Lech Poznań - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Górnik Zabrze

90+3'

90+2'
Żółta kartka dla Formelli.

90'
Spotkanie potrwa jeszcze trzy minuty.

85'
Formella zastąpił Pawłowskiego

84'
Gostomski z trudem obronił strzał Nakoulmy.

83'
Zmiana w Górniku. Za Łukasza Madeja wszedł Rafał Kurzawa.

80'
Oziębała za Sobolewskiego.

76'
Kownacki zastąpił Claasena.

67'
Jeż zastąpił Zacharę.

65'
Niecelnie z pola karnego uderzał Henriquez.

63'
Z dystansu uderzał Linetty, ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

62'
Żółta kartka dla Iwana.

61'
Na trybunach zasiadło 21 826 kibiców.

59'
Steinbors bez problemów obronił strzał Hamalainena.

56'
Henriquez wszedł za Kędziorę.

52'
Niecelny strzał Zachary.

49'
Lech znów na prowadzeniu. Gergo Lovrencsics kapitalnie zwiódł obrońcę i strzałem z 16. metrów zewnętrzną częścią stopy pokonał Steinborsa po raz drugi. Kapitalny gol!

47'
Niecelny strzał Trałki.

46'
Rozpoczęła się druga połowa meczu Lech - Górnik.

45'

45'
Niecelny strzał głową Hamalainena.

42'
Kędziora sfaulował Madeja. Obaj zawodnicy obejrzeli żółte kartki.

40'
Remis! Niesamowitym strzałem z bardzo dużej odległości popisał się Radosław Sobolewski i piłka wpadła w samo okienki bramki Gostomskiego.

37'
Pawłowski znów z łatwością przedarł się przez obrońców Górnika i zza pola karnego uderzył obok bramki.

35'
Kapitalną akcją w polu karnym Górnika popisał się Szymon Pawłowski. Pomocnik Lecha wyłożył piłkę Linettemu, ale ten w stuprocentowej sytuacji skiksował i nie skierował futbolówki do bramki.

33'
Żółta kartka dla Trałki.

30'
Nakoulma ukarany żółtą kartką.

30'
Błąd obrony Górnika, ale ostatecznie zagranie Hamalainena na rzut rożny wybił Olkowski.

28'
Dobra akcja Lecha. Możdżeń popędził prawą stroną, zagrał do Claasena, który dośrodkował na głowę Hamalainena, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała wysoko nad bramką.

25'
Lepszy okres gry Górnika.

23'
Żółta kartka dla Kosznika.

19'
Okres szarpanej gry.

17'
W Poznaniu pojawiła się spora grupa kibiców Górnika, którzy starają się dopingować swój zespół.

13'
Podanie Claasena zostało wybite przez obrońców.

9'
Po dośrodkowaniu Madeja z rzutu rożnego w krótki róg uderzał Zachara i świetnie interweniował Gostomski.

8'
Gwaze uderzał z pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

7'
Ładna kontra Lecha, ale ostatecznie podanie Hamalainena do Claasena przejęli obrońcy.

5'
Goool! Pawłowski z lewej strony zagrał do środka do Lovrencsicsa, a ten uderzeniem zza pola karnego pokonał Steinborsa.

3'
Linetty uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany.

1'
Ależ szansa Lecha już w 30. sekundzie spotkania! Claasen dobrze zagrał do Pawłowskiego, ten wpadł w pole karne, ale uderzył obok bramki.

1'

'
Piłkarze wyszli już na boisko.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Matysiak, Henriquez, Bednarek, Injac, Formella, Kownacki.

'
Ławka rezerwowych Górnika: Kasprzik, Łukasiewicz, Kurzawa, Oziębała, Małkowski, Jeż, Łuczak.

'
Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online