Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 0

Polacek - Cotra, Jach, Guldan, Kubicki - Ł.Piątek, Tosik, Starzyński (81' Janus), Janoszka (72' Vlasko), Woźniak - Papadopulos (62' K.Piątek)
Prusak - Sasin, Szmatiuk, Pruchnik, Leandro - Bonin, Drewniak (81' Vukobratović), Danielewicz, Ubiparip, Grzelczak (46' Piesio) - Śpiączka (71' Poźniak)

Szmatiuk (45+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna

90+4'
Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

90+4'
Górnik Łęczna zarobił punkt. Tak trzeba to klasyfikować, bo przyjezdni dzisiaj w ofensywie praktycznie nie istnieli.
Kibice z Lubina będą mieli ogromny ból głowy z tytułu domysłów, jak ich pupile mogli marnować tyle sytuacji.

90+2'

90+1'
Nie mają szczęścia podopieczni Piotra Stokowca w pobliżu bramki Prusaka.
Woźniak w ostatnim momencie uprzedzony wślizgiem przez wracającego obrońcę.

89'
Dochodzą do nas słuchy, że sędzia główny przedłuży aktualnie rozgrywający się mecz o trzy minuty.

87'
Poźniak miał piłkę meczową! Młody zawodnik otrzymał bardzo dobre podanie od Ubiparipa. Ten pierwszy będąc w znakomitej sytuacji, nie wytrzymał i oddał nie zbyt przygotowany strzał z ostrego kąta.
Było dużo innych możliwości.

86'
Rzut rożny dla lubinian. Jakub Tosik nie dał rady przejść bloku defensywnego.

83'
Przyjezdni skupieni wyłącznie w pracy w defensywie.

81'

80'
Vlasko zmarnował wybitną okazję! Zmiennik Janoszki świetnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie huknął na bramkę. Futbolówka poszybowała na trybuny.

78'
Jan Vlasko w ocenie sędziego zbyt wysoko podniósł nogę. Też tak uważam.

77'
Prusak nadział się na rozpędzonego Vlasko.

75'
Bramkarz Łęcznej po raz kolejny pokazał swój ogromny fach! Vlasko miał świetną szansę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka leciała w lewy sektor bramki, jednak geniusz pokazał Prusak, parując uderzenie.

74'
Prusak czyni cuda!
Goalkeeper w kapitalnym stylu zatrzymał bardzo dobry strzał Janoszki z bliskiej odległości. Pomocnik w wybitny sposób minął dwóch rywali i oddał uderzenie.

72'
Łukasz Janoszka już poza placem gry, a swoją szansę otrzymał Jan Vlasko.

71'
Kamil Poźniak w miejsce Bartosza Śpiączki.

69'
Już wspomniałem o tym, że gol dla "Miedziowych" wisi w powietrzu. Taką tezę mogę w tej chwili potwierdzić. Narasta przewaga.

67'
Woźniak przed kolejną szansą. Lecz, teraz, zabrakło dokładności przy uderzeniu z ostrego kąta. Asekuracyjną interwencję wykonał Prusak.

65'
Była okazja! Prusak perfekcyjnie zbił mocny strzał z głębi pola karnego. Arkadiusz Woźniak bliski wykorzystania niezłego odegrania od K.Piątka.

63'
Filip Starzyński pewnie chciałby zapomnieć o nieudolnym wykonaniu rzutu wolnego. Jego centra zamiast do kolegów, to trafiła w okolice bocznej siatki bramki.

62'
Zmiana. Krzysztof Piątek za Papadopulosa.

61'
Maciek Szmatiuk w pełni skutecznie zareagował w swojej szesnastce. Defensor uprzedził nadbiegającego rywala.
Z lewej flanki dogrywał Janoszka.

59'
Festiwal zagrań głową zaprezentowali napastnicy Łęcznej. Dwie główki jednak nie sprawiły wiele kłopotów Polackowi, który pewnie wychwycił futbolówkę.

58'
Jach skutecznie wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka posłana zdecydowanie za nisko i słabo.

56'
Leandro ofiarą nieumiejętnej próby odbioru w wykonaniu Tosika.

54'
Popularny "Figo" musiał skorzystać z usług medyków swojego klubu.

53'
Starzyński został niefortunnie obity piłką w twarz. Mocno nastrzelona futbolówka zrobiła swoje.

51'
Cotra wbrew przepisom walczył o piłkę z Pruchnikiem. Zwycięski z tego starcia wyszedł defensor gości.

50'
Sergiusz Prusak nieprawidłowo blokowany we własnej strefie. Janoszka, zawodnikiem, który nieczysto zagrał w czasie stałego fragmentu gry.

49'
Przewinienie taktyczne zrealizował Grzegorz Pisio. Faul w centrum boiska był do odgwizdania.

47'
W przerwie, Andrzej Rybarczyk dokonał zmiany w składzie. Grzelczak zastąpiony został przez Piesio.

46'
Gramy!

45+2'
Koniec I połowy!

45+2'
Stały fragment został technicznie rozwiązane. Sergiusz Prusak wpatrzył się w piłkę, którą z rzutu wolnego kopnął Starzyński. Futbolówka finalnie wylądowała obok bramki.

45+1'
żółta kartkaJanoszka faulowany w pobliżu pola karnego Łęcznej. Za nieudany wślizg żółtą kartkę obejrzał Szmatiuk.

44'
Minutę dłużej potrwa pierwsza odsłona.

43'
Gol dla "Miedziowych" wisi w powietrzu.

41'
Papadopulos faulował ofensywnie. Czeski napastnik próbował za wszelką cenę przejąć piłkę w okolicach środka pola.

40'
Tosik jak Robben zszedł ze skrzydła do środka i popełnił strzał na bramkę. Ale ciężko szukać więcej podobieństw, bo piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

38'
Sergiusz Prusak nie miał wielkich problemów z centrą Starzyńskiego z rzutu wolnego. Efektowne dośrodkowanie poleciało wprost w ręce bramkarza Górnika.

37'
Sasin w opinii arbitra głównego przekroczył reguły gry. Należało odgwizdać faul taktyczny.

35'
Kolejny ofsajd. Jednak tym razem po stronie gości. Śpiączka na nim został przyłapany.

34'
Woźniak i kibice Zagłębia się cieszyli z gola! Ale, sędzia liniowy, wskazał spalonego. W jego ocenie, Papadopulos, był najbliżej bramki w momencie zagrania.

32'
Jach zdecydował się na silny strzał z dystansu. Było to jedną z możliwych opcji, lecz wykonanie nie należało do wybitnych. Piłka po kopnięciu, pofrunęła wysoko nad bramką.

31'
Imponująco wyglądają wymiany krótkich podań po stronie Zagłębia Lubin. Przyjezdni mają niemałe problemy z organizacją w defensywie.

30'
Jach crossem szukał Cotrę. Boczny obrońca próbował dotrzeć do padania, ale ono okazało się wielce za mocne.

28'
Starzyński z narożnika boiska. I Starzyński kopnął wprost w rękawice Prusaka.

27'
Łukasz Piątek wspomógł swoich kolegów z defensywy. Rajd w pobliżu szesnastki lubinian zaliczył Grzegorz Bonin. Udało się w porę stłamsić zapędy ofensywne.

25'
Mogli poczuć się lepiej kibice z Lubina. Niedokładne dośrodkowanie ze stałego fragmentu wykonał Leandro. Piłka minęła wszystkich graczy w polu karnym.

23'
Rzut wolny dla gości. Bonin został wzięty w kleszcze.

22'
Jak to wszystko wygląda z perspektywy trybun?

20'
Janoszka w kapitalnym stylu minął dwóch przeciwników na lewym skrzydle. Jego kąśliwego zagrania jednak nikomu nie udało się zamknąć...

19'
Co za uderzenie Piątka!
Soczyste huknięcie zza pola karnego mogło robić wrażenie! Silne uderzenie z niemałym trudem udało się sparować Prusakowi. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

18'
Korner dla Zagłębia. Jarosław Kubicki dobrze powstrzymany na prawej stronie boiska.

17'
Wysoki pressing stosują podopieczni Andrzeja Rybarskiego.

15'
Bartosz Śpiączka nie wpasował się w moment. Napastnik gości został schwytany w pułapkę ofsajdową.

14'
Ciekawe wgranie piłki przez Leandro. Niezłą wrzutkę z lewego skrzydła przeciął jednak Jach. Stoper najwyżej wyskoczył do futbolówki.

12'
Tosik czysto zatrzymał rozpędzonego rywala. Naprawdę klasowy wślizg.

11'
Arkadiusz Woźniak opatrywany przez medyków.

10'
Bardzo dobra centra w wykonaniu Tosika. Adresatem zagrania w domyśle był Papadopulos, jednak do zamknięcia długiego podania zabrakło centymetrów.

9'
Słychać gwizdek sędziego. Szmatiuk w niedozwolony sposób walczył o piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska.

8'
Szturm bramki Prusaka! Z dystansu próbę oddał Jarosław Kubicki. Kibice gości odetchnęli z ulgą, bo piłka powędrowała obok światła bramki.

7'
Rzut wolny dla Łęcznej. Bartosz Śpiączka został nieprzepisowo zatrzymany.

5'
Grzegorz Bonin w spółce Prusakiem wyratowali niemal straconą sprawę. Silny strzał głową z kilku metrów, a potem niezła dobita powinny znaleźć się w bramce. Ten pierwszy wybił piłkę z linii bramkowej.

4'
Kolejna okazja "Miedziowych"! Łukasz Piątek w dobrym stylu przedarł się pod pole karne. Soczystą próbę z problemami odbił Prusak.

2'
Prusak już z poważną interwencją! Bramkarz instynktownie sparował uderzenie Papadolusowa z ostrego kąta. Płaski strzał mógł zaskoczyć przyjezdnych.
Janoszka popisał się efektownym i genialnym podaniem.

1'
Faul w 20. sekundzie meczu. Przewinienie w środkowej strefie boiska popełnił zawodnik gości.

*'
Krzysztof Jakubik oznajmił, że mecz się rozpoczął!

*'
Kibice z Lubina mają głos!

*'
Piłkarze wyszli z tunelu.

*'
Jakub Tosik dzisiaj miał stłuczkę samochodową. Na szczęście piłkarzowi i jemu dziecku nic poważnego się nie stało.

*'
Ławka rezerwowych gości: Małecki, Komor, Vukobratović, Piesio, Poźniak, Pitry, Bogusławski

*'
Ten arbiter poprowadzi mecz

*'

*'
Gospodarze w ocenie ekspertów są murowanymi faworytami nadchodzącego spotkania.

*'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online