Cracovia - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 1

Sandomierski - Diego (84' Steblecki), Polczak, Wołąkiewicz, Deleu - Covilo, Dimun (46' Vestenicky), Budziński, Szczepaniak, Wójcicki (82' Wdowiak) - Jendrisek
Lech – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Mazek (69' Moneta), Lipski, Ćwielong (90+4' Kowalczyk) – Arak (85' Nowak)

Mecze na żywo: Cracovia - Ruch Chorzów

90+6'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+5'
1:1 - taki wynik padł na stadionie w Krakowie. Z przebiegu gry, remis jest chyba sprawiedliwy.
Gdyby nie błąd Lecha przy wyjściu do piłki, to byłby murowanym faworytem do miana najlepszego gracza zakończonego pojedynku.

90+4'
Symboliczny udział w tym meczu zaliczy Kowalczyk. Na ławkę wylądował Ćwielong.

90+3'
Moneta wyprowadzony z równowagi. Kompletnie nieudany strzał głową w jego wykonaniu.

90+2'
"Pasy" po golu zyskały wiarę w swoje możliwości. To one ciągle atakują.

90'
Spotkanie bez publiczności zostało przedłużone o cztery minuty.

89'
Piłkę ręką zagrał Budziński.

88'
Cracovia próbuje iść za ciosem! Centrę Deleu chciał skutecznie zamknąć Szczepaniak, ale się troszeczkę pomylił. Piłka poleciała obok lewego słupka.

86'
żółta kartka Paweł Oleksy za faul bez premedytacji został upomniany żółtą kartką.

86'
Sandomierski w ostrym starciu z Oleksym.

85'
Nowak tym meczem debiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.

85'
Zmiana w składzie gości. Nowak w miejsce Araka.

84'
1:1! Lech popełnił gafę!
Nieudolne wyjście do dośrodkowania Stebleckiego z prawego skrzydła. Błąd z zimną krwią wykorzystał Covilo, pakując piłkę głową do pustej bramki.

83'
Kontuzjowany Diego został zastąpiony przez Stebleckiego.

82'
Mateusz Wdowiak wpuszczony na boisko. Jakub Wójcicki znajduje się poza placem gry.

80'
Potężny strzał Jendriska od rzutu wolnego. Siła mogła robić wrażenie, lecz już samo zakończenie było dalekie od perfekcji. Mur nieźle popracował.

78'
żółta kartka Żółta kartka dla Koja za przewinienie na Wójcickim. Wszystko zdarzyło się tuż przed własnym polu karnym.

77'
Lech co raz pewniej czuje się na przedpolu. Młody bramkarz z kolejnym dobrym piąstkowaniem.

75'
Lech pokazał ogromny bramkarski kunszt! Goalkeeper efektownie się rzucił na strzał skierowany w prawe okno bramki. Było bardzo blisko zmiany rezultatu.
Deleu bardzo dobrze wykonał rzut wolny.

74'
Kolejna okazja na oddanie uderzenia z rzutu wolnego. Rafał Grodzicki w niedozwolony sposób zablokował Covilo.

73'
Widać zdenerwowanie na twarzach piłkarzy ekipy z Krakowa.

71'
Koszmarny kiks Vestenicky'ego z osiemnastu metrów. Piłka poleciała bardzo daleko od światła bramki chorzowian.

70'
Duże zagęszczenie zawodników w strefie Sandomierskiego. Nękany bramkarz zdołał wypiąstkować piłkę z dala od własnego pola karnego.

69'
Zmiana. Łukasz Moneta za Kamila Mazka.

67'
Na murawie zameldował się sztab medyczny.

67'
Arak z ogromnymi bólami. Piotr Polczak nie patyczkował się z młodym napastnikiem przyjezdnych.

66'
Gwizdek Pawła Gila. Mateusz Szczepaniak przekroczył regulamin w trakcie próby walki o górną piłkę.

64'
Arak z kolejną 100% szansą! Napastnik nieźle zamykał dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Piłka po zagraniu głową powędrowała jednak wprost w interweniującego Sandomierskiego.

63'
Soczystym strzałem z dystansu popisał się Lipski. Kropnięcie asekuracyjnie na rzut rożny sparował Sandomierski.

62'
Pewna interwencja Lecha na przedpolu. Doskonałe piąstkowanie piłki po wrzutce z narożnika boiska.

60'
Jeśli Covilo jest w polu karnym rywala, to trzeba się przygotować na coś konkretnego. Defensywny pomocnik posłał piłkę głową tuż obok lewego słupka. Goalkeeper Ruchu musiał się rzucić.

59'
Jendrisek był pociągany na koszulkę. Faul miał miejsce w dobrym miejscu do bezpośredniego uderzenia na bramkę Lecha.

57'
Cracovia miała okazję na wyrównanie. Świetny rajd Wójcickiego na prawym skrzydle, a potem kąśliwe zagranie mogło sprawić, że wbiegający kolega sfinalizuje sytuacje z bliskiej odległości. Niestety, ale nikt nie zdołał zamknąć podania.

55'
Piotr Ćwielong pokazał próbkę możliwości. Świetny drybling mógł dać gola Arakowi, ale ten z kilku metrów posłał futbolówkę obok prawego słupka.

54'
Marcin Budziński silnie z dużej odległości próbował pokonać Lecha. Futbolówka nie minęła świetnie ustawionego muru. Piłkarz po swoim zagraniu bardzo się przejął.

52'
Grodzicki zanotował bardzo niebezpieczny wślizg. Zawodnik musi uważać, bo w swojej kartotece ma już żółtą kartkę.

52'
Słabo wykonany rzut wolny przez Lipskiego. Bardzo sygnalizowana centra w realizacji "10" Ruchu. Pierwszy z ustawionych przeciwników zagraniem głową uciął jakiekolwiek spekulacje.

51'
Piłkarz Cracovii dotknął piłkę ręką w pobliżu szesnastki.

50'
Michał Koj ponownie ofiarnie się zachował na własnej połowie. Środkowy obrońca dobrym wślizgiem powstrzymał silną próbę zza pola karnego.

49'
Michał Koj został nadepnięty w stopę. Skuteczna interwencja nagrodzona stałym fragmentem gry dla jego zespołu.

48'
Korner dla piłkarzy Fornalika. Piotr Ćwielong kierował podanie z prawego skrzydła, jednak w odpowiednim momencie został zablokowany wślizgiem.

46'
W przerwie zareagował Jacek Zieliński. Szkoleniowiec zdjął Dimuna, a w jego miejsce na boisko wprowadził Vestenicky'ego.

46'
Arbiter wznowił zawody!

45+2'
Nie zbyt miły kwadrans dla gospodarzy. Jacek Zieliński będzie miał z pewnością wielkie pretensje do swoich podopiecznych, że dali się łatwo pokonać w 45. minucie.
Jakub Arak jest niejako wybawcą kibiców Ekstraklasy, którzy czekali na gola w tej kolejce.

45'
Paweł Gil dodał dwie minuty do czasu gry w I połowie.

45'
0:1 Cracovia dała się zaskoczyć z rzutu wolnego.
Lipski bardzo ładnie wrzucił futbolówkę ze stałego fragmentu gry. Jeden z kolegów przedłużył piłkę głową, a akcję świetnie zamknął Arak, który uciekł Wójcickiemu.

44'
Grodzicki upadł na murawę. Stoper bardzo żalił się na swój los. Sędzia nie dał się nabrać na zachowanie środkowego obrońcy.

42'
Świetnie słychać wszelkie wskazówki z obu ławek trenerskich.

40'
Groźne wgranie piłki z lewego skrzydła zaliczył Dimun. W poczynania defensywnego bloku chorzowian wkradł się chaos, ale w porę zainterweniował Urbańczyk, który przeciął niebezpieczne podanie.

39'

37'
Diego po raz kolejny został ofiarą spóźnionego wejścia. Mazek nie trafił z atakiem na piłkę.

36'
Diego poturbowany. Nowy nabytek Cracovii nie zbyt fartownie upadł na murawę po pojedynku z Arakiem.

34'
Blisko gola był Jendrisek. Jego efektownie huknięcie z kilkunastu metrów powędrowało tuż obok prawego słupka bramki. Niezłą pracę wykonali koledzy z drużyny, który wygrali rywalizację z defensorami "Niebieskich".

33'
Wójcicki był jednym z tych, który chcieli zamknąć wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Szybciej do futbolówki dotarli obrońcy Ruchu Chorzów.

32'
Covilo sprytnie zachował się blisko linii bocznej boiska. Pomocnik dał się przepchnąć Mazkowi. Będzie rzut wolny z groźnej pozycji.

31'
Piłka w grze!

29'
Przerwa w grze. Zawodnicy dostali chwilkę na uzupełnienie płynów.

28'
żółta kartka Dimun upomniany kartką za faul w środkowej strefie boiska.

27'
Sędzia puścił grę po przewinieniu jednego z piłkarzy Cracovii. Łukasz Surma miał okazję na rozprowadzenie groźnego ataku, ale jego prostopadłe podanie kapitalnie rozczytali obrońcy.

25'
Rzut wolny dla krakowskiego klubu. Deleu nieprzepisowo zatrzymany przez Piotra Ćwielonga.

23'
Była sytuacja dla Ruchu Chorzów. Niezłe dośrodkowanie Konczkowskiego z prawej flanki próbował finalizować głową Arak. Snajper najwyżej wyskoczył, jednak zagranie powędrowało nad bramką.

22'
Nieudany cross zrealizował Piotr Polczak. Oryginalnie rozegrany rzut wolny nie przyniósł Cracovii jakiejkolwiek wymiernej korzyści.

21'
Covilo wbrew przepisom zaatakowany na własnej połowie. Arbiter Gil zakończył akcję.

19'
żółta kartka Grodzicki musiał obejrzeć żółtą kartkę za kompletną nieroztropność w momencie przerwania niebezpiecznego kontrataku.

18'
Polczak lepszy w indywidualnym boju z Arakiem. Była to rywalizacja siłowa.

17'
Korner dla gości. Covilo przegrał powietrzne starcie z Grodzickim.

15'
Soczyste uderzenie Budzińskiego z okolic pola karnego. Efektownie kopnięcie z problemami zatrzymał Kamil Lech. Na uwagę zasłużyła genialna wymiana podań tuż przed próbą strzelecką.

14'
Konczkowski pewnie przerwał groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

12'
Jakub Wójcicki zahaczył przeciwnika. O wielkiej premedytacji w tym przypadku ciężko mówić.

11'
Mateusz Szczepaniak wygrał walkę o pozycję. Silny strzał głową z kilkunastu metrów pofrunęło daleko od lewego skrzydła boiska.

10'
Zadziało się pod bramką Lecha. Niezły szturm graczy Cracovii. Brak komunikacji w linii defensywnej mogło się skończyć tragicznie dla gości.

8'
Druga próba już lepsza, ale piłkę z pełnym spokojem przechwycił Sandomierski.

8'
Trochę zbyt krótka centra Lipskiego z narożnika boiska.

7'
Chaotyczna akcja w wykonaniu "Niebieskich". Ćwielong wraz z Lipskim mieli szansę na przedostanie się pod bramkę Sandomierskiego. We wszystkim połapała się defensywa.

5'
Arak za bardzo przepychał się w starciu z Polczakiem. Arbiter gwizdkiem dał sygnał, że gra musi być przerwana.

3'
Nie zbyt dokładnie piłkę z własnej strefy wybił Grzegorz Sadnomierski. Futbolówkę próbował utrzymać Diego, ale niestety ona przekroczyła linię boczną.

2'
Pojedynek defensywnych pomocników w środku pola. W ocenie sędziego, Łukasz Surma, faulował Covilo.

1'
Tak jak niżej wspomniałem, dzisiejsze zawody odbywają się bez publiczności.

*'
Gramy!

*'
Na stadionie rozbrzmiał oficjalny hymn gospodarzy. Jego autorem jest Maciej Maleńczuk.

*'

*'
Jacek Zieliński, obecny szkoleniowiec Cracovii, niegdyś prowadził Ruch Chorzów. Trener pracował w Chorzowie w latach 2012-13.

*'
O przestrzeganie zasad na placu gry będzie nawoływał Paweł Gil.

*'

*'

'
Początek meczu o 15:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online