chwilą, Patryk Małecki został zablokowany zza pola karnego.
Wisła Kraków dąży do jak najszybszego podwyższenia rezultatu.

8'
Mariusz Stępiński faulował Arkadiusza Głowackiego. Wszystko dobrze widział blisko ustawiony sędzia liniowy.

7'
Kamil Mazek przewrócony na połowie krakowskiego zespołu. Rzut wolny dla "Niebieskich".

5'
1:0! Premierowy gol Zachary w Wiśle!
Napastnik został idealnie wypuszczony w uliczkę przez Boguskiego. Zachara sprytnym, płaskim uderzeniem z ostrego kąta zaskoczył Lecha.

3'
Pierwsza soczysta próba w wykonaniu Krzysztofa Mączyńskiego. Defensywny pomocnik pociągnął z piłką parę metrów, a potem spróbował szczęścia z dystansu. Strzał poleciał w centralną część bramki.

1'
Z powodu kontuzji w ekipie "Białej Gwiazdy" zabraknie m.in. Pawła Brożka.

*'
Mecz w Krakowie rozpoczęty!

*'
Czas na hymn Polski. 5.seria gier LOTTO Ekstraklasy nawiązuje do jutrzejszego Dnia Wojska Polskiego.

*'

*'

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online