Chelsea - West Ham United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
West Ham United
2 : 1

Courtois - Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta - Kante - Willian (80' Pedro), Matic, Oscar (85' Batshuayi), Hazard (85' Moses) - Costa.
Adrian - Antonio (52' Byram), Reid, Collins, Masuaku - Nordtveit (66' Payet) - Ayew (34' Tore), Noble, Kouyate, Valencia - Carroll

Mecze na żywo: Chelsea - West Ham United

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Piłkarze Chelsea bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Zawodnicy West Hamu przez większą część spotkania nie byli w stanie dorównać podopiecznym Antonio Conte. Tylko przez chwilę, po wyrównaniu, Młoty przejęli inicjatywę. Później ponownie do głosu doszli gospodarzy i to oni ostatecznie zdobywają trzy punkty.

Koniec! Antonio Conte w debiucie odnosi zwycięstwo!

90+5'
Będzie jeszcze rzut rożny dla Chelsea.

90+4'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ostatecznie piłka ląduje w rękach Courtoisa.

90+3'
żółta kartkaA teraz także dla Pedro.

90+2'
żółta kartkaŻółta kartka dla Maticia.

90+1'
Costa domaga się rzutu karnego po zderzenia z Masuaku, ale sędzia nie ma zamiaru wskazywać na wapno

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

89'
2:1! Ależ gol Costy! Niezwykle precyzyjny strzał reprezentanta Hiszpanii i Chelsea w końcówce wychodzi na prowadzenie!

87'
Bardzo blisko zdobycia gola był Costa po centrze Pedro. Brazylijczykowi zabrakło kilku centymetrów, aby dopiąć swego.

86'
Ależ bliscy zdobycia bramki byli teraz podopieczni Antonio Conte. Strzał Pedro przeszedł tuż obok słupka.

85'
Dwie roszady w zespole Chelsea. Plac gry opuszczają Oscar i Hazard. W ich miejsce pojawili się Batshuayi i Moses

84'
Ryzykowny faul Kante, który ma już na swoim koncie żółtą kartkę. Sędzia nie decyduje się na pokazanie kolejnej Francuzowi.

82'
Carroll domaga się odgwizdania faulu, ale arbiter nie ma zamiaru przychylać się do jego protestów.

80'
Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Williana pojawia się Pedro.

79'
Matić nieprzepisowo powstrzymany przez Kouyate.

78'
Faul w ofensywie zawodników gości.

77'
1:1! Collins doprowadza do wyrównania! Obrońca gości wykorzystał zamieszanie w polu karnym Chelsea i wolejem wpakował piłkę do siatki.

76'
Uderzenie reprezentanta Francji zostało zblokowane przez mur. Futbolówka wychodzi na rzut rożny.

75'
Do piłki podchodzi Payet.

74'
Nieodpowiedzialny faul Azpilicuety na Carrollu tuż przed szesnastką gospodarzy. Rzut wolny.

72'
Jak pokazuje powtórka, Chelsea powinna mieć rzut karny, po tym jak jeden zawodników gości zablokował strzał Brazylijczyka ręką. Kolejny błąd sędziego w tym spotkaniu.

71'
Sam poszkodowany postanowił spróbować zaskoczyć bramkarza West Hamu. Trafił jednak tylko w mur.

70'
Oscar został sfaulowany tuż przed polem karnym gości.

69'
Dośrodkowanie Francuza wybijają defensorzy gospodarzy..

68'
Rzut wolny dla gości. Do piłki podchodzi Payet.

67'
Kiepskie przyjęcie Adriana. Próbował to wykorzystać Costa, ale jedynie sfaulował golkipera gości. Arbiter nie pokazał mu drugiej żółtej kartki, choć miał jak najbardziej podstawy, aby to zrobić.

66'
Ostatnia korekta w składzie West Hamu. Z placu gry schodzi Nordtveit. Na boisku melduje się Payet.

65'
Zbyt mocne podanie do Williana, który nie dał rady opanować futbolówki.

64'
Terry doszedł do główki, ale nie trafił w bramkę.

63'
Świetny odbiór Maticia, który dobrym podaniem uruchomił Williana. Brazylijski skrzydłowy oddał strzał, ale znakomicie obronił to Adrian. Rzut rożny.

62'
Taktyczny faul Oscara, ale obyło się bez kartki.

61'
Oscar nieprzepisowo zatrzymany przez Nordtveita.

60'
Przewaga gospodarzy jest coraz bardziej widoczna, teraz niebezpieczne podanie Costy do Williana przeciął Musuaku.

59'
Oscar ostro powalczył z Musuaku, ale autu wznowi West Ham.

58'
Kolejna dobra akcja Chelsea, rzut rożny wywalczył Oscar.

57'
Kouyate został zatrzymany przez Ivanovicia.

56'
Strzał Kante zza pola karnego został zablokowany.

55'
Znakomita interwencja Kante, który zatrzymał Carrolla.

54'
Teraz Costa próbował się przebić, ale został powstrzymany przez obrońców drużyny West Hamu.

53'
Rzut wolny w środku pola dla Chelsea, po faulu na Coscie.

52'
Druga zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Antonio, a w jego miejsce pojawił się Byram.

51'
Strata Nordtveita w środku pola, piłkę przejął Matić, podał do Williana, a ten wystawił futbolówkę Hazardowi, który niepotrzebnie próbował najpierw przyjmować, co spowodowało stratę.

49'
Zdobyta bramka podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy dążą teraz do zdobycia kolejnego gola.

47'
Hazard uderza bardzo pewnie, pod poprzeczkę! 1:0 dla gospodarzy!

46'
żółta kartkaRzut karny dla Chelsea! Antonio sfaulował Azpilicuetę. Sędzia wskazuje na wapno i pokazuje obrońcy West Hamu żółtą kartkę. Chwilę wcześniej Costa był bliski zdobycia gola, ale jego uderzenie zatrzymał Adrian.

46'
Szkoleniowcy obu zespołów nie zdecydowali się na żadne zmiany.

45'
Druga część meczu rozpoczęta!

*'
Początek drugiej połowy już za kilka minut.

Przerwa! Sędzia zaprosił piłkarzy obu drużyn do szatni. Spotkanie w pierwszej połowie było przez większość czasu dosyć wyrównane, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Pod koniec jednak gospodarze przejęli inicjatywę i tylko brak skuteczności powoduje, że podopieczni Antonio Conte jeszcze nie objęli prowadzenia w tym meczu. Czy przełamią się w drugiej połowie? A może to West Ham odniesie zaskakujące zwycięstwo nad jednym z kandydatów do mistrzostwa? Odpowiedź nadejdzie już za niecały kwadrans.

45+3'
Kolejna centra Brazylijczyka i do strzału głową doszedł Azpilicueta. Piłka przeszła tuż obok słupka.

45+2'
Willian! Dobry strzał skrzydłowego Chelsea, znakomicie obronił jednak Adrian. Od rzutu rożnego gospodarze.

45+1'
Rzut wolny dla Chelsea w dogodnym do uderzenia miejscu.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Belg po raz kolejny świetnie przebił się po skrzydle, ale i tym razem jego dośrodkowanie zostało wybite przez obrońców gości.

44'
Wrzutka Williana wywołała spore zamieszanie w polu karnym, piłka została wybita na skrzydle, tam przed Kouyate wcisnął się Hazard, został faulowany przez zawodnika West Hamu i wywalczył rzut wolny.

43'
Rzut rożny dla gospodarzy po tym, jak podanie Ivanovicia zostało zablokowane.

42'
Do akcji ofensywnej podłączył się teraz Cahill. Ostatecznie gospodarze wywalczyli jedynie aut.

41'
Nordtveit zatrzymał Hazarda.

40'
Nie porozumiał się Oscar z Willianem i piłka wyszła na aut.

39'
Strata Maticia, ale po naprawił swój błąd.

38'
Costa! Strzał napastnika "The Blues" przeszedł tuż nad bramką.

37'
Willian dośrodkował w kierunku Costy, ale piłkę złapał Adrian.

36'
Hazard chciał uruchomić na skrzydle Ivanovicia. Podanie reprezentanta Belgii przeciął Valencia, który wrócił pod swoją bramkę, aby pomóc swoim defensorom.

34'
Tak też się dzieje. W miejsce byłego piłkarza Swansea wchodzi Tore.

33'
Ayew złapał uraz. Wygląda na to, że nie będzie w stanie kontynuować spotkania.

31'
Terry znakomicie przechwycił piłkę, podał do Hazarda, który przebiegł kilkadziesiąt metrów, wbiegł w pole karne, oddał strzał. Belg chybił nieznacznie.

30'
Ivanović dośrodkował wprost w ręce Adriana.

29'
Costa złapany na spalonym, choć arbiter mógł to puścić, ponieważ reprezentant Hiszpanii nie brał czynnego udziału w tej akcji.

28'
Hazard świetnie się przedarł po skrzydle, zacentrował w szesnastkę, ale futbolówka nie znalazła adresata.

27'
Ależ ostro powalczył teraz Kante, Francuz wywalczył aut na wysokości pola karnego "Młotów".

26'
Faul w ofensywie Valencii na Cahillu.

24'
Z boku boiska Ivanović.

23'
Bardzo wyrównane spotkanie, w którym ani jedna, ani druga drużyna nie może utrzymać przez dłuższy czas inicjatywy.

22'
Teraz mamy chwilowy okres niedokładności w zagraniach po obu stronach.

20'
żółta kartkaCosta za pretensje kierowane w kierunku sędziego otrzymał żółtą kartkę.

18'
Świetna akcja Hazarda, piłka trafiła do Oscara, który stracił piłkę, ale po chwili znowu ją odzyskał i wpadł w pole karne, gdzie został zatrzymany na granicy faulu przez Reida. Brazylijczyk domaga się wskazania na jedenastkę, ale arbiter nie decyduje się na to.

17'
Za mocne podanie w kierunku Antonio i piłka wyszła na aut.

16'
Zaskakujące zagranie Costy do Williana, które w ostatniej chwili zatrzymał Masuaku.

14'
Hazard! Uderzenie Belga przeszło wysoko nad poprzeczką.

13'
Słaba centra Williana, choć gospodarze wznowią grę z boku boiska.

12'
Bardzo ładna akcja gości, zakończona groźnym strzałem Ivanovicia. Tylko rzut rożny.

11'
Costa domaga się podyktowania rzutu wolnego, ale arbiter nie przychyla się do sugestii Brazylijczyka.

10'
Wrzutka Azpilicuety nie dotarła do żadnego zawodnika gospodarzy.

9'
Ręką zagrał Valencia, co dostrzegł sędzia i przerwał grę.

8'
Costa popędził z futbolówką na połowę gości, jednakże pod koniec został zatrzymany przez obrońców West Hamu.

8'
Zamieszanie przed szesnastką Chelsea, ostatecznie na uderzenie z dystansu zdecydował Noble. Kapitan "Młotów" nie stworzył jednak zagrożenia.

6'
Groźna wrzutka, lecz arbiter odgwizdał przewinienie w ofensywie. Piłka dla podopiecznych Antonio Conte.

5'
Cahill sfaulował Carrolla tuż przed polem karnym Chelsea. Od rzutu wolnego Valencia.

5'
Masuaku próbował przedrzeć skrzydłem. Wyjechał jednak z piłką na aut.

3'
żółta kartkaTaktyczny faul Kante na Carrollu. Żółta kartka dla nowego pomocnika "The Blues".

3'
Nie najlepsze dośrodkowanie Williana, ale i tak z boku grę wznowi Chelsea.

2'
Costa faulowany przez Collinsa. Stały fragment gry dla gospodarzy.

1'
Zaczynamy!

*'
Piłkarze obu zespołów właśnie wychodzą na murawę.