Piast Gliwice - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Szmatuła - Pietrowski, Hebert, Sedlar, Mokwa - Mraz, Radosław Murawski, Badia (78' Korun), Zivec (46' Bukata), Szeliga - Barisić (59' Masłowski)
Kudła - Nunes, Czerwiński, Fojut, Rudol - Matras, Rafał Murawski, Gyurcso (90+3' Lewandowski), Drygas, Delev (87' Kort) - Kitano (71' Zwoliński)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

90+5'
Mam nadzieję, że moja relacja była przydatna. Ja bardzo dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Mecz przeszedł do historii!
Pogoń Szczecin poszła za ciosem i po raz kolejny zgarnęła komplet punktów. Ciężko polemizować z osądem, który mówi, że Pogoń zmiotła dzisiejszego rywala.
Piast Gliwice bez pomysłu na grę.

90+3'
Ogromne brawa dla Gyurso. Najlepszego bezapelacyjnie piłkarza dzisiejszych zawodów zmienił Mateusz Lewandowski.

90+1'
0:2! Wzorowo wyprowadzona kontra!
Gyurcso fenomenalnie dograł "na nos" do wbiegającego Drygasa. A ten z kilkunastu metrów się nie pomylił i w dogodnej sytuacji umieścił futbolówkę w lewym sektorze bramki.

90'
4 minuty - tyle doliczył sędzia.

89'
Gyurcso zarobił cenne sekundy. Pomocnik z Węgier dał się sfaulować na lewej flance boiska. Moment wcześnie, zanotował dobry rajd z piłką.

87'
Moje słowa się sprawdziły. Spas Delev zmieniony przez niżej wymienionego napastnika.

86'
Dawid Kort otrzymuje wskazówki od sztabu szkoleniowego. Za chwilę powinniśmy ujrzeć zmianę.

84'
Kibice z Gliwic wstali z krzesełek, bo Korun znalazł się w dobrym miejscu do oddania strzału. Ich zapał zgasił sędzia liniowy, podnosząc chorągiewkę w górę.

83'
Hebert spróbował minąć trzech rywali. Efektem jego pracy jest rzut wolny z nawet niezłej lokalizacji.

81'
Pojedynek wkroczył w decydującą fazę. Czy Pogoń podwyższy wynik? A może, to Piast wyrówna wynik na tablicy?

80'
Arbiter liniowy zasygnalizował spalonego. Wielu piłkarzy Piasta zaangażowało się w akcję ofensywną.

78'
Wszystko na jedną kartę postawił szkoleniowiec Piasta. Korun za Badię.

77'
żółta kartka Jakub Czerwiński po licznych faulach doczekał się żółtej kartki. Któreś z kolei taktyczne przewinienie nie umknęło uwadze sędziego.

76'
Ależ rajd w wykonaniu Gyurcso. Zawodnik w bajecznym stylu ograł rywala na lewej flance. Z ostrego kąta zdecydował się na zaskoczenie Szmatuły, ale lepszy okazał się bramkarz, który interweniował nogami.

75'
Bardzo mocno piłkę z rzutu wolnego zagrywał Gyurcso. Niebezpieczeństwo oddalił Szeliga.
Korner dla gości.

74'
żółta kartka Rzut wolny na wysokości pola karnego będą mieli podopieczni Kazimierza Moskala. Sedlar nie kalkulował w pobliżu własnej szesnastki.

73'
Tragicznie rzut wolny wykonał Zwoliński. Snajper postawił na siłę przy uderzeniu z 28.metra od bramki. Zagranie przypominało bardziej strzał z rugby.

71'
Na murawie pojawił się człowiek z maską, Łukasz Zwoliński. Napastnik zmienił innego napastnika, Kitano.

70'
Badia zablokowany zza pola karnego. Kropnięcie hiszpańskiego pomocnika powstrzymał... sędzia Daniel Stefański.

69'
żółta kartka Żółta kartka dla Nunesa. Pomocnik "Portowców" bez pardonu zatrzymał rozpędzonego Mokwę.

67'
Niżej wskazana akcja wzięła się od dobrze wybitego rzutu rożnego przez Nunesa.

66'
Mateusz Matras o krok od podwyższenia. Defensywny pomocnik wygrał rywalizację w dwoma skaczącymi przeciwnika. Próba z powietrzu poleciała minimalnie obok lewego słupka.

65'
Gyurcso bez większych problemów uciekł obrońcom! Skrzydło trochę zbyt się wygonił do skrzydła, ale potem oddał konkretny strzał. Piłkę z trudem sparował Szmatuła.

63'
Piast z kolejnym uderzeniem na bramkę. Jednak znów z niecelnym. Mraz bez jakiegokolwiek przygotowania huknął na bramkę z ostrego kąta. Piłka przeleciała światło bramki. Kudła nie miał okazji na interwencję.

62'
Atakiem pozycyjnym chcą coś wskórać piłkarze z Gliwic.

60'
Prostopadłe zagranie w kierunku Kitano. Na pomoc swoim obrońcom wyruszył Szmatuła, który w stylu Neuera, zatrzymał podanie.

59'
Zmiana. Michał Masłowski otrzymał okazję na pokazanie swoich jakże wielkich możliwości. Z boiska został zdjęty bezbarwny Barisić.

57'
Z dystansu starał się Kitano. Możemy raczej o tym strzale zapomnieć, bo futbolówka powędrowała w okolice trybun.

55'
Radosław Murawski przeliczył się ze wślizgiem na piłkę. Kapitan wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu zaliczył nieudane wejście w środku pola.

54'
Głośny doping otrzymują gospodarze od swoich fanów.

52'
Kitano wie, gdzie się ustawić. 19-latek po raz kolejny miał sposobność na zaskoczenie bramkarza. Silny strzał z głębi pola karnego został skutecznie zblokowany przez wracających defensorów.

51'
Nunes trochę zbyt głęboko dogrywał ze stałego fragmentu. Szeliga ucierpiał w pojedynku w polu karnym Piasta Gliwice.

49'
Jakub Czerwiński po mistrzowsku zatrzymał szarżującego w polu karnym, Barisicia. Gospodarze wyszli z naprawdę dobrym kontratakiem.

48'
Pogoń Szczecin drugą połowę rozpoczęła w niezmienionym składzie personalnym.

47'
Zbyt głęboko z lewego skrzydła dogrywał Badia. Piłka pewnie wylądowała w rękawicach Kudły.

46'
Jiri Necek dokonał pierwszej zmiany w składzie. Bukata zastąpił Zivca.

46'
Możemy kontynuować!

45+1'
Gwizdek kończący pierwszą odsłonę!
Trener Piasta Gliwice ma kwadrans na zmobilizowanie swoich piłkarzy do śmielszych ataków.
Pogoń w pełni kontroluje wydarzenia na murawie w Gliwicach. Myślę, że goście podwyższą stan meczu.

45'
BONUS TIME: 1 minuta

44'
Ciągle w ataku pozostają piłkarze ze Szczecina. Szczególnie aktywne są skrzydła szczecińskiego klubu.

42'
Głowami zderzyli się Badia z Rudolem. Ten drugi za chwilę skorzysta z pomocy medyków.

40'
żółta kartka Barisić otworzył worek z kartkami. Niesportowe zachowanie w pełni zasługiwało na to, by wycenić je na żółtą kartkę.

39'
Nunes mocno niedokładnie z kornera. Jego wgranie poleciało wprost na głowę... Heberta.

37'
Jarosław Fojut podjął wyzwanie, które polegało na tym, że skieruje piłkę głową do bramki. Cel ambitny, jednak strzał z powietrza pofrunął wielce daleko od zamierzonego planu.

35'
Mraz wreszcie popisał się niezłym wgraniem z rzutu wolnego. Bliski zamknięcia był Sedlar, ale do zrealizowania celu zabrakło paru centymetrów.
Kudła zacznie grę od własnej bramki.

33'
Ten trener nie ma zbytnio powodów do uśmiechu...

31'
Matras najlepiej wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Piłka, która została dotknięta głową, poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Piasta.
Wicemistrzowie Polski proszą się o stratę kolejnych bramek.

30'
Hebert z nakładką. Podczas niedozwolonego zagrania ucierpiał Kitano.

28'
Niedokładne uderzenie zza szesnastki oddał Nunes. Zagranie z trudnego położenia powędrowało obok światła bramki. Wcześniej, defensywa Piasta poradziła sobie nieźle z zagrożeniem w postaci rzutu rożnego.

27'
"Portowcy" w dobrym tempie! Kolejna akcja pod polem karnym Szmatuły. Za chwilę będzie korner.

26'
Pogoń na zasłużonym prowadzeniu!
Kitano był tam, gdzie miał być! Japończyk przechwycił bezpańską piłkę i z kilku metrów posłał ją w lewy, dolny róg bramki!

24'
Nieudaną centrą z prawej flanki błysnął Mokwa. Miało być ciekawe dośrodkowanie na głowę Barisicia, a wyszedł za mocny strzał.

22'
Delev na ofsajdzie.

21'
Akcja Pogoni. Gryurcso efektownym dryblingiem chciał ograć dwóch przeciwników, a potem kropnąć na bramkę Szmatuły. Zabrakło szczęścia, bo futbolówkę w porę wygarnął mu Hebert.
Następnie z prawej flanki chciał dogrywać Rafał Murawski, ale został powstrzymany.

20'
Czerwiński ponownie wystąpił w roli winowajcy upadku przeciwnika.

19'
Piłka krąży na połowie "Piastunek". Ich kibice czekają na jakiś zryw.

17'
Jakub Czerwiński szybkim przewinieniem zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję.

16'
Dużo lepiej wygląda Pogoń Szczecin. Przyjezdni są bardziej zaangażowani w ofensywne działania.

15'
Tomasz Mokwa faulował Deleva w okolicach centrum boiska.

14'

12'
Adam Gyurcso złapany na pozycji spalonej. Kitano mógł troszeczkę szybciej posłać prostopadłe zagranie.

10'
Zivec upadł na murawę w polu karnym Pogoni. Faul był, jednak to wspomniany wcześniej piłkarz popełnił przewinienie w ataku.

9'
Kitano znów blisko gola! Sedlar popełnił ogromny błąd przy wybiciu piłki. Japoński napastnik oddał strzał na bramkę, ale powrót Sedlara i jego presja spowodowały, że uderzenie powędrowało obok bramki.

7'
Bezpardonowy atak pokazał Nunes. Bardzo wysoko podniesiona noga. Mokwa był tym, który nadział się na niefortunną interwencję.

6'
Hebert znakomicie powstrzymał Kitano, który próbował dojść do prostopadłego podania. Swojemu obrońcy pomógł Jakub Szmatuła, skutecznie wychodząc i łapiąc piłkę.

4'
Sedlar umiejętnie się zastawił i uniemożliwił Delevowi na dotarcie do piłki tuż przed linią końcową. Aut dla gospodarzy.

2'
Pogoń już z dwoma rzutami rożnymi. Jednak żaden z nich nie sprawił, że Szmatuła miał wiele pracy.

1'
Kitano nieoczekiwanie stanął przed dobrą szansą na otwarcie wyniku. Japończyk zbyt długo zwlekał z decyzją tuż przed polem karnym Piasta. Dobra interwencja Heberta.

*'
Sędzia zaczął mecz!

*'
Piast Gliwice może wykonać ogromny skok w tabeli ligowej. Ewentualna wygrana wywinduje zawodników gospodarzy na 5.lokatę. Aktualnie, podopieczni trenera Necka zajmują 11.miejsce

*'
Każdy mecz musi mieć sędziego. W Gliwicach będzie nim Daniel Stefański.

*'

*'
"Portowcy" do Gliwic przyjeżdżają bardzo podbudowani niedawną, bardzo wysoką wygraną (5:0) z Bruk Bet Termaliką Niecieczą.

*'

*'

*'
Witam Państwa w sobotnie popołudnie! Dalej działamy z Ekstraklasą, która w ogóle nie zwalnia tempa! Dla Państwa przygotujemy relację z meczu: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online