Legia Warszawa - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 3

Malarz - Wieteska, Dąbrowski, Rzeźniczak (45' Guilherme), Brzyski - Hamalainen, Kopczyński, Vranjes (68' Odjidja-Ofoe) - Aleksandrow, Prijović, Niezgoda (75' Szymański)
Jałocha - Zbozień, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak - Da Silva (85' Błąd), Łukasiewicz - Marciniak, Bożok (89' Yussuff), Szwoch - Zjawiński (67' Siemaszko)

Hamalainen (62.)
Da Silva (6.)
Marciniak (19.)
Marciniak (59.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Arka Gdynia

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Ostatni gwizdek sędziego! Legia Warszawa przegrała z Arką Gdynia 1:3. Po takim wyniku goście przynajmniej do jutra będą liderem Lotto Ektraklasy. Na uwagę zasługuje słaba gra obecnych mistrzów Polski, co bezwzględnie wykorzystała Arka.

90+6'
Wszystko wskazuje na to, że Arka odniesie swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie ligowym.

90+5'
Arka mogła wyjść z kontrą, ale zagranie w kierunku Błąda było niedokładne.

90+4'
Centra w kierunku Prijovicia wyszła poza boisko.

90+3'
Przerzut Wieteski wylądował w rękach bramkarza Arki.

90+2 '
Nieudane zagranie w kierunku Prijovicia. Od bramki zacznie Jałocha.

90+1'
Arbiter doliczył sześć minut.

90'
Hamalainen uderzył z dystansu wprost w ręce Jałochy.

89'
Ostatnia zmiana w zespole Arki. Miejsce Bożoka zajął Yussuff.

88'
Uderzenie Bożoka odbiło się od muru i niewiele brakowało, a piłka wpadłaby do siatki. Tylko korner.

87'
Strata Kopczyńskiego, po chwili młody pomocnik musiał ratować się faulem na Marciniaku, aby nie dopuścić do niebezpiecznej sytuacji. Rzut wolny dla Arki.

86'
Brzyski zagrywał w kierunku Prijovicia. Nie zaskoczyło to defensorów gości.

85'
Druga zmiana w zespole trenera Nicińskiego. Plac gry opuścił Da Silva. W jego miejsce wszedł Błąd.

84'
Dąbrowski nieprzepisowo zatrzymał Siemaszkę. Od rzutu wolnego zacznie Arka.

83'
Bożok faulowany na własnej połowie.

82'
Ostra walka o piłkę przy linii końcowej boiska, piłka wyszła na aut. Ostatecznie została przyznana Legii.

81'
Bramkarz będzie próbował grać dalej.

79'
Bardzo niebezpieczne zderzenie Malarza z Dąbrowskim. Malarz przez dłuższy czas nie mógł się podnieść z murawy. Jeśli golkiper nie będzie mógł kontynuować gry, to gospodarze będą musieli kończyć mecz w dziesiątkę, ponieważ trener Hasi wykorzystał limit zmian.

77'
Legioniści domagają się odgwizdania jedenastki, po tym jak wrzutka Szymańskiego trafiła w Łukasiewicza. Czy w rękę? Trudno powiedzieć.

76'
Rzut wolny dla gospodarzy.

75'
Ostatnia zmiana w drużynie ze stolicy. Miejsce Niezgody zajął Szymański.

74'
Prijović próbował wywalczyć rzut rożny, jednakże ta sztuka mu się nie udała.

74'
Od autu Zbozień.

73'
Szwoch został zatrzymany przez Odidja-Ofoe.

71'
Strzał głową Prijovicia przeszedł tuż obok słupka bramki Jałochy.

69'
Rzut wolny dla Arki. Z centrą Da Silvy poradzili sobie defensorzy gospodarzy.

68'
Na korektę w składzie zdecydował się także szkoleniowiec Legii. Plac gry opuścił Vranjes, a w jego miejsce pojawił się Odidja-Ofoe.

67'
Pierwsza zmiana w drużynie Arki. Miejsce Zjawińskiego zajął Siemaszko.

66'
żółta kartkaŻółta kartka dla Kopczyńskiego za taktyczny faul.

65'
Kopczyński wpadł w pole karne, oddał strzał, który został zablokowany. Korner dla gospodarzy. Stały fragment gry nie wywołał większego zagrożenia pod bramką Jałochy.

64'
Bramka Fina nieco pobudziła "Wojskowych" do lepszej gry.

63'
Prijović! Szwajcar był bardzo bliski zdobycia kontaktowego gola.

62'
1:3! Mamy odpowiedź Legii. Hamalainen zdobywa bramkę dla gospodarzy po dośrodkowaniu Guilherme.

61'
Rzut wolny dla Legii.

59'
0:3! Marciniak po raz drugi pokonuje Malarza! Da Silva zacentrował w pole karne, tam Marciniak uciekł spod krycia Vranjesowi i celną główką pokonał bramkarza Legii.

58'
Wrzutka Zbozienia została zblokowana i wyszła na rzut rożny.

56'
Niewiele zagrożenia wynikło z tego stałego fragmentu gry. Po chwili piłka trafiła pod nogi Brzyskiego, który oddał odważny strzał ponad 35 metrów. Lewy obrońca Legii pomylił się o około metr.

55'
Niezgoda nie najlepiej przyjął piłkę po podaniu Prijovicia, choć Legia i tak będzie miała rzut rożny.

53'
Kompletnie nieudany strzał Brzyskiego.

52'
Sołdecki faulował zawodnika Legii niedaleko pola karnego Arki. Będzie dobra okazja dla gospodarzy do zdobycia gola kontaktowego.

51'
Szwoch wystawił futbolówkę Da Silvie, ale Brzyski uchronił swój zespół przed stratą bramki.

50'
Dośrodkowanie Brzyskiego ląduje w rękach Jałochy.

49'
Goście byli bliscy zdobycia trzeciego gola! Nikt jednak nie doszedł do zgrania Sołdeckiego.

48'
Da Silva zacentrował w pole karne, ale piłka została wybita przez Wieteskę. Rzut rożny dla Arki.

47'
Malarz wyłapał dośrodkowanie ze skrzydła.

46'
Guilherme próbuje rozruszać grę gospodarzy, piłka po jego zagraniu zewnętrzną częścią stopy trafiła do rąk Jałochy.

45'
Druga część spotkania rozpoczęta! W drużynie gości nastąpiła pierwsza zmiana. Guilherme zmienił Rzeźniczaka.

''
Początek drugiej połowy za parę minut.

''

Podopieczni trenera Nicińskiego wykorzystują słabą dyspozycję gospodarzy i zasłużenie prowadzą do przerwy 2:0. Czy Arka dowiezie to prowadzenie do końca? A może to zespół ze stolicy odwróci stan spotkania? Odpowiedź nadejdzie za niecały kwadrans.

45+1'
Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

45'
Centrę wybili zawodnicy gości.

44'
Rzut rożny dla Legii.

43'
Od autu Aleksandrow.

42'
Świetnie rozegrana akcja przez Arkę pomiędzy Da Silvą, Zjawińskim i Bożokiem. Ten ostatni popędził pod bramkę Malarza i oddał strzał. Golkiper gospodarzy obronił to uderzenie.

40'
Dośrodkowanie ze skrzydła doszło do Zjawińskiego. Napastnik Arki główkował wysoko ponad poprzeczką.

39'
Tak też zrobił Vranjes, ale strzelił obok słupka.

38'
Faulowany Brzyski. Rzut wolny dla gości w dogodnym miejscu do bezpośredniego uderzenia.

37'
Aut dla zespołu z Gdyni na wysokości pola karnego. Piłka dotarła do Da Silvy, ale Brazylijczyk wywalczył jedynie kolejny aut.

35'
Teraz Prijović próbował zewnętrzną częścią buta pokonać bramkarza gości. Jałocha odbił to uderzenie, a po chwili złapał futbolówkę.

35'
Silny strzał Da Silvy złapał bez większych problemów Malarz.

34'
Błąd Sołdeckiego umożliwił dojście do groźnej sytuacji Niezgodzie. Bardzo dobrze spisał się Jałocha, który nie dał się pokonać.

34'
Grę od bramki rozpocznie Malarz.

33'
Rzut wolny dla Arki na własnej połowie.

31'
Były gracz Cracovii wrócił już na plac gry.

30'
Zjawiński oddał niecelny strzał i padł na murawę, po tym jak zderzył się z Dąbrowskim. Napastnik musiał na chwilę opuścić boisko.

29'
Hamalainen zauważył, że golkiper Arki jest wysunięty i próbował go przelobować. Fin nie trafił jednak w światło bramki.

28'
Dośrodkowanie ostatecznie ląduje w rękach bramkarza gości.

27'
Po interwencji Sołdeckiego, Jałocha dla pewności wybił piłkę na rzut rożny.

26'
Ładna dwójkowa akcja Arki została zakończona celnym strzałem Da Silvy. Malarz nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

26'
Dośrodkowanie zostało wybite, jednakże trafiło pod nogi Szwocha. Jego strzał został zablokowany.

25'
Dąbrowski nieprzepisowo powalczył z Da Silvą. Stały fragment gry dla Arki.

24'
Zablokowany strzał Niezgody.

23'
Centrę Da Silvy wypiąstkował Malarz, po chwili z półobrotu uderzył Szwoch, ale nie trafił w bramkę.

22'
Rzut rożny dla Arki po interwencji Dąbrowskiego.

21'
Nieudane uderzenie Vranjesa po dośrodkowaniu Brzyskiego.

19'
0:2! Adam Marciniak podwyższa prowadzenie gości! Da Silva zacentrował w pole karne, tam Zjawiński zgrał przed szesnastkę, prosto do Marciniaka, a ten oddał strzał z dystansu i trafił do siatki. Piłka po drodze odbiła się od Dąbrowskiego i zmyliła bramkarza Legii.

18'
Da Silva został zastopowany przez Dąbrowskiego. Dobra interwencja środkowego obrońcy Legii.

17'
Niezłą akcję Legii nieudanym strzałem zakończył Niezgoda.

16'
Faul w ofensywie Aleksandrowa na Bożoku.

15'
Legia była bardzo bliska wyrównania. Dośrodkowanie z kornera przedłużył Prijović, ale do piłki nie zdążył Vranjes.

14'
Defensorzy gości wybili na rzut rożny z drugiej strony.

14'
Z rzutu rożnego dośrodkowywać będzie Aleksandrow.

13'
Prijović faulowany w środku pola.

12'
Za mocna centra Da Silvy. Futbolówka wyszła poza plac gry.

11'
Rzut rożny dla zespołu znad morza.

10'
Od bramki Jałocha.

9'
Gdyby Prijović lepiej przyjął sobie piłkę w polu karnym, to mogłoby być niebezpiecznie w szesnastce gości. Nic z tego jednak nie wynikło.

8'
Niewiele brakowało, a "Arkowcy" prowadziliby już 2:0. Dużego błądu Rzeźniczaka nie wykorzystał zawodnik gości.

6'
1:0 dla Arki! Da Silva wyprowadza gości na prowadzenie. Po rzucie wolnym zrobiło się zamieszanie w polu karnym gospodarzy, kilku zawodników "Wojskowych" nie było w stanie wybić futbolówki, a ta trafiła do Brazylijczyka, który silnym strzałem pokonał Malarza.

5'
Rzut wolny dla gości 35 metrów przed bramką Legii.

4'
Aleksandrow przeciągnął wrzutkę i piłka wyszła poza boisko.

2'
Ależ było blisko gola samobójczego! Po dośrodkowaniu ze skrzydła, piłkę niebezpiecznie w kierunku bramkarza Arki zagrał Sołdecki. Na szczęście dla gości, golkiper gości instynktownie odbił futbolówkę.

1'
Strzał z ostrego kąta Brzyskiego, jednak nie na tyle mocno, aby pokonać Jałochę. Korner dla gospodarzy, z którego nie wynikło większe zagrożenie.

1'
Zaczynamy!

''
Pierwszy gwizdek sędziego już za kilka minut.

''

''
Wyjściowe ustawienia obu zespołów:

''
Dzisiejszy pojedynek będzie rozstrzygał Mariusz Złotek.

''

''
Ławka rezerwowych gości: Steinbors, Socha, Sobieraj, Stolc, Błąd, Yussuff, Siemaszko

''
Wyjściowa jedenastka Arki:

''
Oto skład gospodarzy:

''
Zapraszamy Państwa na ostatni sobotni mecz, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia.

''
Początek spotkania o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online