Levante - Valencia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Levante
Valencia
2 : 0

Navas- Pedro López, Navarro, Vyntra, Juanfran -Rubén(Ivanschitz), Diop (Jordi Xumetra), Simao, Sissoko - V. Casadesús, Barral(Barral)
Alves- Joao, R. Costa, Senderos, Bernat - J. Fuego(Araujo), D. Parejo, Feghouli, Vargas - Alcácer(Jonas),Cartabia(Piatti)

Mecze na żywo: Levante - Valencia

90+4'
Po ciekawym meczu Levante pokonuje Valencie 2-0. Dziękujemy za śledzenie relacji z meczu.

90+4'
Piłkarze Valencii nie potrafią pogodzić się z wynikiem co skutkuje żółtą kartką dla Joao Perreiry

90+4'
Koniec meczu! Levante wygrywa derby Walencji po golach rezerwowych -Angela i Ivanschitza.

90+3'
Kolejna znakomita interwencja bramkarza gospodarzy, tym razem po strzale z główki.

90+2'
Niezła próba gości z odległości, ale Navas wciąż na posterunku.

90'
Rzut rożny dla Valencii. W międzyczasie sędzia dolicza 4 minuty.

88'
Czerwona kartka! Pedro Lopez wylatuje z boiska! Brutalny atak obrońcy gospodarzy.

87'
Strzał Vargasa, ale zdecydowanie zbyt łatwy dla Keylora Navasa.

85'
Małę zamieszanie między piłkarzami obu drużyn w środku boiska. Z żółtą kartką wychodzą z niego Vargas i Simao.

84'
Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem piłka kończy w rękach Diego Alvesa.

82'
Żółta kartka dla Senderosa.

81'
2-0! Piękna akcja Levante i strzela inny zmiennik -
Ivanschitz.

80 '
Główka Jonasa po dośrodkowaniu Feghouliego obroniona przez Navasa.

78'
Ostatnia zmiana w Valencii. Wchodzi Araujo za Javiego Fuego.

77'
Kolejna akcja Valencii jednak dośrodkowanie aktywnego Jonasa wybite przez obrońców gospodarzy.

75'
Valencia próbuję odrobić straty, jednak niecelny strzał Jonasa.

71'
Kontrowersyjna sytuacja. Arbiter główny początkowo nie uznał gola dopiero po gorączkowych dyskusjach z sędzią liniowym przy asyście piłkarzy obu drużyn zdecydował się zmienić decyzję.

71'
Gol jendak uznany! Piękne wykończenie przez Angela .

70'
Spalony! Wydawało się, że Angel strzelił gola chwilę po wejściu na boisko jednak arbiter nie uznał gola.

69'
Podwójna zmiana. U gospodarzy schodzi Barral a w jego miejsce pojawia się Angel Rodriguez. Natomiast wśród gości za Fede wchodzi Pablo Piatti.

68'
Ładna próba akcji Joao Perreiry i Feghouliego jednak Keylor Navas zatrzymuje atak.

66'
Dośrodkowanie Vargasa jednak wybite przez Lopeza.

64'
Kolejna zmiana wśród gospodarzy. Wchodzi Ivanschitz za Rubena Garcie.

62'
Akcja Levante, uderza Barral, ale jedyne co udaje mu się ugrać to kolejny rzut rożny.

59'
Na tablicy wyników wciąż 0-0, być może najlepszy strzelec Valencii w tym sezonie Jonas odmieni ten stan rzeczy.

58'
Zmiana w Valencii. Jonas zastępuje Alcacera.

57'
Rzut wolny dla Valencii, jednak nieudane uderzenie.

56'
Kolejne upomnienie, tym razem dla Juanfrana.

54'
Żółta kartka dla Paco Alcacera.

53'
Rzut wolny dla Valencii kończy się groźnym strzałęm i skuteczną obroną Keylora Navasa.

51'
Pierwsza zmiana u gospodarzy, za Diopa wchodzi Jordi Xumetra.

49'
I po chwili korner po przeciwległej stronie boiska. Oba bez większego zagrożenia dla bramkarzy.

48'
Podobnie jak w pierwszej połowie kolejny rzut rożny dla Levante.

45'
Właśnie rozpoczyna się druga połowa meczu.

45+2'
Po pierwszej połowie ciekawa statystyka rzutów rożnych, 6-2 dla gospodarzy.

45+1'
Dani Parejo uderza w mur, a chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę.

45'
I kolejna żółta kartka. Faulował Sissoko, rzut wolny dla Valencii w okolicach 25 metra.

44'
Posypały się żółte kartki pod koniec pierwszej połowy - tym razem obdarowany został Papa Diop.

42'
Groźny strzał Sissoko po kolejnym kornerze Levante.

40'
Pierwsza żółta kartka podczas meczu dla R.Costy. Rzut wolny dla Levante.

39'
Faul Joao Perreiry pod polem karnym Levante..

37'
Groźny strzał Fede po rzucie rożnym, niewiele obok słupka.

36'
Tym razem uderza Joao Perreia, jednak piłka odbija się o obrońców. Rzut rożny dla Valencii.

35'
Uderzenie Feghouliego,jednak wysoko ponad bramką

34'
Mecz się odrobinę uspokoił, obie drużyny próbują zdobyć przewagę w środku pola.

30'
Ładna akcja prawym skrzydłem Valencii, jednak Navas z pomocą obrońców powstrzymuje dośrodkowanie.

28'
Zbyt mocne dośrodkowanie i Bernat nie dochodzi do piłki.

27'
Faul Barrala na Fede i rzut wolny dla Valencii w okolicach 30 metra od bramki Navasa.

26'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, tym razem Barral uderza obok bramki.

24'
Rzut rożny dla Levante, jednak Navarro nie daje rady skierować piłki w stronę bramki Alvesa.

23'
Na razie bardzo ciekawy i otwarty mecz w derbach Walencji.

21'
Chwilę później strzał Alcacera na bramkę Navasa minimalnie chybiony.

19'
Groźna akcja w polu karnym Valencii. Wydawało się, że sędzia odgwizdnie rzut karny po faulu na Barral, jednak arbiter uznał że Senderos czysto wybił mu piłkę.

17'
Kolejne uderzenie Fuego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

16'
Tym razem groźna akcja z drugiej strony boiska. Piękny strzał Fede mija Navasa jednak zablokowany na linii bramkowej przez Vyntre.

15'
Cały czas gra toczy się pod polem karnym gości.

11'
Groźna akcja Levante - prawym skrzydłem w stronę bramki Alvesa zmierzał Casadesus, który jednak zepsuł sytuację sam na sam.

9'
Kolejna wysoka piłka w pole karne Valencii, tym razem wybija Senderos.

8'
Niezłe dośrodkowanie Juanfrana jednak niebezpieczeństwo zażegnane przez defensorów gości. Rzut rożny dla Levante

7'
Valencia spokojnie rozgrywa akcję, jednak nie potrafi sprawić zagrożenia bramce Navasa.

5'
Trwa walka w środku pola, tym razem rzut wolny dla Levante.

2'
Pierwsza szansa dla Levante, jednak strzał napastnika gospodarzy nie znajduje drogi do bramki.

1'

0'
Piłkarze wyszli już na boisko.

0'
Ławka rezerwowych gości:
Vezo, Ruiz, Barragan, Piatti, S. Keita, Jonas, A. Vinícius.

0'
Ławka rezerwowych gospodarzy:
Javi Jimenez – Karabelas, El Zhar, Xumetra, da Silva Pinto, Ivanschitz, Á. Rodriguez.

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Carlos Velasco.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Levante - Valencia, to zapraszamy do śledzenia meczu online