Dundalk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dundalk
0 : 2

Rogers - Gannon, Barrett, Boyle, Massey - Mountney (64' Finn), Shields (77' Benson), O'Donnell, Horgan - McEleney - McMillan (79' Kilduff)
Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Odjidja Ofoe (76' Kopczyński), Jodłowiec, Moulin - Kucharczyk, Nikolić (82' Prijović), Langil (88' Aleksandrow)

Mecze na żywo: Dundalk - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję ślicznie sympatykom piłki nożnej i nie tylko, że razem ze mną śledzili grę Legii.
Życzę spokojnej nocy.

90+4'
Legia Warszawa wykonała ogromny krok w drodze do piłkarskiego raju!
Oczywiście można mieć pretensje o styl, ale to w tej chwili jest zupełnie nieważnego. Graczom z Irlandii szalenie trudno będzie odrobić dwubramkową stratę z pierwszego spotkania.

90+4'
0:2! Marzenia kibiców z Polski mogą się spełnić!
Fenomenalnym zagraniem wykazał się Tomasz Jodłowiec. Wymarzone podanie przejął Prijović i w sytuacji sam na sam z bramkarze, zagrał efektowną podcinką.

90+2'
Przyjezdni z kornerem. Krótko rozegranie piłki w wykonaniu najlepszej polskiej drużyny z poprzedniego sezonu.

90+1'
Legia bardzo mądrze. Polska drużyna szanuje piłkę. Każda sekunda pracuje na ich sukces.

90'
Pierwszy mecz IV rundy el. LM zostało przedłużone o trzy minuty.

89'
Kilduff mógł wykorzystać niefrasobliwość Legii w defensywnie. Napastnik wziął ogromny zamach, a potem konkretnie kopnął z kilkunastu metrów. Do realizacji zabrakło precyzji - piłka powędrowała w trybuny.

88'
Aktywny był Langil. Jego miejsce na boisku zajął Aleksandrow.

87'
Malarz z bardzo dobrym wyjściem z bramki. Hlousek się przeliczył i doprowadził do tego, że Kilduff mógł dotrzeć do prostopadłego podania od kolegi.
Fartownie dla polskich kibiców, ta sztuka się nie udała.

85'
Ostatnie minuty pewnie upłyną pod znakiem gry na aferę ze strony irlandzkiej drużyny.
Legia powinna bardzo uważać na ataki rywali.

83'
Lewczuk bardzo dobrze ustawiony w swojej szesnastce. Defensor przy pomocy swojej głowy skutecznie wyjaśnił sytuację po centrze z prawego skrzydła.

82'
Coś w składzie postanowił zmienić Hasi. Prijović w miejsce Nikolicia. Węgier dzisiaj wykonał swoje zadanie.

80'
Sytuacja kontrowersyjna w polu karnym Legii. Łukasz Broź skutecznie powstrzymał skaczącego Kilduffa. Kibice z Irlandii próbowali głośnymi okrzykami wymusić jedenastkę od arbitra.

79'
Zmiana. Kenny postawił wszystko na jedną kartkę. Kilduff na plac gry wszedł za McMillana.

77'
Trener gości ma jeszcze dwie zmiany do wykonania. Z kolei Kenny, szkoleniowiec gospodarzy, ma już tylko jedną korektę do przeprowadzenia w składzie.

77'
Zmianę również przeprowadził trener Dundalk. Shields zastąpiony przez Berona.

76'
Michał Kopczyński zmienił Ofoe.

75'
Kornery jak na razie nie są znakiem firmowym Legii. Każda próba zagrożenia z narożnika kończy się fiaskiem.

73'
Dominację swojej drużyny próbował udokumentować Igor Lewczuk, oddając mocny strzał zza pola karnego. Ambicja warta pozazdroszczenia, ale już wykonanie raczej nie olśniło polskich kibiców.

72'
Mistrz Polski w posiadaniu futbolówki.

70'
Z perspektywy kibiców z Warszawy!

69'
żółta kartka Jest faul taktyczny, to jest i żółta kartka! Adam Hlousek za swój spóźniony odbiór piłki został upomniany kartonikiem. Na nic się dały prośby w stronę sędziego.

67'
Rogers popisał się dobrą obronę. Goalkeeper pewnie sparował bardzo silną i dokładną futbolówkę, którą z kilkudziesięciu metrów kopnął Tomasz Jodłowiec.
Przyjezdni dążą do podwyższenia rezultatu!

67'
Langil pogroził Dundalk! Francuski piłkarz posłał soczystą próbę z dystansu. Futbolówka dostała niezłej rotacji, ale ostatecznie wylądowała nad bramką.

65'
Michał Kucharczyk blisko zamknięcia ciekawego wgrania od Langila. W odpowiednim momencie zareagowali obrońcy, wybijając piłkę poza boisko.

64'
Trener gospodarzy musi walczyć o wynik. Finn zameldował się na murawie, a z perspektywy ławki rezerwowej końcówkę meczu obejrzy Mountney.

63'
Na kolejnym ofsajdzie znalazł się gracz warszawskiej Legii. Tym piłkarzem okazał się Nemanja Nikolić.

61'
Głośny gwizdek arbitra. To była sygnalizacja pozycji spalonej, na której w momencie podania był Łukasz Broź. Sędzia główny decyzję konsultował z arbitrem liniowym.

60'
Mogło dojść do podwyższenia!
Akcję z prawej flanki finalizować starał się Michał Kucharczyk. Skrzydłowy nieźle obrócił się z piłką i kropnął z kilkunastego metra. Huknięcie z niemałymi problemami wybronił Rogers.

59'
Nawet nieźle rzut wolny wykonał Horgan. Bezpośrednia próba z kilkudziesięciu metrów powędrowała wprost w rękawice Arkadiusza Malarza.
Zbyt mało siły włożone w uderzenie.

57'
Igor Lewczuk nie wyrobił się z umiejętnym wejściem na piłkę. Jego nieudane zagranie miało miejsce w pobliżu pola karnego Legii Warszawa.

56'
0:1! Legia wyszła na prowadzenie!
Fachowo wybita jedenastka przez Nikolicia. Płaski strzał w lewy sektor bramki okazał się nie do obrony dla Rogersa, który wybrał inny kierunek.

54'
Rzut karny dla Legii!
Zagranie piłki ręką we własnym polu karnym zaprezentował Boyle. Stoper za wszelką cenę blokował strzał Ofoe z kilkunastu metrów. Gdyby nie nieczysta interwencja, to pewnie padłby gol.

53'
Michał Pazdan wbrew obowiązującym przepisom zatrzymał rozpędzonego McMillana.

51'
Kibice Dundalk reklamowali rękę Hlouska. Jak patrzyłem na całą sytuację, to uważam, że doświadczony obrońca popisał się skutecznym blokiem dośrodkowania z prawego skrzydła.

50'
Shields dobrze powstrzymał będącego w akcji ofensywnego Moulina. Gracz z Francji nie mógł sobie poradzić z klęską w indywidualnym starciu i sfaulował rywala.

49'
Irlandczycy się rozpędzili. Horgan podjął próbę z dystansu. Strzał zmierzający w lewy, dolny róg z pełnym spokojem wychwycił bramkarz Legii.

48'
Shields wygrał bój o zagranie od Horgana. Zawiesinę z głębi pola karnego pewnie w koszyczek wyłapał Arkadiusz Malarz.

46'
Dundarlik oraz Legia rozpoczęły drugą część meczu w niezmienionych składach.

46'
Po kwadransie przerwy należy wrócić do rzeczywistości.

Wyniki na innych stadionach.

45'
Mamy gwizdek, który sygnalizuje, że pierwsza odsłona dobiegła końca!
Legia Warszawa jak na razie zawodzi. Dużo niedokładności po obu stronach.
Na plus trzeba odnotować ogromną zawziętość w środkowej części boiska oraz liczne próby dośrodkowań na pole karne.
Czy Legia poprawi się w ofensywie? Odpowiedź powinniśmy dostać za kwadrans, czyli wtedy, kiedy rozpocznie się druga połowa.

44'
Pewnie strefę zabezpieczył Michał Pazdan. Soczysty wślizg uchronił Legię przed być może wielkim zagrożeniem.

43'
żółta kartka Ofoe nie popisał się wielką dynamiką. Defensywny pomocnik nieprawidłowo zatrzymał dobrze zapowiadający się atak Dundalik.

42'
Pozycja spalona McMillana. Dosyć przytomnie zachował się blok defensywny ekipy Hasiego.

40'
Gwizdy na stadionie. Michał Pazdan sprowadził rywala do parteru. Arbiter główny uznał, że żółta kartka w tym przypadku będzie niepotrzebna.

39'
Słaba wgranie piłki przez Kucharczyka. Boyle efektownym zagraniem klatką piersiową przejął lecącą piłkę.

38'
Zagotowało się pod szesnastkę polskiego klubu! Mountney zagrał kapitalne prostopadłe podanie w pobliże bramki. Mcmillan już przymierzał się do silnego uderzenia, ale w porę wślizgiem go strofował Lewczuk.

36'
Dokładność! Słowo - klucz! Klub z Warszawy jest bardzo nieprecyzyjny pod polem karnym Rogersa.

35'

32'
Langil ponownie dośrodkowywał z prawego sektora boiska. Francuz w czasie zagrania powinien bardziej skupić się precyzję, a nie na sile. Niestety, nowy gracz gości postawił na to drugie.

30'
Ostra walka w powietrzu pod bramką Malarza. Igor Lewczuk poniósł stratę zdrowotną po starciu z Barrettem.
Pan Aytekin zdecydował, że gra musi zostać przerwana.

29'
Hlousek dobrze zaangażował się w sytuację ofensywną Legii. Kibice również mieli nadzieję na dobry rozwój sytuacji, jednak sędzia liniowy zasygnalizował spalonego.
Można polemizować...

27'
Ofoe według arbitra przekroczył przepisy w okolicach centrum boiska. Ja uważam, że nowy gracz Legii walczył o piłkę z Horganem w pełni przepisowo.
Decyzja sędziego była inna.

25'
Michał Kucharczyk soczyście huknął zza pola karnego. Ładne zgranie zaprezentował nam Nikolić, a sytuację silnie próbował kończyć skrzydłowy Legii, ale piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

24'
W Irlandii pada. Piłkarze obu ekip często tracą kontrolę na boisku. Oglądamy dużo wywrotek.

22'
Langil przepięknie chciał centrostrzałem zaskoczyć Rogersa. Bramkarz Dundalik mimo wiedzy, że piłka nie minie linii bramkowej, to i tak ją sparował na bezpieczne miejsce.

20'
Nikolić miał wizję technicznego rozwiązania sytuacji podczas rzutu wolnego. Niestety, ale piłka nie minęła dobrze ustawionego muru.

19'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka dla O'Donnella. Kapitan Dundalik bez pardonu zatrzymał fenomenalną szarżę w wykonaniu Ofoe.

18'
Langil dogrywał piłkę z prawej flanki boiska. Wgranie zostało oczywiście łatwo zblokowane, ale jak na razie, Francuz się wyróżnia piłkarsko.

17'
Słychać gwizdek sędziego. Langil przetrzymywał Horgana za koszulkę.
Zasłużony rzut wolny dla gospodarzy dzisiejszych zawodów.

15'
Adam Hlousek efektownym zagraniem głową odbił piłkę, którą zacentrował jeden z rywali. Kibice Dundalik dużo więcej obiecywali sobie po stałym fragmencie gry.

14'
Moulin po raz kolejny upomniany przez arbitra głównego. Nowy nabytek mistrza Polski złamał reguły w środku pola.

12'
Gospodarze przed kolejną szansę. Przed chwilą oglądaliśmy próbę z dalszej odległości. Niekryty McEleney oddał niecelny strzał na bramkę.
Arkadiusz Malarz spokojnym wzrokiem patrzył, jak piłka frunęła na trybuny.

11'
Ambicją i głębokim pressingiem od początku popisują się zawodnicy z Wysp Brytyjskich.

10'
Arkadiusz Malarz bliski zaskakującej kapitulacji! Doświadczony goalkeeper był bliski przelobowania z lewego skrzydła boiska. Horgan nie zbyt czysto wrzucił futbolówkę. Ona zmierzała pod poprzeczkę bramki gości.

8'
Piękny widok

7'
Błąd w rozegraniu piłki przez Legię mógł się źle skończyć. Horgan świetnie przechwycił futbolówkę po nieudolnym podaniu w wykonaniu Pazdana. Błąd kompana z defensywny sprawnie naprawił Adam Hlousek.

5'
Massey skutecznie zainterweniował na prawej flance boiska. Moulin miał przepiękne plany, by dośrodkować na głowę Nikolicia.

4'
Nemanja Nikolić spalił świetnie obiecującą się akcję. Węgierski napastnik próbował opanować prostopadłe podanie od Langila.

3'
Sędzia odgwizdał przewinienie w środkowej strefie boiska. Arbiter upominał słownie Moulina.

2'
Groźnie zrobiło się pod bramką Malarza! McMillan efektownie wybił się w powietrzu, aby domknąć zagranie z prawego skrzydła boiska. Dobry strzał poleciał jednak wysoko nad poprzeczką.

*'
Czy Legia się przybliży do celu? Na to i na kilka innych pytań odpowiedź poznany za kilkadziesiąt minut! Zaczynamy!

*'
Hymn Ligi Mistrzów. Mamy nadzieję, że piłkarze Legii jeszcze parę razy go usłyszą.

*'
Obie ekipy pod kątem ustawienia na placu gry

*'
Ekipa ze stolicy Polski w poprzedniej kolejce ligowej przegrała 0:1 z Górnikiem Łęczna.