Wisła Płock - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 0

Kiełpin - Stępiński, Bozić, Szymiński, Stefańczyk - Furman, Krivets (62' Rogalski), Kun, Iliev, Merebashvili (73' Reca) - Kante (90+2' Byrtek)
Kelemen - Burliga, Szymonowicz, Wasiluk, Tomasik - Romanchuk (74' Górski), Grzyb, Vassiljev (25' Świderski), Frankowski, Mackiewicz (54' Khomchenovskiy) - Cernych

Iliev (40.)

Furman (54.) żółta kartka
Romanchuk (34.) żółta kartka
Wasiluk (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Dziękuję uprzejmie wszystkim, którzy wybrali naszą relację. Życzę miłego wieczoru.

90+4'
Jagiellonia przerwała piękną passę i straciła szansę na objęcie prowadzenia po tej kolejce.
Brak Vassiljeva zrobił swoje... Ekipa przyjezdnych zupełnie nie potrafiła rozegrać akcji.

90+4'
Khomchenovskiy niecelnie z dystansu. Koniec!

90+4'
Korner dla gości. Kelemen w polu karnym rywali.

90+3'
Jagiellonia terroryzuje obronę gospodarzy. Łukasz Burliga dobrze zblokowany z paru metrów.

90+2'
Kante dzisiaj się napracował. Marcin Kaczmarek dał szansę Byrtkowi.

90'
Chaos pod bramką Kiełpina. Cernych za wszelką cenę chciał dotknął piłkę pod bramką Płocka. Dobrze w defensywie zapracował Reca, blokując kolegę po "fachu".

89'
Khomchenovskiy bliski wyrównania. Jego efektowne uderzenie głową poleciało tuż obok prawego słupka bramki.

88'
Dostaliśmy informację, że spotkanie zostanie przedłużone o trzy minuty.

87'
Kiełpin otrzymał wielkie brawa od swoich kibiców. Bramkarz idealnie wyłapał kąśliwą wrzutkę z lewego sektora boiska.

85'

83'
Jak oni to zmarnowali?! Pytanie, które może zadać sobie kibic Wisły Płock.
Dominik Furman kompletnie zepsuł prostopadłe zagranie do Ilieva. Bułgar próbował mijać Kelemena, ale goalkeeper okazał się skuteczniejszy.
Zmarnowana genialna kontra!

81'
Bozić ucierpiał w pojedynku powietrznym z Cernychem. Świderski zderzył się z interweniującym defensorem. Stawką było przejęcie zagrania od Burligi.

80'
Kante zablokowany w dobrej sytuacji. Napastnik nie potrzebnie wdał się w drybling z obrońcami Jagiellonii. Szymonowicz z dobrą interwencją, a niezłą szarżę na prawej stronie boiska popisał się Kun.

78'
Kelemen otrzymał kolejną okazję na pokazanie swoich umiejętności. Silny strzał z ostrego kąta oddał Arkadiusz Reca, a kąśliwie lecącą piłkę, skutecznie przed siebie sparował Kelemen.

77'
Spotkanie trochę mniej dynamiczne zrobiło się po przerwie. Brakuje czystych szans bramkowych.

76'
7138. widzów zgromadzonych na płockim stadionie.

74'
Zmiana. Maciek Górski za Romanchuka.

73'
Roszada w składzie gospodarzy. Arkadiusz Reca w miejsce Merebashviliego.

71'
Podopieczni Marcina Kaczmarka bez zarzutu radzą sobie z rzutami rożnymi ze strony Jagiellonii Białystok. Przed momentem gracze Michała Probierza podjęli próbę zaskoczenia Kiełpina od stałego fragmentu.

69'
żółta kartka Marek Wasiluk z wielką zawziętością grał o futbolówkę z Kante. Sędzia Gil uznał, że całe zdarzenie klasyfikuje się na karę w postaci żółtego kartonika.

68'
Widać brak Konstantina Vassiljeva. Gościom przypadałby się ktoś, kto umiałby rozegrać.

66'
10:12. Tak wygląda statystka, która odnosi się do ilości popełnionych fauli.

64'
Kante czeka na swoją szansę! Były snajper przed momentem był bliski przejęcia znakomitego crossu od kolegi z drużyny. Do pełnego przyjęcia zabrakło paru centymetrów.

62'
Zmianę przeprowadził Marcin Kaczmarek, coach gospodarzy. Za Krivtsa na plac gry wszedł Rogalski.

62'
Niebezpiecznie dla gości swoje akcje na skrzydłach buduje Wisła Płock. Przed chwilą, Kun nieźle minął rywala na lewej stronie, a potem próbował dograć na głowę Kante. Zabrakło trochę precyzji.

60'
Frankowski uratował Jagiellonię! Pomocnik w ostatniej chwili przeciął dośrodkowanie Kante z prawej flanki. Na piłkę od Hiszpana czekał Merebashvili.

58'
"Jaga" męczy płocczan na obu skrzydłach boiska. Duży wkład wnosi wprowadzony niedawno Khomchenovskiy.

57'

55'
Nieprzepisowo o górną piłkę walczył Frankowski. Były piłkarz Lechii niewłaściwie opierał się na skaczącym Stępińskim.

54'
żółta kartka Dominik Furman ukarany kartką za popełnienie faulu taktycznego.

54'
Zmiana. Khomchenovskiy za Mackiewicza.

53'
Furman na "nos" zagrał z rzutu wolnego w kierunku Kante. Snajper złożył się do efektownego woleja, ale... nie trafił w piłkę.

52'
Faul w realizacji Łukasza Burligi. Merebashvili został powalony na murawę.

50'
Kante ambitnie wypracował sobie miejsce do oddania strzału z dystansu. Ale zagranie w wykonaniu Hiszpana okazało się bardzo przewidywalne dla Kelemena.

49'
Marien Kelemen pewnie schwytał piłkę po zgraniu jej przez zawodnika Jagiellonii. Romanchuk próbował dogrywać głową do kolegi.

48'
Gwizdek arbitra. Wisła Płock po jednym z przewinień zacznie grę od rzutu wolnego.

46'
Czy Jagiellonia dogoni Wisłę Płock? Na to i na kilka innych pytań odpowie druga połowa, którą przed chwilą wznowiliśmy.

45+3'
Koniec pierwszej części!
Wisła Płock nieoczekiwanie prowadzi z faworyzowaną "Jagą". W mojej ocenie, to ekipa z województwa podlaskiego sprawiała lepsze wrażenie.
Michał Probierz będzie musiał sobie radzić bez gwiazdy, Konstantina Vassiljeva.

45+2'
Karol Mackiewicz zaliczył centrę, która ostatecznie wyglądała na strzał. Asekuracyjnie lot piłki śledził Kiełpin. Według powtórek gościom należał się korner, bo ostatni piłkę dotknął bramkarz.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

44'
Przewinienie w wykonaniu Szymonowicza. Stoper beniaminka przekroczył przepisy w środkowej strefie boiska.

43'
Kante bardzo dobrze zachował się w defensywie. Napastnik Wisły efektowną i efektywną główką oddalił zagrożenie od bramki Kiełpina.
Tomasik wrzucał futbolówkę z rzutu wolnego.

41'
Bramka dla Płocka powstała od niezłego dośrodkowania piłki z narożnika boiska.

40'
1:0! Wisła Płock mistrzem stałych fragmentów!
Ogromny chaos w polu karnym Jagiellonii. Do bezpańskiej piłki dopadł Iliev i z paru metrów wpakował futbolówkę do pustej bramki.

38'
Z dystansu starał się Fedor Cernych. Kiełpin nie mógł się jakoś denerwować, ponieważ futbolówka poszybowała wysoko nad jego bramką.

36'
Kelemen z pierwszą poważniejszą interwencją! Doświadczony bramkarz skutecznie wyciągnął niezły strzał Ilieva z okolic pola karnego.
Piłka nie zmierzała w światło bramki, ale i tak Kelemen ją sparował.

34'
żółta kartka Zagotowało się w środku pola. Romanchuk ukarany żółtą kartką za niebezpieczną nakładkę na Kuna.

32'
Jak pech, to pech...

30'
Widać ambicję w działaniach podopiecznych Michała Probierza.

28'
Poza uderzeniem Vassiljeva ze stałego fragmentu gry, to raczej nie doczekaliśmy się jakiegokolwiek zagrożenia pod którąś bramką.

27'
Frankowski nie wytrzymał wielkiego ciśnienia. W czasie interwencji (dobrej) nieprzepisowo atakowany był Stępiński.

25'
Zmiana. Karol Świderski zastąpił kontuzjowanego Vassiljeva.

24'
W ofensywie jak na razie, bardziej aktywna jest ekipa Michała Probierza.

22'
Vassiljev chyba zejdzie z placu gry. Uraz jest chyba bardziej poważniejszy niż prognozowano.

20'
Kiełpin pewnie wyłapał głęboką wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Młody zawodnik mógł trochę lepiej zagrać w kierunku klubowych partnerów.

18'
Cernych próbował finalizować podanie Frankowskiego z lewej flanki. Przed najprawdopodobniej stratą gola przez gospodarzy wyratował Bozić, który ładnie przyblokował snajpera.

17'
Soczysta i bardzo groźna próba z rzutu wolnego w realizacji Vassiljeva. Nieprzyjemny strzał z ogromnymi problemami sparował Kiełpin.

16'
Mackiewicz przewrócony przez gracza ofensywnego gospodarzy. Rzut wolny dla Jagiellonii Białystok.

14'
Marek Wasiluk faulował w pobliżu własnej szesnastki. Będzie realna szansa na stworzenie zagrożenia pod bramką Kelemena.

13'
Vassiljev wrócił na boisku i od razu wykonał stały fragment gry. Ale piłkarz z Estonii nie zaskoczył przeciwników. Dobrze ustawiony blok defensywny.

11'
Frankowski wytrącony z biegu przez Stępińskiego. Przewinienie taktyczne może dużo kosztować jego kolegów.

11'
Przyjezdni przez pewien czas będą musieli sobie radzić bez Vassiljeva.

9'
Uraz zawodnika gości. Konstantin Vassiljev aktualnie opatrywany przez medyków swojego klubu.

8'
Szymiński nieźle przerwał groźny kontratak "Jagi". Vassiljev podaniem z prawego skrzydła usiłował dogrywać do wbiegającego Cernycha.

7'
Szybko rozegrany rzut wolny przez Jagiellonię. Tomasik spróbował zaskoczyć Kiełpina z kilkudziesięciu metrów, ale jego próba powędrowała wysoko nad poprzeczką.

5'
Zbyt dużo siły użył Vassiljev w czasie podania z lewego skrzydła. Piłka po jego dotknięciu opuściła plac gry. Szkoda tej akcji, bo kilku jego kolegów było nieźle ustawionych.

4'
Mackiewicz wywalczył rzut rożny. Pomocnik próbował minąć Stefańczyka na lewej flance boiska.

3'
Słabe dośrodkowanie w wykonaniu Vassiljeva. Zagranie Estończyka bez większego problemu zostało zablokowane przez dobrze ustawionego rywala.

2'
Krivets popełnił faul na Grzybie.

1'
Przypominam, że sędzią dzisiejszego spotkania jest Paweł Gil.

*'
Gramy w Płocku!

*'

*'
Kibice gości szczególnie liczą na kolejny błysk piłkarskiego geniuszu w wykonaniu Vassiljeva. Estoński pomocnik po pięciu seriach gier ma na koncie 5 goli. Taki dorobek bramkowy daje mu aktualnie pozycję lidera.

*'
Z kolei, Marcin Kaczmarek (szkoleniowiec "Nafciarzy"), postawił na takich piłkarzy

*'
Na taki model ustawienia swojej ekipy zdecydował się Michał Probierz.

*'
Prawdziwa gratka dla ludzi, którzy lubią wszelakie wyliczenia

*'
Waga nadchodzących zawodów jest naprawdę zacna

*'
5.kolejka LOTTO Ekstraklasy wielkimi krokami zbliża się do końca!
Ale zanim to się stanie, to przygotujemy dla Państwa relację z meczu: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online