Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 0

Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Babiarz, Jovanović - Misiak (84' Juhar), Kupczak, Gutkovskis - Kędziora (72' Stefanik)
Putnocky - Kędziora Arajuuri, Bednarek, Kadar - Trałka (78' Jevtić), Tetteh - Makuszewski (45' Formella), Majewski, Pawłowski - Robak (76' Kownacki).

Arajuuri (58.) żółta kartka
Bednarek (82.) żółta kartka
Putiwcew (82.) żółta kartka
Pleva (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Pomimo tego, że spotkanie przez większość czasu było wyrównane, to pod koniec zdecydowaną przewagę mieli goście. Efektu bramkowego jednak nie było.

Koniec meczu. Bezbramkowy remis.

90+5'
Wrzutka nie przyniosła większego zagrożenia.

90+4'
żółta kartkaBardzo brzydki faul Plevy na Kownackim. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy i rzut wolny dla gości.

90+3'
Bednarek! Świetny strzał głową młodego obrońcy Lecha, jednak jeszcze lepiej interweniował Pilarz.

90+2'
Pawłowski świetnie wyprzedził dwóch zawodników "Słoni", pobiegł z piłką pod pole karne, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez obrońców.

90+1'
Sędzia doliczył aż pięć minut.

90+1'
Rzut rożny dla gospodarzy. Majewski znakomicie ustawił się na linii bramkowej i wybił piłkę.

90'
Arajuuri w ostatniej sekundzie naprawił błąd Bednarka, po którym Gutkovskis mógł wyjść sam na sam z Putnocky'm.

88'
Aut dla Lecha na wysokości pola karnego Bruk-Betu.

86'
Kownacki nie doszedł w dobrej sytuacji do piłki i ta wylądowała w rękach Pilarza.

85'
Minimalnie za mocne podanie Kadara do Pawłowskiego.

84'
Czesław Michniewicz decyduje się na drugą zmianę. Plac gry opuszcza Misiak, a w jego miejsce wszedł Juhar.

83'
Strzał Misiaka prosto w mur.

82'
żółta kartkaBednarek nieprzepisowo zatrzymał Gutkovskisa. Obrońca Lecha otrzymał żółtą kartkę.

81'
Rzut rożny dla gości. Gwizdek sędziego Marciniaka przerywa grę, bo arbiter dopatrzył się przewinienia w ofensywie piłkarzy Jana Urbana.

80'
Formella! Skrzydłowy Kolejorza trafił w słupek!

79'
Ładna akcja Lecha, wrzutka Formelli dotarła do Kownackiego, ale ten nie pokonał Pilarza.

78'
Ostatnia zmiana w drużynie Jana Urbana. Plac gry opuszcza Trałka. Jego miejsce zajmuje Jevtić.

77'
Babiarz chciał długim podaniem wyłożyć piłkę Gutkovskisowi. Łotysza uprzedził Putnocky.

76'
Druga zmiana w zespole gości. W miejsce Robaka pojawia się Kownacki.

74'
Faul Jovanovicia na Trałce. Kapitan Kolejorza nie może się podnieść po tym starciu.

73'
Misiak sfaulowany przez Kadara. Stały fragment gry dla gospodarzy. Dobrze piąstkuje Putnocky.

72'
Zmiana w drużynie Czesława Michniewicza. Boiska opuszcza Kędziora, a w jego miejsce Stefanik.

71'
Duże nieporozumienie pomiędzy Kędziorą a Formellą umożliwiło dojście do piłki Plevie. Lewy obrońca oddał strzał, ale nie trafił w bramkę.

69'
Pilarz! Świetna interwencja golkipera Bruk-Betu ratuje gospodarzy przed stratą bramki po strzale Majewskiego.

68'
Piłka w rękach Putnocky'ego.

67'
Aut dla gospodarzy na wysokości szesnastki gości.

66'
Na spalonym złapany Majewski.

65'
Misiak! Groźny strzał skrzydłowego "Słoni". Futbolówka przeszła kilka centymetrów obok słupka.

64'
Trałka uderzył zza pola karnego. Pomylił się znacznie, o jakieś dwa metry.

63'
Centra Robaka nie trafiła do nikogo.

62'
Rzut rożny dla Bruk-Betu. Piłka ląduje w rękach bramkarza Lecha.

60'
Druga połowa niespecjalnie różni się od pierwszej - niewiele dogodnych okazji po obu stronach do zdobycia bramki.

59'
Bednarek w ostatniej chwili zablokował Kędziorę.

58'
żółta kartkaArajuuri ostro wyciął Jovanovicia. Żółta kartka dla Fina.

58'
Niecelne zagranie Pawłowskiego zakończyło dobrą akcję Lecha.

57'
Nieprzepisowo został powstrzymany Tetteh.

56'
Strata Formelli.

55'
Robak wzięty w kleszcze i stracił piłkę.

54'
Przyzwoity strzał Misiaka przeszedł metr nad bramką Putnocky'ego.

52'
Kadar przepychał się z Gutkovskisem w polu karnym. Arbiter słusznie nie decyduje się na podyktowanie jedenastki. Po chwili Babiarz został podcięty przez Trałkę i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

51'
Zbyt mocne podanie w kierunku Misiaka i grę wznowi Putnocky.

50'
Robak nawinął pierwszego obrońcę, ale zabrakło mu sił i stracił piłkę.

49'
Zablokowany strzał Majewskiego.

48'
Mocna centra Formelli w pole karne. Nikt nie przeciął tego podania. Po chwili Pawłowski próbował dośrodkować, ale futbolówkę wybili defensorzy gospodarzy.

47'
Tetteh nieprecyzyjnie podał w kierunku Kędziory, jednak przy piłce wciąż jest Lech.

46'
Dobry przechwyt Kadara zatrzymał niebezpieczne podanie w kierunku Gutkovskisa.

45'
Druga połowa rozpoczęta! Jan Urban zdecydował się na jedną zmianę. Miejsce Makuszewskiego zajmuje Formella.

*'

Do tej pory niewiele działo się na boisku. Poza groźnymi strzałami Majewskiego i Pawłowskiego, nie było większego zagrożenia pod obiema bramkami. Pomimo, że przez większość czasu było to spotkanie wyrównane, to pod koniec inicjatywę przejęli goście. Początek drugiej części meczu za niecały kwadrans.

45+1'
Korner dla Bruk-Betu.

45'
Fryc od autu.

44'
Dobrze interweniuje Arajuuri.

44'
A teraz rzut rożny dla gospodarzy.

43'
Po raz kolejny stały fragment gry nie wywołał niebezpieczeństwa pod bramką Pilarza.

42'
Robak długo zbierał się do strzału i ostatecznie został zablokowany. Rzut rożny dla gości.

41'
Kupczak odbiera piłkę Pawłowskiemu, ale po chwili źle zagrywa i aut dla gości.

40'
Niezła wrzutka Kadara nie znalazła adresata.

39'
Kadar znakomicie uruchomił Pawłowskiego, skrzydłowy podbiegł pod pole karne i zdecydował się na techniczny strzał. Pilarz po raz kolejny świetnie broni.

38'
Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia.

37'
Majewski! Ależ to byłaby bramka, gdyby nie interweniował Pilarz! Golkiper odbił także dobitkę Kędziory. Rzut rożny.

36'
Osyra wybija na aut na blisko szesnastki gospodarzy.

34'
Próbował jeszcze Tetteh podawać do Pawłowskiego, jednakże Ghańczyk przeliczył się z siłą.

33'
Ostro powalczył Kędziora, przechwycił piłkę i wystawił ją Majewskiemu. Uderzenie pomocnika gości zostało jednak zablokowane.

31'
Niedokładna wrzutka Pawłowskiego.

30'
Niebezpiecznie było teraz w polu karnym Lecha. Wszystko skończyło się na aucie bramkowym. Rozpocznie Putnocky.

29'
Od bramki Pilarz.

28'
Pawłowski zdecydował się na strzał z dystansu. Chybił znacznie...

27'
Dużo niedokładności po obu stronach skutkuje niewielką ilością okazji bramkowych.

26'
Złe podanie Trałki spowodowało stratę. Gospodarzy nie wykorzystali jednak tej szansy i futbolówka znów po stronie gości.

25'
Arajuuri wybija futbolówkę po centrze Misiaka.

24'
Rzut wolny dla gospodarzy.

22'
Odrobinę za mocne podanie Jovanovicia w kierunku lewego skrzydła Bruk-Betu i piłka wyszła na aut bramkowy.

21'
Rzut wolny dla Kolejorza. Nie była to dobra wrzutka Majewskiego.

21'
Słabe przyjęcie Trałki i strata.

20'
Dobra akcja Lecha, zakończona wybitym dośrodkowaniem Kędziory. Od autu goście.

19'
Kędziora w środku pola sfaulował Jovanovicia.

18'
Trałka nie pozwolił dojść do piłki Babiarzowi i od bramki zacznie Putnocky.

18'
Robak złapany na spalonym.

17'
Łotysz jednak się pozbierał i wraca do gry.

16'
Gutkovskis nie może się podnieść po walce w powietrzu z Kadarem.

14'
Kadar zagrał w kierunku Robaka, jednak napastnik źle przyjął. Na jego szczęście, Lech cały czas utrzymuje się w posiadaniu futbolówki.

13'
Faul Kadara na Frycu. Obyło się bez kartki.

12'
Bardzo dobrze odwrócił się z futbolówką Majewski, ale przed szesnastką został zatrzymany.

11'
Niecelne podanie Kędziory trafiło do Pilarza.

10'
Prosta strata Pawłowskiego.

9'
Nic z tego nie wynikło i przy piłce goście.

8'
Aut dla "Słoni" na wysokości pola karnego Lecha.

7'
Zbyt mocny przerzut Pawłowskiego w kierunku Kędziory i grę z boku boiska wznowią podopieczni Czesława Michniewicza.

6'
Bednarek ładnie wyprowadził futbolówkę, ale późniejsze podanie w kierunku Pawłowskiego było niecelne.

5'
Zatrzymany Kędziora i aut dla Lecha.

4'
Długie podanie przejmuje Arajuuri.

3'
Zablokowane dośrodkowanie Makuszewskiego i piłka znowu w posiadaniu Bruk-Betu.

2'
Strzał ponad bramką Putnocky'ego.

1'
Faul Trałki na Babiarzu. Rzut wolny dla gospodarzy w dogodnym do bezpośredniego uderzenia.

1'
Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już są na murawie.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego za niecałe dziesięć minut.

*'

*'

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Baran, Ziajka, Stefanik, Stano, Kowal, Szarek, Juhar

*'
Wyjściowa jedenastka Bruk-Betu: Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva - Babiarz, Jovanović - Misiak, Kupczak, Gutkovskis - Kędziora

*'
Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Szymon Marciniak.

'
Skład Lecha Poznań:

'

'
Kibiców Lecha Poznań zachęcamy do polubienia fanpage'a na facebooku.

'
Zespół z Niecieczy zdobył do tej pory 9 punktów, a Lech Poznań tylko 4.

'
Początek meczu Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online